Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Macskavár

Sziasztok!
A talált amuletteket nem adja hozzá a már eddig összegyűjtött amuletthez. Kb. 1 hete nem növekszik a megtalált amulettek száma.

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Hiba van a játékban ezen a téren is, így ez okozza a te problémád is.
  • hoppa01 (HU1)hoppa01 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Lehet tudni hogy mikor orvosolják ezt a hibát? Mert elég sok medált elbukunk ezzel a kis hibával.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A fejlesztők dolgoznak rajta, erről még nincs információ, mikor javítják.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia! Nézd meg ki lépés előtt a szíveket, és nézd meg be lépés után. Állítólag akkor hozzá adja.
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Nálam a kezdettől fogva nem számolja az ínyencen az amuletteket. A másik két farmon működik, de oda fogok figyelni, hogy rendesen számolja-e. Remélem igen. :)
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok.

    Meddig kell még várni h javításra kerüljön a macsek vár,h számolja végre az amuleteket,vagy még 1xrübb engedjék le bontani...!
    Köszönöm
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 30.10.2017
    Victus (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Meddig kell még várni h javításra kerüljön a macsek vár,h számolja végre az amuleteket,vagy még 1xrübb engedjék le bontani...!
    Köszönöm

    Szia Victus!
     Én már annak is örülnék, ha áthelyezhető lenne. Amikor megérkezett, csak ott volt helyem, azóta vettem földterületet. Most ott piszokul útban van, de el nem mozdítható.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Victus (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Meddig kell még várni h javításra kerüljön a macsek vár,h számolja végre az amuleteket,vagy még 1xrübb engedjék le bontani...!
    Köszönöm

    Szia Victus!
     Én már annak is örülnék, ha áthelyezhető lenne. Amikor megérkezett, csak ott volt helyem, azóta vettem földterületet. Most ott piszokul útban van, de el nem mozdítható.
    Szia Kati!
    Áthelyezhető a cicus, én már többször átpakoltam.
    Ha az alsó menüsávra mész, ahol a doboz is van, van az a lehetőség, hogy forgasd vagy áthelyezd a dolgaid. Ha ott kattintasz a nyílra, majd a cicusra, akkor át tudod tenni, ahova akarod farmon belül.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 30.10.2017
    Victus (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Meddig kell még várni h javításra kerüljön a macsek vár,h számolja végre az amuleteket,vagy még 1xrübb engedjék le bontani...!
    Köszönöm

    Szia Victus!
     Én már annak is örülnék, ha áthelyezhető lenne. Amikor megérkezett, csak ott volt helyem, azóta vettem földterületet. Most ott piszokul útban van, de el nem mozdítható.
    Szia Kati!
    Áthelyezhető a cicus, én már többször átpakoltam.
    Ha az alsó menüsávra mész, ahol a doboz is van, van az a lehetőség, hogy forgasd vagy áthelyezd a dolgaid. Ha ott kattintasz a nyílra, majd a cicusra, akkor át tudod tenni, ahova akarod farmon belül.

    Szia Kriszti!

    Köszönöm! Majd megnézem!

    Ui: sikerült, mégegyszer köszi Kriszti!
    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Sziasztok !

    Másnak is eltűnt a macskavára az ínyencről ?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Sziasztok !

    Másnak is eltűnt a macskavára az ínyencről ?

    Szia! A frissről szóló hírekben találod, hogy akinek nem számolta a a szivecskéket, annak eltüntetik és visszakapja a pénzét és aranyát.
    Sajna nekem is eltűnt, pedig már jól számolta.
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Szia !

    Nálam számolta, nem volt gond vele.
  • SheilaWeaver (HU1)SheilaWeaver (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok!
    Nekem teljesen jól számolta a frissítésig, azonban az enyém is eltűnt közel 300ezer amulettel együtt! Gondoltam ok, benyelem. Azonban amikor újból felépítettem meglepődve tapasztaltam, hogy most már nekem sem számolja az ínyencen. Frissítés....hm. Úgy gondolom ez azért kicsit durva volt.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    a frissités óta eltünt a macskaváram az inyencfarmról! az összes szivecskével jól múködött,
    most épitsek ujat és visszakapom?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nekem az inyecről vették el a cica házat, teljesen jól számolta, A fó farmon meghagyták, ott nem számolt, és most a frissítés után se számol semmit.
    Azt is el vehetik nyugodtan, csak a helyet foglalja.
    A másikat viszont kérem vissza.
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Visszaépítettem az ínyencen de kár volt mert most már nem számolja nálam sem a szivecskéket, mondom megfigyelem már a főfarmon is, hadd lám, hát ott sem számolja, ... jó kis friss volt nem mondom, tiszta csúfság.
    Eddig jó volt mindkettő, most már egyik sem. Évek múltán talán lesz egy macskánk. :)
    Nem is értem minek kellett így komplikálni, jobb lett volna egyszerűen mint a kutyus vagy semmi.

    862 903 medál van most a főfarmon és stagnál, az ínyencen közel 600 000 volt.
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Nekem is eltűnt az ínyencfarmon a macskaváram. Persze még milliónyi amulett hiányzik, de akkor is! Én nem építem fel újra, hátha visszakerül...Jó éjszakát!
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    Mindenkinek eltünt a Macskavár az Inyencről!

    És, ha ez nem lenne elég: nem számolja az amuletteket ott sem, ahol még van!

  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Van egy jó hírem, mégis számolja a medálokat csak nem a szemünk láttára,... kiléptem meg vissza s már 870 976 medálom van a főfarmon s az ínyencre is ment a felépítése óta 247 medál. Tehát aki kételkedik az írja fel mielőtt kilép s nézze meg miután belép.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Van egy jó hírem, mégis számolja a medálokat csak nem a szemünk láttára,... kiléptem meg vissza s már 870 976 medálom van a főfarmon s az ínyencre is ment a felépítése óta 247 medál. Tehát aki kételkedik az írja fel mielőtt kilép s nézze meg miután belép.
    Szia! Nekem, egy darabbal se emelkedett, se most, se régebben
  • Valci (HU1)Valci (HU1) Bejegyzések: 3
    Victus (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Meddig kell még várni h javításra kerüljön a macsek vár,h számolja végre az amuleteket,vagy még 1xrübb engedjék le bontani...!
    Köszönöm

    Szia Victus!
     Én már annak is örülnék, ha áthelyezhető lenne. Amikor megérkezett, csak ott volt helyem, azóta vettem földterületet. Most ott piszokul útban van, de el nem mozdítható.
    Szia Kati!
    Áthelyezhető a cicus, én már többször átpakoltam.
    Ha az alsó menüsávra mész, ahol a doboz is van, van az a lehetőség, hogy forgasd vagy áthelyezd a dolgaid. Ha ott kattintasz a nyílra, majd a cicusra, akkor át tudod tenni, ahova akarod farmon belül.
    Nekem nem adja azt a sávot, amiről beszélsz. :(
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Valci (HU1) mondta:

    Nekem nem adja azt a sávot, amiről beszélsz. :(
    Már hogyne adná.Legalul ahol a raktár meg egyebek vannak a sapi mellett van a nyíl amire kattintani kell.
  • NP5 (HU1)NP5 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Kb. egy hete nálam is eltűnt az ínyenc farmon a macskavár. Vártam egy kicsit, hátha kijavítják, de nem. Így újra építettem. Sajnos nem ad hozzá pontot, így még mindig nullán áll. 
    Tud valaki segíteni?  A support angol + stb. Csak magyar nincs!


    Péter
  • mokus77 (HU1)mokus77 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok az a problémám hogy a macska amuleteked adja de nem találom hol van valami miatt nem irja még mindig nulát ir pedig látom hogy ad mi oka lehet?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt