Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

tökök keresése

Most már egy kicsit ideges vagyok, nem működik a macska, kaptam ma egy értesítést, hogy megvehetem  tárgyat amit nyertem volna, de lassú voltam, állítólag tököt kellet volna keresni, de nem volt fent a farmomon, a legnagyobb probléma, hogy írjunk a supportnak!! angolul, ez felháborító, nem mindenki tud angolul, és több mint egy éve, nem tudok elintézni egy csomó problémát. Talán eljön az idő, hogy aranyat is angol nyelven lehet venni?? Vagy azt le tudják fordítani, mert nagy szükségük van rá. A tesztfarmert is meg lehetne említeni, az újítást meg szerettem volna nézni, de lefagyott a gépem, újra kellett indítani. A magyarok szt mondják," egy seg..., egy lovat lehet megülni

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Őstermelő
    Szúúúúszááááá.Tök sehol nincs,majd ha megjavítják lesz és keresheted.Ezzel nem kell a supporthoz fordulni.
    A macska már más kérdés.Talán meglógott a farmodról,hisz tudjuk az ereszmacska milyen....vándorol.Ha visszatér majd kapsz érte szivecskét :D De komolyan,ezen nem mérgelődj szerintem.A játék full hibás,akár eddig,de mégis mindig kialakul...Ha úgy döntünk játszunk vele,akkor ne pörgessük magunkat,főleg ne a tökökön :)
    Legyen stresszmentes szép napod
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Na most aztán itt az ideje hogy rendbe tegyék már ezt a  kotyvalékot ami megy már napok óta!
    Újra itt a tökkeresés. A szövinkben van akinél van tök és olyan is akiknél nincs.Kapkod összevissza a GGS minél több mindent berakni a játékba .Nem számít ,hogy műkszik nem műkszik rendesen! Így nem lehet játékosokat megtartani!Ki a fenének hiányzik,hogy napi szinten egye az ideget az ember.Birka türelmem van de komolyan mondom mostanában egyre többet gondolok arra itt az ideje abbahagyni a farmozást.
  • emugirl (HU1)emugirl (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    A fő farmomon hiányzik egy tök, viszont a képernyő jobb alsó sarkában az egyik fa tövében nem tököt, hanem egy szóbuborékot találtam "bezárás" felirattal.
    Segítsetek! Kéne az az 1 tök.
    Emu
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 26.10.2017
    Sziasztok!
    A fő farmomon hiányzik egy tök, viszont a képernyő jobb alsó sarkában az egyik fa tövében nem tököt, hanem egy szóbuborékot találtam "bezárás" felirattal.
    Segítsetek! Kéne az az 1 tök.
    Emu

    Szia!
    Kicsit szétnézhetnél a fórumon mielőtt írnál. 
    Itt a töktérkép.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/164586/halloween-toek-terkep#latest

    Sikeres keresgélést!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    r0b33 (HU1) mondta:
    én inkább a friss térképeket ajánlanám...

    https://bigfarmplus.blogspot.hu/2017/10/mar-megint-itt-halloween.html

    Szia Robi!

    Köszi a helyesbítést!  

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt