Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Test-Szerver Oktoberfest

Sziasztok !
Ide lehet írni véleményeket a test szerveren futó 

Oktoberfest eventről .

Hozzászólások

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok
    Kezdem én  B)
    Az event szintekre lesz bontva ! 56-os szint felett cukorka farm termékek szükségesek néhány recepthez (cukor ,kakaó, tejszint, tej )!
    4 szerződés lesz időre 0-ás szintől kezdődnek.
    50 jó munka jutalom lesz .
    Lesz külön játékos és szövetkezeti ranglista.
    Egyenlőre ennyi.
    Petike

  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok! Én most jövök a tesztfarmomról. Első tapasztalatra nagyon kapkodni kell a kért termékekkel (van félórás lejáratú pl.), ide-oda szaladgálni a farmokon, hogy pont azt termeljük, ami az adott dolgokhoz kell. Vissza kellett térnem többször is, mert közben elfelejtettem, mi kell ezekhez az új termékekhez... Fel kell kötni a gatyót, illetve akik kevés időt tudnak a játékkal tölteni, nem biztos, hogy jól járnak. Meg ugye a hozzávalók megtermeléséhez is kell egy bizonyos idő...
    Arra meg még nem jöttem rá, hol található az alvó munkás...??? ;)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.09.2017
    Sziasztok
    Kezdem én  B)
    Az event szintekre lesz bontva ! 56-os szint felett cukorka farm termékek szükségesek néhány recepthez (cukor ,kakaó, tejszint, tej )!
    4 szerződés lesz időre 0-ás szintől kezdődnek.
    50 jó munka jutalom lesz .
    Lesz külön játékos és szövetkezeti ranglista.
    Egyenlőre ennyi.
    Petike


    Szia! :)

    Egy picit pontosítanék. :) A játékos szintek alapján 5 csoportra osztanak bennünket.
    • 3-29. szint
    • 30-64. szint
    • 65-99. szint
    • 100-149. szint
    • 150-999. szint
    Az első két csoportba nem kell az édességfarmról hozzávaló. A mézeskalácshoz (kakaópor és cukor), a fagyihoz (alpaka tej, tejszín) és a cseresznyeléhez (cukor) szükséges majd a 65. szinttől kezdve az édességfarm egy-egy terméke. :)

    És túl sokat nem fogunk belőle tárolni. Maximum ugyanis jelen állás szerint 30-at lehet minden késztermékből raktáron tartani.

    Senki ne feledje, ez a teszt szerver!!!!! Még nem biztos, hogy az élő szerverre is ugyanezekkel a paraméterekkel érkezik az esemény!

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336

    sziasztok,jó reggelt!

    Bizok benne hogy kijavitják a hibákat amik a teszt szerveren vannak. P.L:gyors vetés gomb.

    Az alvó munkás meg nekem tetszik ahogy a széken alszik,jó pofa :D

  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok 
     nekem a teszt szerveren teljesen lenullázták a tengeri halászatot pedig már elég jó szinten voltam kezdhetek mindent előröl !!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    sziasztok 
     nekem a teszt szerveren teljesen lenullázták a tengeri halászatot pedig már elég jó szinten voltam kezdhetek mindent előröl !!

    Szia! :)

    A teszt szerver az TESZT szerver. :) Az elején is elmondták, hogy azt mindenki saját felelősségére csinálja, mert elveszhetnek dolgok, visszaállíthatják, beszüntethetik. Semmit nem garantálnak. Ha hiba lép fel, nem jár kárpótlás sem.
    Az élő szerverre kell koncentrálni. ;)

    Zsu
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Ha a fesztivál az itteni játékban is kérni fog cukifarmos dolgokat,akkor az elég szomorú,hisz az egy ideiglenes farm,nem mellesleg a legcarabb a 4 közül,így én azt soha nem csinálom.Ilyenkor van időm építeni a normál farmom,így nem is kezdtem bele,hisz van egy rakat magom az előző szigetből.Így ha olyan terméket kell gyártani,amibe cukifarmos dolog kell,akkor jópáran szer kihullunk a sorból :( Tudom,hogy nem kötelező részt venni benne,ahogyan a cukifarmot sem kötelező csinálni,de ez szer így elég gáz...Eddig minden evi csak a normál farmokra koncentrált,nem tom miért jó,ha belevonják a szigetet is...Én nem örülök neki :(
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95

    sziasztok,jó reggelt!

    Bizok benne hogy kijavitják a hibákat amik a teszt szerveren vannak. P.L:gyors vetés gomb.

    Az alvó munkás meg nekem tetszik ahogy a széken alszik,jó pofa :D

    Szia!
    Melyik széken alszik? én sem találom
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok.
    Engem is érdekelne az alvó munkás,már mindent át pásztáztam :(
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Victus (HU1) mondta:
    Sziasztok.
    Engem is érdekelne az alvó munkás,már mindent át pásztáztam :(

    Jó estét! Közben én megtaláltam. Az alvó munkást a 3 alapfarmod(fő, ínyenc, virág) valamelyikén találhatod meg, de a farmot körülvevő területen! Mint korábban a koboldot, vagy a Tanukit. Rá kell kattintani és ajándékot ad - legalábbis nekem eddig 10-10 új terméket adott (almalét, fagyit), amit aztán felhasználhatsz a rendelések teljesítéséhez. :) Nekem is tetszik a figura.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Victus (HU1) mondta:
    Sziasztok.
    Engem is érdekelne az alvó munkás,már mindent át pásztáztam :(
    http://prntscr.com/gm4mfx
    Nálam pl. itt is volt.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    üdv mindenkinek...a teszt farmokon nem működik a gyórsvetés,, ez eléggé le lassítja a munkát, várható-e javítás ?  köszönettel...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.09.2017
    Hali
    Ha a fesztivál az itteni játékban is kérni fog cukifarmos dolgokat,akkor az elég szomorú,hisz az egy ideiglenes farm,nem mellesleg a legcarabb a 4 közül,így én azt soha nem csinálom.Ilyenkor van időm építeni a normál farmom,így nem is kezdtem bele,hisz van egy rakat magom az előző szigetből.Így ha olyan terméket kell gyártani,amibe cukifarmos dolog kell,akkor jópáran szer kihullunk a sorból :( Tudom,hogy nem kötelező részt venni benne,ahogyan a cukifarmot sem kötelező csinálni,de ez szer így elég gáz...Eddig minden evi csak a normál farmokra koncentrált,nem tom miért jó,ha belevonják a szigetet is...Én nem örülök neki :(

    Szia!

    Igen, ez  övön aluli ütés volt, egy szót nem szóltak róla. :( Mindenkit akkor csapott arcon, mikor a teszten meglátta. Beszéltem az éjjel más moderátorral is, mindenhol háborognak a cukorfarmos összetevők miatt.
    Ha részt szeretnél venni, akkor vagy három terméket totál kizársz és a szerződéseket kukázod, mert nem akarsz cukorfarmozni vagy összeszorított foggal elindítod azt az utált szigetet is. Azonban van még másik húzós gond is. A kért mennyiségek. Teljesen elszálltak, főleg az utolsó csoportban (150. szinttől).

    Az alábbi linken ott vannak a receptek és az összetevők:
    (Robi összesítője)

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BXSD5Vong3yXyXXL9gv010v1InT1qWdV4FclPqq1pwc/edit?usp=sharing

    Pici magyarázat:
    • fishCook_fishandChips: Halpaprikás néven van
    • fishCook_fishSalad: Halsaláta
    • bakeryBooth_pretzels: Perecek
    • bakeryBooth_gingerbread: Mézeskalács
    • saladbar_fresherSalad: Friss saláta
    • saladbar_greekSalat: Görög saláta
    • iceCreamTruck_iceCream: Fagylalt
    • iceCreamTruck_frozenYoghurt: Fagyasztott joghurt
    • cornBooth_cornOnaCob: Főtt kukorica
    • cornBooth_popcorn: Popcorn
    • juicebar_appleJuice: Almalé
    • juicebar_cherryJuice: Cseresznyelé

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Hát már felnéztem én is a tesztre és megcsináltam gyorsan jópár szerződést,hogy mit mutat a matek,de siralmas.Én bár nagy farmmal rendelkezek,de hogy nem fogom csinálni az szent biztos.Egyrészt annyi raktármennyiség a világba nincs,hogy ezeket vki csinálni tudja folyamatosan.Másrészt a cukit nem indítanám el,még ha szupi dolgokat lehetne nyerni akkor sem.
    De mit is nyerhetünk akár egyénileg akár szöviszinten? Sima díszeket,néhány falubp-s díszt és a szokásos kacatokat.
    Itt van 2 rendelés,hogy ez mibe is kerül nekünk
    1 rendelés kér 2 perecet és 1 főtt kukit.
    Ehhez kell
    1 főtt kuki: 400 kuki + 48 dolcsi előállítási ktg. (2000+48)
    2 perec: 420 búza + 2000 tej + 6 víz + 1312 előállítási ktg (12600+70000+1312+a 6 víz)
    Összesen: 85.960 dolcsi,ha ezeket eladom a farmkezelőben.Ezért kapok: 14.036 dolcsit a játéktól :D

    http://prntscr.com/gm7zgt

    kövi rendelés kér 2 friss halsalit,1 mézeskalit,5 fagyit,6 halpaprikást,2 főttkukit,2 cserilét.
    ehhez kell
    2 friss sali: 600 kápi,260 sali + 144 ktg. (3000+4680+144)
    1 mézeskali: 320 búza,50 méz,18 cukiskakópor,29 cukiscuki + 301 ktg. (9600+4250+301+cukifarmos dolgok)
    5 fagyi: 2500 tojás,350 vanilia,350 cukistej,200 cukistejszin +1590 ktg. (50000+26250+1590+cukifarmos dolgok)
    6 halpaprikás: 270 sügér,378 szardínia,18 víz+1722 ktg. (20250+56700+1722+víz)
    2 főtt kuki: 800 kuki + 96 ktg. (4800+96)
    2 cserilé: 800 cseri,30 cukis cuki + 2882 ktg. (180000+2882+cukifarmos)
    Össz: 366.265 dolcsi,ha eladom a farmkezelőben + egy rakat cukifarmos cucc megmarad.Ezért a szerződésért kapok 111.104 dolcsit :)

    http://prntscr.com/gm84tr

    Magyarán a 2 szerződésen buknék 327.085 dolcsit.Micsoda játék...nah a részemről a hajukra kenhetik a fesztivált :D

  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 18.09.2017
    Sziasztok!

    1. belekeverték a Sziget termékeit,
    2. irdatlan mennyiségeket kérnek,
    3. nem fizetik meg a termékek árát, így veszteséges,
    4. nincs elég raktár, ahol tárolni lehetne készletet,
    5. nincs elég idő legyártania termékeket, mert rövid lejáratúak a szerződések.

    Amennyiben ezen nem változtatnak, nem érdemes résztvenni benne.

    Üdv Buba

    Post edited by Buba (HU1) on
  • broza (HU1)broza (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 17.09.2017


    kövi rendelés kér 2 friss halsalit,1 mézeskalit,5 fagyit,6 halpaprikást,2 főttkukit,2 cserilét.
    ehhez kell
    2 friss sali: 600 kápi,260 sali + 144 ktg. (3000+4680+144)
    1 mézeskali: 320 búza,50 méz,18 cukiskakópor,29 cukiscuki + 301 ktg. (9600+4250+301+cukifarmos dolgok)
    5 fagyi: 2500 tojás,350 vanilia,350 cukistej,200 cukistejszin +1590 ktg. (50000+26250+1590+cukifarmos dolgok)
    6 halpaprikás: 270 sügér,378 szardínia,18 víz+1722 ktg. (20250+56700+1722+víz)
    2 főtt kuki: 800 kuki + 96 ktg. (4800+96)
    2 cserilé: 800 cseri,30 cukis cuki + 2882 ktg. (180000+2882+cukifarmos)
    Össz: 366.265 dolcsi,ha eladom a farmkezelőben + egy rakat cukifarmos cucc megmarad.Ezért a szerződésért kapok 111.104 dolcsit :)


    Sziasztok!:) Én ezt nem értem....nálam itt a teszten nem kér semmiféle cukis dolgot.

    fagyiskocsi:https://kephost.com/images/2017/09/17/fagy.kocsi.png
    pékbódé: https://kephost.com/images/2017/09/17/pekseg.png

    Most akkor hogy is van ez?
  • broza (HU1)broza (HU1) Bejegyzések: 26
    r0b33 (HU1) mondta:
    úgy, hogy 5 kategória van a szintek alapján:
    1. 3 - 29
    2. 30 - 64
    3. 65 - 99
    4. 100 - 149
    5. 150 - 199
    minden más itt le vagyon írva:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3649005/#Comment_3649005

    Óh.....jaaaa....így már értem. Köszi:)

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ezzel az egésszel most megint az a gond, hogy ha ilyen veszteséges marad, sokáig nem lehet csinálni + bukik az összes pénz, ami a cukifarmba belemegy. Így egyesek dönthetnek úgy, hogy nem foglalkoznak az oktoberfesttel és a szigettel sem.

    DE

    ha változtatnak rajta (mint a karácsonyin), akkor már nem lesz elég idő a cukifarmot megfelelő szintre hozni, vagy csak arannyal lehet a fejlesztéseket gyorsítani.

    Szóval szerintem van dilemma.


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt