Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

teszt szerver felhasználói név

Sziasztok! 2017. 10. 27. óta nem tudok a tesztszerverre a felhasználói nevemmel belépni. Előző nap még ment, azóta semmi. Mindig azt írja ki, hogy érvénytelen a felhasználói nevem. 
Mi ennek az oka? Mikorra sikerül megjavítani? Nekem mi a teendőm?

Üdv: Sotani

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    sotani (HU1) mondta:
    Sziasztok! 2017. 10. 27. óta nem tudok a tesztszerverre a felhasználói nevemmel belépni. Előző nap még ment, azóta semmi. Mindig azt írja ki, hogy érvénytelen a felhasználói nevem. 
    Mi ennek az oka? Mikorra sikerül megjavítani? Nekem mi a teendőm?

    Üdv: Sotani

    Nincs teendőd,nem műkxik.

    üdv.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    sotani (HU1) mondta:
    Sziasztok! 2017. 10. 27. óta nem tudok a tesztszerverre a felhasználói nevemmel belépni. Előző nap még ment, azóta semmi. Mindig azt írja ki, hogy érvénytelen a felhasználói nevem. 
    Mi ennek az oka? Mikorra sikerül megjavítani? Nekem mi a teendőm?

    Üdv: Sotani

    Nincs teendőd,nem műkxik.

    üdv.

    A régi felhasználói névvel senkinek nem működik. Újra kell regisztrálni és akkor működik.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825


    A régi felhasználói névvel senkinek nem működik. Újra kell regisztrálni és akkor működik.
    Köszi! :):):)
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Mondjuk ugyan azzal a névvel regisztráltam de már volt egy farmom a teszt szerveren azt vissza fogom kapni
    a régit???

  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Mondjuk ugyan azzal a névvel regisztráltam de már volt egy farmom a teszt szerveren azt vissza fogom kapni
    a régit???


    Nem fogod visszakapni . A teszt farmokat bármikor törölhetik. :))
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Jó mert a teszt szerveren nem fogok többet játszani és nagyon gondolkodom,hogy ezt is abba hagyom mert már elegem van!!!!!!

    Üdv.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt