Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kérdés

Ugye ez csak vicc, hogy az Édességfarmon megszerzett több, mint 9 millió cukordollárért és a termőföldekért és épületekért összesen 101700  értékű utalványt kaptam? Jó lenne már, ha az ár- érték arányon javítanának! Az embernek így elmegy a kedve az egésztől.

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Ugye ez csak vicc, hogy az Édességfarmon megszerzett több, mint 9 millió cukordollárért és a termőföldekért és épületekért összesen 101700  értékű utalványt kaptam? Jó lenne már, ha az ár- érték arányon javítanának! Az embernek így elmegy a kedve az egésztől.
    Szia!
    Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok millió cukorkadollárod ragadt bent. Erre nagyon kell figyelni, nem kell váltani, ha nem muszáj. A végén csak annyi legyen, amennyiből tudsz termelni. Mert ezt senki nem fizeti Neked vissza. Ablakon kidobott milliók. A felépített dolgokért kb. ennyit szokott adni. Sajnálom, hogy ilyen nagy tanulópénzt kellett fizetned.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    zurika (HU1) mondta:

    Szia!
    Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok millió cukorkadollárod ragadt bent. Erre nagyon kell figyelni, nem kell váltani, ha nem muszáj. A végén csak annyi legyen, amennyiből tudsz termelni. Mert ezt senki nem fizeti Neked vissza. Ablakon kidobott milliók. A felépített dolgokért kb. ennyit szokott adni. Sajnálom, hogy ilyen nagy tanulópénzt kellett fizetned.
    Szia Zurika!

    Asszem félreértetted mert vszínű elírta,nem bennragadt a dollárja hanem az elszámolást kevesli,de hát az mindegyik ideiglenesen így van.
    Nem számoltam még ki meg asszem nem is fogom de lehet hogy ha mindent összeszámolnánk nem is akkora ráfizetés,gondolok itt a kapott dolgokra,,patkóra stb. :)
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Érdeklődnek a csomagolóban miért mínuszba számolja a teljesített pontokat ????
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    A  szövi összesített pontjai most -47.000.000,- pont Nincsenek ezek megzavarodva ????  Nem normálisak az biztos. Hol lehet utána nézni ennek az anomáliának ????
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Goldmark!

    Találsz még olyan topikot ahova nem írtad be a problémádat?
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Ha kell teleírom az összeset a nemtetsző és hibás program miatt. Javítsák ki az a dolguk. Nem csak nekem az hanem az összes országban probléma. Hajnalban -255.229.755 pontunk volt. Lehetségesnek tartod ???
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ha kell teleírom az összeset a nemtetsző és hibás program miatt. Javítsák ki az a dolguk. Nem csak nekem az hanem az összes országban probléma. Hajnalban -255.229.755 pontunk volt. Lehetségesnek tartod ???
    Aranyos vagy, hogy ezt írod, de csak fárasztod vele az újacskáidat, gépelés közbe.
    Ha már ennyi energiád van írjál inkább a suportnak, angolul, németül franciául, vagy amilyen nyelveken beszélsz.
    Mert avval, hogy minden hová írogatsz, csak a mi többi játékos idejét veszed el. Avval,hogy mindenütt ezt kell olvasni.
    Mindenkinek ugyan az a baja mint neked, mégse tudja senki el intézni a sajátját. Miből gondolod, hogy a tiéidet valaki el tudja. Ugyan is nem beszéljük, a fent említett nyelveket.
    De lennél kedves el intéznéd nekünk is?
    Ezt szívesen olvasgatnánk, hogy meg oldottad a problémát.
    Addig is köszike az intézkedéseidet.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Ha kell teleírom az összeset a nemtetsző és hibás program miatt. Javítsák ki az a dolguk. Nem csak nekem az hanem az összes országban probléma. Hajnalban -255.229.755 pontunk volt. Lehetségesnek tartod ???
    Szia! 
    Nem kell teleírnod, és nem kell tresszelni magad és másokat sem. Már eddig is sok helyre írtál, feleslegesen. nagyon jól tudod, hogy a fórumot a GGS illetékesei nem olvassák. Elég, ha olvasod amit a külföldi fórumokról hoznak a játékostársaink. Petike-farmer több helyre is beírta, hogy rövid időn belül karbantartás lesz ezügyben. A farmodon is láthatod, hogy jön a karbantartás.
    Türelem, még 12 perc és itt a javítás!
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Probléma megoldva. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt