Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

[Megbeszélés] [2017-10-19]Szövetkezeti Kemény Munka Kaland Event.

Sziasztok !
Itt írhatjátok le a véleményeteket a frissítésel és a Szövetkezeti kemény Munka Kaland Eventel kapcsolatban.

«1345

Hozzászólások

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok !


    Kérdések-válaszok:

    Kérdés: Mikor kezdődik s meddig tart az event?
    Válasz: A kemény munka kaland event  10. 20-án éjfélkor kezdődik és 10.23-án 23:59.kor ér véget.

    Kérdés:Mennyi új telek lesz ?
    Válasz: A frissítéssel  a fő farm és az ínyenc farm 6 a virágfarm 4 új telket kap .  A bővités árai nem lesznek olcsók !

    Kérdés: A kemény Munka Kaland Event normál vagy halászati is lesz-e ?
    Válasz: A doboz nem kér mélytengeri halászati termékeket .

    Kérdés: Hányas szinttől kér a doboz búzát és madársalátát?
    Válasz: 27es szinttől kér a doboz a Kemény Munka eventben búzát és madársalátát .

    Kérdés: Mindenkinek egy dobozt kell tölteni a szövetkezetekben a Szüvetkezeti  Kemény Munka Kaland event alatt vagy mindenkinek külön doboza lesz?
    Válasz: Minden játékos tölti a saját dobozát és kapja a pontokat majd a Kemény Munka Kaland event végén az egy  szövetkezetben lévő játékosok pontjai ősszeadódnak és adják ki a szövetkezeti rangsort.

    Kérdés : Segíthetünk-e egymásnak szövetkezeten belül ?
    Válasz: A Kemény Munka Kaland event  során továbbra is mindenki egyedül játszik.

    Kérdés: A búza és madársaláta marad-e a következő Kemény Munka Kaland Eventeknél is?
    Válasz: Az új termékek ( lucerna , karórépa , búza , madársaláta ) a következő Kemény Munka Kaland eventekben is maradnak.

    Petike-farmer

    Ui: 
    Nem vagyok moderátor és nem is szeretnék az lenni (nem lenne rá időm ) . Csak próbálom kitölteni az űrt amig nincs új moderátorunk . B) 

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Szia!
    Pedig lehetnél! Nagyon tetszik  ez a kérdés,válasz! Minden ott van ami fontos .
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szerintem is jó ötlet Petike,hogy légy modi :)
    Viszont ezt nem értem

    Kérdés:Mennyi új telek lesz ?
    Válasz: A frissítéssel  a fő farm és az ínyenc farm 6 a virágfarm 4 új telket kap .  A bővités árai nem lesznek olcsók !

    Lehet elsiklottam felette,de ezt nem láttam.Kapunk megint új telkeket?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szerintem is jó ötlet Petike,hogy légy modi :)
    Viszont ezt nem értem

    Kérdés:Mennyi új telek lesz ?
    Válasz: A frissítéssel  a fő farm és az ínyenc farm 6 a virágfarm 4 új telket kap .  A bővités árai nem lesznek olcsók !

    Lehet elsiklottam felette,de ezt nem láttam.Kapunk megint új telkeket?
    Igen, megint bővíthetsz...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Ohhh de jó :D Köszi a választ.
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok !

    Az állandó 4ik farmot 2018 elejére tervezik .

    A mechanikus változások miatt most már nem 50 hanem 100 játékos kap jutalmat.

    Az aktivítási jutalomnál (Jó munka jutalma) marad az AB engedély de több pont kell majd hozzá (nem 1,2 milla) mint eddig .Az aktivítási jutalom követelményei emelkedtek a bónusz pontok miatt !

     Nem lesznek megosztva a szövetkezetek a Kemény Munka Kaland event során , minden szövetkezet egy rangsorban lesz !

    Még egy kis kiegészítés remélem segít kicsit .

    Jó játékot

    Petike-farmer


  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    A 2018 május még az év elejének számít? :D
    Köszönjük az infót "ideiglenes góré bácsi"
    Jah és azt nem tudod véletlenül,hogy a mennyiségek maradnak a régi tábla szerint,vagy találomra kell most dobozolnunk?
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    A 2018 május még az év elejének számít? :D
    Köszönjük az infót "ideiglenes góré bácsi"
    Jah és azt nem tudod véletlenül,hogy a mennyiségek maradnak a régi tábla szerint,vagy találomra kell most dobozolnunk?
    Szia
    A kért termékek mennyiségét kiegyensúlyozottabbá teszik , könnyebb lesz a dobozt megtölteni!

    Tehát nem maradnak változni fog ..és a kezdés se biztos hogy kukorica lesz .

    Petike
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Jogos,így hogy írod,tényleg olvastam,csak kivi voltam,hogy Te figyelsz e :):)
    Köszike a gyors választ
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    Sziasztok!

    Ma, 19-én 24:00-kor kezdődik, ugye?
    "Thursday 19th & the Coop HWE will start that night at Midnight CEST"  angol fórum
    Köszi
    Buba
    Post edited by Buba (HU1) on
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok !

    Az új terület árai a fő farmon  :# 

    124.000.000 dollár vagy 14.900 arany
    174.000.000 dollár vagy 24.900 arany 
    244.000.000 dollár vagy 34.900 arany
    342.000.000 dollár vagy 49.000 arany
    479.000.000 dollár vagy 69.000 arany
    671.000.000 dollár vagy 99.000 arany


  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Hol a dobozolós? Nállam nincsen......
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Hali,

    az a 671 millás bővítés már igazán nagyon olcsó :D 

    Amúgy a dobozoló még sehol :( gondoltam megvárom, de lassan a várni vagy nem várni dilemmába fogok esni, hihetetlen, hogy már ez se megy nekik, ha már áttették éjfélre :)
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Na ezért kukkantottam be ide én is de látom másnál sem jelent meg, pedig már a tegnap éjjel kellett volna, úgy írták   :).
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    Sziasztok !
     
    A Szövetségi Kemény Munka Event kezdetét elhalasztották ! Amint pontos időpont van jelzik !

    Big Farm Team
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    N a ez azért, jó csúnya szívatás volt!!!!!
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Szia  Peti! Valóban jó moderátor lennél, a válaszaid pontosak, szabatosak és gyorsak! Köszönöm! 
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Én azért nagyon hiányolom Ádámmacit! Alias Krisztit!
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    N a ez azért, jó csúnya szívatás volt!!!!!
    Hát igen...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah gyerekek mi ebből a tanulság?Nem szabad a függőségünk miatt fent maradni éjszakákig :)
    Viszont legyetek résem,mert próbálgatják....
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 20.10.2017
    Nah gyerekek mi ebből a tanulság?Nem szabad a függőségünk miatt fent maradni éjszakákig :)
    Viszont legyetek résem,mert próbálgatják....
    Na jó,nem is a fennmaradás a gond......hanem be van vetve minden spécivel, hínárral, csilivel, meg a jó ég tudja még mivel....avval mi lesz? 24.-éig be rohad minden, mert ha így haladunk, a dobozolósnak nem tudjuk oda adni.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    r0b33 (HU1) mondta:
    A 42-ik telek ára 872 300 000. A 124 milliós még csak a 36-ik telek (szerintem). Nem vitatkozásból mondom, sőt köszönöm, hogy felvállaltad a hírhozó szerepét. ;)
    Nálam az új sor elsője - tehát a 6x6-os régi adag utáni első, azaz a 37. - kerülne 124 millióba, ahogy itt is írták. 
    Majd ha 140 leszek egyszer, jól meg is tudom venni :)
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    r0b33 (HU1) mondta:
    igen, valamit benéztem... bocsi... :blush:
    ebben az a jó hír, hogy - remélem - akkor nem lesz 872 millás terület ... egyelőre :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Azért a nagy buzgóságban figyeljetek oda,mert ha egyszerre veszitek meg a telkeket,akkor az utolsó bontási idejével bontja mindet :) Tehát csak szép lassan.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    jham, a virágfarmon van 18 bozótosom. még akkor vettem őket, amikor dőlt a zsé. Viszont mivel 24 óra az eltakarítás, mindig van jobb dolgom, mint nekiesni.
    Vagy az normális, hogy a 16. kiürítendő terület 1 napig tart? Akkor mi lesz a vége :( Fülkém maxos, bár nem tudom, annak erre van-e hatása. 

    ps:bocs az offért :) 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Így van,ha darabonként vetted volna,akkor nem lenne 1 nap :D és igen a fülkének van rá hatása.A főfarmon kicsit lassabban haladj.Am nem okoskodás,mert ha átnézel én is beleestem a virágon a kapzsi vásárlásba :D De sajna a lényeg,hogy telekvétel-bontás,telekvétel-bontás.Ez a szigetre is érvényes
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    szerkesztette ezt: 20.10.2017
    köszi a tippet :) Mindenhol megvettem már, amit a szintem enged, most már szuperlassú leszek :D Csupán az ínyencen + virágon 30 körüli bozót vár vágásra:)
    Szigeten is sosincs időm bontani, ezért csak betárazok - és ezek szerint még inkább nincs időm, hisz egyre több kell.

    ... és vajon most menni fog a dolog, vagy megint elbénáztak valamit?:D kezd izgi lenni, így péntek este.. nem szeretem a péntek esti frissítéseket. 

    Szerk: a heti nem tűnt el *öröm* .. viszont a dobozoló se került elő *sírás* :) 
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 20.10.2017
    Sziasztok! 

    Minden rendben volt a teszttel, és a szövetkezeti Kemény munka kaland most minden szerveren indul. Sok szerencsét mindenkinek! 

    A tűzijátékok szombaton 24 órán keresztül aktiv (00: 00-24: 00) 

    Jó szórakozást!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt