Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

192113

Hozzászólások

  • Fejlődsz még egy pár szintet, fejleszted a hajojavitod és elöbb utobb meglesz
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Köszönet Alexandernek a segítségért! Olvastam, h lesz frissítés, és javítják a naptárt, csak nagyon kevés időm volt játszani, így azt hittem lemaradtam a frissítésről és a javításról. Mégegyszer köszi.
    maja
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    törölve:)
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok , légyszi segítsen valaki azzal a feladattal kapcsolatban : hogy érd el a következőt ,   4 vonóhálós hajó 6-os szint , mit kell ezzel tennem ??!!- előre is köszi a segítséget : üdv aniko53
    Szia Anikó!

    A Virágfarmon a Hajójavító műhelynél a Körmenüben halra katt, és bevisz a Mélytengeri halászat területére.
    http://prntscr.com/h4zqff
    Ott tudsz venni hajót, és tudod fejleszteni.
    http://prntscr.com/h4zu1v
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Köszönöm a segítséget  Buba szép napot kívánok
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    Sziasztok!
    A kérdésem/kérésem a bigfarmplus.blogspot készítőinekvszól. Nagyon szerettem ezt az oldalt, mert minden fontos infót eléggé kimerítően megtaláltam egy helyen, jól áttekinthetően összeszedve. A minap találkoztam az új dizájnnal, és itt egy csomó infótvmár nem lelek. Aktuálisan az eventek feladataihoz tartozó felröppenők listáját sem, ami a korábbi oldalon aprólékosan, nagyon jól használhatóan megvoltak.
    Létezik a korábbi verzióhoz mutató link, vagy bármi, amivel ezekhez az adatokhoz ismét hozzáférhetek? Sajnos itt a fórumon nem találtam ezeket.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! A dobozolós 4.-én éjfélkor, vagyis 5.-én oo perckor, vagy 5.-én éjfélkor, vagis 6.-án 00-kor kezdődik.
    Nem tudjátok véletlen?
    Köszönöm a segítséget előre is
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! A dobozolós 4.-én éjfélkor, vagyis 5.-én oo perckor, vagy 5.-én éjfélkor, vagis 6.-án 00-kor kezdődik.
    Nem tudjátok véletlen?
    Köszönöm a segítséget előre is
    A VB naptár szerint 5-én 0 órakor kezdődik.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Ezt most komolyan gondolják? A VB naptár szerint  4 nap múlva ismét bajnokság?
    A havi 2 bajnokságot is sokallottuk erre 4 naponként >:) 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Meghívtam egy ismerőst a játékba, Játszik is aktívan, Szeretnék még egy két embernek meghívót küldeni, De nem találom sehol, a lehetőséget rá. Tudna valaki segíteni nekem, hogy tudjak meghívót küldeni,
  • Valci (HU1)Valci (HU1) Bejegyzések: 3
    Szép estét!

    Lehet tudni, hogy a tájépítész mikor jön ismét? Van vmi időszak, ami után jön vagy random?

    Köszönöm a választ!

    üdv:
    Valci
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Meghívtam egy ismerőst a játékba, Játszik is aktívan, Szeretnék még egy két embernek meghívót küldeni, De nem találom sehol, a lehetőséget rá. Tudna valaki segíteni nekem, hogy tudjak meghívót küldeni,
    Szia Margit!

    Az Inyenc farmon bal oldalon van a repülőtér és az Üdvözlőközpont.
    Tudomásom szerint az Üdvözlőközpontra kattintva tudsz ismerőst meghívni.

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Meghívtam egy ismerőst a játékba, Játszik is aktívan, Szeretnék még egy két embernek meghívót küldeni, De nem találom sehol, a lehetőséget rá. Tudna valaki segíteni nekem, hogy tudjak meghívót küldeni,
    Szia Margit!

    Az Inyenc farmon bal oldalon van a repülőtér és az Üdvözlőközpont.
    Tudomásom szerint az Üdvözlőközpontra kattintva tudsz ismerőst meghívni.

    Szia! Én is úgy tudtam, de ott nincs lehetőség rá, és sehol máshol se találom.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Nem tudom, h valóban működik-e, de az Üdvözlőközpontban lehet ismerősöket meghívni többféleképpen is. Nem a repülőtéren, hanem a másik épületben, ahogy gazdaság11 írta is.
    Bár ez azért érdekes, mert engem pindurka hívott meg, és úgy tudom, h ő semmilyen ajándékot még nem kapott, pedig én már 71-es vagyok. Egyetlen barátságfillért se kapott még. 
    Azt tudom tanácsolni Margit, h próbáld meg az e-mail-en való meghívást, v valamelyik másik lehetőséget, hátha sikerül.
    Azért megköszönném, ha annyit jeleznél, h Te kaptál-e barátságfilléreket a meghívott játékos után. Köszönöm.
    Marika
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    manka (HU1) mondta:

    Bár ez azért érdekes, mert engem pindurka hívott meg, és úgy tudom, h ő semmilyen ajándékot még nem kapott, pedig én már 71-es vagyok. Egyetlen barátságfillért se kapott még. 

    hali
    erre azért reagálnék, hátha kiderül h a meghivód nem e azért nem kapott semmi ajit, mert nem tudta h hol gyűjtse be
    tessék egy korábbi hsz -em:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2814705/#Comment_2814705

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nem tudom, h valóban működik-e, de az Üdvözlőközpontban lehet ismerősöket meghívni többféleképpen is. Nem a repülőtéren, hanem a másik épületben, ahogy gazdaság11 írta is.
    Bár ez azért érdekes, mert engem pindurka hívott meg, és úgy tudom, h ő semmilyen ajándékot még nem kapott, pedig én már 71-es vagyok. Egyetlen barátságfillért se kapott még. 
    Azt tudom tanácsolni Margit, h próbáld meg az e-mail-en való meghívást, v valamelyik másik lehetőséget, hátha sikerül.
    Azért megköszönném, ha annyit jeleznél, h Te kaptál-e barátságfilléreket a meghívott játékos után. Köszönöm.
    Marika
    Szia! Igen kaptam barátság filléreket. Valóban az üdvözlő központba volt, a lehetősége a barátok meghívásának, De valahogyan el tűnt onnan. Azt hiszem a legutóbbi frissítésnél
    Máshol pedig nem találom.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Köszönöm Margit a válaszod! Örülök, h valakinek legalább megvan az ajándék. Megkérdeztem, és pindurkánál ott a lehetőség, de nem tudom, h fel tudja-e használni: tehát beadja, h meghívhat barátokat. Ezek szerint ez megint hol működik, hol nem. Sajnálom, h nálad nem működik.
    Marika
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Mindenki dőzsöl az érmékben? Én a 61235 pontom után kaptam egész 142 érmét. Ezért megéri nyomatni.
    Ismét a jót gúnyolódtak rajtunk ezek a szarházi németek.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Hmmm, érdekes, kiléptem, majd beléptem és jött hozzá még 400 körüli érem... Ez most érdekes...
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sztia Alexander, szeretném  megkérdezni hogy a lovak nemesítésében tudnál -e segíteni " legyen egy kétszintű nemesítési minőségű lovad " előre is köszi a segítséget  : üdv aniko53
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 09.11.2017
    Sziasztok!
    Na ezt magyarázzátok meg!
    El van mentve a jelszavam, belépéskor csak rákattintok a Big Farmra, és egyből bevisz a farmocskámra.
    De me rákattintottam, és bevitt egy user2 nevű farmra, Arany csapatom nevű szövibe.
    Nem is hallottam még róla. Szerintetek ez mi?

    Körülnéztem itt, úgy látom nem én voltam az első. Pár napja Kócbaba, és Ami68 is így járt.
  • hlaci (HU1)hlaci (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Ha most kilépek a szövetkezetből a szövetkezeti falu fejlesztése el veszik?
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Sziasztok! A melegházban tapasztaltam egy érdekes dolgot, speciális mézharmat dinnyét vetettem, a hajóra 234 kellett belőle, 2040 körül jelezte a termést a melegház én feltettem a hajóra amennyit kért, másnap ugyanígy kért kb 240 körül és nem volt egy darab sem...újra vetettem, lett 2040 körül feltettem a hajóra és megint nincs egy szál sem...ez miért tűnik el? Előre is köszönöm...remélem érthetően írtam le, mi a problémám!
    Előre is köszi a választ!
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    manka (HU1) mondta:

    Bár ez azért érdekes, mert engem pindurka hívott meg, és úgy tudom, h ő semmilyen ajándékot még nem kapott, pedig én már 71-es vagyok. Egyetlen barátságfillért se kapott még. 

    hali
    erre azért reagálnék, hátha kiderül h a meghivód nem e azért nem kapott semmi ajit, mert nem tudta h hol gyűjtse be
    tessék egy korábbi hsz -em:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2814705/#Comment_2814705

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Begyűjtöttem a barátságfillért, de csak az első jelnél volt zöld, így csak azt tudtam beszedni. Remélem a többi is meglesz. Hálám azért nem fog üldözni, pedig nagyon hálás vagyok Neked! maja
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok! A melegházban tapasztaltam egy érdekes dolgot, speciális mézharmat dinnyét vetettem, a hajóra 234 kellett belőle, 2040 körül jelezte a termést a melegház én feltettem a hajóra amennyit kért, másnap ugyanígy kért kb 240 körül és nem volt egy darab sem...újra vetettem, lett 2040 körül feltettem a hajóra és megint nincs egy szál sem...ez miért tűnik el? Előre is köszönöm...remélem érthetően írtam le, mi a problémám!
    Előre is köszi a választ!

    Szia!

    Arra tudok gondolni hogy miközben beért a dinnye a hajó maxra tolta a mennyiséget és elvitte az összeset.Nagyon nézd meg mielőtt rákatt,már én is beleszaladtam ilyenbe.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!
    Nos, így kedd délfelé már nem tudom megállni, hogy ne kérdezzek rá a világbajnokságért járó érmékre, szóval, a múlt heti érme-adagot felejtsük el??
    TUDOM, hogy Ti is olyan játékkosok vagytok mint én!

    DE! ha esetleg Valaki megtenné, hogy írna a GGS-nek ez ügyben, nagyon megköszönnénk!
    / sajnos én csak magyarul tudok!

    üdv. zsuzsanagyi

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szervusztok!
    Nos, így kedd délfelé már nem tudom megállni, hogy ne kérdezzek rá a világbajnokságért járó érmékre, szóval, a múlt heti érme-adagot felejtsük el??
    TUDOM, hogy Ti is olyan játékkosok vagytok mint én!

    DE! ha esetleg Valaki megtenné, hogy írna a GGS-nek ez ügyben, nagyon megköszönnénk!
    / sajnos én csak magyarul tudok!

    üdv. zsuzsanagyi

    Szia! Szerdán szokták küldeni, van, hogy csak este felé. Én így emlékszem
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nagyika!

    Szerdán kezdődött a bajnokság, múlt héten is szerda késő este, csütörtök reggel kaptuk meg a pontokat, így még nem kell aggódnod, jönni fog az, és ne számítsunk most se nagy mennyiségűre...
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia! Szerdán szokták küldeni, van, hogy csak este felé. Én így emlékszem ...
    Hm! Aha! Hááát ugye.... A Világbajnokság Kalandadatok harmadik oldalán az van írva, hogy minden pénteken a világranglisták közzétételét követően kapjuk meg az érméket. Péntek meg régen volt. Ha addig nem venne levegőt az, aki ezt oda beírta, mint amennyi idő péntek óta eltelt, már régen elhantolták volna a temetőben. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt