Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

[Megbeszélés] [2017-10-19]Szövetkezeti Kemény Munka Kaland Event.

124

Hozzászólások

  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47

    A vállalat hosszú távú pénzügyi stabilitást vár a nehéz, de szükséges újraszervezés után

    Az év eleje óta a Goodgame, a Kai és a Christian Wawrzinek alapítói visszatértek a vezérigazgató és a CSO vezetői pozícióiba, és a stúdió legutóbbi változásaira gondoltak. "A szerkezetátalakítás határozottan a vállalat történelmének egyik legnehezebb időszakát jelentette" - mondta Christian Wawrzinek, a Goodgame Studios CSO-ja. "Szinte mindenki a társaságban el kellett búcsúznia a tehetséges kollégáktól, akik el fognak kerülni, és akiknek köszönetet mondanak az elkötelezettségükért és szolgálatukért. Ahogy olyan fájdalmas volt, ahogyan ezt a folyamatot végezték, nem kétséges, hogy azt tesszük, amit szükségesnek tartunk a hosszú távú növekedés és a pénzügyi stabilitás biztosításához. "

    Továbbá kommentálva Christian Wawrzinek tükrözi, hogy milyen örömmel látja, hogy a Goodgame stúdiók visszatérnek az állandó jövedelmezőséghez. "Az átszervezés előtt nagy erőfeszítéseket fektettünk az új műfajok új játékainak létrehozására, miközben elhanyagoltuk a jelenlegi címünket játszó hű közönségünk igényeit. A stratégiai átrendeződés után két "Goodgame Empire" és "Big Farm" blockbusterünk teljes figyelmet szentel, és az év eleje óta egy felhasználóközpontú fejlesztési megközelítésre is áttérünk. "

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én lennék ott kirúgnám az egész bagázst az biztos. Hibát hibára halmoznak a nagy bevétel érdekében. El kell olvasni s Blog bejegyzést  minden világos lesz.
    Nem tudják el olvasni, nem beszélik a magyar nyelvet, mint ahogyan közülünk, is nagyon sokan nem beszéljük a német nyelvet
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok
    Hát Hétfőig biztos nem csinálnak vele semmit , a Szövetkezeti ranglista híbáját leghamarabb akkor javítják ! Angolon írta a mod hogy jelezték azt is hogy túl nagyok a mennyiségek amit a doboz kér és túl nagyok a pontok a jutalmakhoz .
    Reméljük hétfőn korigálják azt is vagy  ha ennél a doboznál nem is  de a kövi szövetkezeti doboznál ami 28án kezdődik már kisebb mennyiségek és pontok lesznek .

    Mert ugye 24én lesz vége a csúzsás miatt , 24én kezdődik a szövi bajnokság majd mikor vége 28 án megint 4 nap szövetkezeti Kemény Munka Kaland- >:)
    Szia Petike! Egyszerre nem tudom, hogyan lehet csinálni a dobozolást, és a szövi bajnokságot, itt valamit nagyon össze kutyultak.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    nem arról volt szó, hogy halloween majd kedden? :D hihetetlenek... 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Losi (HU1) mondta:
    nem arról volt szó, hogy halloween majd kedden? :D hihetetlenek... 
    Na most akkor minek mikor van vége? És mi mikor kezdődik?
    A szövi verseny az holnap fent van a parkolóba nálam.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Már el is vitték, ki írták, hogy túl lassú vagyok, vegyem meg aranyért. és el is tünt :)
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    jah, erre már nincsenek szavak :D hát de komolyan... 
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Úgy látom másnál is kezd betelni a pohár! Nálam is megjelent, h nem gyűjtöttem össze az összes gyertyát és tököt, túl lassú voltam, vegyem meg aranyért! Ez már a viss-kategórián is túlmegy azt hiszem!
    Most már igazán azzal foglalkozhatnának, h ami már megvan azt rendbetegyék, mert a sok fejlesztéssel teljesen elrontották azokat az elemeket amik eddig működtek és jók voltak.
    Ennyit arról, h idén januártól már jobban odafigyelnek, h mi játékosok mit akarunk, és mi a problémánk, a javaslatunk. :(
    Marika
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    jah, újraindítják, mert nem jelentek meg a tökök a térképen :D 

    az ember azt hinné, hogy ez már egy bevált dolog (hisz ugyanaz az alapja minden gyűjtögetőnek), de hát mégsem :D 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Skacok a halloween nem jó,így kivették.Károsodás nem ért senkit,majd talán holnap az ígértek szerint megkapjuk és elkezdhetjük gyűjteni
    A bajnokság meg 27 óra múlva kezdődik,tehát addig valszeg vége lesz a dobozolásnak.Ezt Petike írta is,hogy ahogy vége az egyiknek,rögtön jön a másik.Tehát nyugika van.Majd kialakul.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Bourges ezzel az a baj, hogy nem mindenki tud mindig itt lenni. 
    Ha tudom pl hogy 10kor kezdődik a dobozoló, akkor arra számítok, és úgy intézem, hogy itt legyek pl. De utána egész nap nem tudom figyelni, hogy na ideér-e már véééégre.. és gondolom többen így vagyunk vele, dolgozó emberek.

    Most megint visszatették, de tököt továbbra se látok, de legalább van tüzijáték. 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Losi
    Ebben teljesen igazad van.De azzal,hogy stresszeltek még nem lelhető tök a farmon.Petike tegnap azt írta,hogy kedden lesz,így ma senkinek nem kellett rá várni.Az hogy jött majd ment és most megint jött ez ilyen.
    Aki már régóta játszik a farmon,az tudja,hogy fix időpont nem létezik.Vagy késnek,mert nem jó,vagy berakják és kiveszik,mert nem jó.De olyan ritkán van,hogy minden klappol.Aki meg új és még nem tudja,az megszokja :D
    Aki dolgozik annak meg mindegy hogy mikor indul az event.Hisz ha 10 kor indul,akkor az emberek nagy többsége dolgozik.Ha meg éjfélkor,akkor már bubukálnak.Tehát ha Te ide tudsz jönni amikor ők mondják,akkor nagyon nagy mákod van.Kb a nem dolgozó ember ilyen.Amúgy ha 10 kor jössz,de utána egész nap nem tudsz gép előtt lenni,akkor megint felesleges stresszelni,mert a dobiba lehet hogy gaz,kuki,saji,luci stb a sorod ,amivel nem mész sokra,ha a nap hátralévő részében úgysem játszol :D
    Ezt a játékot 3 féle képpen lehet játszani.
    1.Fanatikusan annak aki vagy nem dolgozik,vagy szerencsés és gép előtti melója van,tehát bármikor toppon van,ha kell.
    2.Munka mellett: nekik nem igazán lesz jó 1 indítás sem.Nekik az időbeosztásuk szerint kell játszani és elérhető célokat kitűzni.Mert nemhogy a GG de még a Jóisten sem tudna olyan időt kitalálni indításra,ami mindenkinek jó.
    3.Aki arannyal megveszi azt,amit más kemény munkával szerez meg.
    De a lényeg,hogy ha morcoskodtok minden egyes hibánál,még olyannál is,amivel nem károsodtok meg (evi be és ki),akkor tényleg nem szabad erőltetni ezt a játékot,mert betegek lesztek.

  • Blue 101 (HU1)Blue 101 (HU1) Bejegyzések: 5
    Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve ( Ferenc József )
    Én viszont nem vagyok megelégedve azzal, hogy két napja csak mínuszba számolja a Szövetkezet összpontszámát. Hajnali kezdéskor -255.229.755 pontunk volt. Most Meg lehet nézni mennyi.
    LIGHT EATERS szöviről  van szó.
    Tökök a köbön a játék programozói. 
    Miért nem veszik észre a hibát és javítják ki pedig minden ország fórumán ott van a hiba jelzése.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Hali, 

    én nem morcoskodok, csak ma épp minden más is felcseszte az agyam, és még meló is sok van, szóval ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban :) 
    Amúgy én amikor épp nem itthonról dolgozok, akkor csak tabletről tudok jönni, az meg ugye mobiladatforgalom, plusz macera is. De ha jövök 10kor és látom du 1-kor kell jönni, akkor jövök akkor is, viszont nem vagyok itt örökké, hogy figyeljek. Bár jó lenne, de valóban nem azért fizetnek :D 

    Viszont megtaláltam végre a tököket is, dobozolni már 2 napja nem dobozolok, szóval most relaxált leszek a szövibajnokság kezdetéig :D 

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Örülök Losi :) és tényleg mák melód van,csinálj ott helyet nekem is :D

    Nah kedves Blue
    Látod a Te problémád tényleg morcosító.Talán ez a bünti,mert mindig elöl vagytok :D És ha bekerültök a normál helyetekre akkor lehet mi kiesünk a 10 ből,mert most 8 on vagyunk,de a másik 2 csapat nagyon jön,úgyhogy azt nem mondom,hogy szurkolok,de őszintén sajnálom a befektetett munkátokat.
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 23.10.2017
    Sziasztok !

    Kb. 18:00-kor lesz egy gyorsjavítás a Szövetkezeti Kemény Munkakaland Eventben
    A szövetkezeti rangsort javítják !

    Üdvozlet !

    Big Farm Team

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok!

    Rövidesen kb 30 perces leál
    lás várható a szövetkezeti rangsort javitják !

    Big Farm Team
  • Kató4 (HU1)Kató4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! A mostani frissitésnél a dobozba betett tejem eltünt,még több mint egy órát ment volna 9-es sebességgel plussz ami serkentőt vettünk saját és szövi szinten!:(Mikor visszajött mást hozott következőnek mint előtte volt.Gyláncfű jött volna,volt is spec maggal ültetve,és a jázmin ami a tej előtt volt,úra visszajött.Ilyenkor mi van?Kicsit elegem van már a frissitéseknél lévő hibákból.Nálatok nem fordult elő ilyen?
    Kati
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Kató4 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A mostani frissitésnél a dobozba betett tejem eltünt,még több mint egy órát ment volna 9-es sebességgel plussz ami serkentőt vettünk saját és szövi szinten!:(Mikor visszajött mást hozott következőnek mint előtte volt.Gyláncfű jött volna,volt is spec maggal ültetve,és a jázmin ami a tej előtt volt,úra visszajött.Ilyenkor mi van?Kicsit elegem van már a frissitéseknél lévő hibákból.Nálatok nem fordult elő ilyen?
    Kati
    Szia! Tojásom volt, jött volna lucerna utána tej. Felkészültem, most kér almát, amit persze leszedtem, mert gondoltam 3 óra nyugi van. Hagyom a fenébe az egészet, ha így megy tovább, akkor lassan  az egész játékot is. Kitartást, és további sikeres dobozolást:) Szofi
  • Göncöl (HU1)Göncöl (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az egy dolog, hogy a szövi pontszáma most kb 20 millával kevesebb, mint a "hibajavítás" előtt. Viszont nálam a 8+2-esen ketyegő tejből még jócskán volt hátra, most meg a búza beérésére várok, ami képben sem volt előtte. Gondolom mindenkinek törlődött az éppen futó doboza. Gratulálok a "javításhoz" :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Petike Farmer!
    Elnézésedet kérem, amiért a fordítások topikba írtam, de úgy látszik dühömbe bizony figyelmetlen voltam.
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    Sziasztok!
    Szerintem ahogy én jártam úgy senki nem járt! Utoljára kb 3 óra felé voltam fent és nyugodt voltam mert nálam az alma volt a soros. A számláló szerint több, azt hiszem 7 óra múlva volt esedékes a következő adag betöltése. Amikor kiléptem 48. voltam és 4-es gyorsasággal pakolt a gép. Most hogy beléptem 0. vagyok!!! Még el sem kezdtem a játékot!! Azt írja kezdjük! Káposztával! Most kezdjem?? Amióta elindult játszom!!! Hol az eddig el ért eredményem??? Csinálják vissza!!! Tud valaki segíteni???
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Szerintem ahogy én jártam úgy senki nem járt! Utoljára kb 3 óra felé voltam fent és nyugodt voltam mert nálam az alma volt a soros. A számláló szerint több, azt hiszem 7 óra múlva volt esedékes a következő adag betöltése. Amikor kiléptem 48. voltam és 4-es gyorsasággal pakolt a gép. Most hogy beléptem 0. vagyok!!! Még el sem kezdtem a játékot!! Azt írja kezdjük! Káposztával! Most kezdjem?? Amióta elindult játszom!!! Hol az eddig el ért eredményem??? Csinálják vissza!!! Tud valaki segíteni???
    Kattincs rá, és vissza visz a régi játékhoz
  • Mazsi36 (HU1)Mazsi36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 59
    szerkesztette ezt: 23.10.2017
    Köszi! Vissza vitt igaz de sehol az alma. Kukorica kellene de nem tudok vetni mert teleraktam a földeket búzával mivel hogy tudtam van időm bőven. Tudom hogy ez egy játék na de ez azért több mint bosszantó!! Rendesen bekevertek. Hiába is gyártanám nem tudom hova tenni csak eladhatom. A raktár dugig kukoricával. Másrészt most oda egy csomó aranyam hogy a búzát leszedjem.   :-(
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    de amúgy még mindig nem az össz szövipontot számolja, hanem az egyedi alapján adja az ajándékot. vagy akkor ez most normális, így marad? na de akkor meg miért emelték, és mi értelme az egésznek... argh, tudom, ne morogjak :D 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Morogj Losi engem nem zavar,csupán az egészséged védem a szúúúszáával :D
    Amúgy első rápillantásra én is azt hittem,hogy a 100 milla az szövis pontszám,de hamar rá kellett jönnöm,hogy az csak az én reszortom :) a szövisért pedig a 10.helyezés után igazából semmi extra nem jár.Emelni pedig azért emelték a pontokat,mert mostmár akár 10 en felüli pontszámmal is dobozolhatsz a 10 utáni bónusz és gyorsítók miatt.Mivel sok ember (köztük én is) játszunk,mégha látjuk,hogy nem is nagyon éri meg,de a kihívás hajt,nah meg a csapatszellem,ezért ők egész szépen keresnek.Bár rajtam nem túl sokat,de vannak topp országok és topp szövik,ahol biza gurul a gold.És szerintem biztos lesz nem 1 ember akinek meglesz a 100 milla,már csak azért is.És ebből most tud kariajit venni a GG,főleg úgy hogy megduplázza ezt is meg a bajnokságot is a hónap folyamán.Nah de ne legyünk gonoszak,adjunk bele abba az ajiba,ha már játszunk a játékukkal :D:D
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Köszi! Vissza vitt igaz de sehol az alma. Kukorica kellene de nem tudok vetni mert teleraktam a földeket búzával mivel hogy tudtam van időm bőven. Tudom hogy ez egy játék na de ez azért több mint bosszantó!! Rendesen bekevertek. Hiába is gyártanám nem tudom hova tenni csak eladhatom. A raktár dugig kukoricával. Másrészt most oda egy csomó aranyam hogy a búzát leszedjem.   :-(
    Egyet szedjél csak le a legkisebb földedet, és vessél bele spéci búzát, hínár nélkül negyven perc alatt kész, hamar le megy, és remélhetőleg van olyanod amit utána kér
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Értem én Bourges,hogy van, aki golddal tolja, viszont azokon szerintem buktak, akik az ABE miatt játszottak vagy neadj isten goldoltak, mert most így akinek nincs esélye, az hátradől (ha van egy kis esze :D)

    kis szövi érdektelen a szöviversenybe, és a 600+ rózsamagom mellé nem akarok dolgozni napokat még 2db-ért stb. az egyetlen jót pedig ép hozzáállással elérhetetlenné tették. Valamennyit én is áldoznék, de nyilván nem többet, mint amit az ABE ad :D 

    Így most akkor csináltak játékot országonként 10 szövinek meg egyéniben se hiszem,hogy országonként, több mint 10 embernek. sok kis ember sokszor kis aranya viszont elveszik. 

    vajon mi lesz a hajóssal, azt is elrontják hamar? :( 

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát Losi ezt a játékot nem a nem fizetőknek tervezik.Lehet hogy magyar viszonylatban nem sokan áldoznak rá nagyobb összeget (bár azért itt is zsebbe nyúl jó néhány ember),de külföldön ahol 10x annyit keresnek mint magyarba,ott hidd el annyira nem nagy cucc megvenni 1-1 csomag goldot.De itt vok pl én.A 2 féle dobiban,a lovin,stb eviken nyertem annyi goldot,hogy 2 éve nem kellett vennem 1 db ot sem.Jó nem górom ész nélkül,de ha kell én is odaadom erre arra,de így is összegyűlt 100 ezer aranyam.Minek vennék?Ha így osztogatják az aranyat,hogy azt már 5 ös dobozolással is el lehet érni,akkor egy idő után az olyan játékosok akik kicsiket költenek elérik azt,hogy nem kell venniük.Aki meg nagyba költ az így is úgy is megveszi,hisz pl bajnokságon is olyan tételeket szednek emberek folyamatosan amire biztos nincs nyert hínárjuk :D Őket annyira nem fogja szíven ütni a 2 engedély,hisz nem azért játszik,hanem maga a helyezésért.Az meg hogy nem éri meg...ezt szerintem mindenki tudja aki belekezdett,de láthatod hányan dobozolnak.Mindenki dobozol mégha tudja is hogy az engedélyt nem éri el és csak kacatokat kap.Az ember ilyen.Feladat van és csinálja mint a szorgos méhecske.Dühöng,hogy sok a feladat és sok a hiba,de nem bír leállni.Csinálja.Ne kérdezd miért,de ez így van :D
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Én hiába kattintok rá, nem adja vissza a régi jtékot.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt