Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Farmok kezelése a frissítés után

Először írok a Fórumba, remélem, jó helyre címzem. Explorer a böngészőm, időről időre megismétlődik, hogy zöld lesz a monitor, nem tudok egyik farmból a másikba lépni. Sokszor csak a főfarmon tudok játszani. Bal felső sarokban megjelenik egy kis bekeretezett rész, ami szerint az Adobe Flash Playerrel van valami probléma, a szövinkben nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel hibával küzd. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni !

Hozzászólások

  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Először írok a Fórumba, remélem, jó helyre címzem. Explorer a böngészőm, időről időre megismétlődik, hogy zöld lesz a monitor, nem tudok egyik farmból a másikba lépni. Sokszor csak a főfarmon tudok játszani. Bal felső sarokban megjelenik egy kis bekeretezett rész, ami szerint az Adobe Flash Playerrel van valami probléma, a szövinkben nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel hibával küzd. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni !
    Nálam is ugyanez a helyzet, és csak akkor jelentkezik ez a probléma, ha Tűzijáték van.
    Több gépen is kipróbáltam, több böngészővel is és a hibajelneség mindenhol jelentkezik, a szokásos tisztogatások után is.Így nem lehet játszani, és a dobozolóst sem lehet csinálni, hiszen a Mélytengeri horgászati részre sem enged.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Először írok a Fórumba, remélem, jó helyre címzem. Explorer a böngészőm, időről időre megismétlődik, hogy zöld lesz a monitor, nem tudok egyik farmból a másikba lépni. Sokszor csak a főfarmon tudok játszani. Bal felső sarokban megjelenik egy kis bekeretezett rész, ami szerint az Adobe Flash Playerrel van valami probléma, a szövinkben nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel hibával küzd. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni !
    szia
    ha a Flash-re hivatkozik, akkor ajánlatos a Flash legújabb verziójára frissíteni

    RJoci1 (HU1) mondta:
    Nálam is ugyanez a helyzet, és csak akkor jelentkezik ez a probléma, ha Tűzijáték van.
    Több gépen is kipróbáltam, több böngészővel is és a hibajelneség mindenhol jelentkezik, a szokásos tisztogatások után is.Így nem lehet játszani, és a dobozolóst sem lehet csinálni, hiszen a Mélytengeri horgászati részre sem enged.
    a megfelelő topikban https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/154010/megbeszeles-2017-05-24-melytengeri-halaszat#latest olvasható, h 20-as horgászati szint szükséges és minden halászathoz kapcsolódó feladat elvégzése

  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Liz65 (HU1) mondta:
    Először írok a Fórumba, remélem, jó helyre címzem. Explorer a böngészőm, időről időre megismétlődik, hogy zöld lesz a monitor, nem tudok egyik farmból a másikba lépni. Sokszor csak a főfarmon tudok játszani. Bal felső sarokban megjelenik egy kis bekeretezett rész, ami szerint az Adobe Flash Playerrel van valami probléma, a szövinkben nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel hibával küzd. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni !
    szia
    ha a Flash-re hivatkozik, akkor ajánlatos a Flash legújabb verziójára frissíteni

    RJoci1 (HU1) mondta:
    Nálam is ugyanez a helyzet, és csak akkor jelentkezik ez a probléma, ha Tűzijáték van.
    Több gépen is kipróbáltam, több böngészővel is és a hibajelneség mindenhol jelentkezik, a szokásos tisztogatások után is.Így nem lehet játszani, és a dobozolóst sem lehet csinálni, hiszen a Mélytengeri horgászati részre sem enged.
    a megfelelő topikban https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/154010/megbeszeles-2017-05-24-melytengeri-halaszat#latest olvasható, h 20-as horgászati szint szükséges és minden halászathoz kapcsolódó feladat elvégzése


    köszi Liz65.
    Nálam a legújabb Flash fut és nem is hivatkozik rá, egyszerűen, ha tűzijáték serkentő van, akkor csak a főfarm elérhető a többi nem, sem a sziget, sem a többi, ha nem fut a serkentő akkor minden tökéletesen működik.
    A horgászati szintem 44-es, de a Tűzijáték serkentő alatt lehetetlenség meglátogatni a Mélytengeri kikötőt. Ez bizony fejlesztői hiba.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    RJoci1 (HU1) mondta:
    köszi Liz65.
    Nálam a legújabb Flash fut és nem is hivatkozik rá, egyszerűen, ha tűzijáték serkentő van, akkor csak a főfarm elérhető a többi nem, sem a sziget, sem a többi, ha nem fut a serkentő akkor minden tökéletesen működik.
    A horgászati szintem 44-es, de a Tűzijáték serkentő alatt lehetetlenség meglátogatni a Mélytengeri kikötőt. Ez bizony fejlesztői hiba.
    kedves Joci
    ez bizony az..... :)
    de mivel Erzsóka említette a Flash-t is, így elképzelhető h nála talán helyrehozza
    amúgy nálam betölt rendesen és fut a tűzijáték idején is ( ez is érdekes, mert szinte mindig müxik nekem, 10 esetből max 2x nem )
    mivel több gépen és több böngészővel is próbáltad, így nem lehet tudni, h hol akad meg a dolog. ez mindig is rejtély volt....
    az, h nekünk játékosoknak rejtély okés...... de h a programozóknak is...... na hát ez már kicsit fura :smiley:
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Liz65 (HU1) mondta:
    RJoci1 (HU1) mondta:
    köszi Liz65.
    Nálam a legújabb Flash fut és nem is hivatkozik rá, egyszerűen, ha tűzijáték serkentő van, akkor csak a főfarm elérhető a többi nem, sem a sziget, sem a többi, ha nem fut a serkentő akkor minden tökéletesen működik.
    A horgászati szintem 44-es, de a Tűzijáték serkentő alatt lehetetlenség meglátogatni a Mélytengeri kikötőt. Ez bizony fejlesztői hiba.
    kedves Joci
    ez bizony az..... :)
    de mivel Erzsóka említette a Flash-t is, így elképzelhető h nála talán helyrehozza
    amúgy nálam betölt rendesen és fut a tűzijáték idején is ( ez is érdekes, mert szinte mindig müxik nekem, 10 esetből max 2x nem )
    mivel több gépen és több böngészővel is próbáltad, így nem lehet tudni, h hol akad meg a dolog. ez mindig is rejtély volt....
    az, h nekünk játékosoknak rejtély okés...... de h a programozóknak is...... na hát ez már kicsit fura :smiley:
    Kedves Liz65!
    Lehet rájöttem a hibára, (amit a fejlesztőknek kellene), azóta van ez a hiba, amióta a farmházat fejlesztem, már csak 17 óra és befejeződik, és akkor megtudom, hogy beigazolódik-e a gyanúm. Tehát azt valószínűsítem, hogy a Tűzijáték serkentő és a Farmház fejlesztése együtt okozza ezt a hibajelenséget. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Kedves Liz65!
    Lehet rájöttem a hibára, (amit a fejlesztőknek kellene), azóta van ez a hiba, amióta a farmházat fejlesztem, már csak 17 óra és befejeződik, és akkor megtudom, hogy beigazolódik-e a gyanúm. Tehát azt valószínűsítem, hogy a Tűzijáték serkentő és a Farmház fejlesztése együtt okozza ezt a hibajelenséget. :(
    hát az esély megvan rá, mivel a farmház csillog-villog mikor a tűzijáték van
    és valszeg mivel én nem fejlesztem a farmházat nálam azért nem "rosszalkodik" a játék
  • Elképzelhető, bár nem szabadna így történnie, én is fejlesztem a farmházat, kíváncsi vagyok, mi történik, ha letelik az ideje.

  • Nekem 11 óra 07 perc van még vissza
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Elképzelhető, bár nem szabadna így történnie, én is fejlesztem a farmházat, kíváncsi vagyok, mi történik, ha letelik az ideje.
    hát akkor a közös dolog megvan, valszeg rejtély megoldva :smiley:
    de biztos majd csak akkor lesz, ha már lejár a fejlesztés
    akkor viszont jelezni kellene a modiknak, h továbbítani tudják a hibát
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Nekem 11 óra 07 perc van még vissza
    Hidd el onnantól jó lesz a játék, majd írd meg :)
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    r0b33 (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Ez bizony fejlesztői hiba.
    kedves Joci
    ez bizony az..... :)
    Tán még a hibát is megtaláltad...

    Ha ugyanaz a program fut 3 millió játékosnál enélkül a hiba, nélkül de ezernél jelentkezik a hiba, az pont nem utal semmilyen fejlesztői hibára. Arra viszont sokkal inkább, hogy ennek az ezernek van valami eltolva a gépén.
    Kedves R0b33!

    Próbáld ki ha fejleszted a Farmházat és közben Tűzijáték serkentő van akkor nem működik a játék, győződj meg róla és utána mondd azt, hogy a Gépem rossz! És ezek szerint a többi gép is rossz, amin kipróbáltam. Ez bizony hiba!!! És mivel csak ketten írtunk be ezt a hibát, a többi sok ezer nem, honnan tudod, hogy hány ember kínlódik ezzel a hibával? Nálam most megint nem működik a játék és van serkentő is...
    Ezek szerint te a fejlesztőkhöz tartozol, akik homokba dugják a fejüket, mert ezeknek a balfékeknek mindent be lehet adni csak vegyék az ARANYAT.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 (HU1) mondta:
    Tán még a hibát is megtaláltad...

    Ha ugyanaz a program fut 3 millió játékosnál enélkül a hiba, nélkül de ezernél jelentkezik a hiba, az pont nem utal semmilyen fejlesztői hibára. Arra viszont sokkal inkább, hogy ennek az ezernek van valami eltolva a gépén.
    óóó nem Robi
    a hibát nem én találtam meg :)
    azért mert esetleg a többi játékos akinél jelentkezik u. ebben a helyzetben a hiba, nem írt be, nem jelenti azt, h nincs jelen és főleg, h esetleg nem fejlesztői hiba
    mivel sajnos tapasztaltuk már a sok fejlesztői hibát, így evidens, h első sorban erre gondol mindenki
    lehet el van tolva a gépükön valami, de h csak a Bigfarm játék használatakor jelentkezik, azért ez is útmutató
  • mindörökkéZs. (HU1)mindörökkéZs. (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Jó reggelt, sziasztok. Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de sajnos a legutóbbi frissítés óta nem tudok horgászni, nem működik az orsóm. A hal lemegy a mélybe és kész. Próbáltam más böngészőket, más ismerősömnek is lett ilyen problémája azóta, ez úton szeretnék segítséget kérni. Előre is köszi. Üdv. mindörökkéZs.
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    r0b33 (HU1) mondta:
    Tévedés, kedves @RJoci1 (HU1) ...
    Tudom, hogy hol és hogyan hibás a játék.
    Nem, nem vagyok a fejlesztő csapat tagja.
    És mivel csak ketten írtunk be ezt a hibát, a többi sok ezer nem, honnan tudod, hogy hány ember kínlódik ezzel a hibával?
    Nem, valóban nem én csak abból az egyszerű tényből indultam ki, hogy a számítógéphasználók 70%-nem ért ahhoz a géphez, amit használ.
    ...és igen... a hibák egy jó nagy részét a játékosok okozzák maguknak.

    Sajnos ez nem trollkodás, vagy rossz vélemény, hanem tapasztalat.

    ps.: a legközelebbi serkentő idején megvizslatom az általad jelzett hibát ;)
    Szia!

    A Farmház fejlesztése befejeződött és van Tűzijáték serkentő és mostantól nincs hiba, jól működik a játék! Tehát amíg fejlesztés alatt állt a Farmház hibás a játék. Ez van... :(
  • mindörökkéZs. (HU1)mindörökkéZs. (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia!
    Köszi a segítségedet, ma már sikerült a víz alatti kattintással, eddig ment úgy is, ha bal oldalon felül az orsóra kattintottam, most ez szűnt meg. Jól van, legalább már el tudok indulni vele. További szép napot. Üdv. mindörökkéZs.
  • Nagyné Lapu Erz (HU1)Nagyné Lapu Erz (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    A frissítés után nem lehet a kacsatojást leszedni csak többszöri kattintással  és a raktár kapacitásom 3050 és ki üríti 2650 csak így szedi le .Ilyenkor mi van ?  Kérdezem a szövi versenyre meg lesz javítva?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A frissítés után nem lehet a kacsatojást leszedni csak többszöri kattintással  és a raktár kapacitásom 3050 és ki üríti 2650 csak így szedi le .Ilyenkor mi van ?  Kérdezem a szövi versenyre meg lesz javítva?
    Szia!
    A kacsa kijelzője hibás, és vélhetően azért jelzi tele a raktárad, mert többet szedsz be, mint amit kijelez. 
    Olvasd el a Hivatalosban Zsu és Robi írását, s látni fogod, csak kijelzési hiba van, így a versenyt nem befolyásolja.
  • cica-mica7 (HU1)cica-mica7 (HU1) Bejegyzések: 1
    Először írok a Fórumba, remélem, jó helyre címzem. Explorer a böngészőm, időről időre megismétlődik, hogy zöld lesz a monitor, nem tudok egyik farmból a másikba lépni. Sokszor csak a főfarmon tudok játszani. Bal felső sarokban megjelenik egy kis bekeretezett rész, ami szerint az Adobe Flash Playerrel van valami probléma, a szövinkben nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel hibával küzd. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni


    Üdvözlök Mindenkit, sziasztok!
    Több éves kihagyás után újra kezdtem játszani, de sajnos a virágfarm, a kikötő nem működik. A javasolt javítást a Firefox-on elvégeztem, de semmit nem változott. Hiba code: 8 Kérem segítsen valaki! Köszönöm szépen! Szép napot kívánok!

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 08.10.2017
    Üdvözlök Mindenkit, sziasztok!
    Több éves kihagyás után újra kezdtem játszani, de sajnos a virágfarm, a kikötő nem működik. A javasolt javítást a Firefox-on elvégeztem, de semmit nem változott. Hiba code: 8 Kérem segítsen valaki! Köszönöm szépen! Szép napot kívánok!


    Szia Cica-mica!

    Úgy látom, a virágfarmod működik, most épen növénynemesítőt építész!
    Ugyanitt kettő kikötő is van. Nem írtad, melyik nem működik. Gondolom, a Mélytengerivel van a problémád.
    Ez akkor válik működővé, ha a  fő-, az inyenc és a virágfarmon az összes Oleg-es feladatot megcsináltad.
    Ezekhez itt találsz segítséget (lapozz az elejére):

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/154645/melytengeri-halaszat-segedlet#latest



  • Üdv mindenkinek!

    Nekem olyan problémám van hogy minden server restart után ha van valamilyen szezonális küldetés (inyenc farm, trópusi farm vagy akár a heti küldetések most pl a lámpás gyüjtés) a küldetések lenullázódnak a farmokat pedig utánna nem tudom használni, nem enged rajta semmit se csinálni! Esetleg valakinek volt már ilyen gondja? Vagy van valami ötlete? A supportnak már írtam több alkalommal is, természetesen az automata üzenetnél több nem történt! A válaszokat előrre is köszönöm!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 19.10.2017
    Szia Tibike!

    Nem tudom a játék hibája e. Nálam nincs ilyen gond.
    Egy-egy frissítés, karbantartás után ajánlatos elvégezni a egy nagytakarítást. Mindezeket megelőzően zárd be a játékot.
    1. Böngésző előzmények, sütik törlése.
    2. Flash előzmények törlése. Ehhez futtasd le a bigdokit.
           https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

    Ezek után a gép újraindítása sem árt.
    Ha mindezt végig csinálod, remélhetőleg segít a problémád megoldásában.
    Üdv.
    Kati

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt