Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

14152

Hozzászólások

  • Era15 (HU1)Era15 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Szia Dominik99!

    Az user2 nevű játékossal mi is megjártuk. Küldött segélykérő üzeneteket, hogy vegyük fel a szövetkezetbe. Először nem is akartam felvenni, mert furcsa volt az egész szituáció, de végül bekerült hozzánk. Pár óra múlva olyan trágár, nyomdafestéket nem tűrő üzenetet küldött, amin teljesen elcsodálkoztam, hogy miért csinál ilyeneket. Küldött még egy üzenetet aznap, ami szintén érthetetlen volt. Ekkor fogtam és kiraktam a szövetkezetből, valamint le is tiltottam a nevét. Nem tudom, hogy ez ki lehet, de az biztos, hogy valami probléma van vele!
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    Bocsi de máshová nem tudom írni. Szeretném kérdezni, hogyan tud egy szövi beolvadni egy másikba, köszönöm
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    r0b33 (HU1) mondta:
    úgy, hogy mindenki átjelentkezik a másik szövetkezetbe, és midőn az utolsó tag is kilépett, a szövetkezet önmagától megszűnik.

    Azonban minden szövetkezeti vagyon, tudás (kutatások) a szövetkezettel együtt elvesznek.

    Egy dolgot lehet kimenteni onnan, a projektekbe bepakolt készletelemeket.
    köszönöm, a készletelemet hogyan lehet átvinni, mert ugye ki kell jelentkezni ahhoz hogy a másikba belépjen
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Csipi8 (HU1) mondta:
    r0b33 (HU1) mondta:
    úgy, hogy mindenki átjelentkezik a másik szövetkezetbe, és midőn az utolsó tag is kilépett, a szövetkezet önmagától megszűnik.

    Azonban minden szövetkezeti vagyon, tudás (kutatások) a szövetkezettel együtt elvesznek.

    Egy dolgot lehet kimenteni onnan, a projektekbe bepakolt készletelemeket.
    köszönöm, a készletelemet hogyan lehet átvinni, mert ugye ki kell jelentkezni ahhoz hogy a másikba belépjen

    Ha a beadott készletelemre rákattint az, aki beadta, akkor visszakerül a raktárába.
  • bambi54 (HU1)bambi54 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Az ínyenc farmon felépített macskavárhoz nem ad semmi macskaamulettet még mindig nullán van .Próbáltam böngésző takarítót Explorer és Crome  böngészővel is .Mi lehet az oka?

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Az ínyenc farmon felépített macskavárhoz nem ad semmi macskaamulettet még mindig nullán van .Próbáltam böngésző takarítót Explorer és Crome  böngészővel is .Mi lehet az oka?

    20.-a után javítani fogják, és megkapod a medálokat + serkentő is lesz rá 
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Sziasztok! Az ínyenc farmon felépített macskavárhoz nem ad semmi macskaamulettet még mindig nullán van .Próbáltam böngésző takarítót Explorer és Crome  böngészővel is .Mi lehet az oka?

    20.-a után javítani fogják, és megkapod a medálokat + serkentő is lesz rá 
    Nekem az ínyenc farmról eltűnik állandóan, nem értem miért?
  • _Zsóka_ (HU1)_Zsóka_ (HU1) Bejegyzések: 3
    A mai napon learattam a termést,begyüjtöttem az állatokat, csak éppen egy darab ganét sem kaptam meg....4 marha, 3 sertés és 2 csirkeólból! Mondhatni csodálatos.......
    Eddig annyira szerettem játszani......
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 12.11.2017
    Szia Zsóka!

    Szükséges legalább napi szinten egyszer (mielőtt elindítod a játékot) böngésző takarítás (előzmények, sütik törlése), flash előzmények törlése, egy gép takarítás se árt.
    Most is elvégezheted és remélhetőleg, ha újra belépsz meg lesznek a termékeid is.

    A flash tisztításhoz itt találsz segítséget:
         https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

  • Ide írhatjátok mindazon hibákat, amelyek nem a hivatalos frissítés után keletkeztek, hanem bárminemű hiba, amit ti annak éltek meg a játék során.
    Sziasztok.Nem tudok belépni,egyfolytába azt írja a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat.Töröltem sütiket is és nem jó :( HELP!!Ide simán beléptema fórumra.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Több szerveren hiba van, nem lehet belépni. Keresik a problémát, ha meglesz, javítják.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    zurika (HU1) mondta:
    Több szerveren hiba van, nem lehet belépni. Keresik a problémát, ha meglesz, javítják.
    Ki javították, a dobozolást el rontották, de be lehet lépni
  • 84tanya (HU1)84tanya (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok, miért van az hogy a kemény munka kalandom lenullázódott??? Kezdhetem elölről? A legutolsó kemény munka kalandom is ugyanezt csinálta.el se kezdem ha mindig ezt fogja csinálni.
  • szksz (HU1)szksz (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    SZiasztok! Én is így jártam, egy hiba üzenet jelent meg,, ide másolom: Általános hiba. Lépj kapcsolatba a Goodgame Studios támogatási csapatával.

    Support-Info: 
    Command: PBEpisodeHighscoreepisodeListHighscoreResponse
    ErrorCode: 2
    Timestamp: 1510685601
    Zone: 16
    PID:907074
    Sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni, sajnálom, mert elég jól haladtam. Remélem, hogy meg tudják majd rövidesen oldani.
  • Szilvia32 (HU1)Szilvia32 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! 
    A kemény munka kalandban a visszaszámlálóm folyamatosan megy lefelé, de nem kapok érte pontot. Mit tudok csinálni ilyenkor ?
  • Nagypapa (HU1)Nagypapa (HU1) Bejegyzések: 2
    A kemény munka kaland egyéni helyezése csak hibaüzenetet ad, a táblázat üres!
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Most nagyon megdícsérem magam, mert már az első szövis-dobozolást se erőltettem, ahogy most se! A hozzászólásaitokat olvasva látom, h rengeteg méregtől és bosszankodástól óvtam meg magam.
    Tudom, h azt szokták mondani, az öndícséret büdös, de már a legelején látszott, h nem érdemes kínlódni. Vannak a játéknak még olyan elemei, amiket még nem sikerült teljesen gallyra-vágnia a programozóknak. A többi meg csak töltelék, bár akik próbálkoznak, azoknak bosszantó töltelék. 
    Marika
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nálam megjelent, hogy technikai ok miatt a szerver hamarosan kikapcsol. (Várhatóan 17 órakor) Már megint belenyúlnak, másodszor is az eventekbe. Szép munka, mit ne mondjak! 
  • laca77 (HU1)laca77 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Az a gondom,hogy legalább 2 hete játszom a játékkal. Legalább 15-ször küldtem el az e-mailomat,hogy megkapjam a jutalmamat. Sajnos a mai napig nem érkezett meg az e-mailomra az üdvözlő jutalmam. Már a spamok között is néztem,de ott sincs. Választ előre is köszönöm! 
    Megírom az e-mail címemet is! 
    subi325@freemail.hu

    Üdv:
    laca77

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    laca77 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Az a gondom,hogy legalább 2 hete játszom a játékkal. Legalább 15-ször küldtem el az e-mailomat,hogy megkapjam a jutalmamat. Sajnos a mai napig nem érkezett meg az e-mailomra az üdvözlő jutalmam. Már a spamok között is néztem,de ott sincs. Választ előre is köszönöm! 
    Megírom az e-mail címemet is! 
    Üdv:
    laca77

    Laca, légyszíves vedd ki a mail címed a hozzászólásodból, mert itt játékosok vannak csak és azoknak semmi közük a mail címedhez.

    Sajnos nem mindig szereti a freemail és citromail címeket a GGS, és emiatt lehetnek gondok vele, hogy nem érkezik meg az ajándék.
  • Pettyantó (HU1)Pettyantó (HU1) Bejegyzések: 5

    Sziastok!

    A főfarmon a malomban termeltem aranyhal csalit de 8 darabbal több lett. azt kéri adjam el, de hibát ír ki és azt írja nem lehet eladni.

    Így viszont nem tudok termelni a malomban.

    Légyszi nézzetek utána mert kezdek kifogyni a készletekből.

    Köszi: Laci

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Sziastok!

    A főfarmon a malomban termeltem aranyhal csalit de 8 darabbal több lett. azt kéri adjam el, de hibát ír ki és azt írja nem lehet eladni.

    Így viszont nem tudok termelni a malomban.

    Légyszi nézzetek utána mert kezdek kifogyni a készletekből.

    Köszi: Laci


    Szia!
    Először is mondanám hogy itt nincs ki utána nézzen mert csak játékosok vannak.
    Halászd le a nyolc aranyhalat mert eladni nem lehet a csalit ez nem hiba,így van kitalálva.
  • Pettyantó (HU1)Pettyantó (HU1) Bejegyzések: 5

    Szia!

    Hol tudom lehalászni?

    Olegnél nem fogy.

    Köszi: Laci

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 22.11.2017

    Szia!

    Hol tudom lehalászni?

    Olegnél nem fogy.

    Köszi: Laci


    Szia!

    Menj ki Oleggel a tengerre horgászni. Ne felejtsd betenni a csalit.(így kikerül a raktárból)  Ha van a hajón másfajta csali, vedd ki. Amikor kimész horgászni, tanácsos a vízben lévő halakat először kihorgászni és utána betenni a vízbe az aranyhal csalit. Ekkor jönnek az aranyhalacskák.
    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • Pettyantó (HU1)Pettyantó (HU1) Bejegyzések: 5

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget, sikerült fogni aranyhalat és kiürült a raktár.

    Minden oké!

    Mégegyszer köszi: Laci

  • aquila (HU1)aquila (HU1) Bejegyzések: 5
    Üdv,
    Kérdésem a horgászatos kmk-val kapcsolatos. Normális az, hogy egy haltípusnál elértem a 10 db/mp-es töltést, erre 5 percre csökkent az idő, amíg az kell? Eddig 15-20 órákig tartott egy-egy halfajta gyűjtése, (9 db/mp-nél még ennek is) erre mire elértem a 10 darabot, levette 5 percre. :( Ez így nagyon nem igazságos. :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    aquila (HU1) mondta:
    Üdv,
    Kérdésem a horgászatos kmk-val kapcsolatos. Normális az, hogy egy haltípusnál elértem a 10 db/mp-es töltést, erre 5 percre csökkent az idő, amíg az kell? Eddig 15-20 órákig tartott egy-egy halfajta gyűjtése, (9 db/mp-nél még ennek is) erre mire elértem a 10 darabot, levette 5 percre. :( Ez így nagyon nem igazságos. :(
    Sajnos ez a legtöbbnél így van, mindig csökken az idő, de nézd meg a halas kmk-hoz a táblázatot, s ott láthatod miből mennyi kell, hogy ne járj így.
    http://bigfarmplus.blogspot.hu/2017/11/halas-kemeny-munka-kaland.html


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    aquila (HU1) mondta:
    Üdv,
    Kérdésem a horgászatos kmk-val kapcsolatos. Normális az, hogy egy haltípusnál elértem a 10 db/mp-es töltést, erre 5 percre csökkent az idő, amíg az kell? Eddig 15-20 órákig tartott egy-egy halfajta gyűjtése, (9 db/mp-nél még ennek is) erre mire elértem a 10 darabot, levette 5 percre. :( Ez így nagyon nem igazságos. :(
    Amint még korábban leírtuk, a nemes halaknál (kardhal, lazac és tőkehal) ilyen a szabály, hogy a 10. fokozatnál drasztikusan lecsökken a dobozolási idő. Egy játék szabályainál nem igazán lehet arról beszélni, hogy mi igazságos...
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    A kmk-ban ha jól látom a 20. jutalom egy motoros hajó. Azt írja ugye hogy már megnyerve. Túl vagyok már rajta de még sem találom sehol. Hol lehet vajon?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt