Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Fordítások

245

Hozzászólások

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok!

    Rövidesen kb 30 perces leál
    lás várható a szövetkezeti rangsort javitják !

    Big Farm Team


  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nekem működött a kemény munka mindaddig, míg a karbantartás nem jött, most nem számol, újra sem tudom indítani, eddig jázmint gyűjtöttem ( 6 órát tartott), most karbantartás után újra kéri a bejelentkezést tőlem kukoricát kér, de hiába katt rá nem csinál semmit, nem számolja a kukit. Akkor most mit javítottak?Nem rontottak inkább!? Pedig, újra is indítottam, meg a Big Dokit is lefuttattam!.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    A trópusi sziget idejét meghosszabbították.
    November 1. 10: 29 a vége.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466

    Sziasztok!
    Most jövök az angol fórumról.
    Ezt írták. (hivatalos)

    Ismét látjuk, hogy George elindult az ő silójával, és itt kell lennie éjfélkor (alig több mint 10 óra múlva), de most annyi siló van, melyik lesz az?



    George is elnézést kért a kooperációs (szövetkezeti) silójával kapcsolatban felmerülő problémákért és biztosítja számunkra, hogy a kemény munka minden hiányzó jutalma a következő frissítéssel (jövő héten) kerül jóváírásra. :)
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    A 2. világbajnokság a jövő héten indul! - Örömmel jelentjük, hogy a GGS csapata elolvasta az összes visszajelzést, és mindent megtett, hogy elégedettek legyetek a végeredménnyel.
    A WWC jövő szerdán kezdődik november 1-én, 13:30 órakor.
    A jövő héten jövünk a részletekkel.
    forrás: angol fórum

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Frissítés lesz nov. 1.-én.
    Újra összemérhetjük tehetségünket a következő Világbajnokságon, a szerverek világméretű versenyén.
    Az alapmechanika ugyanaz maradt:
    Minden játékos 5 kategóriában gyűjthet pontokat.
    Minden hétvégén, minden szerveren megmutatjuk az összegyűjtött pontokat és a szerverek rangsorát.
    De lesznek változások is a pontozásban.
    Változásokat tapasztaltok majd az érmeboltban is.
    A rusztikus kutyaházat kivették, az alacsony értéke miatt, továbbá a rusztikus egyszerű ház megjelenését 473-ról 233-ra csökkentették.
    Tevékenységi jutalmazási változások.:
    A ló, a szövetkezeti, a halászati és az eseménypont kategóriák tevékenységi jutalma most körülbelül 20% -al kevesebb pontot igényel.
    A legmagasabb bajnoksági kategória, amely eredetileg a 91-999-es szintre került, most két bajnokságra osztott, 91-250 és 251-999.
    A bajnokságnak most egy új, megszerezhető jutalom lesz az első 1000 játékos számára.
    A Boldog óra a bajnokság alatt fut, a bónuszok pedig még több pont megszerzésére adnak lehetőséget.
    A hónap eseménynaplója különféle eseményekkel fog összeilleszteni, hogy lehetőséget adjon tevékenységének megtervezésére és a lehető legtöbb pont elérésére. Ez magában foglalja a kemény munkás eseményeket, a szövetkezeti bajnokságot és egy teljesen új eseményt, amelyet később ismertetünk.
    Az eseménynaptár újra megjelenik az új ütemtervvel. Kérjük, vegyétek figyelembe, hogy ez a naptár általános útmutató, és az események időpontjai változhatnak
    A frissítés november 1-én, szerdán kezdődik 13:30-kor.

    Ezzel a frissítéssel az utolsó szövetkezeti kemény munkakaland megnyert, de meg nem kapott jutalmakat is biztosítjuk.
    forrás: angol fórum (Sajnos mindent nem sikerült lefordítani, de a lényeg itt van. A részletek majd úgy is mutatják magukat.)
    Az angol fórumon itt böngészhet, aki szeretne.:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/165079/update-nov-1st-worldwide-championship-2n



  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Sziasztok!

    A mai frissítés annyival egészül ki, hogy azokon a farmokon, ahol az ínyencen a macska amulettjei nullázódtak, a frissítéssel eltávolításra kerülnek, s visszakapják a károsultak a rá fordított aranyat vagy dollárt. 
    Elvileg a hiba javításra kerül, tehát az újra felhúzott macskafáknál már nem szabad, hogy gond legyen az amulettekkel.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    A frissítés 14 óra előtt meg kell történnie, s minden fél órával elhalasztódik.


    Állapot frissítés: A frissítés a partneroldalakon következő néhány percen belül megtörténik. Körülbelül 20-30 perc múlva el kell jönnie a fő kiszolgálókon is.
  • danis33 (HU1)danis33 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    sziasztok lenne egy kérdésem nekem az inyenc farmon rendesen gyültek a cicamedálok ,akkor miért bontotta le játék már 500e körül volt a pontszám.Másnál is van ilyen
  • Pupette (HU1)Pupette (HU1) Bejegyzések: 3
    sziasztok lenne egy kérdésem nekem az inyenc farmon rendesen gyültek a cicamedálok ,akkor miért bontotta le játék már 500e körül volt a pontszám.Másnál is van ilyen
    Szia Sajnos az ínyenc farmról nekem is eltűnt :(
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    A macskafa hibái miatt a következő frissítéstől (a november 20-tól kezdődő hétre tervezett időponttól számítva) egy macska serkentőt fognak elindítani 10 napig. Ez idő alatt könnyebb lesz a cica medált gyűjteni az ínyenc farmon.Ezenkívül hozzáadunk egy bizonyos mennyiségű macska medált az ínyenc macskafához, amely további lendületet biztosít. A mennyiség minden játékos számára megegyezik. Ha élni akartok vele friss előtt kell felépíteni újra az ínyenc farmon. Aki utána építi, lemarad a plusz jutalomról.
    A frissítés óta a következő módosítás történt:
    Kevés volt lehetőség a locsolásból származó szövetkezeti pontok megszerzésére.
    A boldog óra hétfőn aktiválódik.
    Az eseménynaptár a Viking farmot mutatja és a trópusi szigetet írja. Viking farm indul amely a 5.-én kezdődik. .

  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 03.11.2017


    Post edited by .noni. (HU1) on
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Szia noni !

    Nem maradtál le róla, ha figyelmesen olvasod, ott írja, hogy november 20-adikától számítva 10 napig, azaz november 30-ig lesz majd a macska serkentő.
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok, nekem a virágfarmon van a  macska letéve ilyenkor mi a helyzet?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 03.11.2017
    EZ A KÜLFÖLDI FÓRUMOKRÓL HOZOTT INFORMÁCIÓK TOPIKJA!!!!!!!!!!!!!!

    NE HASZNÁLJÁTOK  BESZÉLGETÉSRE, MERT CSAK SZAPORÍTJÁTOK A BEÍRÁSOKAT ÉS ELVESZIK A LÉNYEG!!!!! 

     NE ÍRJATOK IDE!

    ITT CSAK OLVASSATOK!!!!
    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    A halas kemény munkakaland 5.-én éjfélkor kezdődik.
    A VB eredményei az első héten megvannak. Magyarország a 22. helyen áll. A linkre kattintva megnézhető, ha legörgettek az aljára.
    Az érméknek szerdán kell megérkezni a kereskedővel együtt. Sok szerencsét mindenkinek!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/139945/mod-news-bulletin#latest


  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    A szerencsekerék eltűnt 19 órakor, mint azt észre vehettétek.
    Ez azért volt, mert változtatni akartak rajta, hogy ne pontokat adjon, hanem érméket. Azért, hogy a termeléssel, a játékkal elért rangsort, ne boríthassa fel a szerikeréken megszerzett pont mennyisége. De! A rossz kommunikációnak köszönhetően, ez újra rosszul került be a játékba.
    Ezért újra kell nekik majd indítani.
    Ha újra játékba kerül, pontok helyett érméket fog adni
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Mindenkinek új dolgot szeretnénk bemutatni! Holnap, szerdán 15-én, 17:00 órakor kezdődően, élőben sugározzuk először a Twitch-en.
    Ennek az a célja, hogy közvetlenebb kommunikáció jöjjön létre. A közösségi menedzsment csapatunk tagja a Big Farm Dennis producerével közösen egy élő közvetítésen vesznek részt, amelyen végigmennek az elmúlt hónapokban történt eseményeken, a jelenlegi helyzeten és néhány betekintést nyerhetünk a játék jövőbeli fejlődésére.
    Ezután lesz lehetőség kérdések feltevésére és válaszadásra.
    Néhány részletet figyelembe kell venni:
    - A közvetítés angol nyelven lesz, mivel élő esemény, és több nyelven nem lesz lehetséges.
    - A csevegés mindenkinek elérhető Twitch-fiókkal
    - A csevegő moderált lesz
    - A műsoridő körülbelül 1 óra
    Rendszeresen tervezzük ezt megtenni, de milyen gyakran tudjuk ezt megtenni, attól függ, hogy hasznos lesz-e az első beszélgetés.
    Ne felejts el csatlakozni velünk holnap 17:00 CET-on ezen a linken: https://go.twitch.tv/bigfarmtv. Ott találkozunk!


    Üdvözlettel,
    A közösség kommunikációs csapata.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.11.2017
    Sziasztok!

    Ma lesz egy frissítés, annak csak egy átfogó kivonata, nem a teljes fordítását olvashatjátok itt:

    Ma 18 órakor egy új, alanyhalas esemény fog indulni. Aranyhalakat kell gyűjteni, s etetni, gondozni kell őket. Amikor az esemény elindul, Oleg jelezni fogja ezt neked egy minifeladaton keresztül.
    Ha megfogtál egy aranyhalat, belekerül egy akváriumba, és a halakat táplálni kell. Így ételt kell neki készíteni a malomban, kell majd hozzá: kukorica, alma és tojás. Pontokat kell gyűjteni, s ez majd kihat a végén kapott dísz sima és faluboldogságára is. Lesznek tevékenységjutalmak is.

    Lesz a faluban is egy halastó, ami mindenkinél 1-es szinten lesz elérhető, s amit akár az esemény alatt, akár később is tudunk fejleszteni. Az itt levő halakat is táplálni kell majd, de ez  a tó itt marad már végleg.
     

    November 24-én elindul egy új lovas szezon, az alábbi jutikért: (avatar, trófea, dísz, és egy farmház kinézet)






    Majd jön az adventi naptár, ami egy új történetet mutat be nekünk. Megint gyűjthetünk hóemberes díszhez felröppenőket, de a korábbi hóemberes díszt átalakították:


    Lesz Télapó kívánságlista is és szerencsekerék is, ahogy eddig minden évben megszokhattuk.

    Ezeket a díszeket a Télapó kívánságlistája során gyűjthetjük össze.
    A szerencsekerék a következő hetekben lesz majd elérhető, és ez a kerék a megszokott szerencsekerékhez képest több ajándékot fog adni, viszont a jackpot forgatások viszont nem 8. forgatás után lesznek, hanem a 20. után.



    A frissítés angol eredeti szövege itt található: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/166449/update-nov-20th-goldfish-rescue-and-christmas-vibes



  • mirazalan (HU1)mirazalan (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok,honnan lesz aranyhal?Nem világos nekem ez még.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok,honnan lesz aranyhal?Nem világos nekem ez még.

    Szia!
    Ez a topik, mint a neve is mutatja, nem a megbeszélések, kérdések helye!
    Tájékozóni, kérdéseket feltenni az aranyhalassal kapcsolatban itt tudsz:
       https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/166508/megbeszeles-2017-11-20-aranyhal-event-adventi-naptar-mikulas-kivansaglistaja-stb#latest
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 20.11.2017
    Sziasztok,honnan lesz aranyhal?Nem világos nekem ez még.
    szia
    aranyhalat foghatsz te magad v kiküldöd oleget pecázni
    de előbb csinálj tápot nekik.( malom 2. fül)
    ha te akarod kifogni a halakat akkor csalit is kell készitened, az előállitásához kellenek bizonyos felrőppenők, amiket az ólak, istállók adnak
  • pit61 (HU1)pit61 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Ezt a hibauzenetet kaptam a fofarmi szelamlombol, amikor el akartam adni az aranyhal csalit:

    Ez az elem nem adható el.
    Support-Info:
    Command: PBShopSellItemResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1511306052
    Zone: 16
    PID:1055574

    Mit tudok tenni? Leblokkolta a malmomat.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    pit61 (HU1) mondta:
    Ezt a hibauzenetet kaptam a fofarmi szelamlombol, amikor el akartam adni az aranyhal csalit:

    Ez az elem nem adható el.
    Support-Info:
    Command: PBShopSellItemResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1511306052
    Zone: 16
    PID:1055574

    Mit tudok tenni? Leblokkolta a malmomat.


    Nem lehet eladni az aranyhal csalit,ha sok csalid van fogj ki vele halakat.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    hol? és hogyan ? tudok én aranyhalat fogni  nem találom lehet vak nagyok köszi ha valaki meg írná
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    hol? és hogyan ? tudok én aranyhalat fogni  nem találom lehet vak nagyok köszi ha valaki meg írná
    Bármelyik horgászterületen ha van csalid,aranyhal csalit a malomban tudsz a kis kék szörnyekből gyártani.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    fodorme
     (HU1) mondta:
    hol? és hogyan ? tudok én aranyhalat fogni  nem találom lehet vak nagyok köszi ha valaki meg írná
    Bármelyik horgászterületen ha van csalid,aranyhal csalit a malomban tudsz a kis kék szörnyekből gyártani.
    nagyon köszönöm a válaszodat fodorme
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Tessék a nem ide való kérdéseket a megfelelő topicban feltenni!! Hogy jut valakinek az eszébe a FORDÍTÁSOK topicba beleszemetelni?

    ISMÉT KÉREM JÁTÉKOSTÁRSAINKAT, HOGY ITT       ne       KÉRDEZZENEK.


  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466

    Sziasztok!
    Frissítés november 30.
    Jön a télapó!

    Holnap éjszaka éjfélkor (30-tól / 1-ig) az Advent naptár és a Karácsonyi előkészületek eseménye érkezik. Majd az új, módosított hóemberes event.
    Az adventi naptár magától értetődő, de itt van egy emlékeztető, hogy működik a karácsonyi előkészületek rendezvénye. :-)
    A karácsonyi előkészületek 5 fejezetből álló esemény.
    Ebben az évben az esemény betakarítással (1. fázis) és adományokkal (2. és 3. fázis) működik.
    Az 1-4. fejezet ugyanazt a mintát követi és 4 napig tart.
    Minden egyes fejezetnek három fázisa lehet, a szövetkezet teljesítményétől függően.
    Az 5. fejezet meglepetés minden szövetkezet számára.
    A nehézség növekszik az esemény minden szakaszában.
    Minden sikeresen befejezett fejezetnél jutalom díszt kaptok.
    A szövetkezeten belül szükség lesz az összetartásra.
    A díszek a boldogságpont mellé faluboldogság pontot is kap.
    Minden díszítésnek mind a mezőgazdasági boldogság pontjai
    1-4. Fejezet: Mi a teendő?
    1. fázis: Egyéni feladatok
    Minden szövetkezeti tag kap egy feladatra vonatkozó kérelmet, a saját játékos szintjére szabva.
    A megrendelést 100%-ra teljesíteni kell.
    Minden tag eldöntheti, hogy szeretne-e részt venni az események valamelyikén. Ha már tudják, hogy nem lesznek a héten, akkor kihagyhatják a megfelelő sorrendet. Ez azonban azt is jelenti, hogy a végső jutalom nem éri el teljes boldogságát.
    Annak érdekében, hogy lássuk az egyes tagok megbízásainak aktuális állapotát, az előrehaladás egy áttekintő párbeszédpanelen jelenik meg. Ez az áttekintés minden más tag számára látható.
    2. fázis:
    Ha befejezed a saját feladatot, azonnal elkezdheted segíteni barátaidnak termékeket adományozva (a szükséges áruk változhatnak és az adományozók játékosszintje szerint változhatnak).
    3. fázis: bónusz fázis (termékek előállításával együtt)
    Ha mindegyik tag teljesíti feladatait, 2 új meglepetés fog megjelenni. A befejezés után 2 új (kissé nagyobb nehézséggel) jelenik meg.
    5. fejezet: Végső előkészületek
    Annak érdekében, hogy részt vehessetek ebben a végső fejezetben, a szövetkezetnek meg kell kapnia az előző 1-4 díszítést az 1-4. Fejezetből.
    Ebben a fejezetben az egész szövetkezetnek kétfajta hópelyheket kell összegyűjtenie, amelyek a gazdaság összes termeléséből származnak:
    A kék hópelyheket egy időben össze kell gyűjteni az összes szövetkezeti tagnak, és megnöveli az V. (utolsó) díszítés FBP. értékét.
    A ciánkék hópelyheket egyedileg kell összegyűjteni, és növelni fogja az egyes tagok dekorációjának FBP értékét.
    -Információ azokra a tagokra vonatkozóan, akik csatlakoznak egy szövetkezethez vagy elhagyják az eseményt ideje alatt.
    Ha egy tag nem kezdi el a feladatot (első betakarítás), inaktívnak tekintik őket. Ez megváltozik, amint a feladathoz / fejezethez egy terméket szüretelnek.
    Ha egy szövetkezet elveszíti vagy kiutasítja egy tagot az 1. fázis (betakarítás) során, akkor az elveszti az összes tag fejlődését és a benne rejlő EBP-t és FBP-t. A tag elveszíti az aktuális fejezet összes előrehaladását, de megtartja a korábbi fejezetek díszítéseit (ha elhagyják az 1. fejezetet).
    Ha egy új tag belép a szövetkezetbe a "Bónusz" 3. fázis ideje alatt, akkor a szövetkezet visszatér a 2. fázisába és befejezi az új tag feladatát. A bónusz küldetések során szerzett extra EBP vagy FBP elveszett.
    Jutalmak
    Ebben az évben az öt díszítés együtt alkotja a Mikulásgyár játékait - Minden egyes dísz 3x4-es és a minőség és boldogságpont nagyságát az esemény aktivitása határozza meg. A további díszek ugyanahhoz a készlethez tartoznak.
    Szövetkezeti beállítások!
    Miután ez a frissítés megkezdődött, minden "Nyitott" státuszú szövetkezet átkerül az "Új tagok keresése" kifejezésre. Ez azt jelenti, hogy minden új tagot meg kell erősítenie a vezetőknek vagy a képviselőknek.
    Az esemény időtartama alatt nem lesz lehetséges megváltoztatni szövetkezetének státuszát. Miután véget ér az event, újra lehet változtatni a beállításon.
    Ez azért történik, mert így elkerülhető, hogy a szövetkezetek nem tudnak bizonyos feladatokat elvégezni abban az esetben, ha egy új tag csatlakozik, és ezáltal megakadályozza a végső jutalom beszedését. Ennek elkerülése érdekében ügyeljünk arra, hogy új tagok felvétele a szövetkezetbe a 2. vagy a 3. fázis során nehézségekhez vezethet.
    Reméljük, hogy élvezni fogjátok az ünnep eseményeit! U.I (az angol modiktól): Sajnálom srácok, nem tudtunk egy start gombot hozzáadni ehhez az eseményhez ebben az évben sem, de nem adtuk fel!

    Aki az eredeti angol szöveget és képeket szeretné megnézni, itt megteheti.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/167386/update-nov-30th-christmas-reloaded#latest


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt