Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] [2017. 08.16.] Mélytengeri halászat változások

11724

Hozzászólások

  • tutigazda (HU1)tutigazda (HU1) Bejegyzések: 13
    http://www.kepmegoszto.com/201709031543/59ac06f8464d6-halpiac2.html
    Miért rossz egy ilyen szerződés? Miért termel veszteséget?
    Szia! Az általánosságban feltett kérdésedre az a válaszom, hogy ez egyáltalán nem rossz szerződés. Halanként (már ha a garnélát is halnak vesszük :) ) 8885 $-t ad, ami bőven fölötte van mindenféle 1 halra eső hajóköltségnek. Akkor lehet legfeljebb rossz, ha soha többé nem jön valamelyik halfajta és nincs annyi halad, hogy a raktárról teljesítsd. Én pl. azonnal be tudnám adni. Bárcsak az én szerződéseim is garnélát kérnének kagyló helyett :)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 03.09.2017
    Most jött ajánlat:
    38 homár, 114 tonhal, 138 kagyló, 200 kardhal, 138 osztriga, 107 tőkehal. Osztriga és kagyló ami nálam is hiánycikk, a többiből van. Ezekért kínál 6.177.343 dollárt. Nem másolom ide az ajánlatot, de ez sem túlságosan rossz nekem. Persze lehetnek olyanok akiknek ez csak aprópénz, ezért nem éri meg kiküldeni a hajókat. Nem vagyunk egyformák. :)
    Ha a halak (beleértve az aprólékokat is) darabszámával (735) elosztom az ajánlatot, akkor 1 db akármiért ad 8404 dollárt. (Tényleg milyen rossz dolog a halászat. Pláne, ha kicsi a darabszám az ajánlatokban.)
  • tutigazda (HU1)tutigazda (HU1) Bejegyzések: 13
    Egyetértek. Amíg nem lesz közvetlen eladási lehetőség a piacon, csak a halpiac, addig lényegében mindegy, hogy kardhalból vagy garnélából jön össze a kért halmennyiség. Csak legyen elegendő "hal" raktáron vagy kifogás alatt. A hajók felszerelési költsége jelentheti a határköltséget. Ha a szerződésekből befolyt összeg általában e fölött van, akkor megéri, ha nem is annyira, mint régen. Ahogy korábban írtam, én egyelőre minden szerződést teljesítek, még a tiszta "vizeseket" és "gereblyéseket" is, hogy minél előbb jöjjenek a magasabb szorzójúak. Ahogy írtad, nem vagyunk egyformák. A szövinkben van egy mondás, amivel mindig biztatjuk magunkat a szövi bajnokságokban, hogy "sok kicsi, sokra megy". Ez a legtöbbször bejön. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 03.09.2017
    http://www.kepmegoszto.com/201709031543/59ac06f8464d6-halpiac2.html
    Miért rossz egy ilyen szerződés? Miért termel veszteséget?
    Gondolom ez költői kérdés akar lenni...

    Egyébként tutigazda megfigyelését alátámasztandó, én is úgy tapasztalom, hogy a piac fejlődésével javulnak az ajánlatok is.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    http://www.kepmegoszto.com/201709031543/59ac06f8464d6-halpiac2.html
    Miért rossz egy ilyen szerződés? Miért termel veszteséget?
    Gondolom ez költői kérdés akar lenni...

    Egyébként tutigazda megfigyelését alátámasztandó, én is úgy tapasztalom, hogy a piac fejlődésével javulnak az ajánlatok is.
    Igen, a kérdés költői. Minél több szerződés van teljesítve, annál több az ablak, annál magasabbak a jutalékok. Pont úgy, mint a biopiacon. Ott nem tudok feljebb lépni régóta, megállt 99-nél. Itt is fel akarom tornászni a jutalékot, mert a pénz nekem is számít.
    Az aprólékosokból van kevesebbem, azok fogják vissza a fejlődésemet. Most a közeli lelőhelyek a ritkábbak, de majd változik itt is a lehetőség. Ma nekem, holnap neked. Ami lehetőség van, azt kell kihasználni. De lehet a hajókat bent is fogni a kikötőben, akkor nem kerül semmi pénzbe a fenntartásuk, de akkor miért lettek megvéve és fejlesztve sok pénzért? Csalit is kell gyártanom folyamatosan, mert kell a piacra is és én használok fel belőle a halászatnál is. No meg adja a TP-t. Nekem, mert kivételes szerencsém van, tudásom meg nincs, megéri a halászat.
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    Jó pár nap után tértem vissza olvasgatni és szomorúan látom, hogy egymás ócsárlása lett a fő téma.
    Elvész közben az, ami szerintem - számomra egészen biztosan - a legfontosabb lenne, jelesül az, hogy adják vissza a halak direkt eladási lehetőségét. Már meg kellett volna ejteni a beígért vátoztatást, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor teszik meg, és lesz-e játékosbarátabb verzió, mint ami most van, és főleg annál, amit első körben csináltak?  Nagyon remélem, hogy igen, mert a jelen állapotban (ha van haszon, ha nincs, ha van ilyen-olyan víz, ha nincs, ha gyűlik a raktárkészlet, ha nem) ennek az egész halászatnak nincs sok értelme szerintem. Csinálgatom persze én is, mert várom a változtatást, de csak nagyon ímmel-ámmal teljesítek/tudok teljesíteni szerződéseket, inkább gyűjtögetek egy szebb jövő reményében.
    Ema
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Nálam is 6 ablak és pici bónuszok vannak még,de szépen növöget,ami tetszik és hozza a kis pénzikét is :D És bár most a kagyló mellett már kezdi kérni az osztrigát is :) ,de ha minden igaz,akkor a kövi frissnél újra visszatér az,hogy homár és kardhal nem nagyon lesz a vízben,tehát jön megint zömében a ton,meg mellette a kagyló.Így én tárazom a "drágább" halakat.
    Ha ez a piac is úgy van belőve,mint a másik,akkor időnként rááll 1 fajtára,amit mindig kér (vagy amiből kevés van),majd x idő után vált.Ha így van,akkor nemsoká lecseng a kagyló :D és a frissnél visszatér a kagylós lék,így én tárazok...aztán majd kiderül mi lesz....
  • rose1 (HU1)rose1 (HU1) Bejegyzések: 1
    Liz65 (HU1) mondta:
    Tisztelt Fejlesztő Kartársak!
    Ez a frissítés egy nagy kudarc. A halak eladási lehetőségét megszüntetni aljas pofátlanság. Szánalmas. Mit reméltek ettől a lépéstől? Ez kb olyan, mint amikor a termények (kukorica, káposzta) megvételének a lehetőségét szüntettétek meg. Persze a nagy felháborodás miatt visszaraktátok. Most is ez lesz.  A játék lényegi részeit, elemeit ilyen szinten őszintén szólva bunkóság megszüntetni. A fejlődés annyira drága, ezzel a bevétellel legalább némi haladást lehetett elérni. Remélem lesz annyi agyatok, hogy visszateszitek. Ne csak a kaszálás lebegjen a szemetek előtt. Aranyat sokan vesznek, szerintem dúsgazdag már a cég. Az ilyen húzásokkal csak elveszítitek a kisebb vásárlókat. Nyerni meg sokat nem fogtok ezzel, szóval sürgősen pakoljátok vissza az eladási lehetőséget úgy, ahogy volt.
    Áldott legyen a koponya, amely az agyatokat védi.
    kedves older4me
    sajnos még egy nagy csalódást kell neked okoznunk, mivel ez csak egy fórum, u. olyan játékosok vannak itt ( még a moderátor is játékos, nincs beleszólása a játék menetébe ) mint te
    amennyiben szeretnéd, h a felháborodásod a megfelelő helyre kerüljön és azok olvassák akiket érint, akkor javaslom a fórum főoldalán jobb oldalon legfelül lévő ÜGYFÉLSZOLGÁLAT gombra kattintva írd meg a Supportnak :)
    itt hiába követelőzöl......
    Liz65 (HU1) mondta:
    Tisztelt Fejlesztő Kartársak!
    Ez a frissítés egy nagy kudarc. A halak eladási lehetőségét megszüntetni aljas pofátlanság. Szánalmas. Mit reméltek ettől a lépéstől? Ez kb olyan, mint amikor a termények (kukorica, káposzta) megvételének a lehetőségét szüntettétek meg. Persze a nagy felháborodás miatt visszaraktátok. Most is ez lesz.  A játék lényegi részeit, elemeit ilyen szinten őszintén szólva bunkóság megszüntetni. A fejlődés annyira drága, ezzel a bevétellel legalább némi haladást lehetett elérni. Remélem lesz annyi agyatok, hogy visszateszitek. Ne csak a kaszálás lebegjen a szemetek előtt. Aranyat sokan vesznek, szerintem dúsgazdag már a cég. Az ilyen húzásokkal csak elveszítitek a kisebb vásárlókat. Nyerni meg sokat nem fogtok ezzel, szóval sürgősen pakoljátok vissza az eladási lehetőséget úgy, ahogy volt.
    Áldott legyen a koponya, amely az agyatokat védi.
    kedves older4me
    sajnos még egy nagy csalódást kell neked okoznunk, mivel ez csak egy fórum, u. olyan játékosok vannak itt ( még a moderátor is játékos, nincs beleszólása a játék menetébe ) mint te
    amennyiben szeretnéd, h a felháborodásod a megfelelő helyre kerüljön és azok olvassák akiket érint, akkor javaslom a fórum főoldalán jobb oldalon legfelül lévő ÜGYFÉLSZOLGÁLAT gombra kattintva írd meg a Supportnak :)
    itt hiába követelőzöl......
    Liz65 (HU1) mondta:
    Tisztelt Fejlesztő Kartársak!
    Ez a frissítés egy nagy kudarc. A halak eladási lehetőségét megszüntetni aljas pofátlanság. Szánalmas. Mit reméltek ettől a lépéstől? Ez kb olyan, mint amikor a termények (kukorica, káposzta) megvételének a lehetőségét szüntettétek meg. Persze a nagy felháborodás miatt visszaraktátok. Most is ez lesz.  A játék lényegi részeit, elemeit ilyen szinten őszintén szólva bunkóság megszüntetni. A fejlődés annyira drága, ezzel a bevétellel legalább némi haladást lehetett elérni. Remélem lesz annyi agyatok, hogy visszateszitek. Ne csak a kaszálás lebegjen a szemetek előtt. Aranyat sokan vesznek, szerintem dúsgazdag már a cég. Az ilyen húzásokkal csak elveszítitek a kisebb vásárlókat. Nyerni meg sokat nem fogtok ezzel, szóval sürgősen pakoljátok vissza az eladási lehetőséget úgy, ahogy volt.
    Áldott legyen a koponya, amely az agyatokat védi.
    kedves older4me
    sajnos még egy nagy csalódást kell neked okoznunk, mivel ez csak egy fórum, u. olyan játékosok vannak itt ( még a moderátor is játékos, nincs beleszólása a játék menetébe ) mint te
    amennyiben szeretnéd, h a felháborodásod a megfelelő helyre kerüljön és azok olvassák akiket érint, akkor javaslom a fórum főoldalán jobb oldalon legfelül lévő ÜGYFÉLSZOLGÁLAT gombra kattintva írd meg a Supportnak :)
    itt hiába követelőzöl......

  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok! :)

    Baj van!
    A baj továbbra is az, hogy miért nem lehet, akár a korábbi ár 25 %-ért eladni kifogott, megtermelt, megfőzött akármiket?
    Ha ez volt a cél, hogy levegyék az árakat - tegyék! 

    Számolgathatunk, ügyeskedhetünk akárhogy, egyre több felhasználatlan sósvízi teremtmény halmozódik a raktárainkban, mint halott tőke.
    Meggyőződésem, hogy egyszer csak visszatér az eladás lehetősége - a főnök aki döntött, előbb lecserélődik, mint az igazán régi játékosok. :smiley:

    Valahol olvastam a hivatalos hírekben, hogy nem kell emailt megadni már a regisztrációhoz, csak, ha az üdvözlő ajándékra igényt tartunk. Ez úgy értelmezem, hogy nem kötik az ebet a karóhoz, hogy egy játékosnak egy farmja lehet. Ez nagyon sok mindent elárul :wink:


  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok! :)

    Baj van!
    A baj továbbra is az, hogy miért nem lehet, akár a korábbi ár 25 %-ért eladni kifogott, megtermelt, megfőzött akármiket?
    Ha ez volt a cél, hogy levegyék az árakat - tegyék! 

    Számolgathatunk, ügyeskedhetünk akárhogy, egyre több felhasználatlan sósvízi teremtmény halmozódik a raktárainkban, mint halott tőke.
    Meggyőződésem, hogy egyszer csak visszatér az eladás lehetősége - a főnök aki döntött, előbb lecserélődik, mint az igazán régi játékosok. :smiley:

    Valahol olvastam a hivatalos hírekben, hogy nem kell emailt megadni már a regisztrációhoz, csak, ha az üdvözlő ajándékra igényt tartunk. Ez úgy értelmezem, hogy nem kötik az ebet a karóhoz, hogy egy játékosnak egy farmja lehet. Ez nagyon sok mindent elárul :wink:


    Szia Köles!

    Leginkább valószínű azt hogy sokan berágtak a nagy vásárlók közül. :DNekem mondjuk nem kéne még egy farm,pedig idő mint a tenger de így se jutok el még a tesztre se hetek óta. :D
  • owl (HU1)owl (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 12.09.2017
    Megjött a dobozolás kér osztrigát, na mit nem lehet halászni, hát persze, hogy osztrigát!! Köszi jó fejek vagytok fejlesztők, korrektül megcsináltátok!!!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    owl (HU1) mondta:
    Megjött a dobozolás kér osztrigát, na mit nem lehet halászni, hát persze, hogy osztrigát!! Köszi jó fejek vagytok fejlesztők, korrektül megcsináltátok!!!

    Szia!
    A fejlesztőknek a fórumra hiába írsz, ők nem olvassák a fórumot.
    Ide csak mi, mezei játékosok jövünk, megosztani egymással a játék sikerélményeit, kudarcait. ki-ki vérmérséklete szerint.
    Osztrigás területeim nekem sincsenek és 20 órán belül nem is lesznek, pedig nekem is az kellene még, hogy ne 16 órán keresztül csomagolja azt a pár osztrigát ami a kikötőben állt, mert délelőtt nem volt időm kiüríteni a hajót (szerencsére).
    Ne bosszankodj, nem ér az egész dobozolós annyit.
  • owl (HU1)owl (HU1) Bejegyzések: 6
    owl (HU1) mondta:
    Megjött a dobozolás kér osztrigát, na mit nem lehet halászni, hát persze, hogy osztrigát!! Köszi jó fejek vagytok fejlesztők, korrektül megcsináltátok!!!

    Szia!
    A fejlesztőknek a fórumra hiába írsz, ők nem olvassák a fórumot.
    Ide csak mi, mezei játékosok jövünk, megosztani egymással a játék sikerélményeit, kudarcait. ki-ki vérmérséklete szerint.
    Osztrigás területeim nekem sincsenek és 20 órán belül nem is lesznek, pedig nekem is az kellene még, hogy ne 16 órán keresztül csomagolja azt a pár osztrigát ami a kikötőben állt, mert délelőtt nem volt időm kiüríteni a hajót (szerencsére).
    Ne bosszankodj, nem ér az egész dobozolós annyit.

    Szia! Igazad van, nem ér ennyit!! :)
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Elnézést amiért buta vagyok, de tegnap azt olvastam valamelyik hozzászólásban, h a mélytengeri dobozolós csk 29-én lesz, most sima várható (mára)! Erre feljövök most este, és látom a mélytengerit. Bocsánat, ha már meg lett válaszolva, de erről volt valahol valakinek infója?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Elnézést amiért buta vagyok, de tegnap azt olvastam valamelyik hozzászólásban, h a mélytengeri dobozolós csk 29-én lesz, most sima várható (mára)! Erre feljövök most este, és látom a mélytengerit. Bocsánat, ha már meg lett válaszolva, de erről volt valahol valakinek infója?

    Szia Pindurka!

    Nem volt semilyen halas dobozolós infó.
    Váratlanul jött. Brigi is azt hozta a francia fórumról, amit te is írtál.
    Tud még a GGS meglepetéssel szolgálni, de gondolom ez neked se újdonság.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia gazdaság11!
    Nem újdonság, csk nagyon bosszantó. Kora délután, mikor megjelent a siló megnéztem: kukoricát kért, én meg szépen elvetettem. Este feljövök, és döbbenten látom, h a halasra váltott. Ha azt mondom pipa voltam, akkor finoman fogalmazok. Ráadásul, ahogy többen jelezték, sehol osztrigás terület. Most hajthatok, h meglegyen az újabb 2 hajóm.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia gazdaság11!
    Nem újdonság, csk nagyon bosszantó. Kora délután, mikor megjelent a siló megnéztem: kukoricát kért, én meg szépen elvetettem. Este feljövök, és döbbenten látom, h a halasra váltott. Ha azt mondom pipa voltam, akkor finoman fogalmazok. Ráadásul, ahogy többen jelezték, sehol osztrigás terület. Most hajthatok, h meglegyen az újabb 2 hajóm.

    du.  kiléptem egy géptakarításra, mert már mindenem megállt, semmit nem tudtam leszedni. Kb. fél óra múlva léptem be újra, és nálam a halas jött.. A síma dobozolós megjelenését nem tapasztaltam. Mások sem írták, hogy menet közben változott volna.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Sziasztok!
    Elnézést amiért buta vagyok, de tegnap azt olvastam valamelyik hozzászólásban, h a mélytengeri dobozolós csk 29-én lesz, most sima várható (mára)! Erre feljövök most este, és látom a mélytengerit. Bocsánat, ha már meg lett válaszolva, de erről volt valahol valakinek infója?

    Szia Pindurka!

    Nem volt semilyen halas dobozolós infó.
    Váratlanul jött. Brigi is azt hozta a francia fórumról, amit te is írtál.
    Tud még a GGS meglepetéssel szolgálni, de gondolom ez neked se újdonság.
    Hali :)
    Ezt az infót nem én hoztam a franciáktól,onnan a szövifalus infó jött.A 29 én halas dobi lesz,az Macika híre (tippje) volt.
    "Szia!

    Ha minden igaz szept. 29.
    Most a következő megint a sima dobozolás lesz....aztán szöviverseny és majd csak utána a halas.
    Itt van némi infó róla németül:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3596137/#Comment_3596137

    Ádámmaci"



  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Köszi bourges. Nem akartam hülyeséget írni, mivel nem emlékeztem, h hol és kitől olvastam az infót, ezért írtam név nélkül. A lényeg, ha kapok megfelelő léket, akkor dobozolok ezerrel a hajókért. :) 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 12.09.2017
    Sziasztok!
    Elnézést amiért buta vagyok, de tegnap azt olvastam valamelyik hozzászólásban, h a mélytengeri dobozolós csk 29-én lesz, most sima várható (mára)! Erre feljövök most este, és látom a mélytengerit. Bocsánat, ha már meg lett válaszolva, de erről volt valahol valakinek infója?

    Szia Pindurka!

    Nem volt semilyen halas dobozolós infó.
    Váratlanul jött. Brigi is azt hozta a francia fórumról, amit te is írtál.
    Tud még a GGS meglepetéssel szolgálni, de gondolom ez neked se újdonság.
    Hali :)
    Ezt az infót nem én hoztam a franciáktól,onnan a szövifalus infó jött.A 29 én halas dobi lesz,az Macika híre (tippje) volt.
    "Szia!

    Ha minden igaz szept. 29.
    Most a következő megint a sima dobozolás lesz....aztán szöviverseny és majd csak utána a halas.
    Itt van némi infó róla németül:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3596137/#Comment_3596137

    Ádámmaci"




    Szia Brigi!

    Köszi a helyreigazítást. Rád emlékeztem. Nekem nem volt türelmem az infót visszakeresni. Tévedésem tudd be 67 évemnek. Majd szerzek be Cavintont, de azt nem igérem, hogy be is veszem. No nem azért, mert elfelejtem, hanem alapjáraton nem szeretem a különböző 'gyógyító, millió melléhatással rendelkező' pirulákat.
    (mellékhatásnak elég ez a játék) :D

    Pusszantalak!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Bocsánatot kérek, hogy nem tudtam a mostani halas dobozról, de a 3 hónapra előre kiírt naptárban nem volt benne, s mivel már nem vagyok modi, nem volt lehetőség rákérdezni. Tény, hogy nem hivatalosan a GGS tette közzé a naptárt, de a GGS engedélyével került ki, így gondoltam az abban található időpontok és egyebek stimmelnek. Még egyszer elnézést, ha valakit félrevezettem volna, nem volt szándékomban.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia Macika!
    Senki se gondolta, h bárkit is félre akartál volna vezetni, és ezért sztem senki se haragudhat rád. Köszönjük, h egyáltalán hoztok infókat.
    Én a GGS-re vagyok pipa, mert még mindig nincs osztrigás területem, így még mindig nem tudok dobozolni. Ez pedig már 1 teljes nap kiesés, ami nem kevés. A hajóimat nem merem üríteni, mert a 2. heringet kér, és olyan területem is csk 1 van. Tele vagyok homárossal, ami viszont nem kell. Ahogy ez lenni szokott. :( 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Macika!
    Senki se gondolta, h bárkit is félre akartál volna vezetni, és ezért sztem senki se haragudhat rád. Köszönjük, h egyáltalán hoztok infókat.
    Én a GGS-re vagyok pipa, mert még mindig nincs osztrigás területem, így még mindig nem tudok dobozolni. Ez pedig már 1 teljes nap kiesés, ami nem kevés. A hajóimat nem merem üríteni, mert a 2. heringet kér, és olyan területem is csk 1 van. Tele vagyok homárossal, ami viszont nem kell. Ahogy ez lenni szokott. :( 
    Szia Ne várj szerintem.....ugord át z osztrigát.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia Margit54!
    Gondolkodtam rajta, csk az a bökkenő, h ahogy írtam nincs osztrigás területem, és nem is biztos, h mostanában lesz. Tehát 100 aranyért átugrom az osztrigát, a heringgel tele vannak a hajóim, de nem tudom, h kapok-e megfelelő területet. Én abból a kicsi aranyból gazdálkodom, amit itt kapok, tehát nem mindegy, h mire költöm. A flottám pedig még kicsi, tehát az se megoldás, h lehalászok 1-1 területet. 1-es szintű hajókkal ez lehetetlen sajna. Azért köszönöm a tanácsot, és ha másképp nem megy, ugrok. :) 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 13.09.2017
    Sziasztok !

    Szerintem is jó Margit ötlete. Arra kell vigyázni, hogy 100 körüli halakkal majd minden halféle 7-8-as szinten 10-15 órát megy, ami nagyon hamar elvisz az AB-ig és akkor visszajön az arany. De felette, hamar lemegy az idő.
    Az a kérdés, olyan halatok van-e a hajóban, ami az osztriga után jön és olyan területetek van-e, ami meg azután jön?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Semmi gond csajok,a sok név között elvész az ember :)
    Pindurka,ha tudod 7 en pörgetni azután hogy a napi számláló átvált 1 napra (azaz onnantól még 48 óra),akkor még meglehet az 1,2 milla.Kitartás.

    (le lett zárva egy gyilok topic.Vki figyel ránk?Vagy megint Robi kért kölcsön vmi cuccot a haveroktól? :D )
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Melyik topik lett lezárva?
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    A mélytengeri halászathoz, ill a dobozolóshoz kapcsolódóan csak annyit, h mindkét halas dobozolósnál megnyertem a 2 hajót, és a mostaninál a bányászatit is, pedig nagyon kicsi a flottám, és kicsik a hajóim is. Köszönöm a tippet a 7-8-as szinthez, mert ezekre figyeltem, és így lett meg a bányászatim is. 
    Nem vagyok milliomos, de hoz annyit a mélytengeri, h fenn tudjam tartani a flottát, és fel is tudjam szerelni a hajóimat. Köszönöm mindenkinek, h annyi ötletet adtatok. Ezekkel nagyon sokat sítettetek nekem, és mindazoknak, akik olvassák is a fórumot, nem csak írnak bele.
  • aniko44 (HU1)aniko44 (HU1) Bejegyzések: 1
    nem hiszem el hogy miért nem lehet legalább csak pár halfajtát eladni amit kifogunk de nem a halpiacon mert ott egy forintot sem ér abbol nem lehet földeket venni a farmokon. vagy állítsák vissza a régi horgászát. annyira felháborito így nincs dollárom a játékban

Sign In to comment.