Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Moderátor csapat

13»

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Újra  fórum használó lettem. Szívesen segítek, ahogy tudok, de ha ügyfélszolgálatos problémája merülne fel (eltűnt arany, dollár, nem kaptam meg, stb. hasonló gondok), akkor abban én már nem tudok segíteni, nincs kapcsolatom a GGS-sel.
    Köszönöm: Ádámmaci
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia Macika!
    Üdv újra köztünk! 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Igen látom Robi,de hogy ír be egy zárt topicba,ha nem itt melózik?
    Mindegy,akkor nem az új csendőrünk az :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Oh nem kell,nem lesz arra szükség,hisz tod én mindig jóóóó vagyok :D Feleslegesen ne terheljük a barátokat ilyen apróságokkal,amúgy is sokba kerül neki az utazás,neked meg a kulcsmásolás.Szóval hagyjuk csak lájkolgatni a lelkemet :D
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Az angol fórumon megjelent a legújabb infó, de modi hiányában, igen csak szenvedünk vele. A google fordító nagyon gyengén fordít. Keveset értünk meg belőle. Egy kérdésem lenne. Lehet már esetleg tudni, mikor jön az új moderátor? Legalább kb. Mert így nagyon nehéz az élet. :'( 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Az angol fórumon megjelent a legújabb infó, de modi hiányában, igen csak szenvedünk vele. A google fordító nagyon gyengén fordít. Keveset értünk meg belőle. Egy kérdésem lenne. Lehet már esetleg tudni, mikor jön az új moderátor? Legalább kb. Mert így nagyon nehéz az élet. :'( 
    Szia!

    Nem fogjuk tudni, csak ha már itt lesz és bemutatkozik, hogy akkortól ő az új "góré":)
    Hogy volt-e jelentkező, s hányan, s kik, ezt mi nem tudjuk.

    Ádámmaci

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Petike-farmer!

    Jól érzékelem, hogy moderátor lettél? Ha így van, gratulálok és sok-sok türelmet, kitartást hozzánk és a munkához.

    Üdv.
    Kati
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Petike farmer!
    Gratulálok, és örülök, hogy van moderátorunk!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Petike-farmer!

    Jól érzékelem, hogy moderátor lettél? Ha így van, gratulálok és sok-sok türelmet, kitartást hozzánk és a munkához.

    Üdv.
    Kati
    Szia Kati!

    Még nem moderátor, szerepeiben sima játékos, mint te és én is. De ha érez magában annyit, hogy képes lenne ezt a szerepet felvállalni, s töménytelen szabadidővel rendelkezik, s tud kommunikálni angolul is, javaslom jelentkezzen. Lehet már megtette,  s utána már nem rajta múlik, hogy sikerül vagy sem. Lassan 2 hónapja lesz, hogy én beadtam lemondásom, mert egyedül nagyon sok volt. Ha jól tudom több jelentkező is volt, de a jelentkezés beadásától számítva már csak a GGS-en múlik kit választ, s mikor. Talán egyszer megoldódik ez is, nem úgy, mint az Empire fórumon, ahol továbbra sincs moderátor.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 18.10.2017
    Szia Petike-farmer!

    Jól érzékelem, hogy moderátor lettél? Ha így van, gratulálok és sok-sok türelmet, kitartást hozzánk és a munkához.

    Üdv.
    Kati
    Szia Kati!

    Még nem moderátor, szerepeiben sima játékos, mint te és én is. De ha érez magában annyit, hogy képes lenne ezt a szerepet felvállalni, s töménytelen szabadidővel rendelkezik, s tud kommunikálni angolul is, javaslom jelentkezzen. Lehet már megtette,  s utána már nem rajta múlik, hogy sikerül vagy sem. Lassan 2 hónapja lesz, hogy én beadtam lemondásom, mert egyedül nagyon sok volt. Ha jól tudom több jelentkező is volt, de a jelentkezés beadásától számítva már csak a GGS-en múlik kit választ, s mikor. Talán egyszer megoldódik ez is, nem úgy, mint az Empire fórumon, ahol továbbra sincs moderátor.

    Szia Kriszti!

    Köszönöm, hogy tájékoztattál!
    Igaz, hogy a két bejegyzése nem a 'Hivatalos' topikokban van (ez éjszaka elkerülte a figyelmem), de a beírások formája szinte azonos a 'Hivatalos' bejelentésekével. Ebből jött a következtetésem.
    Remélem, beadta a jelentkezését, mert amit eddig tett, azt szuperül csinálta. 

    Petike-farmer!

    Neked is itt írok. Az éjszaka, nagy álmosságomban "előre ittam a medve bőrére", de remélem, nem feleslegesen. Nem csak hírhozó játékosként, hanem moderátorként is szeretnélek itt látni.

    Üdv mindkettőtöknek!
    Kati

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Kati :D
    Én is mikor megláttam tegnap,hogy írta,hogy frissítést "hivatalos formában" ahogy Robi is szokta,utána hogy megbeszélni x topicban lehet én is rögtön néztem a nevét,hogy ott van e,hogy modi.De sajna nem láttam.De ugyanarra gondoltam,mint Te,hogy Ő nagyon jó lenne nekünk,hisz sok hírt hoz,nem gyilkolódik és beszél angolul is (vagy csak nagyon jól gugliz :D )
    Tehát tőlem is kap 1 felkérést rá :D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 18.10.2017
    Szia Kati :D
    Én is mikor megláttam tegnap,hogy írta,hogy frissítést "hivatalos formában" ahogy Robi is szokta,utána hogy megbeszélni x topicban lehet én is rögtön néztem a nevét,hogy ott van e,hogy modi.De sajna nem láttam.De ugyanarra gondoltam,mint Te,hogy Ő nagyon jó lenne nekünk,hisz sok hírt hoz,nem gyilkolódik és beszél angolul is (vagy csak nagyon jól gugliz :D )
    Tehát tőlem is kap 1 felkérést rá :D

    Szia Brigi!

    Sajnos nincs ilyen szerencsénk! :'(
    Idézem Petike-farmer írását!
    "Ui: Nem vagyok moderátor és nem is szeretnék az lenni (nem lenne rá időm ) . Csak próbálom kitölteni az űrt amig nincs új moderátorunk . B "
     az idézet ebből történt:
         https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/163944/megbeszeles-2017-10-19-szoevetkezeti-kemeny-munka-kaland-event#latest
       

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Igen Kati olvastam :( De emlékszem én mikor Macika sem akart az lenni,de annyira szépen mosolyogtunk rá,hogy a végén elvállalta :D
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok !!!
    Kérdés ????  A csomagolóban a szövi összesített pontjait miért mínuszba számolja a program ????
    Vagy én vagyok tök hozzá vagy a programozók nagy zöld uborkák. 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok !!!
    Kérdés ????  A csomagolóban a szövi összesített pontjait miért mínuszba számolja a program ????
    Vagy én vagyok tök hozzá vagy a programozók nagy zöld uborkák. 

    Szia!

    Ha minden topikba beírod ugyanazt, se jutsz sehova! Sok helyen leírták már, hogy a dobozoló valószínűleg hibásan működik, más topikban te is kaptál már választ. Világszerte problémája a játékosoknak, nem csak neked. Erről is olvashatál (volna) már itt a magyar fórumon is.
    ÉS!!!!!!!
    Légyszi, ne szaporítsd a felesleges beírások számát.


  • medve54 (HU1)medve54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

    Gyurisne Zsuzsinak!!

    Szeretettel
    névnapra!

    Megszólal ma a pacsirta,
    neked szól a dal Zsuzsanna,
    hajnalban madárdal ébreszt,
    hallgathatod a zenés neszt.

    Szívből jövő gondolatom
    szóselyembe csomagolom,
    küldöm hozzád névnapodra
    lélekpostán megkapod ma.

    *
    Kevés amit mondhatok

    Annyit szeretnék mondani,
    nagyon boldog legyél
    az életedben mindennap,
    mit árny és fény cserél.

    Lelked ne reszkessen soha,
    rossz helyett jó legyen,
    kerüljenek sötét árnyak,
    ezt kérem csendesen.

    Ne áztassa könny az arcod,
    azt kívánom Neked!
    Hit, remény és szeretet
    legyen mindig veled.

    Boldog névnapot kívánok Zsóka!

  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99

    Gyurisne Zsuzsinak!!

    Szeretettel
    névnapra!

    Megszólal ma a pacsirta,
    neked szól a dal Zsuzsanna,
    hajnalban madárdal ébreszt,
    hallgathatod a zenés neszt.

    Szívből jövő gondolatom
    szóselyembe csomagolom,
    küldöm hozzád névnapodra
    lélekpostán megkapod ma.

    *
    Kevés amit mondhatok

    Annyit szeretnék mondani,
    nagyon boldog legyél
    az életedben mindennap,
    mit árny és fény cserél.

    Lelked ne reszkessen soha,
    rossz helyett jó legyen,
    kerüljenek sötét árnyak,
    ezt kérem csendesen.

    Ne áztassa könny az arcod,
    azt kívánom Neked!
    Hit, remény és szeretet
    legyen mindig veled.

    Boldog névnapot kívánok Zsóka!

    Ez nagyon kedves volt tőled.:)
    Megkésve, de szeretettel kívánok én is Zsuzsinak és minden Zsuzsannának (becézzék bárhogy is) boldog névnapot!:) Nem láttam a nevét sehol az utóbbi időben, remélem nem hagyta abba a játékot!:)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt