Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

13952

Hozzászólások

  • S.J. (INT1)S.J. (INT1) INT1 Bejegyzések: 13
    Hova tünt az ínyenc farmom??? Csak egy üres terület van, és felugrik az ablak hogy vegyek kacsát, földet stb. Másnak is van ilyen problémája?
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok.

    Már írtam a több hetes hibáról.A "Száguldó gazda " ,és a napi ajándék képe nem jelenik meg.
    A Suportnak nem tudok irni, mert sajnos angolul nem tudok. Azt szeretném kérní, hogy ha valaki jelezné a Suportnak a hibát, aki tud angolul, hogy javítsák a hibát.

    Mindent megtettem a géppel amit lehetet, de nem javul a dolog.
    Ha valaki megteszi a továbbitás megköszönöm neki.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Régóta tapasztalom - sőt bosszankodom rajta -, hogy a jobb oldali panelon a falubeli gyárak termelését már akkor készre jelzi, amikor még 40-50 másodperc van hátra. Ez elég sok ahhoz, hogy ha odament az ember, akkor kivárja.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok mikor javítják meg a macskát, a karbantartásnál elvették az addig összegyűjtött szíveket és nem ad semmit sehol. Visszakapom a szíveket
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Nekem a malom, siló stb. ad, valamint a lufi is mindig, de csak azon a farmon, ahogy cicaház van.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok :(

    Belenéztem az új csevifalba a teszten.
    Én nem értem, mit akarnak vele?
    Első megállapításom, hogy talán ezzel akarják szétverni a szöviket. Vagy megszűnik az üzi?

    Ha valaki beleásta magát a működésbe, az értelmébe, az legyen szíves írja le.
    Én buta, és türelmetlen vagyok hozzá :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia csajszi :D
    Az értelme az,hogy ha folyik 1 beszélgetés a falon,közbe vki más témát dob fel,akkor a kettő ne keveredjen.Ekkor lehet új oldalra menni és azt ott megtárgyalni.Én jónak találom,kivéve,hogy a vezetői fület is minden játékos olvassa.Ezt régen kértük,de nem így :D
    Szóval szer jó lesz az...csak még finomítani kell
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nekem nem megy a kemény munka, hiába katt rá nem indul be.Másnál is van ilyen gond? Már frissítettem Big Dokiztam, semmi.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem nem megy a kemény munka, hiába katt rá nem indul be.Másnál is van ilyen gond? Már frissítettem Big Dokiztam, semmi.
    szia! Nálam nincs dobozolós!:(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem nem megy a kemény munka, hiába katt rá nem indul be.Másnál is van ilyen gond? Már frissítettem Big Dokiztam, semmi.
    Ezek szerint neked legalább van mire kattintani, még ha sikertelenül is...nálam az sincsen...
  • Valci (HU1)Valci (HU1) Bejegyzések: 3
    "Micsoda lélekölő munka!" címmel indulna egy új feladat, de csak annyit tuok, hogy rámegyek a feladat jelzésére, de nem tudok rákattintani, hogy el is induljon. Írtam a supportnak, jött egy auto levél, utána vettem észre a fórum lehetőségét.
    Köszönöm szépen, ha megpróbálják megoldani!

    üdv:
    Valci
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok.

    A hibát amit írtam, hogy nem jelenik meg a "Száguldó gazda" azt úgy néz ki hogy javitották, de az napi ajándék  az nem jelenik meg, tehát csak felemás javítás volt.
    úgy hogy az egy hónapi hibát nem javították meg. Nem tudom mikorra jutunk el hogy jó legyen.Igaz hogy még csinálnak mellé egy párat.
    Sajnos angolul nem tudok így más esélyem nincs, mint hogy ide leírom a gondomat.

    Köszi hogy leírhattam egyáltalán valahova a problémámat.

    Gizi1

  • Bodmin (HU1)Bodmin (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Építettem macskavárat, de nem gyűjti az amuletteket. Mit lehet tenni ezzel kapcsolatban?
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Felfedeztem, hogy a macskavárban nem szaporodnak az amulettek, hiába kapom el a buborékokat. Kijavítják, hogy számolni tudja azt is?
  • ZsókaFarmer (HU1)ZsókaFarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Bocsánat! Frissítés után már gyűjti az amuletteket. Rendbe jött.
  • Bodmin (HU1)Bodmin (HU1) Bejegyzések: 5
    Bodmin (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Építettem macskavárat, de nem gyűjti az amuletteket. Mit lehet tenni ezzel kapcsolatban?
    Annyiban módosítanék, hogy a malomból számolja az amulettet, de pl. a sétállóktól nem.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    Ez a Holloween olyan event, ahol a keresni lehet, de találni nem!
    Nincsenek tökök!
    Gratulálok az újabb rekordhoz!


  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Buba (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Ez a Holloween olyan event, ahol a keresni lehet, de találni nem!
    Nincsenek tökök!
    Gratulálok az újabb rekordhoz!



    Szia Buba!

    Már nem kell tökölni, mert a Holloween is eltünt a parkolóból. 
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Buba (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Ez a Holloween olyan event, ahol a keresni lehet, de találni nem!
    Nincsenek tökök!
    Gratulálok az újabb rekordhoz!



    Szia Buba!

    Már nem kell tökölni, mert a Holloween is eltünt a parkolóból. 
    Nálam nem is volt:d Viszont felkínálta vegyem meg aranyért a díszt mert nem sikerült minden tököt megtalálni:D
    Borzasztó ami itt megy már :( Minden kedve el megy az embernek.
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    A Hallowen projekt kissé rövidre sikerült, már vége is van!
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Újabban igy kezdődik egy event:



    Gratulálok GGS. 

  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok, most aztán igazán sikerült a frisités. Teljsen újra inditattja, de a csomagoló a már kész feladatsor mutatja.
    Jó lenne tudni hogy most mi a teendő,és mást kell termelni. Azt hiszem hogy a legokosabb ha nem csinálom.

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Nálam is ez a gond, és főleg az a baj, hogy nem számol!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.10.2017
    Tica54 (HU1) mondta:
    Nálam is ez a gond, és főleg az a baj, hogy nem számol!
    Szia Tica!

    Karbantartás után takarítottad a böngésződet és a gépedet?

    Kérlek, ne kezdd már te is, hogy sorra minden topikba beírod ugyanazt a problémádat.  

    Az alábbi nem csak neked szól!
    A 'Fordítások' topikba meg főleg ne írj, mert az a külföldi fórumokról hozott fontos ínformációknak van fenntartva. Gyuris Zsuzsi, amikor megnyitotta, azzal indított, hogy oda ne írjon senki aki nem információt ír. 
    Idézem:
    További kérés: Senki ne köszöngesse! Senki ne fűzzön hozzá kérdést vagy kommentárt, hiszen itt játékosok bejegyzései vannak, akik további hivatalos információkat nem tudnak szerezni az adott fordítással kapcsolatosan. Azonban a kérdések, köszöngetések, stb. csak duzzasztaná a témát és megint pont a lényeg tűnne el! 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Tica54 (HU1) mondta:
    Nálam is ez a gond, és főleg az a baj, hogy nem számol!
    Szia Tica!

    Karbantartás után takarítottad a böngésződet és a gépedet?

    Kérlek, ne kezdd már te is, hogy sorra minden topikba beírod ugyanazt a problémádat.  

    Az alábbi nem csak neked szól!
    A 'Fordítások' topikba meg főleg ne írj, mert az a külföldi fórumokról hozott fontos ínformációknak van fenntartva. Gyuris Zsuzsi, amikor megnyitotta, azzal indított, hogy oda ne írjon senki aki nem információt ír. 
    Idézem:
    További kérés: Senki ne köszöngesse! Senki ne fűzzön hozzá kérdést vagy kommentárt, hiszen itt játékosok bejegyzései vannak, akik további hivatalos információkat nem tudnak szerezni az adott fordítással kapcsolatosan. Azonban a kérdések, köszöngetések, stb. csak duzzasztaná a témát és megint pont a lényeg tűnne el! 
    Szia Gazdaság! Nem kezdő vagyok, persze, hogy takarítottam, lefutott a Big doki is,de hiába a probléma fenn áll azóta is!Nem figyeltem hova írom a panaszt, csak azt láttam hogy más is arról panaszkodott bocsi, majd figyelek erre is!!
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    Kedves Mazsi, azt hiszem nem járok messze az igazságtól, hogy az aranybányászatit nem sokan kapták meg, rengeteg pont kellett ahhoz:(

    DE, nem is neked akartam válaszolni! Nem is fórumozok mostanában, DE megint kiverte a biztosítékot a GGS
    ezzel az új dobozolóval és ezt nem lehet megállni szó nélkül!
    Arról már ne is beszéljünk, hogy össze-vissza számolt a szövispontokat illetően, de ugye épp ezért volt tegnap este a frissítés!? CSAK nem vagyok biztos abban, hogy most a TUTIT mutatta!
    érdekesnek tartjuk nagyon, hogy reggel a szövink 2.-ik volt, másfél óra múlva már 3.-ik, ha ez valós, nagy gratula annak a szövinek, akik ilyen rövid időn belül megelőztek, ezt nagyon őszintén mondjuk!
    De, nem is ez verte ki a biztosítékot, hanem a kapott jutalom!!
    kezdettől a végéig egész mást mutatott ajándék gyanánt!
    pl. a többet termelő  méhészet helyett nagy kacsaólat adtak, a 2*2-es kis sárkányröptető dísz sehol, szövis-almáskert sehol!
    Nem tudom emlékeztek-e rá, de tavaly nyáron azt mondták türelmet kérnek kb. januárig, aztán olyan játékot kapunk, hogy csuda!
    JA! csuda, hogy így el lehet rontani 1 játékot :s
    MI a csudáért kell ennyi féle újítás ha csak a hibákat halmozzák???

    TUDOM, itt ugyan olyan játékosok vannak mint én, ezt ne is írjátok nekem!

    De, ha netántán valaki csak a töredékét is megírná ezt a Supportnak nagyon megköszönné a New Beginning szövetkezet!

    Ui.: köszönjük ezt a mindennel telehalmozott játékot, DE már nem kérnénk heti szinten szövieventet, sőt, törölhetnék is!
    Nem kérünk ilyen gyakran dobozolót se! Ilyen gagyit meg pláne nem!

    ÉS, vissza szeretnénk kérni a halaspiacra a serkentőket, kefét, gereblyét / abból sosem elég, vizünk van!!

    ennyi, üdv. zsuzsanagyi
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Sajnos kihagytam a az előző beírásomból, hogy nagyon GÁZ díszeket pakolászni, össze-vissza mutat mindent, majd le fagy a játék:(

    sorolhatnám még, de inkább kilépek!
  • Pupette (HU1)Pupette (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Vége a csomagolásnak. Be kerültem az első 50 helyezett közé de semmit nem kaptam a végén. Nem is jár? Hol az aranybányászati engedély vagy az a helyes kis cica a piros szívben?
    szia én sem kaptam meg :( se cica se engedély
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Pupette és szia Mazsi
    A cica az csupán szív,amit a macskaházhoz lehet kapni,tehát azt ne keressétek tárgyként.
    Viszont fel kellett volna röppennie,ahogyan a bányaengedélynek is,mert az 50 ben az tényleg jár.Tehát ha nincs a raktárba akkor írjatok a supportnak.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt