Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

1912

Hozzászólások

  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Szia!
    Azt tudom elmondani, hogy olvasom a fórumot, amiben valóban hasznos tanácsok vannak. De itt nem olyan problémát írtam amit láttam volna már másnál. Igen, kéne böngészőt váltani, stb.. Csak azt felejted el, hogy van akinél egy egész család használja a gépet, például nálam. Ezen kívül nem csak játékra használjuk a gépet. Nem úgy van, hogy egyszerűen letöltök több böngészőt és kész. És az én problémám, konkrétan gépi probléma volt. Mivel a választ amit kaptam egy másik topikban, pont az volt amit nem tudtam volna segítség nélkül megcsinálni. Egy hozzáértő tanácsára volt szükségem, mikor már mindent megcsináltam amit itt láttam, és mégsem ment a dolog.
    A fórum azért van, hogy segítséget kérjünk ha gondunk van. Ha ez neked nem tetszik, hát ne olvasd. Azt hiszem te meg ezzel hagyj minket békén és olvasgass, ha érteni nem értesz hozzá, hogy segítséget nyújts. Ezzel csak foglalod a helyet, miközben másnak komoly problémái vannak.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 19.11.2017
    hali

    elhiszem h nagyon idegesítő a sok felesleges topic meg a sok kérdés alatta a válasszal, a válasz alatt meg u. az a kérdés újra de..
    ...el kell fogadni, hogy ez :

    mindig így volt
    van
    és lesz. :(

    Egyes játékosok valóban lusták h olvassanak. A minimum legalább a hivatalos hirek figyelése lenne.  pl a sok  eltűnt a macskaváram  topik elkerülhető lett volna ha kicsit olvasnak új topikok nyitása előtt de
    -vannak akiknek tényleg nincs rá idejük
    -vannak akik  újak, nem ismerik a fórumot
    -vannak  akiknek fogalmuk sincs arról h a fórum nem support és ha őket vmi kár érte itt követelik vissza a dolgaikat

    én pl veletek ellentétben ilyesmi miatt nem szólnék rá senkire. főleg ilyet nem irnék
    nagyon elegem van, hogy értelmes dolgokat nem tudtok írni, csak ismétléseket! 
    a kedves új topik nyitó nyilván nem azért nyit új topikot h idegesitse vele azokat akiknek elegük van a sok ún. felesleges topikból. képzeljétek magatokat az ők helyzetébe van egy problémád és nem tudod megoldani, mások, a fórumozók segitségére szorulsz. lehet h ti szemétnek, szemetelésnek nevezitek a sok új topic nyitást, de ezen topicok létrehozóinak  bizony nem az, ő segitségre vár. és ez a fórum se azért van h igy ilyen stilusban piszkáljuk őket, hanem azért h segitsünk nekik.
    Másrészt a fórumon mi sima fórumozók csak a hivatalosban, a friss megbeszélésekben ill az archivumban nem hozhatunk létre topikokat. A többi helyen lehet. mindenkinek joga van ahhoz h nyisson új topikot a problémájának, nem kényszerithetünk rá senkit arra h csak itt, csak  ott szabad ill nem szabad. Ha vki rossz helyen hozza létre  a topicját akk  az már a moderátor kötelessége  h a megfelelő helyre tegye. ha meg sok  u. olyan topicot hoznak létre akkor a modik össze tudják vonni.
    csak hát... nekünk már modi sincs, úgyhogy nincs aki ezt a munkát elvégezze

    És gondolj(atok) bele.. azok akik nem olvasnak vissza, létrehoznak új topikokat szerinted(tek) el fogják olvasni ezt, az őket kritizóló hsz eket vagy éppen a válasz helyett érkező "olvass vissza!" mondatot ha nem képesek v nem is akarnak visszaolvasni v kicsit szétnézni a fórumon újabb már sokx feltett kérdés feltevése  vagy új topic létrehozása előtt? Ált.ban nem és akk ez mivel visz minket előbbre? a sok "olvass vissza ", "ne nyiss új topikot "is lassan már ugyanolyan "feleslegessé " és "szemétté" válik mint azok a bizonyos topicok és sokx feltett és megválaszolt kérdések.

    ennyi :)
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Lehet, h tévedek, és ez is fölösleges hozzászólás, de ha belépek a fórumra, és írok valahova, nem látom, h ugyanazt a kérdést kb 10-en tették fel előttem? Vagy ez a hangvétel is durva? Nincs modink, és lassan már semmit se lehet megtalálni. De lehet, h ez csk bennünket zavar?
  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Sziasztok!
     Én még nagyon ügyetlenül játszom, de többször kisegített az, hogy olvastam a leveleket. Sokat mosolyogtam a vicces sorokon és többször kaptam segítséget is. Az első amit megtanultam,hogy olvasok. Tegnap este nem tudtam belépni a játékomba, de találtam megoldást a fórumon. 
    köszönöm
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Kedves Robi! Nekem csupán csak a hozzászólás stílusával volt gondom, nem a mondanivalójával.
    Be tehetsz, idézhetsz, nyugodtan, de ha durva, vagy a kérdezőre sértő választ fog adni valaki, a továbbiakban is szóvá fogom tenni.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Azt mondjuk én sem hiszem el, hogy ha valaki belép 1 topicba, akkor nem olvassa el a KÖZVETLENÜL előtte lévő beírást. HÁT LÁTSZIK A KÉPERNYŐN!

  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Sziasztok !

    Mint kezdő fórumozó, eleinte még be sem jelentkeztem ide hanem csak olvasgattam. A kezdő játékosoknak ugyanezt tanácsolnám, előbb informálódjanak, tanulmányozzák a fórumot.Sajnos fórummoderátorunk nincs s ennek meg is látszik az eredménye. Kész káosz már ez a fórum, köszönhető ez az elégedetlenkedő , türelmetlen, tévhitben levő játékosoknak, akik abban a tévhitben voltak, hogy a fórum moderátor a megváltójuk s akiket szapulni kell... pedig az ö dolguk csupán a fordítás s a fórum rendben tartása volt dióhéjban. Az már csak a jóindulatukon múlt ha bevállalták a játékosok support felé irányuló levelük megírását, köztudott, hogy a supp. felé csak angol vagy német levelet lehet írni.
    Elnézést a nyers fogalmazásért azoktól akik érzékenyebbek de ez az igazság, a fórum olvasgatni való nem mindenféle témák nyitogatására. Javasolnám, hogy hozzanak egy olyan szabályt, hogy csak fórum moderátorok nyithassanak új témát, feltéve ha lesz még a magyar fórumnak moderátora. :(
    Minden tisztelem az övék.
  • kelemen1974 (HU1)kelemen1974 (HU1) Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a következő dologban?sajnos elkövettem azt a hibát hogy megjegyeztettem ennek a farmomnak a jelszavát és így most a többire nem tudok bejelentkezni! Nem szeretném azokat sem elveszíteni ezért kérem a segítségeteket,hogy tudtok valami megoldást?
    Előre is köszönöm!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a következő dologban?sajnos elkövettem azt a hibát hogy megjegyeztettem ennek a farmomnak a jelszavát és így most a többire nem tudok bejelentkezni! Nem szeretném azokat sem elveszíteni ezért kérem a segítségeteket,hogy tudtok valami megoldást?
    Előre is köszönöm!
    Vedd ki a pipát a bejelentkezésnél. A jelszó megjegyzésénél
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Mindenki!

    Ha kérhetem, senki ne nyitogasson új topikot, mert nem tud belépni a farmjára!
    Valamit ügyködik a GGS.
    Legyetek türelmesek és próbáljatok meg kicsit később belépni!
  • szkatika (HU1)szkatika (HU1) Bejegyzések: 14
    Sziasztok!

    1 órája próbálok belépni a farmomra, nem sikerül. A játékos neve nem ismert, de a jelszavat elfogadja. Végig olvastam mindent amit tudtam kipróbáltam sajnos a farmomra nem tudok bemenni játszani., ill. a szövetkezetemet sem tudom értesíteni a problémámról. Kélek segítsetek lemaradok a feladatokról nagyon sajnálnám. Válaszotokat előre is köszönöm. További szép napot:))
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!

    1 órája próbálok belépni a farmomra, nem sikerül. A játékos neve nem ismert, de a jelszavat elfogadja. Végig olvastam mindent amit tudtam kipróbáltam sajnos a farmomra nem tudok bemenni játszani., ill. a szövetkezetemet sem tudom értesíteni a problémámról. Kélek segítsetek lemaradok a feladatokról nagyon sajnálnám. Válaszotokat előre is köszönöm. További szép napot:))
    Feletted már megválaszoltam az utólag feltett kérdésedet!
    Néha elolvashatnád az olvasatlan beírásokat, akkor nem kellene feleslegesen írni!
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    A gond hogy csak egyes szervereken, pld az oroszok "vígan" játszanak, habár a vígan kis túlzás, mert ők már így szembesültek a fenyőfa eltűnésével.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    A gond hogy csak egyes szervereken, pld az oroszok "vígan" játszanak, habár a vígan kis túlzás, mert ők már így szembesültek a fenyőfa eltűnésével.
    A Magyar Mikulás enyves kezű, nem hoz, hanem visz :D Eddig csak a termékeket vitte, most az egész játékot lenyúlta :D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    A gond hogy csak egyes szervereken, pld az oroszok "vígan" játszanak, habár a vígan kis túlzás, mert ők már így szembesültek a fenyőfa eltűnésével.

    Szia! 
    A gutaütést mi egyenlőre elkerüljük, mert még mindig nem lehet belépni!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A gond hogy csak egyes szervereken, pld az oroszok "vígan" játszanak, habár a vígan kis túlzás, mert ők már így szembesültek a fenyőfa eltűnésével.
    A Magyar Mikulás enyves kezű, nem hoz, hanem visz :D Eddig csak a termékeket vitte, most az egész játékot lenyúlta :D
    Lehet, hogy nem csak a játékot, hanem az egész farmomat, nem ismeri fel a játékos nevemet :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 07.12.2017
    Oppá, bent vagyok

    Télapó viszont meglépet
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Lehet, hogy nem csak a játékot, hanem az egész farmomat, nem ismeri fel a játékos nevemet :(
    Sajnos ugyanaz van most nálunk, ami a németeknél tegnap este óta. Ők azóta nem tudnak belépni, és már előtte is leállt náluk többször a szerver. Biztos javítják a hibát. Most azért nem olyan gyorsak, mint tegnap este, mikor a hotfix után felfedeztünk egy hibát, na akkor pillanatok alatt visszaállították a játékot, nehogy túl sok ajándékot nyúljunk be a hiba miatt :D:D
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Csak voltam bent, már megint kint vagyok, és nem enged be.....a csoda vigye az enyveskezű télapójukkal együtt az egész társaságot. Német mentalitás...nekik mindent szabad
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Oppá, bent vagyok

    Télapó viszont meglépet
    Na ne már megint kidobott vissza..., egész fél percet is voltam bent, komolyan mondom, ez már nevetséges, ha ekkora számitástechnikai tudással bírnak EU-s cégek, akkor az már szánalmas, ne pattogjanak és legfőbb kép ne kekeckedjenek olyanokkal mint pld. az oroszok :)
  • szkatika (HU1)szkatika (HU1) Bejegyzések: 14
    Az imét 1 pillanatra be tudtam lépni, de meg is szakadt a kapcsolat mostmár egyátalán nem tudom mit csináljak. A bejelntkezési ablakot sem adja be, csak a zöld csík vánszorog. Elkeserítő ilyen még nem fordult elő a sok éves játszásom alatt. Ez az elmúlt napok többszöri frissítésének a következménye lehet?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Oppá, bent vagyok

    Télapó viszont meglépet

    Én még kint!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Oppá, bent vagyok

    Télapó viszont meglépet

    Én még kint!
    He-he, már én is kint vagyok ismét, lassan már nem is vágyom vissza :( fúú kezd elegem lenni

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    He-he, már én is kint vagyok ismét, lassan már nem is vágyom vissza :( fúú kezd elegem lenni

    Ne hagyd, hogy hatással legyen rád a jelenlegi probléma Egyszer minden megoldódik :-)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Van egy gyanúm! 
    Azt a fenyőfát keresztben viszik az erdőbe vissza, Ezért tart ilyen sokáig!!! :D
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 07.12.2017
    Van egy gyanúm! 
    Azt a fenyőfát keresztben viszik az erdőbe vissza, Ezért tart ilyen sokáig!!! :D
      Na ezt láttam magam előtt

    Már be lehet jelentkezni, és minden rosszban van valami jó, újra megkaptam a bányászatikat a halas dobozolásban :D Köszi GGS! :D Még párszor leállíthatjátok a szervert, a bányászati mindig jól jön :D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Van egy gyanúm! 
    Azt a fenyőfát keresztben viszik az erdőbe vissza, Ezért tart ilyen sokáig!!! :D
      Na ezt láttam magam előtt

    Ari vagy, hogy akarsz nekünk hozni egy használható karifát az erdőből. <3
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648

    Ari vagy, hogy akarsz nekünk hozni egy használható karifát az erdőből. <3
    Voilààààà!!!   Lehet válogatni, kinek melyik tetszik :-))))

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt