Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

13752

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 22.09.2017
    Elkezdődött a küldis szövi verseny, megint jön közbe a karbantartás!  Okos ötlet!!! :s
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Elkezdődött a küldis szövi verseny, megint jön közbe a karbantartás!  Okos ötlet!!! :s
    Plusz éppen Természet event fut :(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Elkezdődött a küldis szövi verseny, megint jön közbe a karbantartás!  Okos ötlet!!! :s
    Plusz éppen Természet event fut :(

    Szia Porrima!
    A Természet event hirtelen eszembe se jutott! Szerencsére nem tünt el. Sajnálnám a rengeteg almát, amit beadtam.
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok nekem olyan gondom van hogy van ez a kitűnő üzletek árus aki szerencse hozó érméért ad dolgokat ott akartam elismertségi pontot venni a szövetkezethez és nem a szerencsehozó érmét vett el hanem aranyat nem is keveset 6490 et és mikor megint rámentem hogy hátha csak rosszul láttam kiadta hogy nincs annyi aranyam hogy megint megvegyem olyan hirtelen elvette az ablakot hogy nem is tudtam lementeni hogy meg tudjam mutatni.ilyenkor mit lehet csinálni ?vagy az már elveszett ?  :'(:'(  köszi a választ

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.09.2017
    A 'Kitűnő üzletek'-nél nincs lehetőség arannyal fizetni. nincs aranyvásárlási gombja! Ez a létesítmény biztos nem vett le aranyat. Egyébként a parkolóban és felette sem látok olyan lehetőséget, ahol EP-t árulnának.
    Nem tudom te hol vásároltál.

  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 23.09.2017
    A 'Kitűnő üzletek'-nél nincs lehetőség arannyal fizetni. nincs aranyvásárlási gombja! Ez a létesítmény biztos nem vett le aranyat. Egyébként a parkolóban és felette sem látok olyan lehetőséget, ahol EP-t árulnának.
    Nem tudom te hol vásároltál.

    szia big farm üzletek ez az öreg bácsika ad ajánlatokat annál lehet vásárolni szerencsehozó érméért ott vettem és nem az érméből vont le hanem aranyból én is csak néztem mert a bevásárló kosár színe barnás sárga ha pedig aranyért vásárolhatsz akkor kék és a pénz jele a szerencsehozó érmét mutatott de a kosár aranyat vett el  és ott tudsz venni EP t is 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Gyöngyi!
    Sajnos ezt nem tudom megnézni, mert nálam most nincs itt Steve, az öreg. Nem szoktam nála vásárolni csak nagyon ritkán, ezért nem emlékszem milyen gombjai vannak. De úgy emlékszem, nála "csak' aranyért lehet vásárolni.
    Ha nem jól emlékszem, elnézést!
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Gyöngyi!
    Sajnos ezt nem tudom megnézni, mert nálam most nincs itt Steve, az öreg. Nem szoktam nála vásárolni csak nagyon ritkán, ezért nem emlékszem milyen gombjai vannak. De úgy emlékszem, nála "csak' aranyért lehet vásárolni.
    Ha nem jól emlékszem, elnézést!
    nem ennél nem aranyért lehet ezért is furcsáltam hogy miért azt vette el,nálam most is itt van de most már jobban megnézem nem adok neki aranyat de jó volna megtudni miért történt de azért köszi
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Gyöngyi
    Ez tényleg fura,mert az árusnál csak lyukas garasért lehet vásárolni.Arannyal max az árut tudod átugrani,de az pár db...Biztos hogy az vette el az aranyad?Ha igen,akkor írj a supportnak,de azért ne éld bele magad,hogy visszakapod...
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Szia Gyöngyi
    Ez tényleg fura,mert az árusnál csak lyukas garasért lehet vásárolni.Arannyal max az árut tudod átugrani,de az pár db...Biztos hogy az vette el az aranyad?Ha igen,akkor írj a supportnak,de azért ne éld bele magad,hogy visszakapod...
    szia az a baj hogy nem tudtam mentést csinálni hogy meg tudjam mutatni és már így nem tudom ki tudná megnézni mi történt ?

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Ha megvan a fix időpont és a pontos sztori és ezt le tudod fordítani angolra és ezt elküldöd a supportnak,akkor ők meg tudják nézni.Ők bele tudnak lesni a játékodba akár visszamenőlegesen is.A kép a kényelem miatt kell,hogy ne kelljen kínlódjanak :D Legalábbis gondolom,mert régen anélkül is simán megoldották...Tehát ha biztos vagy,hogy aranyat vett el a garas helyett,akkor írj nekik.
  • Üdv, nálam két öreg árus is van, az egyik aranyér a másik lyukas garasért árul


  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia kedves Mihály
    Mára megérkezett a másik árus is,de tegnap,amikor Gyöngyitől elszállt az arany,akkor még csak a garasos árus volt itt.Ő pedig nem vesz el aranyat (elméletileg)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Üdv, nálam két öreg árus is van, az egyik aranyér a másik lyukas garasért árul


    ha, amikor egyedül van, van amikor ketten, ahogy írod. most pl. ketten vannak.
  • Kert varázs (HU1)Kert varázs (HU1) Bejegyzések: 4
    Nem enged belépni a játékba , pedig új jelszót is kértem , de azt sem fogadja el .
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Kert varázs (HU1) mondta:
    Nem enged belépni a játékba , pedig új jelszót is kértem , de azt sem fogadja el .

    A problémád azzal, hogy több helyre beírod, még nem fog megoldódni! A másik helyen már írtam neked!!!!
    Itt:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/162222/segitseg#latest
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Ha megvan a fix időpont és a pontos sztori és ezt le tudod fordítani angolra és ezt elküldöd a supportnak,akkor ők meg tudják nézni.Ők bele tudnak lesni a játékodba akár visszamenőlegesen is.A kép a kényelem miatt kell,hogy ne kelljen kínlódjanak :D Legalábbis gondolom,mert régen anélkül is simán megoldották...Tehát ha biztos vagy,hogy aranyat vett el a garas helyett,akkor írj nekik.
    szia köszi a választ de nem tudok csak magyarul sajna fényképem nincs így le kell hogy nyeljem az egészet,de most már jobban figyelek jó kis tanuló pénz volt. :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha megvan a fix időpont és a pontos sztori és ezt le tudod fordítani angolra és ezt elküldöd a supportnak,akkor ők meg tudják nézni.Ők bele tudnak lesni a játékodba akár visszamenőlegesen is.A kép a kényelem miatt kell,hogy ne kelljen kínlódjanak :D Legalábbis gondolom,mert régen anélkül is simán megoldották...Tehát ha biztos vagy,hogy aranyat vett el a garas helyett,akkor írj nekik.
    szia köszi a választ de nem tudok csak magyarul sajna fényképem nincs így le kell hogy nyeljem az egészet,de most már jobban figyelek jó kis tanuló pénz volt. :(
    Biztos, hogy nem mást vettél aranyért? A garasos árus nem kér aranyat, ez biztos, csak lyukas garast. Ha az volt bal oldalon, akkor az csak és kizárólag lyukas garast vesz el. Nem lehet hogy valami másra is kattintottál, ami aranyat vett el? Nincs valamiből több, mint volt?
    Nem lehet, hogy megvetted lyukas garasért, majd a következőt arannyal átugrottad? Mi következett utána? Amikor megvetted azt láttad bal oldalon, ami utána kellett jöjjön?
    Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de más lehetőséget az öregnél nem látok, és valóban csak a support tud utána nézni mi történt.

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Macika
    Ha arannyal átugorja az 100 arany és nem 6000 :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 25.09.2017
    sziasztok nekem olyan gondom van hogy van ez a kitűnő üzletek árus aki szerencse hozó érméért ad dolgokat ott akartam elismertségi pontot venni a szövetkezethez és nem a szerencsehozó érmét vett el hanem aranyat nem is keveset 6490 et és mikor megint rámentem hogy hátha csak rosszul láttam kiadta hogy nincs annyi aranyam hogy megint megvegyem olyan hirtelen elvette az ablakot hogy nem is tudtam lementeni hogy meg tudjam mutatni.ilyenkor mit lehet csinálni ?vagy az már elveszett ?  :'(:'(  köszi a választ

    Szia Gyöngyi :-) 
     
    Teljesen jól írod le a problémát, én ugyanígy jártam, ahogyan te. Én 1 éremért szerettem volna venni 100 érmet, és nálam is aranyat vont le érte, az érmet nem kaptam meg, helyette cukorfarmos dolgok röppentek fel. Sejteni lehetett a történtekből, hogy a rendszer összekeveri a fő farmos Omarnál történő vásárlásokat a szigetes Omarnál történő vásárlásokkal, hiszen ugye a fő farmon akartam vásárolni az árusnál éremért, ott is kattintottam rá a vásárlókosárra, viszont a szigeten lévő árusnál történt meg a vásárlás. Jeleztem a történteket a supportnak, és visszaadta az aranyat. Igaz kétszer kellett neki írni, mert először azt írta, hogy a jelzett időben nem történt aranylevonás, de kötöttem az ebet a karóhoz, és másodjára megtalálta a problémás időszakot, így viszaadta az aranyamat. Én ugyan mellékeltem neki képet is az esetről, de szerintem ha tudod a pontos időpontot, és van ismerősöd aki segít a fordításban, akkor írj levelet mindenképp, mert vissza fogja adni az aranyadat, főleg miután nem csak nálad jelentkezett ez a hiba. 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 25.09.2017
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ levett engem is a garasos ember 57 ezer arannyal ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    még jó hogy itt a prime spending az szépen mutatja,ha nem adja vissza a supi,nagyon csúnyát mondok ám nekik...2x vettek le 2000 arannyal eddig,és butaságokkal takarózva nem kaptam vissza,de ez az összeg már érvágó :(
    Post edited by bourges (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok!

    Én csak azt nem értem, hogyha már én is jeleztem nekik ezt a problémát, és rajtam kívül biztosan még sokan, akkor mi a francért nem veszik ki a játékból az éremvásárlós Omart, vagy miért nem vizsgálják meg, hogy mi alapján vonja le az aranyat a rendszer, hogyha éremmel vásárolunk, és nem arannyal? Ráadásul a support is megerősítette, hogy a legutolsó frissítés óta lépett fel ez a hiba, ha ez így van, akkor ki kellene venni a játékból a hibásan működő elemeket, és nem megvárni, hogy egyre több panasz érkezzen hozzájuk. Az én esetemben sem akarta először visszaadni az aranyat, azzal akarta elintézni a dolgot, hogy a hibáról tudnak, de nincs semmi baj, mert nem vont le tőlem a rendszer aranyat. Aztán a második levelemben megírtam neki, hogy szeretném látni az aranyköltéseimről a kimutatást, ha ő kér tőlem képet, hogy bizonyítsam mi történt, akkor ő is mutassa meg, hogy én mire költöttem aranyat, és láss csodát, sűrű bocsánatkérésekkel tűzdelve a levelét azt a választ kaptam, hogy újra átnézte a fiókomat, és valóban történt egy vásárlás abban az időben.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ezek szerint arra érdemes figyelni, hogy ha az ideiglenes farmon is ott az árus, akkor inkább garasért ne vegyünk?
    Vagy simán a másik árussal is keveri?




  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Ezek szerint arra érdemes figyelni, hogy ha az ideiglenes farmon is ott az árus, akkor inkább garasért ne vegyünk?
    Vagy simán a másik árussal is keveri?
    Szia :-)

    Azt nem tudom, hogy a másik árussal keveri-e, mert amikor nálam levonta az aranyat, akkor csak a garasos Omar volt bent a játékban, és a szigeten volt szintén Omar, aki ugye aranyért adja a portékáit. És ha nem látom meg, hogy felröppennek szigetes cuccok, szerintem sosem jöttem volna rá, hogy hová tűnt el az aranyam. Pont amikor rányomtam a garasos Omarnal a vásárlásra, akkor először csak az tűnt fel, hogy nem tűnt el az ajánlat amit meg akartam venni, viszont eltűnt a bevásárlókocsi, magyarul a vásárlás panelje. Ekkor bezártam az Omaros ablakot, akkor láttam, hogy felröppennek szigetes cuccok, és egyből észrevettem, hogy eltűnt az aranyam. Megnéztem a szigetet, ott volt Omar, és akkor egyből rájöttem, hogy valószínű összekeveri a rendszer a 2 Omart, azt ami a szigeten van, és a garasosat.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Köszi. A biztonság kedvéért újra együtt van a 2 árus. :) Hát én nem merek venni semmit.


  • Pechmester (HU1)Pechmester (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.09.2017
    Már másodszor járok úgy, hogy karbantartás után megszünik az éppen folyamatban lévő szövetkezeti projekt :(
     Ilyenkor sajnos elveszik a beadott készletelem, jelen esetben 70 csapatmunka, 22 névjegykártya és 140 pénztárgép :(
  • tomiboy (HU1)tomiboy (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Én vásároltam földterületett az inyenc farmon és még a többi farmomon is nem kaptam érte tapasztalat pontott mint mikor a virágfarmon .Egyáltalán nem mutatja azt hogy földterület vásárlásánál jár apasztalat pont.nem tudom másnál van -e hiba. Kérlek nézzetek utána.Elöre is köszönöm!

    Üdvözlettel:Tomboy,Kery Laci,Jason w., Moncsicsi1,kleo8
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Én vásároltam földterületett az inyenc farmon és még a többi farmomon is nem kaptam érte tapasztalat pontott mint mikor a virágfarmon .Egyáltalán nem mutatja azt hogy földterület vásárlásánál jár apasztalat pont.nem tudom másnál van -e hiba. Kérlek nézzetek utána.Elöre is köszönöm!

    Üdvözlettel:Tomboy,Kery Laci,Jason w., Moncsicsi1,kleo8
    Szia!
    Itt játékosok vagyunk mind, így max. ha valaki éppen abban a cipőben jár, mint te tudja mondani kap vagy nem kap érte TP-t.  Ha ennél többet szeretnél elérni, akkor a supportnak kell írnod, s nekik jelezni.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Örömhír,Visszaadta az aranyam a support,amit elvett a garasos árus :D
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Örömhír,Visszaadta az aranyam a support,amit elvett a garasos árus :D
    De jó :) örülök neki!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt