Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Szétment a virágfarmom!

Sziasztok! Elment a kedvem a játéktól! Péntek óta szétesett a virágfarmom. Eltúnik a keverőüzem, egyik olajbogyóliget, citrusliget,méhészet, a helyik új, megvásárolandó parcellaként jelennek meg, a ház és díszek kikerülnek a területemen kivülre, majd újra megjelenik minden a helyén de folyamatosan lefagyott állapotban. Mi a csodát művel a BigFarm?????

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Transylvania
    Talán már próbáltad,de ha nem,akkor esetleg futtasd meg a bigdokit.Sajna annyi minden érkezik hibásan a játékba,majd kiveszik és újrapróbálják,hogy lehet  ez okozza a gondot nálad.
    Sok szerencsét
  • Transylvania (HU1)Transylvania (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Köszi szépen. Már 54 napja szét van esve a virágfarm:((( Dühítő. A Bigdoki hol található?

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 24.10.2017
    Szia!

    Hát én most megnéztelek,szerintem ez support lesz.
    Egyébként próbáltad már kerítésen belülre pakolni a dolgokat?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.10.2017
    Köszi szépen. Már 54 napja szét van esve a virágfarm:((( Dühítő. A Bigdoki hol található?

    Szia!

    Itt megtalálod:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.10.2017
    Hali Transylvania
    Ha már Fodorme kukkol,gondoltam én is :D És meg kell mondjam őszintén,neked mákod van.Az a liget,ami kerítésen kívül van,be sem férne a farmodra :D:D Tehát vagy hely nincs neki,vagy egyszerűen csak az abban a házban lévő melósokat kiközösítették és száműzték kerítésen kívülre a többiek és ők meg magukkal vitték az olivaligetet,hogy ha ők nem lehetnek falon belül,akkor nincs oliva :D

    hmm minél többször átmek kukkolni,annál több minden kerül falon kívülre.Azok eddig hol voltak neked?Mert tuti nem fér ki a farmodra..talán a földjeidet is ellopták?Juuuj.
    De való igaz,ez supportos probléma lesz,így valszeg nekik kell írnod,de persze nem madzsarul :(
    Vagy próbáld meg azt,hogy minden díszt szedj le a farmodról,majd próbáld bepakolni a kívülre eső termelőket és utána le annyi díszt ami kifér.Majd egy bigdoki.Mást nem tok sajna :(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt