Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

1812

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Ha az operációs rendszered XP, akkor az is lehet gond, hogy a Mozilla Firefox valamint a Chrome és társai különböző Flash Playert használnak. Az egyik a PPAPI a másik az NPAPI. Amíg XP volt nálam ez nekem is gondot jelentett. Most Win 10 van nálam, a Crome itt sem szereti a Flash Playert, de azért hajlandó együttműködni vele. Ezt engedélyeztetni kell.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Nekem a laptopon Win 10 van, és én Operát használok. A laptopnál nincs is gond, gyönyörűen működik. Az asztali gépen viszont már gondok vannak. A gép a fiamé, és ő telepítette az op-rendszert, de sokszor összeomlik mindegy mit használok (Operát v mást). Mivel nem az enyém a gép, és csk az én játékomnál okoz ez gondot, plussz mindig elolvasom amit a Flash-ről írtok gondolom a nagygépen is azzal van baj. 
    Én azért az Operát tudom ajánlani, mert ahogy írtam, a másik gépen tökéletesen működik.
    Marika
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Chupor (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én olyan problémával küzdök, hogy mikor bejelentkeznék, azt írja, hogy töltsem le az ADOBE FLASH PLAYERT.  Ezt többször megcsinálta már, ilyenkor kitöröltem a gépről és újra feltöltöttem. Azt hittem ez a gond. De ez nem állapot. Fel van töltve a gépre, mégis kéri és nem tudok belépni. Mielőtt ezt a levelet írtam volna, megnéztem és le van töltve. Tegnap betudtam lépni, ma nem.
    Mit tegyek, hogy ez többet ne forduljon elő? Nem fogom újra és újra kitörölni és letölteni az Adobe-t.
    Köszönöm szépen előre is a választ. Szép estét mindenkinek!

    Szia!
    Nem tudom milyen böngészővel játszol de lehet hogy az tiltja le az adobe-t

  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Szia!
    Mozilla Firefox-al játszom.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 31.10.2017
    Chupor (HU1) mondta:
    Szia!
    Mozilla Firefox-al játszom.
    A címsorban bal oldalt van egy i karikában arra klikk kinyílik az oldal adatai, (azt írja bztonságos kapcsolat ) jobbra nyílra katt,további tudnivalókra katt ott az engedélyek kockára klikk és az első az adobe ott engedélyezés gomb és kész.Nem szakszerű asszem de talán érthető és segít. :D


    Post edited by fodorme (HU1) on
  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 31.10.2017
    Nagyon szépen köszönöm. Most megcsináltam. Be tudtam lépni.
    Szép napot. :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Chupor (HU1) mondta:
    Nagyon szépen köszönöm. Most megcsináltam. Be tudtam lépni.
    Szép napot. :)

    Nagyon szívesen,örülök ha segítettem.

    üdv.
  • evatx (HU1)evatx (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok,
    szövitársam 2 napja vásárolt aranyat, majd többé nem tudott belépni a játékba. emil címe már régen nem működik. csinált új címet és írt volna a supportra.  Nem ment, a hibaüzenet az volt, hogy nincs ilyen account. Próbáltam írni én, jelezve ezt a problémát is. Persze tudom, hogy nagyon türelmetlenek vagyunk, hogy 1 nap alatt választ várunk, de talán mégsem. Szerencsére tudok angolul és németül is, de ha valaki nem, akkor hogy kommunikál a supporttal? Ha valaki pénzt költ a játékra, azt szeretné használni. Nem 2 hét múlva, hanem azon a napon, amikor fizetett. Szerintetek meddig érdemes várni a válaszra? Meddig érdemes ezzel a játékkal játszani? És pláne, érdemes-e pénzt költeni ott, ahol még reklamálni sem lehet, ha nem beszéled a support nyelvét? Ha pénzt akarsz költeni, az megy magyarul is, de ha használni akarod a kis aranyaidat, akkor tanulj nyelveket.
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!
    Tudja valaki, mi lehet az oka, hogy nem tudok belépni a játékba? Folyton azt írja, hogy a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat. A segítséget előre is köszönöm . Szofi
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!
    Tudja valaki, mi lehet az oka, hogy nem tudok belépni a játékba? Folyton azt írja, hogy a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat. A segítséget előre is köszönöm . Szofi
    Sziasztok, én sem tudok belépni, ugyanez a gondom.
    Egyre több a hiba, a játék sajna átmegy bosszankodásba . Nincs olyan nap, hogy valami  ne akadozna! És ne írják nekem, hogy takarítsak, meg a hiba nálam van!

  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok
    csatlakozom az előttem szólóhoz, több gépről, más más böngészővel is ugyenez a helyzet.
    hiába takarítottam semmi nem változott.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Több böngészőn is hiba van, sokan nem tudnak belépni a játékba. Tudnak a dologról, keresik a hibát, fogják javítani.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    köszi, zurika, legalább tudom h nem én vagyok annyira béna:)

  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Tele van a hócipőm!
    Egész délután nem enged be a játékba, bármelyik böngészővel próbálom,
    BF doki szaladgál csak fél napja. A dobozolós, lóverseny, event, minden áll!!!!

    Tényleg egyre több a hiba!
  • BTE (HU1)BTE (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Egyik böngészőn sem tudok belépni a játékba. Mindig azt írja, hogy nem sikerült kapcsolódni a szerverhez, próbálkozzak újra!

  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok!
    Én sem tudok belépni.

  • Sziasztok SOS azonnali segítségre van szükségem mert állandóan kidob a szerver. két farmot is vezetek és túl nagy lesz a veszteségem ha 1 órán belül nem tudok belépni. Kemény munka nagy kaland, amit nagyon keményen nyomok, a hajók kivitele hogy holnap reggelre igénybe tudjam venni az 50 %-os kedvezményt és még sorolhatnám tovább. Ráadásul az esti belépéssel való kedvezmény ami hatással van a hétvégére is.

    Köszönöm van még 2 óra hosszám

    Üdv

    Királyháziné
  • Most ez komoly? megint megpróbáltam a belépést de legalább most kiírja hogy karbantartás folyik. Aztán meddig? Mert az idő meg megy. Az egyik farmomon a karórépám már oda van. És most a dobozolós 0-val van.

    Üdv

    Királyháziné
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok SOS azonnali segítségre van szükségem mert állandóan kidob a szerver. két farmot is vezetek és túl nagy lesz a veszteségem ha 1 órán belül nem tudok belépni. Kemény munka nagy kaland, amit nagyon keményen nyomok, a hajók kivitele hogy holnap reggelre igénybe tudjam venni az 50 %-os kedvezményt és még sorolhatnám tovább. Ráadásul az esti belépéssel való kedvezmény ami hatással van a hétvégére is.

    Köszönöm van még 2 óra hosszám

    Üdv

    Királyháziné
    Szia!
    Szerintem nem egyedül vagy ezzel a belépési problémával. Másnak is van - lesz vesztesége rajtad kívül.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Több böngészőn is hiba van, sokan nem tudnak belépni a játékba. Tudnak a dologról, keresik a hibát, fogják javítani.
    Sziasztok SOS azonnali segítségre van szükségem mert állandóan kidob a szerver. két farmot is vezetek és túl nagy lesz a veszteségem ha 1 órán belül nem tudok belépni. Kemény munka nagy kaland, amit nagyon keményen nyomok, a hajók kivitele hogy holnap reggelre igénybe tudjam venni az 50 %-os kedvezményt és még sorolhatnám tovább. Ráadásul az esti belépéssel való kedvezmény ami hatással van a hétvégére is.

    Köszönöm van még 2 óra hosszám

    Üdv

    Királyháziné

    Szia Királyháziné! és Mindenki, aki nem tud belépni a játékba!

    Már több helyen írták, többek közt ebben a topikban is, hogy mi a gond!
    Teljesen fölöleges a sok belépési probléma beírása, helyette inkább olvassátok el a még olvasatlan topikokat, többen választ kaptok a problémátokra!
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, rengetegen nem tudnak belépni ez a játék egyre szarabb lesz már nincs is kedvem játszani, elvesznek mindent egy rakás az egész
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok miért nem csinál már a játék valamit a fele nem tud belépni, és állandóan elvesznek valamit, a karbantartásnál. Egyre rosszabb ez a játék technikailag, az embernek nincs kedve játszani
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    A silót megint elrontották, szerintem direkt csinálják.....
  • hyawata (HU1)hyawata (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!

    Már 2 napja "megszakadt a kapcsolat a szerverrel" , nem tudok belépni. Délelőtt semmi gond, estefelé nem sikerül. Hiába próbálok újra kapcsolódni, semmi. Eddig nagyon kedveltem ezt a játékot, de ha ez napi rendszerességgel így megy, inkább nem játszom vele. Sem időm, sem energiám nincs arra, hogy azt lessem,. mikor tudok végre belépni. Lefuttattam a big farm doktort, tisztítottam a böngészőt, de nem történt semmi.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, megint nem tudunk belépni, miért nem továbbítjátok a játéknak a problémát, vagy direkt csinálják, elvesznek mindig mindent, hogy több aranyat vegyünk, akkor sem veszünk többet, ráadásul ez tisztességtelen
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Minek játszok, az nem egészen úgy van, mert ennyire tisztességtelen játékot még nem tapasztalt senki, majd utána nézünk mit lehet ez ellen tenni
  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Én is hasonló problémával küzdök. Tegnapelőtt reggel még be tudtam lépni, de a firefox frissítette magát,  azóta ha belépek, kb. 1-2 perc múlva kinagyítja a képernyőt és semmit sem tudok csinálni. Egy kis idő múlva meg eltűnik minden és fehér képernyőt ad, középen keringő vonalakkal.
    Letöltöttem a dokit, megcsináltam. Engedélyeztem az adobet, megcsináltam a flase -re való átírást is, ami egyébként azon volt, de azért újra megcsináltam. Közben meg az időre elkészített termékeket aratni sem tudtam. Kemény munka kalandra gondolok. Frankón elvesztettem a lehetőséget, hogy megcsináljam, ez miatt. Már nem tudom mit tegyek. Valaki tud nekem segíteni?
    Előre is köszönöm szépen.
  • coby76 (HU1)coby76 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szia nálam ugyanez a helyzet most Chrom -ot használok ott simán megy minden.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Kedves Mindenki!
    gazdaság11 már írta, hogy el kéne olvasni a fórumot, és nemcsak újra meg újra beírni a problémákat! Nekem nincs gondom a belépéssel, mégis rendszeresen elolvasom, amit itt találok, hiszen rengeteg jótanácsot és tippet írnak a hozzáértők. Néhány példa: böngésző váltása, az állandó frissítés letiltása, géptakarítás, stb. 
    Sajnos úgy látom sokkal könnyebb Nektek kedves játékostársaim, hogy folyton ismételgetitek magatokat, mintha elolvasnátok a többiek jótanácsait!
    Tudom, hogy én nem vagyok moderátor, és nincs semmilyen tisztségem, de nagyon elegem van, hogy értelmes dolgokat nem tudtok írni, csak ismétléseket! Ennyi erővel elég lenne csak bemásolnotok amit már 1 milliószor leírtatok!
     Hagyjatok minket, rendes fórumozókat, és információra éhes játékosokat már békén!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    manka (HU1) mondta:
    Kedves Mindenki!
    gazdaság11 már írta, hogy el kéne olvasni a fórumot, és nemcsak újra meg újra beírni a problémákat! Nekem nincs gondom a belépéssel, mégis rendszeresen elolvasom, amit itt találok, hiszen rengeteg jótanácsot és tippet írnak a hozzáértők. Néhány példa: böngésző váltása, az állandó frissítés letiltása, géptakarítás, stb. 
    Sajnos úgy látom sokkal könnyebb Nektek kedves játékostársaim, hogy folyton ismételgetitek magatokat, mintha elolvasnátok a többiek jótanácsait!
    Tudom, hogy én nem vagyok moderátor, és nincs semmilyen tisztségem, de nagyon elegem van, hogy értelmes dolgokat nem tudtok írni, csak ismétléseket! Ennyi erővel elég lenne csak bemásolnotok amit már 1 milliószor leírtatok!
     Hagyjatok minket, rendes fórumozókat, és információra éhes játékosokat már békén!
    Szia! Igen valóban idő igényes végig olvasni, a dolgokat. De nem kell el felejteni, hogy a kérdezőknek igen is problémájuk, van, és azért kérdeznek. Nem biztos, hogy építő jelegű ez a nagyon kemény stílus.
    Nem beszélve arról, hogy a kezdő fórumozónak nagyon nehéz ki igazodnia a sok topik között.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt