Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

[Frissítés][2017-10-19] Szövetkezeti Kemény Munka Kaland

Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
szerkesztette ezt: 17.10.2017 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
                                                          

Sziasztok !

                        

                                                               Szövetkezeti Kemény Munka Kaland

Amint korábban bejelentettük, a Kemény Munka kaland event új verziója érkezik a Big Farmba, és ezúttal az egész szövetkezet jutalmat kap a közös erőfeszítésekért!

Az alapesemény mechanikája az egyszemélyes Kemény Munka Kaland Event-ről ismert: a kért terméket betakarítása, mielőtt az időzítő lejár, hogy pontokat szerezzen!

Az ön által szerzett pontokat a szövetkezet többi tagja által összegyűjtött pontokkal együtt számítják ki.(tehát minden tag megszerzett pontja ősszeadódik és adja ki a szövetkezet ragsor-pontját)

Új panel található az esemény fő felületén, két gomb lesz :  a globális szövetségi rangsor és a serkentő bolt .

A Serkentő bolt  hasonló a szövetkezeti bajnoksághoz, ugyanazokat a lehetőségeket nyújtja, de olyan serkentőkkel, amelyek növelik a Kemény Munka Kaland Event pontokat, amelyeket Ön és szövetkezete gyűjt.

A szövetkezeti ranglista mellett a szövetkezeten belül a  játékosok számára is lesz külön ranglista , vagyis ön nyerhet a személyes rangsor alapján, és a szövetkezeti rangsor alapján is .

A legjobb 3 szövetkezet jutalmai kinézetekből, tárgyakból és a cica dekorációból vagy tematikus épületekből áll.(választható jutalmak.)

Az 1-5 helyezett szövetkezetek számára is választható jutalom áll majd rendelkezésre. További nagy jutalmak lesznek a szövetkezetek számára a 100. helyezésig.

Egyéni erőfeszítéseid alapján kapsz ajándékokat ( Jó munka jutalom), mint az egyéni event verzióban.
                                                                                                                                                                                                                    

                        Rendszeres Kemény Munka Kaland event - Új jutalom és Mechanika


Mechanikus változtatások:


Mostantól minden alkalommal, amikor az adott dobozban eléred a 10-es termelékenységi szintet a Kemény munka eseménymérőben akkor bónuszpontot kapsz.

A bónuszpontok növelik a másodpercenként szerezhető pontokat, amelyeket a következő dobozoknál kaphat. ( Például: ha 2 bónuszpont van, és a 8. termelékenységi szinten áll a következő doboz , akkor 8 helyett 10 pont jár másodpercenként )

A bónuszpontok halmozodnak a Kemény Munka Kaland végéig, és minden egyes event végén újraindulnak . ( azaz minden játékos 0 bónuszponttal kezdi a következő Kemény Munka Kaland eventet.)

A dobozba  kért termékek köre bövülni fog , kisebb szinten: lucerna, karórépa,  legmagasabb szinten:  búza madársaláta.

A jelenlegi termékek kiegyensúlyozottak lesznek , és könyebb lesz a dobozok megtöltése.


Jutalmazási változtatások:


A rangsor jutalmak  a legjobb 100 játékosra lesznek kibővitve.

Ön megkapja a jutalmakat a pozíciójáért és az összesitett rangsor alapján .(a dekoráció kivételével)

Kiegészítő jutalmat adtak hozzá az aktivitási jutalmakhoz  ( Jó munka jutalma)

A meglévő jutalmak egyrésze alacsonyabb vagy magasabb pontszámhoz lett hozzárendelve hogy tükrözze a mechanikában bekövetkezett változásokat.

Új  top helyezés díszek.( boldogságpontja az őn szintjétől függ)   
                                                                
                                                        
                                                              3x2 -23 BP                                    3x2-25 BP
                                                                              
                                                                                            3x2- 27 BP


A legmagasabb rangsorban első helyezett játékos a 3 dekóráció közül választhat a legmagasabb Boldogságpont mellé további 15 Falu  Boldogságpont jár.

A legmagasabb rangsor második és harmadik helyezésének díjazása is ad falu boldogságpontot.

A Halászati Kemény Munka Kaland event változatlan maradt !
                                                                                                                                                                                                                              

Egyéb változások

A Halloween event jutalmait lecseréltük , új jutalmak lesznek és több szerezhető majd.

A 3 állandó farmon új mezőgazdasági bővítések lesznek. Mivel magas szintű és hosszú távú bővítés lesz, az árak magasak lesznek !

A mélytengeri halászatnál ajándékot vagy csínyt  adhat a játékosoknak az Ördög vagy Angyal event Halloween változatában.

Továbbá a  mélytengeri szerződések változtatásán és a kutya macska hibáinak javításán dolgozunk. 
                                                                                                                                                                                                                              


        A frissítés 10.19-én csütörtökon várható . A szövetkezeti Kemény Munka Kaland event éjfélkor indul !


Megbeszélés itt : https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/163944/megbeszeles-2017-10-19-szoevetkezeti-kemeny-munka-kaland-event#latest


Jó játékot !

Big Farm Team
















.

















Hozzászólások

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    Sziasztok !

    A szövetkezeti jutalom rangsor :

    • 1st 
    • 2nd
    • 3rd
    • 1 - 5
    • 1 - 10
    • 1 - 50
    • 1 - 100



    A top 3 szövetkezet választható jutalmai:
    Kerti Szökőkút, Édes méhészet, Szövetkezeti alma gyümölcsös, Ír csirkeól, szabadtartású sertés (kinézet), Szabadtartású tehén (kinézet), 2db Arany meglepetés láda, 100db hínár táp, 100db hínár trágya, 20db hínár Humusz
                                        Kerti szökőkút4x4- 64 BP

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok !
     
    A Szövetségi Kemény Munka Event kezdetét elhalasztották ! Amint pontos időpont van jelzik !

    Big Farm Team
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok !

    A szövetkezeti bajnokság  24én kedden 10:30-kor indul teljes 4 napig tart .

    A szövetkezeti Kemény Munka Kaland 10:00-kor indult , sajnos rangsorhiba  miatt megszakitottuk.

    Amint info lesz az újraindításról jelezzük !

    Elnézést kérünk minden kellementlenségért !

    Big Farm Team

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 20.10.2017
    Sziasztok! 

    Minden rendben volt a teszttel, és a szövetkezeti Kemény munka kaland most minden szerveren indul. Sok szerencsét mindenkinek! 

    A tűzijátékok szombaton 24 órán keresztül aktiv (00: 00-24: 00) 

    Jó szórakozást!
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok !!!
    Mióta megy a Csomagoló a szövink mindig mínuszba .  Kérdezem mi ennek az oka ???
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Tegnap is kérdeztem pár helyen de semmi választ nem kaptam.
    Vagy teljesen felesleges itt írogatni a kutya se törődik vele ???
    Mi a csudának vannak a módik ha nem tudnak intézkedni.
    Enyhén szólva tele van a HÓCIPŐM a csomagolóval.
    Pénz a kell a GGS - nek de a hibákat nem javítják ki.
    Zöld uborka mind.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Tegnap is kérdeztem pár helyen de semmi választ nem kaptam.
    Vagy teljesen felesleges itt írogatni a kutya se törődik vele ???
    Mi a csudának vannak a módik ha nem tudnak intézkedni.
    Enyhén szólva tele van a HÓCIPŐM a csomagolóval.
    Pénz a kell a GGS - nek de a hibákat nem javítják ki.
    Zöld uborka mind.
    Sajnos nincs a magyaroknak modija.Így ha valakinek problémája van az egyénileg kell jelezni.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Tegnap is kérdeztem pár helyen de semmi választ nem kaptam.
    Vagy teljesen felesleges itt írogatni a kutya se törődik vele ???
    Mi a csudának vannak a módik ha nem tudnak intézkedni.
    Enyhén szólva tele van a HÓCIPŐM a csomagolóval.
    Pénz a kell a GGS - nek de a hibákat nem javítják ki.
    Zöld uborka mind.

    Te olvasol is vagy csak írsz ész nélkül???
    Száz helyre beírtál,mindenhol megválaszoltak,megkértek ne írd be többet mert attól nem lesz jobb.

    Egyébként meg NINCSEN MODINK!!!!!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    A mínuszos pontszám valószínű kijelzőhiba. Sokaknál okoz gondot. Jövő héten javítják. Nem csak nálunk, az angol fórumon is sokan panaszkodnak miatta. Csak dobozoljatok nyugodtan, majd rendezik.
  • peppino (HU1)peppino (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!
    Ez a Kemény kaland, tényleg keményre sikeredett! Ennyi hibával, és irreális teljesítendő mennyiségekkel nem szabad sem arannyal, sem hínáros cuccal segíteni, legalábbis aki egy kicsit gondolkodik, az nem teszi. Nincs arányban a kapottakkal, de ezt szerintem ti is látjátok. pl. 8 milla kell az aranybányászati engedélyhez, a 100 millás nyereményhez meg inkább nem fűznék kommentet. De nem ismételném a fent, előttem írtakat, és szerintem aki eddig nyomta ezt kalandot, az már régen rájött arra, hogy itt igen csak túllőttek a célon, de nem kicsit, hanem nagyon. Ennek a kalandnak a lényege: hogy aranyozz, és azt tedd keményen! :)
    megjegyzem: sajnos!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    zurika (HU1) mondta:
    A mínuszos pontszám valószínű kijelzőhiba. Sokaknál okoz gondot. Jövő héten javítják. Nem csak nálunk, az angol fórumon is sokan panaszkodnak miatta. Csak dobozoljatok nyugodtan, majd rendezik.
    Szia Zurika :-)

    Hát úgy legyen ahogy írod, mert én személy szerint kezdem nagyon unni, hogy tegnap reggeltől mínusz 59 milliót kellett ledolgozni, és most a nulláról kezdtük el újra a pontgyűjtést, holott toljuk folyamatosan. Ha a VB-n rendbe tudták szedni a pontokat, nagyon remélem, hogy itt is megteszik, mert ez már nem vicces. Ezt a rengeteg munkát, meg serkentőt amit rááldoztunk, a többi holmiról nem is beszélve, nagyon bízom benne, hogy nem egy trutyi dísszel fogják majd kompenzálni azzal a szöveggel, hogy bocs... Ráadásul jó lenne tudni azt is, hol állunk jelenleg a valós pontszámunk alapján a ranglistán.
  • Szilvia1 (HU1)Szilvia1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok!
    Ez a Kemény kaland, tényleg keményre sikeredett! Ennyi hibával, és irreális teljesítendő mennyiségekkel nem szabad sem arannyal, sem hínáros cuccal segíteni, legalábbis aki egy kicsit gondolkodik, az nem teszi. Nincs arányban a kapottakkal, de ezt szerintem ti is látjátok. pl. 8 milla kell az aranybányászati engedélyhez, a 100 millás nyereményhez meg inkább nem fűznék kommentet. De nem ismételném a fent, előttem írtakat, és szerintem aki eddig nyomta ezt kalandot, az már régen rájött arra, hogy itt igen csak túllőttek a célon, de nem kicsit, hanem nagyon. Ennek a kalandnak a lényege: hogy aranyozz, és azt tedd keményen! :)
    megjegyzem: sajnos!
    Teljesen egyetértek veled ! Sajnos ! :(
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 23.10.2017
    Sziasztok !

    Kb. 18:00-kor lesz egy gyorsjavítás a Szövetkezeti Kemény Munkakaland Eventben
    A szövetkezeti rangsort javítják !

    Üdvozlet !

    Big Farm Team
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok!

    Rövidesen kb 30 perces leál
    lás várható a szövetkezeti rangsort javitják !

    Big Farm Team
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Micsoda verseny ez, ahol menet közbe át írják a dolgokat? Nekem teljesen mást kér mint amit a javítás előtt kért. Ja és le állította az árpa csomagolását, ami 16-oson ment
  • Bordas.bela1962 (HU1)Bordas.bela1962 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 23.10.2017
    Sziasztok !

    Felháborító ez a megalázó eljárás , amit a GGS megenged magának ! Eltünt a tejes dobozolós , helyette jött tojás ! Ki fog vajon kárpótolni a rengeteg hínár tápért amit feleslegesen pazaroltam a bocikra ?? !!
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 23.10.2017
    Sziasztok
    Megértem a felháborodás , de kérlek a megfelő topicba írjatok ez a frissítéses topic.
    Köszönöm

    Petike
  • evatx (HU1)evatx (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok
    Tudja valaki, ha kapok 1 hajót jutalomba az elért pontokért, azt merre találom? Elértem azt a szintet, amikor meg is építhetném.
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    evatx (HU1) mondta:
    Sziasztok
    Tudja valaki, ha kapok 1 hajót jutalomba az elért pontokért, azt merre találom? Elértem azt a szintet, amikor meg is építhetném.
    Szia! A horgászterület raktárában találod

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt