Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

[Megbeszélés] [2017-10-19]Szövetkezeti Kemény Munka Kaland Event.

135

Hozzászólások

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 20.10.2017
    Szerintem a Jó munka jutalma az hiba , úgy akarhatták szövi szinten mind a ligában csak valamiért félre ment . legalábbis remélem  B)
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Losi (HU1) mondta:
    Minden fórumon angol német ... felvannak már most háborodva folyamatosan nézegetem  B)


    hihi,most nézem, 12 milla pontért 26 BP-s ajándékot ad. hát ez a hülyének is megéri, bele kell húzzak :D:D 
    33 milláért meg kapsz egész 5 db rózsamagot.
    40 milláért két nagyszerencsét :DDDDDDDDDDD
    61 milláért 10 melegházi hinár humuszt, ami semmire sem elég mert legalább 25 kel (vagyis kb 50 limot kapsz elméletben, komoly :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Ez alapból el lett cseszve
    1 Nincsenek ligák: így a kis létszámú csapatok hozzá se tudnak szagolni
    2.Nehezebb feltölteni a dobozt,ergo kevesebb pontot szedünk össze.
    3.A jutik pontszámát olyan magasra lőtték,hogy a csillagok közt jár.
    4.A rangsor hibás és minuszba számol

    és bár lehet venni serkentőt amit szerénybe meg is veszek (bár értelmét nem látom),de hogy az hol mutatkozik meg azt tudja e vki,vagy csak hisszük hogy serkent és kidobjuk a zs-t? Mert a 10 utáni +1 pontot látom,de a serkentő hogy hol van...azt nem tudom :D
  • sziszike957 (HU1)sziszike957 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok,hát ezt a dobozolóst jól megcsinálták.Szerintem nem lehet teljesíteni.Emelték a beadandó mennyiségeket,bele tettek 1 csomó új magot,ami hosszú érésű/spéci keveset ad:búza,madársali/.És hab a tortán hogy rögtön jön utána a szövi bajnokság.Kinek lesz vajon hozzá spéci magja?Legfeljebb a 300.szint felettieknek.Évek óta játszom,200-40.szintű farmokkal /amit meguntak és a szöviben hagytak csinálom,mert sajnálom elveszni /de egyre inkább érik bennem hogy befejezem,pedig eddig én mondtam mindig,ha valaki elkeseredett hogy ez csak játék.Mára már viszont csak az aranyozásról szól.Ez az új terület is minek?Nem hiszem hogy olyan sok farm lenne amit már nem lehet tovább fejleszteni.Ági
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok,hát ezt a dobozolóst jól megcsinálták.Szerintem nem lehet teljesíteni.Emelték a beadandó mennyiségeket,bele tettek 1 csomó új magot,ami hosszú érésű/spéci keveset ad:búza,madársali/.És hab a tortán hogy rögtön jön utána a szövi bajnokság.Kinek lesz vajon hozzá spéci magja?Legfeljebb a 300.szint felettieknek.Évek óta játszom,200-40.szintű farmokkal /amit meguntak és a szöviben hagytak csinálom,mert sajnálom elveszni /de egyre inkább érik bennem hogy befejezem,pedig eddig én mondtam mindig,ha valaki elkeseredett hogy ez csak játék.Mára már viszont csak az aranyozásról szól.Ez az új terület is minek?Nem hiszem hogy olyan sok farm lenne amit már nem lehet tovább fejleszteni.Ági
    S még nem minden a szövi bajnokság után jön még egy szövetkezeti kemény munka kalad  rögtön  >:)
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
     Hajnali 6 óra óta a szövinknek -43 millió pontja lett, pedig elsők voltunk!
    Ez az a tény : Amire nincs magyarázat kategória! Bezony!:)
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
     Hajnali 6 óra óta a szövinknek -43 millió pontja lett, pedig elsők voltunk!
    Ez az a tény : Amire nincs magyarázat kategória! Bezony!:)
    És már -57 millió! Tiszta sztahanovisták vagyunk! :p:p
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Tegnap este szedtem 10000 almát így reggelig 3-on pörgött most szedtem hozzá 8150 almát.Sikerült felvinni 4-re .A dobozolós megoldva almával mert  mire vége a dobozolósnak talán sikerül 10 sebességre felvinni:D:D
    Az agyam dobom el ezektől a mennyiségektől amik kellenek:(
  • tutigazda (HU1)tutigazda (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 21.10.2017

    és bár lehet venni serkentőt amit szerénybe meg is veszek (bár értelmét nem látom),de hogy az hol mutatkozik meg azt tudja e vki,vagy csak hisszük hogy serkent és kidobjuk a zs-t? Mert a 10 utáni +1 pontot látom,de a serkentő hogy hol van...azt nem tudom :D
    Szia! Külön nem jelzi ki, de ha figyeled a másodpercenként ugró pontok számát, akkor lehet látni, hogy többet számol. Nem mintha az lenne a mániám, hogy ezt figyeljem, de véletlenül egy 7-es szintnél és 20+20-as serkentőnél 10-zel ugrott a pontszámláló. Innen gondolom, hogy a háttérben megy a növelés. Csak ahogy a klasszikus mondta, nem csak számlálni kellene, hanem látszani se lenne rossz. :)

    Más:
    1. Én bizony azt tapasztaltam, hogy a szintekhez tartozó szükséges mennyiségek és az előrehaladással fordítottan arányos időcsökkentés kb. a régi maradt. Tehát ahogy növeled a szintet, úgy egyre kevesebb ideig fut az adott áru. Vagyis, ha valaki beletol annyi cuccot, hogy eléri a 10. szintet, az percekre elég. Ugye ez csak vicc?
    2. Bejött a lucerna és a karórépa (ezekkel már találkoztam) mint új termény. Mindkettőhöz a 6-os szint eléréséhez annyi termény kell, hogy csak spéci maggal és hínártrágyával tudod elfogadható időn belül a megfelelő mennyiségben előállítani. és ráadásul 20-30 percekig tart ki. utána jön a váltás. 

    Gyakorlatilag szinte folyamatosan a termelésre, a váltásokra kellene figyelni. éjjel-nappal. Eddig tudtuk, hogy ha kb. 5-ös szintet tudunk tartani, akkor megvan az 1,2 milla pont és a 2 AB engedély. Most meg fantasztikus macsekamulettekért kellene hajtani. (A 8 millás értéket nem tekintem komolyan teljesíthető célnak.)
    Konklúzió: Ha nem lesz változás, akkor azt hiszem, ezt a játékelemet hanyagolni fogom.

    Csak abban bízom, hogy a hagyományos kemény munkához és a halashoz már nem nyúlnak hozzá, mert akkor még maradt némi remény 
    Post edited by tutigazda (HU1) on
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    hm, én most leszedtem a reggeli adag tejet, erre 9es lett. de már az első, 2-es szintű tehén leszedésével 3-asra ugrott, ami asszem 3 tej. ez most elég meglepő.Teljesen agyamenten műxik ez, nem is csinálom, csak most épp ugyanaz kellett a hetihez :) 
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Miért számolja mínuszba a dobozolás a szövi összesített pontjai  ????

  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Hát a véleményem az, hogy ez egy nagy sz.r lett.
    Teljesíthetetlen díjak, követhetetlen számolás, a szövi hiába tolja, esünk lefelé a ranglistán.
    1 órája elsők voltunk, most elvett tőlünk a rendszer 15 millió pontot. Miért?
    Dobozok szállnak el maguktól. Van olyan tagunk, akinél nem látszik, mi a következő doboz. A bónuszt vagy nem számolja, vagy nem írja ki, vagy csak nem működik.
    Hiába néztem a nemzetközi fórumokat is, egy normális leírás nincs a dobozoló működéséről, ami alapján haladni lehetne vele.

    Egyszóval kötelet a fejlesztőknek és a menedzsmentnek.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Köszi a választ Tutigazda :D
    Majd megfigyelem,mert nekem elég gyanús ez a számlálás....
    A kért mennyiségek meg 5 ös szinthez totál vicc.5000 árpa 6000 búza több ezer madársali...és ezzel még a macskát se érjük el :)
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Petike-farmernek: úgy gondoltam, h Te olyan ügyi vagy, mi pedig segítünk, és küldjük Neked a vudu-energiát!
    :smile:

    De most komolyan: én eddig minden dobozolóst becsülettel végigcsináltam, de ezt most hanyagolom, és azt hiszem az ilyet a jövőben se fogom csinálni! Marad a heti és a többi, ha még megéri, ha pedig már azok se, akkor veszem a kalapom és viszlát.
    Ahogy mások már írták: van más az életben, amivel érdemes foglalkozni.
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Hát a véleményem az, hogy ez egy nagy sz.r lett.
    Teljesíthetetlen díjak, követhetetlen számolás, a szövi hiába tolja, esünk lefelé a ranglistán.
    1 órája elsők voltunk, most elvett tőlünk a rendszer 15 millió pontot. Miért?
    Dobozok szállnak el maguktól. Van olyan tagunk, akinél nem látszik, mi a következő doboz. A bónuszt vagy nem számolja, vagy nem írja ki, vagy csak nem működik.
    Hiába néztem a nemzetközi fórumokat is, egy normális leírás nincs a dobozoló működéséről, ami alapján haladni lehetne vele.

    Egyszóval kötelet a fejlesztőknek és a menedzsmentnek.
    Editem! Ne zúgolódj! (bár megértem) Reggel 6-ko 37 millió ponttal elsők voltunk  és 10 perc múlva már -57 millióval az utolsó! Írtam már fentebb hogy ez " Amire nincs magyarázat" kategória! :( A németül beszélők olvasgatják a német fórumot, ott sokkal kevesebb ponttal előkelőbb helyen vannak a játékosok, mint nálunk!
    Ha megkérdeznénk, az lenne rá a válasz, hogy Csak!!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát ezzel a dobival ebben a formában nem igazán érdemes.
    Nálunk 23 an vannak online és gondolom aki most nincs,annál is megy a doboz.És így másfél óra alatt nemhogy haladtunk volna,hanem elvett tőlünk 3 milla pontot.Komolyan nem vágom,ha vmi car,azt miért nem tesztelik az erre szánt teszt farmon?Berakják ide olyan mennyiségekkel,hogy az ember haja égnek áll,de ha már itt van csinálja és első ízben minuszba számolja a pontunkat és a 800 dik helyre tesz,majd utána beáll a normál kerékvágásba,majd x idő után megint lefelé vonja és nem hozzáadja.Ez így vicc.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Én már kigondoltam a fejlesztőknek néhány jutalmat az általuk elvégzett "kemény munkára" :(
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    óóó ezt az angol fórumról 'loptam', de nekem nagyon tetszik, és kb fedi is a valóságot :D:D 
    Hibajavítás GGS módra: 
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok
    Hát Hétfőig biztos nem csinálnak vele semmit , a Szövetkezeti ranglista híbáját leghamarabb akkor javítják ! Angolon írta a mod hogy jelezték azt is hogy túl nagyok a mennyiségek amit a doboz kér és túl nagyok a pontok a jutalmakhoz .
    Reméljük hétfőn korigálják azt is vagy  ha ennél a doboznál nem is  de a kövi szövetkezeti doboznál ami 28án kezdődik már kisebb mennyiségek és pontok lesznek .

    Mert ugye 24én lesz vége a csúzsás miatt , 24én kezdődik a szövi bajnokság majd mikor vége 28 án megint 4 nap szövetkezeti Kemény Munka Kaland- >:)
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    sose fogom megérteni (többek közt ezt se...), hogy amikor tudják, hogy 100-ból 100-szor nem jön nekik össze elsőre, ha valami új van, akkor miért nem hagynak 1-2 napot az eventek között. a szívjunk csak együtt gyerekek elvet követik? :D 
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Losi (HU1) mondta:
    sose fogom megérteni (többek közt ezt se...), hogy amikor tudják, hogy 100-ból 100-szor nem jön nekik össze elsőre, ha valami új van, akkor miért nem hagynak 1-2 napot az eventek között. 
    Igen az emlősöknél így van! De ezek a rovarok szintjén vannak, pld. a légy is 100-szor nekirepül a bezárt ablaknak és 100-szor visszapattan róla, de azért megpróbálja 101 szer is és akár 102 szer is...

    Egyébként vicceskedtem a szupporttal egy kicsit, ha már a fejlesztők is vicceskednek velünk, a 100 milla pont begyűjtést bejelentettem náluk mind BUG-ot :) Kíváncsi vagyok a válaszra :)

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Losi (HU1) mondta:
    sose fogom megérteni (többek közt ezt se...), hogy amikor tudják, hogy 100-ból 100-szor nem jön nekik össze elsőre, ha valami új van, akkor miért nem hagynak 1-2 napot az eventek között. 
    Igen az emlősöknél így van! De ezek a rovarok szintjén vannak, pld. a légy is 100-szor nekirepül a bezárt ablaknak és 100-szor visszapattan róla, de azért megpróbálja 101 szer is és akár 102 szer is...

    Egyébként vicceskedtem a szupporttal egy kicsit, ha már a fejlesztők is vicceskednek velünk, a 100 milla pont begyűjtést bejelentettem náluk mind BUG-ot :) Kíváncsi vagyok a válaszra :)

    Szia! Írd már ki a légyszíves, ha válaszolt.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Losi (HU1) mondta:
    sose fogom megérteni (többek közt ezt se...), hogy amikor tudják, hogy 100-ból 100-szor nem jön nekik össze elsőre, ha valami új van, akkor miért nem hagynak 1-2 napot az eventek között. 
    Igen az emlősöknél így van! De ezek a rovarok szintjén vannak, pld. a légy is 100-szor nekirepül a bezárt ablaknak és 100-szor visszapattan róla, de azért megpróbálja 101 szer is és akár 102 szer is...

    Egyébként vicceskedtem a szupporttal egy kicsit, ha már a fejlesztők is vicceskednek velünk, a 100 milla pont begyűjtést bejelentettem náluk mind BUG-ot :) Kíváncsi vagyok a válaszra :)

    Szia! Írd már ki a légyszíves, ha válaszolt.
    Szia. Persze, nagyon szívesen :) Ha kapok... Ez általában több nap is, főleg hogy kaptak most a napokban tuti jócskán reklamációt.
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok!

    A Halloween event sajnos nem kezdődött el éjfélkor. Előreláthatóan kedd délután indul.

     Üdvözlet .

    Big Farm Team
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    A Halloween event sajnos nem kezdődött el éjfélkor. Előreláthatóan kedd délután indul.

     Üdvözlet .

    Big Farm Team
    Nem is értem, ez hogy történhetett meg?! Teljesen váratlanul ért a dolog! Nagyon csodálkozom....vagy nem
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    ööö most kellett volna kezdődnie? :dizzy:

    ebben a fejetlenségben már tényleg nem lehet semmit követni :(
  • Serafyne (DE1)Serafyne (DE1) Bejegyzések: 140
    Hát a Németeknél azért valamelyik szövi eltalálta hogy kell csinálni  B) 


    Ök mindig vannak az elsök a  versenyeken. Ha j tudom jol  mindenki a csapatben   arany-jàtèkos ès egy nayg csapat- ( sorry tudok nem naygon jol magyart.




  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Nagyon tökéletes a Nagy csomagoló  a sárga anyjukat ceszék meg.
    A ma reggeli állás  (((   - 255,229.755 ))))) ezek még számolni sem tudnak. Nem hozzáadja a pontokat hanem mínuszba teszi. Haladjon a szövi lefelé Van egyáltalán kedve az embernek ????
    Hülye bagázs ez a véleményem. De ezek el sem olvassák mert nem kinaiul van írva.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nagyon tökéletes a Nagy csomagoló  a sárga anyjukat ceszék meg.
    A ma reggeli állás  (((   - 255,229.755 ))))) ezek még számolni sem tudnak. Nem hozzáadja a pontokat hanem mínuszba teszi. Haladjon a szövi lefelé Van egyáltalán kedve az embernek ????
    Hülye bagázs ez a véleményem. De ezek el sem olvassák mert nem kinaiul van írva.
    Szia! Ne mérgelődj, ma valószínű javítani fogják, a pontok hibás számolását.
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Én lennék ott kirúgnám az egész bagázst az biztos. Hibát hibára halmoznak a nagy bevétel érdekében. El kell olvasni s Blog bejegyzést  minden világos lesz.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt