Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Vidámság és szórakozás

Beszélgetés a BigFarm+-ról

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 10.09.2017 itt: Vidámság és szórakozás
Post edited by r0b33 (HU1) on

Hozzászólások

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Hali,

    A felröppenős lista mikor lesz elérhető az új verzióban a tematikusnál? Vagy csak jól eldugtátok, esetleg megvakultam, mert az adott rész ikonjára kattintva csak azt látom, hány nyomot kell például gyűjtenem, de én - és gondolom sokan mások is - a felröppenő lista alapján döntöttem el, hogy érdemes-e speciális magot vetni, vagy nem (amelyik 23% ott nem pazarlok, ahol 50% körüli, vagy több, ha van raktáron, igen).. 

    Emellett csak esztétikai, de a földönkívüli 6. megnyitásakor az ablak a Meseidő 6. nevet viseli, gondolom onnan másoltátok, és elmaradt az átírás :)

    Köszi a fejlesztéseket!
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Szia r0b33!

    Elöször is köszönöm/jük, hogy foglalkoztát az oldallal! Közérdekü mukát végeztél... Na de sajnos ez SZERINTEM, nagyon rosszul sikeredett. Miota lett ez az ujitás, nem igazán érzem, hogy igazán segitene nekem... Valahogy azota kedvem sincs odamenni, pedig elötte gyakran jártam oda.Pl: Az eventeknél szépen lehetett görgetni, és ott volt az ablak megnyitása a mennyiségekhez is amit adnak a dolgok... Most görgetni sem lehet hanem egyesével klikkeljek... Na és ott sincs h mi mennyit ad...
    Nekem az előző hibátlan volt! 

    Te foglalkozol vele, enm én, így csak egy véleményt mondtam! 

    Ezt a munkát is köszönöm, lehet csak én látom így a dolgot.

    Krisztián!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 16.10.2017
    Szia Robi!

    Megint bekukkoltam blogra,nagyon szuper!  :D
    Lenne viszont egy kérésem,nem tudnád-e a számokat feketével csinálni a táblázatokban,mert pl. a sárgában szinte alig látszik,sajna nem vagyok már 20-as és a szemem se jó már,gondolom vagyunk így egy páran. (egy olyan nagyítót elfogadnék a keresgéléshez. :D:D:D)
    A lovi kalkulátorba is benéztem,tök jó!Bár nekem a lovi amúgy kínai. :D:D:D

    üdv.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Szia Robi !!!

    Nagyon szép és hasznos munka amit csináltok.  Nem gondoltál még arra ,hogy a lóverseny kalkulátort kiegészíted a lovasrét által adott baloldali pontokkal is ?
    Igaz, hogy ezeket a pontokat csak akkor számolja hozzá a versenypontokhoz ,ha kihívó vagyok ,de ha kihívott vagyok akkor figyelmen kívül hagyja . ( Amit nem értek, hogy miért )

    Köszi a sok hasznos infókat,

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Robi
    Szupi lesz az új Bf+,de nekem is van pár észrevételem ill. kérdésem
    Az észrevétel amit Fodorme is ír,hogy a dobinál kicsit erősebb szín kéne,mert bár én még 4x alatt vok,de én sem látok belőle semmit :( izmos fekete szám kéne :)
    A gombatérkép az nagyon faca,eddig nem is láttam és hááát az a nagyító,nagyon szupi.
    Viszont nem tom hogy én vok bambi,vagy tényleg nem lehet lentebb húzni a bal oldalon a kereső alatt lévő felsorolást.Én a dobi 1-2 őt látom,azaz a másodikat már csak félig és nem tom hogyan kéne lejjebb menni.
    Tod én nehéz eset vok :D
    Köszike
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Robi!
    Az új eventeket nézegettem és a Három esküvő és egy kis zagyvaság 1. feladatában, nem tudom melyik lesz igaz a feladatban, mert a citrusnál a tedd elérhetővé jel van, viszont ha ráállok, azt írja, gyűjtsd össze.
    Amúgy nagyon szépen alakul, többekkel beszélgettünk róla. Esetleg még azt hiányolták, hogy nem mutatta pl. a felröppenők helyeit. Mi öregek már tudjuk, de az újak bajban vannak vele, hogy honnan várják, pl. a nyomokat.
    Egyébként nagyon klassz lesz, rengeteg munka lehet vele. Az én kedvencem, ahogy visszairányít a fórumra, ha úgy akarom. Szuper lett! Köszönjük szépen Nektek!

  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Szia ! A magam részéről jobban tetszett a régi event leírás,átláthatóbb volt,táblázat segített,mi mennyi felröpit ad,stb.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 03.01.2018
    Szia Robi!

    Nálam az Inyencen a 2. szintű növénynemesítő madársali készítéskor 6 db. sárgarépát adott.
                                                                                 gyermekláncfű            6 db.
                                      6. szintű siló        4 db. répa  
    Komposztálóm nincs.
                                       8. szintű malom  kecsketakarmány      1. db. répa
                                                                   szamártakarmány     7.db. répa
                                                                   kacsatáp                   6. db. répa
    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • oazis (HU1)oazis (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Tudna valaki segíteni, hogy a 3 esküvő és egy kis zagyvaságnál a borítékokat hogyan lehet gyorsabban összeszedni? 6-óránként ad 3 borítékot, az 1900 nagyon nehezen, gyakorlatilag 4 nap alatt jó, ha összejön.
    Köszike

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt