Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Éedeklődés

Miért vették el már másodszor a farmomat ?Adják vissza ez így nem jó el érem a 40 szintet és el tűnik miért?Volt már BIGMÓKUS  BIGMOKUS 5 ADJÁK VISSZA 

Hozzászólások

  • bigm (HU1)bigm (HU1) Bejegyzések: 4
    CSALÁS 
  • bigm (HU1)bigm (HU1) Bejegyzések: 4
    Miért vették el a farmom már másodszor is 
  • bigm (HU1)bigm (HU1) Bejegyzések: 4
    adják vissza bigmokús5
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    bigm (HU1) mondta:
    Miért vették el már másodszor a farmomat ?Adják vissza ez így nem jó el érem a 40 szintet és el tűnik miért?Volt már BIGMÓKUS  BIGMOKUS 5 ADJÁK 
    Igy jelentkezz be ahogyan a linkre kattintva látod

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/146506/belepessel-kapcsolatos-problemak#latest
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Valamit rosszul csinálsz, mert a farmod élő (bigmokús5), az "Aktív" szövetkezet tagja vagy.
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Hány fórumon érdeklődjek ????
    Miért számolja mínuszba a szövetkezet összesített pontjait a csomagoló ????
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Halló  Halló válaszoljon már valaki !!!!!

  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Hány fórumon érdeklődjek ????
    Miért számolja mínuszba a szövetkezet összesített pontjait a csomagoló ????

    Halló  Halló válaszoljon már valaki !!!!!

    Mert hibásan működik.
    Napok óta erről beszél mindenki. Minden fórumon.
    (És a játék programozói hétvégén nem dolgoznak.)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Goldmark Farm
    Nem több fórumon érdeklődsz,hanem 1 fórumon,csak több topicba.
    Ami azt jelenti,hogy mindenki látja bárhová is írod,csak segíteni nem tud senki,mivel mindenki csak játékosként van itt jelen.Azzal ha az egész fórumot teliírod ugyanazzal a kérdéssel,attól még nem fogsz rá több választ kapni,mintha azt a helyére (azaz a megfelelő topicba) írnád.
    Ha vki tudja úgyis segít,ha meg nem,akkor sajna így jártál.De légyszi ne tedd fel több helyre.Láttuk.
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Tökéletes akkor  én sem dolgozom hétvégén felesleges.
    Ha nem tetszik a sok kérdés akkor töröld ki. Én is egy játékos vagyok mint te de úgy látom téged nem zavar a hiba. Én is azt mondom aki nem szeret kopjon le rólam és ne írogasson nekem.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia.
    Sajna nincs lehetőségem a törlésre,de hidd el ha modi lennék,már rég töröltelek volna és akkor még jó kedvemben lennék.További folytatásra meg letiltanálak.Tehát sokak szerencséjére csupán 1 játékos vagyok.
    Attól hogy hiba van a játékba még nem kell minden topicba feltenni ugyanazt a kérdést.Ha 1 annak megfelelő topicba felteszed,akkor ha vki tudja rá a választ,akkor hidd el válaszolni fog.Ha senki nem tudja,akkor nem.Ha ezekután felteszed még 10 másik helyre,attól nem önt el minket a tudás és még ezek után sem fogunk tudni segíteni.Tehát nem vagy vele előrébb,csupán szemeteled a fórumot,amit nem szabad,mert elvész közte az infó,amiért a többi normális játékos feljön.Szal nem azzal van a gond,hogy szeretlek e vagy sem,hanem hogy meg kell tanulni rendeltetés szerűen használni a fórumot.Ha úgy használnád,akkor nem írogatnék neked.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt