Főoldal Hungarian Archívum Közösség (a)

nem vidám és nem is szórakoztató...

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 12.09.2017 itt: Közösség (a)
Nos jó lenne ha az a bizonyos r0b33 leszállna rólam és nem utazna direkt rám! Most épp spam-t kaptam tőle azt se tudom mit jelent, nevetséges, ha írok valamit ami még csak sértő sem lehet "normális emberek közt ez már utazik! Foglalkozna azzal ami a dolga! Ennyi na tilthatsz....
[...]
Sajnállak ha neked ez az életed, hogy keresed kibe köthetsz bele...én csak reagálok és még véletlenül sem szeretném látni az irományait ennek a nem tudom kicsodának vagy /micsodának/ Többet nem reagálok ilyen buta egyén posztjára!...
[...]
Nem számít, ha egy kápó feljelent ...:D Röhögök rajta!
Na, idefigyelj! Nem elég, hogy olyan sötét vagy, hogy ha a fejed felett elszáll egy holló azt hiszed, vaku villant, a negró reflektorként világít a szádban, és olyan korlátolt vagy, mint egy tíz emeletes lépcsőház, néhány dolgot jobb, ha abba a pont egyszerűségű eszedbe vésel:

1.) Hozzá nem nyúltam egyetlen hozzászólásodhoz sem, ha nekem bajom van veled, azt elő adom mint most is...
2.) Nem "ez" hanem minimum ő...
3.) Te is foglalkozhatnál végre azzal ami veled egyidős, mert úgy látom ráférne már egy kis pókhálózás...
4.) Én sem szeretnélek többet itt látni, de hát a sűrűje mindig ott úszik a csatorna vizén...
5.) Nem értem hogy jössz itt a zsidózáshoz? Le büdös r*****ncoztalak valaha? Ezután legalább van is rá okom...

Megkaptad a választ, hogy ki nyomott rád Spam-et nem igaz? De... Gyuri tisztességesen fel is vállalta (annak ellenére hogy nem is ő volt, hanem egy harmadik valaki). Tőled viszont sötétség úrnője nem telt, hogy odaböfögj legalább egy bocs r0b33-t. Spongyát rá. Magasról, híggal teszek rá... Remélem ott állsz majd mellette...

De az amit műveltél az már mindennek a teteje:

Ha bárki megmondja nekem, hogy erre a posztra a gyökér miért nyomott visszaélésért feljelentést, kijárok neki egy közösségi örömtüzet...
Post edited by r0b33 (HU1) on

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.09.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
    Nos jó lenne ha az a bizonyos r0b33 leszállna rólam és nem utazna direkt rám! Most épp spam-t kaptam tőle azt se tudom mit jelent, nevetséges, ha írok valamit ami még csak sértő sem lehet "normális emberek közt ez már utazik! Foglalkozna azzal ami a dolga! Ennyi na tilthatsz....
    [...]
    Sajnállak ha neked ez az életed, hogy keresed kibe köthetsz bele...én csak reagálok és még véletlenül sem szeretném látni az irományait ennek a nem tudom kicsodának vagy /micsodának/ Többet nem reagálok ilyen buta egyén posztjára!...
    [...]
    Nem számít, ha egy kápó feljelent ...:D Röhögök rajta!

    Megkaptad a választ, hogy ki nyomott rád Spam-et nem igaz? De... Gyuri volt és tisztességesen fel is vállalta. Tőled viszont sötétség úrnője nem telt, hogy odabüfögj legalább egy bocs r0b33-t. Spongyát rá. Magasról híggal teszek rá... Remélem ott állsz majd mellette...

    Borzasztó egyszerű a válasz Iréne. Mivel te akkor csak beidéztél egy hozzászólást, de semmit nem fűztél hozzá, az egy újabb felesleges poszt a fórumon, amiket mindig töröltünk.
    Ezt az értelmetlen posztodat látta el a fórumozótárs a Spam (vagyis LEVÉLSZEMÉT) jelöléssel.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    r0b33 (HU1) mondta:
    Ha bárki megmondja nekem, hogy erre a posztra a gyökér miért nyomott visszaélésért feljelentést, kijárok neki egy közösségi örömtüzet...
    Én én én tudom :) Mert nem ceret Téged Robi és ilyenkor hamar eljár az illetők keze,akik szeretik ezt a gombot :)
    Nyertem?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Iréne5, attól, hogy nincs a magyar fórumnak moderátora, még nem jelenti azt, hogy megengedett mások lenézése, s annak kinyilvánítása. Csak saját magadat minősíted a hozzászólásoddal. Nem az első eset volt ez, s míg tudtuk moderáltuk ezeket a hozzászólásokat, s bízom benne hamarosan lesz ki moderálja újra őket.

    Ez egy fórum, ami arra szolgál, hogy a játékosok segítsék egymást, nem pedig az, hogy egymást hergeljék. S mert valaki nem szimpatikus neked, nem kell ezt itt sorozatosan kinyilvánítani. Nem egymás bántása a célja a fórumnak, s ha nem tudsz segítő szándékú lenni játékostársaid irányába, kérlek csak olvasó módban használd a fórumot. Köszönöm.

    Ha egy segítő szándékot is feljelentéssel díjazol, az nagyon sokat elárul arról rólad, és nem pozitív irányban. Kérlek nézz magadba....
Ez a beszélgetés lezárult..