Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Nem kaptam meg a Halloween dekort a tökök után!

Nem kaptam meg a Halloween dekort a tökök után!
Raktárba sincs,sehol sincs.... Sütik törlése,minden amit csak lehet megtörtént.Ki belépegetések,de a dekor sehol!
Kinek kell szólni/írni ilyenkor?

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Liliom86!
    A support tud segíteni. Oda kell írni, de magyar nincs, így angolul, németül vagy amilyen nyelvet tudtok a felkínált lehetőségek közül.
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Remek.Akkor buktam. Köszi a választ.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Liliom
    Mikor nyerted meg a díszt?
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Tegnap,utána tettem fel a kérdést.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Liliom86, próbáld meg azért, hátha sikerül. A google fordítóban, ha a lehető legegyszerűbben beírod a problémád, az lefordítja Neked és csak bemásolod.
    Itt találsz mintát, amit követve elküldheted a problémádat a supporthoz.:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/129374/mikor-fordulj-segitsegert-a-big-farm-uegyfel

  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Köszi! Hát megpróbáltam,kíváncsi leszek,bár,megfogok lepődni ha ebből lesz valami! :neutral:
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok most már látom hogy a játék üzemeltetői tojnak arra hogy a játékosnak is jó legyen, csak az a lényeg hogy aranyat vegyünk. A karbantartás után eltűnt a 300 tököm ma megtudtam volna keresni a maradékot, még szerencse hogy a másik ajándékkal már előbb meglettem. A múltkor a gombával ugyan ez volt ott mindegyik ajándékom elúszott. A support tárta kezeit tudnak a hibáról, de nem adják meg az ajándékot és mást sem helyette. Ez már botrányos hogy ennyire egyoldalúan megy  ez a pénzhajhászás. Mert az ember még venne is aranyat, ha korrektek lennének és utólag megadnának mindent, mint pl. a farmeramában az sokkal jobb ebből a szempontból. És akkor kihagytam a macskát, a szíveket is elvették és nem is ad ráadásul most egy macskaólat is elvettek. Komolyan mondom ez már gusztustalan. Gondolom hiába is kérném úgysem segítenétek, de azért megpróbáltam Örvösg
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok most már látom hogy a játék üzemeltetői tojnak arra hogy a játékosnak is jó legyen, csak az a lényeg hogy aranyat vegyünk. A karbantartás után eltűnt a 300 tököm ma megtudtam volna keresni a maradékot, még szerencse hogy a másik ajándékkal már előbb meglettem. A múltkor a gombával ugyan ez volt ott mindegyik ajándékom elúszott. A support tárta kezeit tudnak a hibáról, de nem adják meg az ajándékot és mást sem helyette. Ez már botrányos hogy ennyire egyoldalúan megy  ez a pénzhajhászás. Mert az ember még venne is aranyat, ha korrektek lennének és utólag megadnának mindent, mint pl. a farmeramában az sokkal jobb ebből a szempontból. És akkor kihagytam a macskát, a szíveket is elvették és nem is ad ráadásul most egy macskaólat is elvettek. Komolyan mondom ez már gusztustalan. Gondolom hiába is kérném úgysem segítenétek, de azért megpróbáltam Örvösg
    Szia! Segítenénk, ha tudnánk, de sajnos, mi is csak játékosok vagyunk. Nem tudunk segíteni. Azonkívül, hogy el olvassuk, és válaszolunk, hogy nem tudunk tenni semmit., ha ez megfelel, ennyivel tudunk segíteni.
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Sziasztok!

    Sikerült! Mai napom megkaptam az elmaradt Halloween díszt! Meg is lepődtem! :D Elnézést is kértek a késői reagálásért! :) Ez a probléma megoldva :)

  • Amanda3245 (HU1)Amanda3245 (HU1) Bejegyzések: 4
    Nálam még nem volt ilyen, én örülök is neki. Még soha nem vettem aranyat, és nem is akarok. Megszerzem a játékban, de lassan, mint hogy bankkártyával de ellopják a pénzem... :/

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt