Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

13852

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Köszi Margit :D Én is,hisz mikor megláttam hogy 57 ezer aranyam elficcent,azt hittem szívrohamot kapok.
    Eddig 2x tűnt el,nem kaptam vissza,így féltem...de Leon visszaadta :D
    De érdekes hogy nem a GoodGame-től jön levél,hanem prv levél Leon-tól...még jó hogy megnéztem a tárgyat,másképp kukáztam volna...
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Sziasztok!
    Nem tudom tud-e valaki segíteni abban, hogy miért nem tudom a kutyámat a farmon megetetni? Ez azóta van mióta a cicaépítményt felraktam. Előtte is mikor megetettem eltűnt a kutyus, illetve a betanításnál a színe fehér volt nem pedig barna mint eleve volt.
    Segítsen valaki?
    Köszönöm Ági28.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Ági28 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nem tudom tud-e valaki segíteni abban, hogy miért nem tudom a kutyámat a farmon megetetni? Ez azóta van mióta a cicaépítményt felraktam. Előtte is mikor megetettem eltűnt a kutyus, illetve a betanításnál a színe fehér volt nem pedig barna mint eleve volt.
    Segítsen valaki?
    Köszönöm Ági28.
    Szia Ági! Ez sajnos hiba, ahogy írtad a cica óta. Tudnak róla, próbálják javítani. Hogy mikor oldódik meg a probléma....majd kiderül.
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    zurika (HU1) mondta:
    Ági28 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nem tudom tud-e valaki segíteni abban, hogy miért nem tudom a kutyámat a farmon megetetni? Ez azóta van mióta a cicaépítményt felraktam. Előtte is mikor megetettem eltűnt a kutyus, illetve a betanításnál a színe fehér volt nem pedig barna mint eleve volt.
    Segítsen valaki?
    Köszönöm Ági28.
    Szia Ági! Ez sajnos hiba, ahogy írtad a cica óta. Tudnak róla, próbálják javítani. Hogy mikor oldódik meg a probléma....majd kiderül.
    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Nem tudom, h másnál is jelentkezett-e ez a probléma, de nálam semmihez nincs elég semmiből. Hiába van nyersanyag, azt írja nincs elég elem, v nincs elég falusi dollár ill rendes dollár. 
    A mese-eventnél fogalmam sincs, h mennyi kell még, mert annyi a nulla, h semmit se látok. Az okróberfest-nél dettó, az édességfarmnál szintén. Szóval tökéletes az összeomlás a játékban is és lassan én is összeomlok. Ennyi hiba, miközben sorra adják a feladatokat, már nem is találok szavakat.
    Marika
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Marika!

    Elsősorban: a böngészében törölj előzményeket, sütiket. tisztíts gépet. Ehhez ajánlatos a Cleaner letöltése és futtatása.
    Töröld a flash előzményeket. Ehhez itt a link:
       https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

    Remélem, ez a nagytakarítás megoldja a gondodat.
    Esetleg próbálj másik böngészővel játszani. Nálam az Opera szuperül bevált.

  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Szia gazdaság11!
    Köszönöm, de mindent megcsináltam, amit ilyenkor szoktam, semmi változás. Más is jelezte, h nála is ez a gond: semmit se tudok termelni, mert azt jelzi, h nincs semmi anyagom, és semmi pénzem. Alig van idő az eventből és most teljesen leállt minden. 
    Egyébként én is Operát használok, és nálam se volt eddig gond. Most viszont nagyon el vagyok keseredve, mert sehol semmit se tudok csinálni.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    manka (HU1) mondta:
    Szia gazdaság11!
    Köszönöm, de mindent megcsináltam, amit ilyenkor szoktam, semmi változás. Más is jelezte, h nála is ez a gond: semmit se tudok termelni, mert azt jelzi, h nincs semmi anyagom, és semmi pénzem. Alig van idő az eventből és most teljesen leállt minden. 
    Egyébként én is Operát használok, és nálam se volt eddig gond. Most viszont nagyon el vagyok keseredve, mert sehol semmit se tudok csinálni.
    Szia! Próbálj meg Cromról játszani, az viszi a játékot. Lehet vele játszani
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Mindenkinek köszönöm a segítséget. Ma reggelre rendbe jött minden, újra tudok termelni.
    Úgy látszik a gépnek lett elege a sok feladatból! :)
    Marika
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem nem géphiba volt, nálunk is volt, aki jelezte, hogy baj van a mennyiségekkel. Csak azt nem értem, hogy mi lehet az oka, hogy egyeseknél jelentkezik egy adott hiba, másoknál pedig nem.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    szerkesztette ezt: 02.10.2017
    Sziasztok!
    Nálam is lenullázott mindent, most meg jól működik, pedig én is Operát használok, és eddig semmi gondom nem volt vele.
    Nekem nincs cicaépítményem, de a kutyám nem ad ajándékot már jó ideje. Etetni tudom, igaz, h nehezen, de megy, az ajándék viszont elmarad.
    Szerintem kicsit túlfeszítették a húrt a GGS-nél a sok feladattal, mert a szövifaluban pl olyan zsúfoltság van, h alig lehet megtalálni az amúgy is tűnékeny gombákat. Az ínyencen 2 órája keresem az utolsó gombát, nagyítóval, ki-be lépegetéssel, frissítéssel, és nincs meg. Aki összeszedte a gombáimat legyen kedves 1-et visszaszolgáltatni. :) 
    A kevesebb jobb lett volna,de már mindegy.
  • bat777 (HU1)bat777 (HU1) Bejegyzések: 1
    Helló

    most kezdtem a játékot, olyan problémám lenne, hogy ha lekattintok a böngészőről..közben filmet nézek és visszamegyek a játékra a böngészőben, akkor olyan mintha megfagyna, újra kell tölteni az oldalt, akkor megy tovább...chrome-ot használok....van valami ilyen hiba? van megoldás rá? valami beállítási probléma?

    üdv bat777
  • cirmi53 (HU1)cirmi53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!
    Eddig próbáltam türelmes lenni, de most már kezd elszakadni a cérna.
     a játék feszt lefagy, újra kell indítani. a macskaamulettjeim 3 napja lenullázódtak, azóta semmi. Véget értek az eventek, eltűnt a boldog óra is.
    Hiba hiba hátán, mikorra várható tényleges javítás, hogy a játék ne bosszankodás legyen???????
    üdv: cirmi53
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok!
    Eddig próbáltam türelmes lenni, de most már kezd elszakadni a cérna.
     a játék feszt lefagy, újra kell indítani. a macskaamulettjeim 3 napja lenullázódtak, azóta semmi. Véget értek az eventek, eltűnt a boldog óra is.
    Hiba hiba hátán, mikorra várható tényleges javítás, hogy a játék ne bosszankodás legyen???????
    üdv: cirmi53
    Javaslom, hogy kérdezd meg a Supportól, de ne magyarul, hanem olyan nyelven, amit ŐK is megértenek. Egy ideje nincs magyar moderátor, aki segítene. De a központban sincs olyan, aki magyarul értene. Itt csak olyan játékosok vannak, mint Te. Nincs több jogosultságuk és lehetőségük.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Eddig próbáltam türelmes lenni, de most már kezd elszakadni a cérna.
     a játék feszt lefagy, újra kell indítani. a macskaamulettjeim 3 napja lenullázódtak, azóta semmi. Véget értek az eventek, eltűnt a boldog óra is.
    Hiba hiba hátán, mikorra várható tényleges javítás, hogy a játék ne bosszankodás legyen???????
    üdv: cirmi53
    Szia Cirmi53!
    Erről a hibáról és még jó párról tudnak a fejlesztők. Rengeteg hiba van a cica óta, úgy a szívecskékkel, mint a kutyus kinézetével, eltűnésével, beragadásával, cica korán akcióba lépésével, stb. kapcsolatban. A fejlesztők rajta vannak a hibák javításán, de úgy látszik nem megy könnyen. Az angol fórumon is több tucat ehhez hasonló panasz van. Légy türelemmel, a szívecskéket visszakapod, ezt szinte biztosra veszem. Csak ki kell várni a végét. ;)
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziaqsztok, régen irtam már, de már három hete a farm beinditásakor nem jelenik meg a kezdési "Száguldú gazda" kép és a napi ajándék kép sem. Nem tudom mi a gond.
    Azt hittem majd csak rendeződik a dolog, de nem.
    Szeretnék erre a problémára választ kapni, amit előre is meg köszönök. Gizi1
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Bocs de a NEM szót törölném. Tehát szeretnék választ kapni. Köszönöm Gizi1
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia Gizi!
    Nincs moderátorunk, választ csak az ügyfélszolgálattól tudsz kapni. 


  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia Gizi! Gondolom a megszokott, sütik stb törlését már megcsináltad, meg a Big Dokit is lefuttattad!Ha még nem tetted, akkor pótold csak utána írj az Ügyfélszolinak!
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Sziasztok!
    Nálam is lenullázott mindent, most meg jól működik, pedig én is Operát használok, és eddig semmi gondom nem volt vele.
    Nekem nincs cicaépítményem, de a kutyám nem ad ajándékot már jó ideje. Etetni tudom, igaz, h nehezen, de megy, az ajándék viszont elmarad.
    Szerintem kicsit túlfeszítették a húrt a GGS-nél a sok feladattal, mert a szövifaluban pl olyan zsúfoltság van, h alig lehet megtalálni az amúgy is tűnékeny gombákat. Az ínyencen 2 órája keresem az utolsó gombát, nagyítóval, ki-be lépegetéssel, frissítéssel, és nincs meg. Aki összeszedte a gombáimat legyen kedves 1-et visszaszolgáltatni. :) 
    A kevesebb jobb lett volna,de már mindegy.
    Amelyik farmon lesz cicaépítményed, akkor megint fog ajándékot adni a kutyus.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Kedves Omkara!
    Teljesen feleslegesen építsek valamit, amit semmire se fogok használni? Éppen elég a mindenfélére gyűjtendők jelenlegi listája, nincs se időm, se energiám mégtöbbet gyűjteni. Nem tudom, h ennek az újításnak megint mi értelme van, de akkor inkább maradok a semmit adó kutyusnál.
    Köszönöm a magyarázatot.
    maja
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Omkara!
    Teljesen feleslegesen építsek valamit, amit semmire se fogok használni? Éppen elég a mindenfélére gyűjtendők jelenlegi listája, nincs se időm, se energiám mégtöbbet gyűjteni. Nem tudom, h ennek az újításnak megint mi értelme van, de akkor inkább maradok a semmit adó kutyusnál.
    Köszönöm a magyarázatot.
    maja
    Ha felhúzod a cicaházat, utána a termelő egységek és a munkások feletti kis bubik adnak szívecskét, és anélkül, hogy nagyon figyelnél rá, gyűlik magától. Igaz jelenleg nincs sok haszna a cicaháznak, hiszen nem ad sem boldogságot, sem mást, és iszonyat idő, mire összegyűlik a szívecske, de talán egyszer lesz értelme. Én csak reménykedni tudok ebben.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Köszönöm Macika, de a kutyaházam a fő farmomon van, és csk ott van. A hely kevés, és nagyon meg kell gondolni, h a meglévő üres területre ólakat, gyümölcsöst v termőföldet tegyek, ill miből mennyit. Az, h majd egyszer talán valaminek a hasznát is látom nem sarkall arra, h 1 ól, v más hasznos építmény helyett azt építsem meg aminek majd csk a távoli jövőben derül ki az értelme. 
    maja
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok tudja valaki hogy miért vették el az eddig gyűjtött szíveket a cicáknál az összes farmon és miért nem adnak a munkások szívet, amíg a többieknek adnak köszönöm 
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok tudja valaki hogy miért vették el az eddig gyűjtött szíveket a cicáknál az összes farmon és miért nem adnak a munkások szívet, amíg a többieknek adnak köszönöm 
    Sajnos hiba, fogják javítani valamikor. Nem kapkodják el.
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok tudja valaki hogy miért vették el az eddig gyűjtött szíveket a cicáknál az összes farmon és miért nem adnak a munkások szívet, amíg a többieknek adnak köszönöm 
    Sajnos hiba, fogják javítani valamikor. Nem kapkodják el.
    Köszönöm, közben kiderült hogy semmi nem ad szivet
  • Wota biznisz (HU1)Wota biznisz (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok
    A kutyám megetetése után már nem kapok ajándékot. Mi történt? Még fejlesztenem kellene? 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok
    A kutyám megetetése után már nem kapok ajándékot. Mi történt? Még fejlesztenem kellene? 
    többször meg lett válaszolva, hogy ez kb. egy hónapja keletkezett hiba, ami kijavításra vár.
  • dixxi (HU1)dixxi (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.10.2017
    Sziasztok! Kérdésem a következő,megépítése óta az ínyencen a macskavár 0 ponton áll,egyáltalán nem szedi a pontokat. lebontani nem lehet.Hová forduljak ezzel? Köszönöm



    Közben olvasgattam,köszönöm,megtaláltam  a választ.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    dixxi (HU1) mondta:
    Sziasztok! Kérdésem a következő,megépítése óta az ínyencen a macskavár 0 ponton áll,egyáltalán nem szedi a pontokat. lebontani nem lehet.Hová forduljak ezzel? Köszönöm



    Közben olvasgattam,köszönöm,megtaláltam  a választ.
    Szia!
    Tudnak a problémáról, és itt is megválaszolták már többször. A javításon dolgoznak. Egyenlőre várni kell, ennyit tudok, tudunk tanácsolni.
    maja

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt