Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

14052

Hozzászólások

  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Szia Pupette és szia Mazsi
    A cica az csupán szív,amit a macskaházhoz lehet kapni,tehát azt ne keressétek tárgyként.
    Viszont fel kellett volna röppennie,ahogyan a bányaengedélynek is,mert az 50 ben az tényleg jár.Tehát ha nincs a raktárba akkor írjatok a supportnak.
    Szia köszönöm a válaszodat. Azt még kérlek áruld el hogy azt hogy kell? Én még oda soha sem írtam meg úgy egyáltalán ide is talán eddig 5X. Szóval tudatlan vagyok. Segítesz?
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
    Szia! Te tudod hogy kell ezt a supportnak jelezni? Nekem fogalmam sincs.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok, én még mindig nem kapok szíveket sehol, és az elvet mennyiséget sem kaptam még vissza, mikor lesz ebből már valami köszi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
    Szia! Te tudod hogy kell ezt a supportnak jelezni? Nekem fogalmam sincs.
    Itt a fórum Főoldalán legfelül vastag betűkkel írva: Ügyfélszolgálat.
    Sajnos magyarul nem értenek, marad az angol, német stb.
  • Pupette (HU1)Pupette (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 25.10.2017
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
    Szia! Te tudod hogy kell ezt a supportnak jelezni? Nekem fogalmam sincs.
    szia nem beszélek nagyon jól angolul, de írtam nekik ha jön valami kiírom

    Update
    Írtak kb ennyi: bocsi a hibákért tisztában vannak vele, vizsgálják. Gondolom ez annyit jelent "buktuk" :)
    Post edited by Pupette (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Nagyika!

    A friss után azért csúsztatok le 1 szintet, mert nagy mínusszal a végén ott álltak Pipiék, s mikor rendezték a pontokat előre ugrottak. Emiatt is volt a javítás, mert több listában a jól teljesítők a végére szorultak negatív pontokkal, s nem nőtt, hanem csökkent a pontjuk a dobozolással.


  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok termelem a rákokat észnélkül ,és az 50 rákomat nem teszi be az előírt feladatba a számláló 34 garnéla ráknál megállt ,igy nem fogom tudni befezezni a feladatot hogy tovább léphessek  segítsetek van -e valami trükk ebben köszi előre is üdv . aniko53
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok termelem a rákokat észnélkül ,és az 50 rákomat nem teszi be az előírt feladatba a számláló 34 garnéla ráknál megállt ,igy nem fogom tudni befezezni a feladatot hogy tovább léphessek  segítsetek van -e valami trükk ebben köszi előre is üdv . aniko53
    Ugye tudod, hogy van a garnéla és van a homár? Biztos, hogy garnéla rákot fogtál ki s azt nem adja hozzá? Böngésző takarítás után se lett jobb?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Kedves Nagyika!

    A friss után azért csúsztatok le 1 szintet, mert nagy mínusszal a végén ott álltak Pipiék, s mikor rendezték a pontokat előre ugrottak. Emiatt is volt a javítás, mert több listában a jól teljesítők a végére szorultak negatív pontokkal, s nem nőtt, hanem csökkent a pontjuk a dobozolással.


    Szia Macika! Értem, én, hogy rendezni kellet a rangsort, mert aki mínuszba volt, annak ez nagyon rosszul eset, és igazságtalan is volt. De a frissítéssel el vették az éppen csomagolt dobozt, és a következő dobozokat is megváltoztatták. Nekem 16-son ment az árpám még másfél óra volt hátra, és el tűnt. Nem tudtam csomagolni, mert a dobozok megváltoztatására nem voltam felkészülve, és még nagyon sokan mások is így jártak.
    Na ez volt az igazi szívatás :( Ez viszont szemét dolog volt, a verseny alatt megváltoztatni a feltételeket.
    Mindenkit, akik így jártak azokat teljesen el lehetetlenítették.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Nagyika!

    A friss után azért csúsztatok le 1 szintet, mert nagy mínusszal a végén ott álltak Pipiék, s mikor rendezték a pontokat előre ugrottak. Emiatt is volt a javítás, mert több listában a jól teljesítők a végére szorultak negatív pontokkal, s nem nőtt, hanem csökkent a pontjuk a dobozolással.


    Szia Macika! Értem, én, hogy rendezni kellet a rangsort, mert aki mínuszba volt, annak ez nagyon rosszul eset, és igazságtalan is volt. De a frissítéssel el vették az éppen csomagolt dobozt, és a következő dobozokat is megváltoztatták. Nekem 16-son ment az árpám még másfél óra volt hátra, és el tűnt. Nem tudtam csomagolni, mert a dobozok megváltoztatására nem voltam felkészülve, és még nagyon sokan mások is így jártak.
    Na ez volt az igazi szívatás :( Ez viszont szemét dolog volt, a verseny alatt megváltoztatni a feltételeket.
    Mindenkit, akik így jártak azokat teljesen el lehetetlenítették.
    Szia!
    Ebben teljesen igazad van, de max. az ügyfélszolgálaton reklamálhatunk, több hetes átfutással.
    Nálam is alma ment, előtte szedtem be és emelkedett a szintje, s ment volna még pár órát, meg utána a kedvenc tojás jött volna. Kaptam helyette azt hiszem karórépát talán, meg kukoricát, madársalátát, s én azt mondtam nem ér nekem annyit, meg úgysem tudok sok ajándékra így szert tenni, így én utána nem is dobozoltam, állt az egész dobozom. Elsőre mikor megláttam nagyon pipa lettem, de ez tartott kb. pár percig, s eldöntöttem nem dobozolok, s csinálok mást. És onnantól nyugisan elvoltam, rá se néztem. Sajnos nem tudtunk volna vele mit kezdeni. Vagy elfogadjuk s csináljuk, vagy nem fogadjuk el és csináljuk, vagy teszünk rá, s nem csináljuk. Én ez utóbbit választottam, kizárva az idegeskedést.
    8 millió pont reménytelen volt, 100 millió elérhetetlen, a többi meg apróság, ami miatt nem éreztem azt, hogy megéri küzdeni.
    A sima dobozolásban nagyobb az esély, és az jobban zavart volna, hogyha a 2 abe lett volna veszélyben, de most annyira feleslegesnek éreztem a küzdelmet egy idő után, hogy a javítás utáni állapot is hidegen hagyott. De mindenki másként játszik, így másként érez is ilyen esetekben.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Kedves Nagyika!

    A friss után azért csúsztatok le 1 szintet, mert nagy mínusszal a végén ott álltak Pipiék, s mikor rendezték a pontokat előre ugrottak. Emiatt is volt a javítás, mert több listában a jól teljesítők a végére szorultak negatív pontokkal, s nem nőtt, hanem csökkent a pontjuk a dobozolással.


    Szia Macika! Értem, én, hogy rendezni kellet a rangsort, mert aki mínuszba volt, annak ez nagyon rosszul eset, és igazságtalan is volt. De a frissítéssel el vették az éppen csomagolt dobozt, és a következő dobozokat is megváltoztatták. Nekem 16-son ment az árpám még másfél óra volt hátra, és el tűnt. Nem tudtam csomagolni, mert a dobozok megváltoztatására nem voltam felkészülve, és még nagyon sokan mások is így jártak.
    Na ez volt az igazi szívatás :( Ez viszont szemét dolog volt, a verseny alatt megváltoztatni a feltételeket.
    Mindenkit, akik így jártak azokat teljesen el lehetetlenítették.
    Szia!
    Ebben teljesen igazad van, de max. az ügyfélszolgálaton reklamálhatunk, több hetes átfutással.
    Nálam is alma ment, előtte szedtem be és emelkedett a szintje, s ment volna még pár órát, meg utána a kedvenc tojás jött volna. Kaptam helyette azt hiszem karórépát talán, meg kukoricát, madársalátát, s én azt mondtam nem ér nekem annyit, meg úgysem tudok sok ajándékra így szert tenni, így én utána nem is dobozoltam, állt az egész dobozom. Elsőre mikor megláttam nagyon pipa lettem, de ez tartott kb. pár percig, s eldöntöttem nem dobozolok, s csinálok mást. És onnantól nyugisan elvoltam, rá se néztem. Sajnos nem tudtunk volna vele mit kezdeni. Vagy elfogadjuk s csináljuk, vagy nem fogadjuk el és csináljuk, vagy teszünk rá, s nem csináljuk. Én ez utóbbit választottam, kizárva az idegeskedést.
    8 millió pont reménytelen volt, 100 millió elérhetetlen, a többi meg apróság, ami miatt nem éreztem azt, hogy megéri küzdeni.
    A sima dobozolásban nagyobb az esély, és az jobban zavart volna, hogyha a 2 abe lett volna veszélyben, de most annyira feleslegesnek éreztem a küzdelmet egy idő után, hogy a javítás utáni állapot is hidegen hagyott. De mindenki másként játszik, így másként érez is ilyen esetekben.
    Én 28.-k lettem agy bányászatit nyertem, de a szövim le csúszott a 6.-ik helyre, nem tudtunk dobozolni, és így úszott a kacsa ketrec, amiért olyan nagyon megdolgozott mindenki. Én nem veszítettem, de a szövim nagyon sokat bukott ez által, és ez igazságtalan volt velük szembe.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Engem kidobott úgy tíz perce. Mással is megtörtént ez MOST?  :s
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 25.10.2017
    Szia köszönöm a válaszodat. Azt még kérlek áruld el hogy azt hogy kell? Én még oda soha sem írtam meg úgy egyáltalán ide is talán eddig 5X. Szóval tudatlan vagyok. Segítesz?
    Szia Mazsi
    A farmod jobb felső sarkában van 4 ikon.A 4 közül a bal alsó (fogaskerék).Ott van 1 legörgető nyilacska.Arra klikk.Ekkor lejön a választék.Ott fentről a 3 ikon (ügyvélszolgálat).Arra katt.Ekkor megjelenik a support oldala.
    Ezen az oldalon görgess le a lap aljára.Ezt fogod látni:

    Email support form for Big Farm (EN)

    Itt kell jelenzni a hibát angolul.
    A Game: Big Farm és a Server: General Hungari 1 alapból ki van töltve,ahhoz nem kell nyúlni
    A Player name: (ez is alapból ki van töltve) de oda azt a nevet kell írni,ahol történt a gond.Ha nálad ez a Mazsi36 farmon volt,tehát oda nem érkezett meg a jutalom,akkor annak kell ott lenni.
    Aztán van az E-mail: oda írd be a játékhoz tartozó e-mail címedet,de vigyázz,mert be kell tudj lépni,tehát a jelszót tudnod kell az e-mail fiókodhoz.Oda fogja küldeni a support a válaszlevelet.Nagyon figyelj a beérkező levelekre,mert nekem nem a Big Farm válaszolt,hanem LEON....Ő egy supportos ügyintéző,tehát légy résen.Ő angolul fog neked írni,hisz neked is angolul kell levelet fogalmaznod neki.
    Aztán a kérdőívben jön,hogy
    Subject: itt ki kell választanod az technical problem/bug.(én ezt tartom a legkézenfekvőbbnek)Ekkor megjelenik egy kitöltős ablak.Ott a
    Q: az általuk feltett kérdés
    A: a Te válaszaid.Ezt neked kell kitölteni angolul.
    Bár én sem vok nagy angolos,de kértem némi sos-segítséget :D szerintem ha ezeket írod be,az elég.
    Q: What was the date/time of the issue including time zone (e.g. 21/05/2017 11:22am GMT)?
    A:  2017 october 24th around 2PM.(CET)

    Q: What in-game action were you attempting at the time (e.g. upgrading a building)?
    A: The Cooperative Hard Worker Event ended.

    Q: Did you receive any error message? If yes, please attach a screenshot of the error message.
    A: No.

    Q: Is there any further information that you can provide?
    A: Dear Support,

    I would like to report a problem about "Cooperative Hard worker event".
    I played for the prices and I was in the TOP 50, but when the challenge ended I didn't received my Gold Mining License and Kitty Hearts that was my prize.

    I'm looking forward to your quick response and solution.

    Best regards,

    Mazsi36

    Majd ezt küld el a SEND dombbal.
    Ezután jön az e-mailedre egy levél,hogy látták,majd később a válasz.
    Légy türelmes,sok szerencsét


  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Szia köszönöm a válaszodat. Azt még kérlek áruld el hogy azt hogy kell? Én még oda soha sem írtam meg úgy egyáltalán ide is talán eddig 5X. Szóval tudatlan vagyok. Segítesz?
    Szia Mazsi
    A farmod jobb felső sarkában van 4 ikon.A 4 közül a bal alsó (fogaskerék).Ott van 1 legörgető nyilacska.Arra klikk.Ekkor lejön a választék.Ott fentről a 3 ikon (ügyvélszolgálat).Arra katt.Ekkor megjelenik a support oldala.
    Ezen az oldalon görgess le a lap aljára.Ezt fogod látni:

    Email support form for Big Farm (EN)

    Itt kell jelenzni a hibát angolul.
    A Game: Big Farm és a Server: General Hungari 1 alapból ki van töltve,ahhoz nem kell nyúlni
    A Player name: (ez is alapból ki van töltve) de oda azt a nevet kell írni,ahol történt a gond.Ha nálad ez a Mazsi36 farmon volt,tehát oda nem érkezett meg a jutalom,akkor annak kell ott lenni.
    Aztán van az E-mail: oda írd be a játékhoz tartozó e-mail címedet,de vigyázz,mert be kell tudj lépni,tehát a jelszót tudnod kell az e-mail fiókodhoz.Oda fogja küldeni a support a válaszlevelet.Nagyon figyelj a beérkező levelekre,mert nekem nem a Big Farm válaszolt,hanem LEON....Ő egy supportos ügyintéző,tehát légy résen.Ő angolul fog neked írni,hisz neked is angolul kell levelet fogalmaznod neki.
    Aztán a kérdőívben jön,hogy
    Subject: itt ki kell választanod az technical problem/bug.(én ezt tartom a legkézenfekvőbbnek)Ekkor megjelenik egy kitöltős ablak.Ott a
    Q: az általuk feltett kérdés
    A: a Te válaszaid.Ezt neked kell kitölteni angolul.
    Bár én sem vok nagy angolos,de kértem némi sos-segítséget :D szerintem ha ezeket írod be,az elég.
    Q: What was the date/time of the issue including time zone (e.g. 21/05/2017 11:22am GMT)?
    A:  2017 october 24th around 2PM.(CET)

    Q: What in-game action were you attempting at the time (e.g. upgrading a building)?
    A: The Cooperative Hard Worker Event ended.

    Q: Did you receive any error message? If yes, please attach a screenshot of the error message.
    A: No.

    Q: Is there any further information that you can provide?
    A: Dear Support,

    I would like to report a problem about "Cooperative Hard worker event".
    I played for the prices and I was in the TOP 50, but when the challenge ended I didn't received my Gold Mining License and Kitty Hearts that was my prize.

    I'm looking forward to your quick response and solution.

    Best regards,

    Mazsi36

    Majd ezt küld el a SEND dombbal.
    Ezután jön az e-mailedre egy levél,hogy látták,majd később a válasz.
    Légy türelmes,sok szerencsét


    Kedves Bourges!
    Igazán köszönöm nagyon hálás vagyok a segítségedért. Elküldtem a kérést az útmutatásod szerint.
    Még egyszer köszönöm szépen!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Kedves Bourges!
    Igazán köszönöm nagyon hálás vagyok a segítségedért. Elküldtem a kérést az útmutatásod szerint.
    Még egyszer köszönöm szépen!!!
    Igazán nincs mit.Prv-ben próbáltam,de a levelező elég sok mindent letilt :( Mostmár csak az e-mailed figyeld.
    Remélem megkapod a jutalmad...
    További szép napot.
  • Dominik99 (HU1)Dominik99 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Hát, nem is tudom, hogy tegyem fel a érdést, nem értek az ilyenekhez :)))
    Felvettünk ma egy user2 nevű "játékost".  Írt is a chet falra, hogy ő más valaki, nem tudja milyen farm ez, ez neki egy idegen farm, idegen szövi, a régiből nem tették ki, nem lépett ki. Megada az eredeti felhasználónevét, megnéztük, létezik. Javasoltunk neki egy ki-be jelentkezést, ami megoldotta a problémáját, visszakapta a régi farmját. 
    5 percel később újabb játékos lépett be, játszott, fizetett a szöviszámlára....
    aztán írta, hogy ez nem ő, de az utóbbi időben egyre többször lépteti be a játék erre az user2 farmra. A ki-be lépés nála is megoldotta a hibát, ez et a játékost már többször léptette be ide, és írta, hogy mindig más szövibe van, és az üzenetek is tele vanak segélykérő üzenetekkel, amikben hasonlóakat írnak, hogy ez egy idegen farm nekik, vissza akarják kapni a sajátjukat....stb stb
    Mi is kitettük a szöviből, itt nem találtam semmit erről. 
    Ez gondolom valami hiba lehet, vagy esetleg valami teszt a játék részéről???
    kié lehet ez a farm? Az "eredeti" gazdáját nem láttuk feltűnni, de játszanak rajta, lassan, de halad, ültetnek....stb
    Ez az user2 név is kicsit "fura"  
    szerintetek mi lehet ez? 
    engem személy szerint bosszantana, ha a saját farmom helyett mindig ide léptetne be, és emiatt nem tudnék a saját feladataimmal emiatt haladni.

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok :-)

    Gondoltam jelzem, hogy a halas dobozolásnál valami probléma van, nekem speciel nem számolja a pontjaimat :D Tegnap este óta 10-es gyorsasággal dobozolok, és azt vettem észre, hogy reggel óta egyre jobban csúszok hátrébb a ranglistán. Reggel az 51. helyen voltam, most a 88. helyen mutat, elég érdekes, hogy 10-es gyorsasággal dobozolok, és esek vissza :D Nem mintha érdekelne a pont, hiszen meg vannak a bányászatik, én nem is akarom már gyűjteni a pontokat, csak ugye beszedtem a hajóimat, és elindult újra a számláló, de ha esetleg valaki ugyanezt tapasztalná, ne lepődjön majd meg. Minden egyes ranglistamegnyitásnál ugyanazt a pontot mutatja, dokiztam is, és ennek ellenére is ugyanannyi a pontom, de csak a ranglistában. De mutatom dokizás után mit produkál a dobozoló :-)))



    És 7 perc múlva is ugyanannyi a pontom, és esek vissza a ranglistában.



    Mutatom mit mutat a számláló ha azt megnyitom :D:D Itt jóval kevesebb a pontom, tehát nem hozzáadja ami keletkezik pontom, hanem még kevesebb van, mint amit a ranglistában jelez folyamatosan :D:D



    Ugyanazt csinálja a halas dobozolás, mint a szövis dobozolás, ez agyrém..
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Bea!

    Őszintén megvallva nekem elég a 2 bányászati, csakis ez a célom, hiszen fullos flottához nem kell már plusz hajó, azt meghagyom annak, akinek még szükséges. Így ez a dobozolás míg elérhető benne a 2 bányászati, addig érdekel.

    S ha nem számolja a pontokat, akkor lehet hibás, mondjuk én a bányászati megszerzése után már nem foglalkozok vele, mit mutat, s hanyadik leszek.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Szia Bea!

    Őszintén megvallva nekem elég a 2 bányászati, csakis ez a célom, hiszen fullos flottához nem kell már plusz hajó, azt meghagyom annak, akinek még szükséges. Így ez a dobozolás míg elérhető benne a 2 bányászati, addig érdekel.

    S ha nem számolja a pontokat, akkor lehet hibás, mondjuk én a bányászati megszerzése után már nem foglalkozok vele, mit mutat, s hanyadik leszek.
    Szia Kriszta :-)

    Engem sem érdekel már a pont, csak ugye beszedtem a hajóimat, és ezért indult el tegnap este újra a számlálóm. Nem óhajtom más elől lenyúlni a motoros hajót, mert nincs rá szükségem, a hibát is azért jeleztem, ha más esetleg aki még küzd, és ilyennel találkozik, ne lepődjön majd meg, ha annak ellenére, hogy 10-es gyorsasággal dobozol, nem előre fog menetelni, hanem visszaesik. Igaz némi aggodalomra ad okot, hogy felfedeztem ezt a hibát, hiszen a VB naptár szerint megint lesz dobozolás, és ha az is így fogja számolni a pontokat az elég gáz lesz, mint ahogyan a szövis dobozolásnál is agyrém volt a pontok számolása..
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Na Bea én ellenőriztem. Nálam jól számol. Azaz 10-eket ad hozzá, és akár hányszor frissítem, a pontértékem frissül. Az, hogy lejjebb csúszok esetleg így is, az annak a következménye, hogy ilyenkor mindig az online játékban levőket mutatja a helyezés szerint, de a végén azokat is, akik nem online-ak a végekor.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Na Bea én ellenőriztem. Nálam jól számol. Azaz 10-eket ad hozzá, és akár hányszor frissítem, a pontértékem frissül. Az, hogy lejjebb csúszok esetleg így is, az annak a következménye, hogy ilyenkor mindig az online játékban levőket mutatja a helyezés szerint, de a végén azokat is, akik nem online-ak a végekor.
    Mikor megnyitottam az event ablakot, ahol mutatta folyamatosan a pontjaimat, ott nekem is azt mutatta, hogy hozzáadja a pontokat, de ahogy bezártam, és újranyitottam az ablakot, minden újranyitással kevesebb volt a pontom, mint amit előtte mutatott. És a ranglistán is folyamatosan esett vissza a helyezésem. Mint írtam, reggel az 51. helyen voltam, a képeimen is jól látszik, hogy a 96. helyig estem vissza úgy, hogy folyamatosan 10-esen ment a dobozolásom. Hát ezt a jelenséget nem igazán lehet arra fogni, hogy azért estem vissza ennyit, mert közben az offline játékosok beléptek, és rendeződött a lista, ahogyan arra sincs magyarázat, hogy a ranglistában miért mutat folyamatosan ugyanannyi pontot, mikor másodpercenként 10 pontot kellene hozzáadnia a meglévő pontszámomhoz. Velem már egyszer előfordult, hogy a sima dobozolásnál a negyven akárhányadik helyről hirtelen felrepültem a harmadik helyre, és mivel ez a dobozolás vége előtt pár perccel történt, nem a bányászatit kaptam meg, hanem a harmadik helyezettnek járó jutalmat. Persze a support rendezte a dolgot, akkor is ugyanaz volt, mint most, a ranglistában nem ugyanazt a pontot mutatta, mint ahol folyamatosan számolja a pontokat. Hibásan működik a számláló, ahogyan nagyon sok minden hibás ebben a játékban. Javítanak egy hibát, de közben sajnos előjön másik 10, na ezeket kellene nekik rendbe tenni előbb, nem VB-t rendezni :-((( Örülök a VB-nek, mert nagyon régóta az első olyan esemény ami tényleg tetszik, de ez a sok hibajelenség elkeserítő.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Na Bea én ellenőriztem. Nálam jól számol. Azaz 10-eket ad hozzá, és akár hányszor frissítem, a pontértékem frissül. Az, hogy lejjebb csúszok esetleg így is, az annak a következménye, hogy ilyenkor mindig az online játékban levőket mutatja a helyezés szerint, de a végén azokat is, akik nem online-ak a végekor.
    Mikor megnyitottam az event ablakot, ahol mutatta folyamatosan a pontjaimat, ott nekem is azt mutatta, hogy hozzáadja a pontokat, de ahogy bezártam, és újranyitottam az ablakot, minden újranyitással kevesebb volt a pontom, mint amit előtte mutatott. És a ranglistán is folyamatosan esett vissza a helyezésem. Mint írtam, reggel az 51. helyen voltam, a képeimen is jól látszik, hogy a 96. helyig estem vissza úgy, hogy folyamatosan 10-esen ment a dobozolásom. Hát ezt a jelenséget nem igazán lehet arra fogni, hogy azért estem vissza ennyit, mert közben az offline játékosok beléptek, és rendeződött a lista, ahogyan arra sincs magyarázat, hogy a ranglistában miért mutat folyamatosan ugyanannyi pontot, mikor másodpercenként 10 pontot kellene hozzáadnia a meglévő pontszámomhoz. Velem már egyszer előfordult, hogy a sima dobozolásnál a negyven akárhányadik helyről hirtelen felrepültem a harmadik helyre, és mivel ez a dobozolás vége előtt pár perccel történt, nem a bányászatit kaptam meg, hanem a harmadik helyezettnek járó jutalmat. Persze a support rendezte a dolgot, akkor is ugyanaz volt, mint most, a ranglistában nem ugyanazt a pontot mutatta, mint ahol folyamatosan számolja a pontokat. Hibásan működik a számláló, ahogyan nagyon sok minden hibás ebben a játékban. Javítanak egy hibát, de közben sajnos előjön másik 10, na ezeket kellene nekik rendbe tenni előbb, nem VB-t rendezni :-((( Örülök a VB-nek, mert nagyon régóta az első olyan esemény ami tényleg tetszik, de ez a sok hibajelenség elkeserítő.
    Az általam kiemelt mondatod az elmélet, amit több okból sem lehet megvalósítani :(
    Hogy csak kettőt említsek.
    1. A hibák 90%-a olyan, hogy a játékosok 1%-ánál jelentkezik, és nem is állandóan.
    2. Még ha elvileg fel is lehetne tárni ezeket a hibákat, akkor is az annyi energiát (időt) igényelne, amire egyszerűen nincs mód, ezért bele kell nyugodnunk :(
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nálam még mindig a garnéla pörög 10-s szinten és pontosan hozzáadja az újabb és újabb pontokat. Ha a helyezésemet nézem a táblázaton, ott is hozzáadja azt, amit dobozol. Ezzel nincs gondom. Mással volt, de azt már másik topikban leírtam. :)  170 a jelenlegi helyezésem, de lehet, hogy valaki, tán zsuzsanagyi megelőzött. Ö következett utánam.
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok már írtam arról a gondomról hogy a napi ajándékot, vagyis a belépési jutalmat már hetek óta nem kapom meg. Idős asszony vagyok és nem tudok csak magyarul így nem tudok a supportnak írni. Már sokfele nézelődtem de nem tudom ki tudna segiteni. Ha valaki mégis tud, megköszöném.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    gizi1 (HU1) mondta:
    Sziasztok már írtam arról a gondomról hogy a napi ajándékot, vagyis a belépési jutalmat már hetek óta nem kapom meg. Idős asszony vagyok és nem tudok csak magyarul így nem tudok a supportnak írni. Már sokfele nézelődtem de nem tudom ki tudna segiteni. Ha valaki mégis tud, megköszöném.

    Szia!
    Nem tudom hol, de valaki korábban azt írta, hogy a napi ajándékot csak akkor kapja meg, ha kilép a játékból, dokizik, töröl, stb. Ekkor a játékba újra be kell névvel, jelszóval jelentkezni és akkor megkapja az ajit. Nem tudom, hogy az a továbbiakat megoldja-e, hogy ha bejelentkezéskor kiveszed a pipát alul és így mindig névvel és jelszóval kell belépned. De lehet, hogy az ajándékot így beadja. (Remélem nem felejtetted el a jelszavad. De ha mégis, akkor először változtasd meg, írd fel és utána csináld.)


  • Zuzmó (HU1)Zuzmó (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok.

    Az üdvözlő ajándékot nem küldi el az e-mail címemre pedig már többször is beírtam de nem jön e-mail. Mi ilyenkor a teendő? Köszönöm.

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    valami hiba van megint a macskával!
    Bajnokságnál a választott medált nem írja jóvá.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
    valami hiba van megint a macskával!
    Bajnokságnál a választott medált nem írja jóvá.
    Többünknél eddig sem írt jóvá semmit, csak a játék frissítése után, úgyhogy kijelzési hiba volt, van és lesz?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Zuzmó (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Az üdvözlő ajándékot nem küldi el az e-mail címemre pedig már többször is beírtam de nem jön e-mail. Mi ilyenkor a teendő? Köszönöm.

    Szia!
    A legtöbben már hónapok óta várják az üdvözlő ajándékot, de nem jön. Többször és többen is jelezték már a GGS-nek, akik azt válaszolták, h tudnak a hibáról és javítani fogják. Az ajándék azóta se jött meg. Csak annyit tudok tanácsolni, h vagy várj türelemmel és írj a GGS-nek, vagy ne törődj vele. Sajnos mást itt valószínűleg senki se fog tudni Neked tanácsolni. Néhányunknak megjött az üdvözlő-csomag, de a legtöbben már beletörődtek, h nem kapják meg.
    Marika
  • Era15 (HU1)Era15 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Hát, nem is tudom, hogy tegyem fel a érdést, nem értek az ilyenekhez :)))
    Felvettünk ma egy user2 nevű "játékost".  Írt is a chet falra, hogy ő más valaki, nem tudja milyen farm ez, ez neki egy idegen farm, idegen szövi, a régiből nem tették ki, nem lépett ki. Megada az eredeti felhasználónevét, megnéztük, létezik. Javasoltunk neki egy ki-be jelentkezést, ami megoldotta a problémáját, visszakapta a régi farmját. 
    5 percel később újabb játékos lépett be, játszott, fizetett a szöviszámlára....
    aztán írta, hogy ez nem ő, de az utóbbi időben egyre többször lépteti be a játék erre az user2 farmra. A ki-be lépés nála is megoldotta a hibát, ez et a játékost már többször léptette be ide, és írta, hogy mindig más szövibe van, és az üzenetek is tele vanak segélykérő üzenetekkel, amikben hasonlóakat írnak, hogy ez egy idegen farm nekik, vissza akarják kapni a sajátjukat....stb stb
    Mi is kitettük a szöviből, itt nem találtam semmit erről. 
    Ez gondolom valami hiba lehet, vagy esetleg valami teszt a játék részéről???
    kié lehet ez a farm? Az "eredeti" gazdáját nem láttuk feltűnni, de játszanak rajta, lassan, de halad, ültetnek....stb
    Ez az user2 név is kicsit "fura"  
    szerintetek mi lehet ez? 
    engem személy szerint bosszantana, ha a saját farmom helyett mindig ide léptetne be, és emiatt nem tudnék a saját feladataimmal emiatt haladni.


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt