Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

190113

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Teréz (HU1) mondta:
    Segítsen valaki, és előre is köszönöm, Sziasztok! Szeretnék  a remek kacsaketrechez hozzájutni, de nem találom, hogy hol van.Már tűvé tettem mindent, még sincs meg!
    Köszönöm a segítséget, hálás lennék érte!
    Szia!

    A képernyő alján, a zöld gyüjtődobozra kat, azon belül a tematikus épületek fület nyisd meg.

  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Segítsen valaki, és előre is köszönöm, Sziasztok! Szeretnék  a remek kacsaketrechez hozzájutni, de nem találom, hogy hol van.Már tűvé tettem mindent, még sincs meg!
    Köszönöm a segítséget, hálás lennék érte!
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Teréz (HU1) mondta:
    Segítsen valaki, és előre is köszönöm, Sziasztok! Szeretnék  a remek kacsaketrechez hozzájutni, de nem találom, hogy hol van.Már tűvé tettem mindent, még sincs meg!
    Köszönöm a segítséget, hálás lennék érte!
    Kellemes délutánt :)

    Raktár majd tematikus épületek,az ínyenc farmon kell így keresni. :)
  • Üdv a remek kacsaketrecet nem megvenni vagy megnyerni lehet valahol?
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Köszönöm a választ! Jó munkát nektek!
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    A fordításokban olvastam, h ma indul a halas dobozolós! Azt szeretném megkérdezni, h ez biztos? Ha jól számolom, akkor most a 3. halas lesz egymás után. Most már nem a másiknak kéne lenni?
    maja
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 06.10.2017
    Sziasztok!
    A fordításokban olvastam, h ma indul a halas dobozolós! Azt szeretném megkérdezni, h ez biztos? Ha jól számolom, akkor most a 3. halas lesz egymás után. Most már nem a másiknak kéne lenni?
    maja
    Szia

    Hát innen fordítottam...ha tudsz németúl fordithatod te is (Imádom ha megkérdejeleznek , majd legközelebb meggondolom fordítgatok-e !) :

    "06.10.2017 bearbeitet 06.10.2017

    Fisch-Fleißevent

    morgen um 13.00 Uhr soll das Fisch-Fleißevent wieder kommen. Es läuft bis zum 10.10.2017 um 23.59 Uhr."

  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Szia Petike!
    Szerintem pindurka nem akart rosszat, és nem benned kételkedett, hanem az infóban. Szerintem is már a 3. halas jönne, és ez kicsit furcsa.
    A hozott infókért pedig, ha jól emlékszem pindurka mindenkinek köszönetet szokott mondani, tehát nem valószínű, h bántó szándékkal írt.

    Én is köszönöm, h segítetek rajtunk, akik nem tudunk a külföldi fórumokról infót szerezni. Ezer hála és köszönet mindenkinek

    Marika
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Petike!
    Én örülök neki, hogy fordítasz, és örülőknék, ha a továbbiakba is megtennéd.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    A fordításokban olvastam, h ma indul a halas dobozolós! Azt szeretném megkérdezni, h ez biztos? Ha jól számolom, akkor most a 3. halas lesz egymás után. Most már nem a másiknak kéne lenni?
    maja
    Szia Maja!

    Tapasztalhattad már, hogy ebben a játékban semmi sem biztos, csak ha már elkezdődött (remélhetőleg). Az elmúlt időkben megszokott sorrenddel már szerintem nem lehet kalkulálni. Egy ideje nincs, csak a síma eventnél maradt még meg.
    Kellemes mélytengeri halászatot.
    Kati

  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Köszönöm kedves gazdaság11 a válaszod, és lassan én is rájövök, h valóban semmi se biztos itt már. Azért örülök, h a 2 ajándék hajót meg tudtam szerezni, és valószínűleg meg lesz a bányászati is. Ez is több, a semminél, egy kicsit spórolok.

    Robi hozzászólásához csak annyit (és remélem ő nem fog megsértődni), h a szövis változatokból kezd elegem lenni. A rendes, sima játék lassan már csak méreg, teljesen elmentek egy zavaros, összetákolt, gyorsított változatba. A sima játékot meghagyják dugig hibákkal, miközben pedig jönnek az újítások. Jó lenne, ha végre a már meglévő hibákat hoznák helyre, és egy ideig elfelejtenék az újításokat.

    Elnézést, h ilyen hosszúra sikerült. maja
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
     A sima játékot meghagyják dugig hibákkal, miközben pedig jönnek az újítások. Jó lenne, ha végre a már meglévő hibákat hoznák helyre, és egy ideig elfelejtenék az újításokat.
    Sokszor volt már jelzés feléjük, hogy előbb javítsanak, megvannak a játékosok újítások nélkül egy jó ideig, de van egy ütemtervük, ahhoz némileg tartani kell magukat. Tény, hogy idén év elejére volt tervezve az új, 4. farm, ami mostani tervek szerint csak januártól jön, de én is amondó vagyok, hogy sok dolgot rendbe kéne szedni, s csak utána újítani.

    Én sem lelkesedem a szövis dobozolástól....de majd meglátjuk, hogy s mint lesz.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    kedves Macika!
    Tudom, h már nincs, aki jelezze az észrevételeinket, de úgy látom a hibák nem csak nálunk jelentkeznek, hanem ott is, ahol van modi. Minden ütemtervet meg lehet változtatni, csk akarni kell. Szomorú, h a sok hibajelzés ellenére se gondolják át a főnökök, h lassítani kéne az újításokkal, és a meglévőt kéne rendbetenni. Tudom, tudjuk, h a modijaink mindent megtettek, megtettetek az érdekünkben, és gondolom a többi modi is hasonlóan cselekszik. Az, h semmibe veszik a jelzéseiket, jelzéseiteket tiszteletlenség a munkájukkal ill munkátokkal szemben. A kérdőívek kiküldése pedig teljesen értelmetlen, ha nem veszik figyelembe a válaszokat, a játékosok igényeit és kéréseit.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ez a szövi bajnokság már megint....tán csak nem a dobozolós lesz be téve?
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy hol találom meg azt az oldalt, ahová leírták a hajók felszerelése. Előre is köszönöm!

  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Szeretnék megtudni egy fontos dolgot. A szövimnek volt egy vezetője. Pár napja már nem lépett fel, pirosan van jelezve, hogy mostanában nem volt fent. Ma reggel mikor beléptem a játékba, láttam, hogy én lettem a vezető. Az előző vezető lett a szövetkezeti képviselő. Ez hogy lehet? Úgy tudtam, hogy a jelenlegi vezető választhat új vezetőt, ha már nem szeretné tovább csinálni. Lehet, hogy ez nem így van. Nem tudom. Lehet, hogy a rendszer automatikusan kinevezett engem mert magasabb szintem vagyok? Vagy mi történhetett? Választ előre is köszönöm. További szép napot.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Igen, TE lettél a szövetkezet vezetője. Ha a régi vezető bepirosodik, a rendszer helyette választ egy új vezetőt. A régi kinevezhet maga helyett mást, de ha nem, akkor automatikusan ki lesz valaki nevezve. Ha visszatér, mert nem tettétek ki, akkor vissza is kérheti Tőled a vezetőséget, de automatikusan nem lesz újra vezető. CSAK ha átadod neki. Ha nem akarsz lenni vezető, nézz körül a szöviben, hogy ki vállalja helyetted és azt Te nevezheted ki vezetőnek. Remélem segítettem.
  • Chupor (HU1)Chupor (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Köszönöm szépen a választ. Megbeszélem a szövi tagjaival, hogy nekik ez így nem gond e. Mivel nem megválasztott vezető lettem, hanem a rendszer választott ki. De még egyszer köszönöm a választ. Kellemes hétvégét mindenkinek.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203

    Sziasztok ! Volna egy kérdésem, biztos van rá válasz valahol, de már fél órája keresgélek. Egy kicsi szintű szövi társam nem tudja beszedni a belépésért kapott aranyat. Jó e-mail címet ír be, mégsem kapja meg. Mit lehet ilyenkor tenni ? Választ előre is köszönöm.

  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201

    Sziasztok ! Volna egy kérdésem, biztos van rá válasz valahol, de már fél órája keresgélek. Egy kicsi szintű szövi társam nem tudja beszedni a belépésért kapott aranyat. Jó e-mail címet ír be, mégsem kapja meg. Mit lehet ilyenkor tenni ? Választ előre is köszönöm.

    Szia!
    A válasz: semmit, csak várni. Az üdvözlő ajándékot nagyon sokan már hónapok óta, vagy még régebben várják, és még mindig nem kapták meg. Sajnos ez hiba, amiről tudnak, de egyenlőre még nem tudták kijavítani. Azt tudjuk csak tanácsolni, hogy várjon, de ígérni senki semmit se tud sajnos.
    maja
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 15.10.2017
    Sziasztok!
    Van egy kérdésem: 
    Hogyan lehetséges, hogy faludollárt valaki elköltsön a szövetkezet kasszájából?
    Előre is köszönöm a választ 

    Ilse           

    Elnézést, hogy este előbb írtam és csak másnap olvastam.  Megtaláltam a GYIK-ban a választ: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3282510/#Comment_3282510


         Ilse
    Post edited by Ilse (HU1) on
  • marigabi122221 (HU1)marigabi122221 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Kedves Játékos Társak meddig tart a Teszt-szerver?
    Hónap,Nap, Idő. Köszike. :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Mit javítanak? Karban tartás van, de én nem is láttam, hogy lesz.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Írták, hogy csütörtökön lesz frissítés, de hogy ilyen későn, arra nem számítottam...
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szia Robi :D
    a halloweenes evihez majd lesz térkép? :smiley:
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Ebbe a csodálatos nagy dobozolásba teljesen el felejtettem, hogy a szövi bajnokság után valóban ismét, szövis dobozolás jön.e. Azt hiszem 28.át olvastam valahol. Talán azt írta valaki, hogy halas lesz.
    Tudnátok ebbe nekem segíteni, hogy tisztába legyek a dolgokkal?
    Előre is kösz

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt