Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

191113

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.10.2017
    Sziasztok!
    Ebbe a csodálatos nagy dobozolásba teljesen el felejtettem, hogy a szövi bajnokság után valóban ismét, szövis dobozolás jön.e. Azt hiszem 28.át olvastam valahol. Talán azt írta valaki, hogy halas lesz.
    Tudnátok ebbe nekem segíteni, hogy tisztába legyek a dolgokkal?
    Előre is kösz

    Szia Margit!

    Zurika hozott fordítást valamelyik külföldi fórumról.

    Itt találod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/161479/forditasok/p1

    Lapozz az első oldalra.

    Ezt pedig Petike-farmer tette közzé:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/163748/esemeny-naptar-oktober#latest
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok!
    Ebbe a csodálatos nagy dobozolásba teljesen el felejtettem, hogy a szövi bajnokság után valóban ismét, szövis dobozolás jön.e. Azt hiszem 28.át olvastam valahol. Talán azt írta valaki, hogy halas lesz.
    Tudnátok ebbe nekem segíteni, hogy tisztába legyek a dolgokkal?
    Előre is kösz
    Szia

    Szövetkezetes dobozolás lesz és ugyan ez ami volt !
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Ebbe a csodálatos nagy dobozolásba teljesen el felejtettem, hogy a szövi bajnokság után valóban ismét, szövis dobozolás jön.e. Azt hiszem 28.át olvastam valahol. Talán azt írta valaki, hogy halas lesz.
    Tudnátok ebbe nekem segíteni, hogy tisztába legyek a dolgokkal?
    Előre is kösz
    Szia

    Szövetkezetes dobozolás lesz és ugyan ez ami volt !
    Köszönöm a segítségedet :)
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok   segitséget kérnék a  garnélarák  feladathoz ,mert 34 kifogott rák után nem számol a feladatnál a mutató 50-et kell kifogni de nekem nem teszi hozzá a többit köszi előre is a segítséget aniko53
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nem kérdés, csak nem tudtam hová írjam.
    Itt vannak a tökök :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 26.10.2017
    Miért szakad meg a kapcsolat?
    Vissza se enged :(
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.10.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
    Van friss térkép a BFP blogon... nem hozom ide. (mondjuk az is jó lenne, ha más se tenné.)
    thx, megnéztem :smiley: ( végre a jó térkép :D )
    ( már épp akartam írni, h ami kint van fórumon az nem pontos, a régi farmkörnyezet van rajta és némelyik tök nem ott van ahol a térképen meg  vannak jelölve a helyek )
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok! Elnézést, ha ismétlődő kérdést teszek fel. Tudja valaki, hogy mi az ajándék, amit a tesztfarm használatáért adnak e-mailben? Mert jóváírta a rákattintáskor(Congratulations...), aztán nekem nem jelent meg semmi a bejelentkezéskor. Vagy a tesztfarmra küldték az ajándékot is?
    Köszönöm előre is a választ. :)
  • Papsajt (HU1)Papsajt (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok ! Érdeklődnék. Ez most komoly ? Elkezdek egy küldetést amiben van 6 résztvevő, s konkurálnom kell egy 215-ös szintűvel 14-es szintű létemre ?
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Igen, sajnos ez így van, hajdanán így volt mindenki ezzel "kis" korában.
  • Papsajt (HU1)Papsajt (HU1) Bejegyzések: 2
    Lehet sokaknak ezért megy el a kedvük s hagyják abba ? Ez olyan mint ha a kezdő bokszolók mind profi nehézsúlyúakkal kellene versenyezniük, nem sokan maradnának a pályán !!!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 29.10.2017
    Lehet sokaknak ezért megy el a kedvük s hagyják abba ? Ez olyan mint ha a kezdő bokszolók mind profi nehézsúlyúakkal kellene versenyezniük, nem sokan maradnának a pályán !!!
    A rendszer megpróbál hasonló szintű játékosokat összehozni. Ha egyszerre sokan akarnak küldetést csinálni, nincs gond. Ha viszont kevés a jelentkező, akkor a rendszer csak abból tud partnert adni, akik vannak. Ilyenkor jönnek a sokkal magasabb játékosok. Ez nagyon régóta így van. 
    Post edited by Kiskapa (HU1) on
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    A lovin a hirdetőtábla szerint még 19 napig tart a mostani szezon.
    A Világbajnokság naptára szerint 3 nap múlva új szezon kezdődik.
    Más fórumokon nem írnak semmit erről?
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Sziasztok!
    A teszt farmra nem enged be, azt írja nem jó a jelszó. Megy még a teszt, vagy megint szünet van?
    Tuti nem írtam el a jelszót, el van mentve. Tudtok valamit?
    Előre is köszi.



  • kajditanya (HU1)kajditanya (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok, kérdésem a következő: Miért nem tudok belépni a TESZT SZERVEREM-re kb:1hete!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A lovin a hirdetőtábla szerint még 19 napig tart a mostani szezon.
    A Világbajnokság naptára szerint 3 nap múlva új szezon kezdődik.
    Más fórumokon nem írnak semmit erről?
    Szia!

    Igen, vannak furcsaságok ezen a téren, amit az angolon is megjegyeztek, s mára ígérték, hogy kiderítik mi a pontos adat ezzel kapcsolatban. Ami elvileg már megvan, hogy szerda 13:30-kor indul a világverseny. Több dolgon is javítottak a korábbihoz képest, de erről nem láttam infót.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Én az idővel kapcsolatban tennék fel 1 kérdést. Véletlenül beszedtem az egyik hajómat, amit nem akartam (laptopon való simizéssel nehéz az élet ). A számláló felugrott 10-re, az addigi időm viszont a 18 óráról lement 2.5 órára. Már megvan a bányászati is, csak azért kérdem, hogyan lehetséges ez, hogy legközelebb ne lepődjek meg rajta, ha újra előfordul. Köszi a segítséget.
    Marika
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 30.10.2017
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én az idővel kapcsolatban tennék fel 1 kérdést. Véletlenül beszedtem az egyik hajómat, amit nem akartam (laptopon való simizéssel nehéz az élet ). A számláló felugrott 10-re, az addigi időm viszont a 18 óráról lement 2.5 órára. Már megvan a bányászati is, csak azért kérdem, hogyan lehetséges ez, hogy legközelebb ne lepődjek meg rajta, ha újra előfordul. Köszi a segítséget.
    Marika
    Szia!
    Ha megvan a bányászati és hajtasz az első 50 helyre, akkor két lehetőséged van. Vagy hosszú ideig futtatod kisebb szinten, vagy ha 10-esen futtatod, akkor folyamatosan fogod azt a fajta halat és töltögeted a dobozt, s akkor újra nő az idő. (túltöltéskor mindig nő az idő) Sima töltögetéskor meg egy ideig nő az idő, majd visszaesik, s elérve a 10-est ha tudod túltölteni, újra nő az idő.
    Ha nem hajtasz az első 50 helyre, akkor halászgatsz, ahogy jónak látod.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 30.10.2017
    Az én tapasztalatom nem az, hogy túl lehet tölteni bármeddig, ha a szint 10-en van. Amikor elkezdtem, még az első napon beadtam az osztrigát, (ez volt az első) majd a homár következett. Adtam be sorra a hajókat. A számláló felugrott 10 fölé!!! és úgy 7-800 feletti homárnál az 1 napos idő visszaesett 54 percre. Hiába adtam be akármennyit ez után, az idő semmivel nem emelkedett vissza. Nagyjából egyezer homárt zabált fel egy óra alatt. Aztán jött a garnéla, amivel óvatosan bántam. Volt elég abból is, de amikor felment az idő ismét 1 napra, leálltam a beadással. Ami bent volt az már elég lett a két aranybányászatihoz. hajnalban ezután az összes hajómat kiürítettem és kiküldtem a vizekre. Hozzáteszem, nem az első ilyen eset volt. Tudom javasolni, hogy ha a számláló 10-en pörög és az idő 1 napot eléri, ne adjunk be többet abból, mert HÁTHA ismét lecsökken és odavész a sok tartalékolt hal.
    Post edited by Kiskapa (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Én az idővel kapcsolatban tennék fel 1 kérdést. Véletlenül beszedtem az egyik hajómat, amit nem akartam (laptopon való simizéssel nehéz az élet ). A számláló felugrott 10-re, az addigi időm viszont a 18 óráról lement 2.5 órára. Már megvan a bányászati is, csak azért kérdem, hogyan lehetséges ez, hogy legközelebb ne lepődjek meg rajta, ha újra előfordul. Köszi a segítséget.
    Marika

    Az én tapasztalatom nem az, hogy túl lehet tölteni bármeddig, ha a szint 10-en van. Amikor elkezdtem, még az első napon beadtam az osztrigát, (ez volt az első) majd a homár következett. Adtam be sorra a hajókat. A számláló felugrott 10 fölé!!! és úgy 7-800 feletti homárnál az 1 napos idő visszaesett 54 percre. Hiába adtam be akármennyit ez után, az idő semmivel nem emelkedett vissza. Nagyjából egyezer homárt zabált fel egy óra alatt. Aztán jött a garnéla, amivel óvatosan bántam. Volt elég abból is, de amikor felment az idő ismét 1 napra, leálltam a beadással. Ami bent volt az már elég lett a két aranybányászatihoz. hajnalban ezután az összes hajómat kiürítettem és kiküldtem a vizekre. Hozzáteszem, nem az elő ilyen eset volt. Tudom javasolni, hogy ha a számláló 10-en pörög és az idő 1 napot eléri, ne adjunk be többet abból, mert HÁTHA ismét lecsökken és odavész a sok tartalékolt hal.
    Már hónapokkal ezelőtt kiderült (grafikont is készített róla Robi), hogy a nemes halaknál (homár, tőkehal, lazac, kardhal) a 10. fokozaton drasztikusan visszaesik az idő; a program algoritmusa ilyen. Homár esetén 9-en egy darab 1944 pontot hoz és 216 másodpercig fut. 10-es fokozaton már csak 34 pontot hoz és 3,456 másodpercig fut. Tehát ahhoz, hogy a homár tizesen egy óra hosszáig menjen, 1041 darabot kellene betölteni, de ahhoz, hogy a tizes fokozatot elérje, kell 784 homár, ami összesen gyakorlatilag lehalászhatatlan és betárolhatatlan mennyiség.
    A tőkehal, lazac, kardhal esetében több mint kétszer rosszabb a helyzet!

  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Kiskapának és Porrimának is köszönöm a segítséget! Én eddig vigyáztam, h ne menjek 10-re, mert (bár nem nézem mindig vissza) úgy emlékeztem, h többször is figyelmeztettek a tapasztaltabbak, h vigyázni kell. Most sajnos a laptopom megtréfált. Nem emlékszem, h milyen halat kért, de az tuti, h nem homárt, mert olyanom még nem volt. Azért jó, h újra leírtátok, h mikre figyeljek, mert az ismétlés sose árt. Most én is beleestem, h előbb írtam, és sajnos nem néztem utána, pedig máskor mindig megnézem. Robitól elnézést kérek, a többieknek pedig újra csak megköszönni tudom a segítséget.
    Marika
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Sziasztok!
    Én annyit szeretnék kérdezni, hogy most lett vége a trópusi farmnak, és a VB-naptár szerint megint az fog kezdődni. Ez tényleg így van, vagy még nem javították a naptárt?
    Köszönöm a segítséget: maja
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Szia, tegnap írtam itt valahol egy másik topikban, hogy a játékban most látható VB naptár hibás, elvileg ma lesz egy frissítés, ahol már a valósat láthatjuk, viszont az nem zárja ki, hogy ismét egy trópusi farm fog indulni :).
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 01.11.2017
    Mikor lesz a frissítés? Nem soká kezdődik a verseny......

    El tűnt a vb naptár, jól meg frissítették :D
    Post edited by Margit54 (HU1) on
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok , légyszi segítsen valaki azzal a feladattal kapcsolatban : hogy érd el a következőt ,   4 vonóhálós hajó 6-os szint , mit kell ezzel tennem ??!!- előre is köszi a segítséget : üdv aniko53
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok , légyszi segítsen valaki azzal a feladattal kapcsolatban : hogy érd el a következőt ,   4 vonóhálós hajó 6-os szint , mit kell ezzel tennem ??!!- előre is köszi a segítséget : üdv aniko53
    Szerintem négy 6. szintű vonóshálós hajót kell építeni.
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Oké az rendi ,  de holveszek olyav hajót , de azért köszi a választ

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt