Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

teszt szerver (Magyarország)

Sziasztok!

Problémám merült fel a magyarországi teszt farmon. Tegnap megjelent Lester, aki 10 000 000 aranyat kért elkölteni. Tegnapi nap nem tudtam az egészet elkölteni, viszont a mai napon (többször beléptem, frissitettem) nem jelent meg, nem tudom befejezni a feladatot. Most potyára költöttem el majdnem 10 000 000 aranyat?

Előre is köszönöm: viki bébi (magyarországi teszt szerver)


Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok Zsu, Kriszta, Robi!
    Valaki tudna valami hivatalosat mondani a tesztszerver jelenlétéről, céljáról? Mert a fb.-on folyamatosan írják, hogy szövivezetők cserélődnek, arany van, arany nincs, kidobálja a játékosokat, stb., stb.
    Én írtam, hogy most semmi feladat ott nincs, nem tesztelünk, hagyják békén, van mit csinálni az élőszerveren is. Minek kínlódnak vele? Egyáltalán bent ragadhatnak ott? (már ilyet is írtam, írtak, hátha nem mászkálnak oda)
    Kérnék szépen valami hivatalos infót, amivel le tudom nyugtatni a tesztelni vágyókat.
    Köszönöm.
  • magyuri (HU1)magyuri (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Olyan problémám van a tesztszerveren, hogy a gyurka.farmer farmon a 45 szinten vagyok és a melegház
    lelakatolva van még mindig .
    Nem tudom mi okozza ezt a problémát ?
    gyurka.farmer
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szép napot ...nem tudom jó helyen jelzem-e, de a TESZT farmokra való belépésnél, a belépőoldalon azt írja ki, hogy hibás név...
    sajnos egyik tesz-toldara sem lehet belépni, és a szövitagok is ezt jelezték nekem... köszönettel
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 26.10.2017
    szép napot ...nem tudom jó helyen jelzem-e, de a TESZT farmokra való belépésnél, a belépőoldalon azt írja ki, hogy hibás név...
    sajnos egyik tesz-toldara sem lehet belépni, és a szövitagok is ezt jelezték nekem... köszönettel
    Szia Tengerszem!

    Ne aggódj, valószínűleg senki nem tud belépni. Nálam is ezt írja ki.
    A hiba nem a játékosoknál van. Majd, ha javítják, akkor be tudunk lépni. Most fontosabb dolguk van, azzal foglalkoznak.
    (A testszerveren egyébként a csetfalat fabrikálják.)

  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Hát épp ez a baj a másikon is meg csinálták a teszt szerveren és nem ér semmit. jó a régi nem, kell az a sz@r
    csak az egész rendszert össze vissza zavarja,idáig ment mind a két szerveren a régi nem volt baj vele miért kell  elcseszni vele most már mind a kettőt ?????????A csevegő programról van szó. A Flash programot teljesen el cseszte.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt