Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.08.03.] Boldog órák | O-bon Fesztivál | Gombászás | Hibajavítás

16

Hozzászólások

  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    r0b33 (HU1) mondta:
    talán egy kép nem ártott volna róla... :(

    Lehet hogy hős vagyok, de akkor is csak ember és hibázhatok én is ;)
    Szia !
    Én csak szóltam,senkit nem hibáztatok,sajnos nem tudom,hogy kell képet menteni,illetve küldeni !!
  • Dávid8308 (HU1)Dávid8308 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok 

    Be vagyok jelentkezve két különböző gépen is próbálta és nem érzékeli hogy fent vagyok . Ez nem az első esett. 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Kaptam 10 medált, az öreg japánhoz, amikor be léptem. Valamiért.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Kaptam 10 medált, az öreg japánhoz, amikor be léptem. Valamiért.

    Szia! :)

    Az kompenzáció volt Lester hibája miatt. :)
    Ott volt a kicsinyke ablakban, hogy ma 23:59-ig van lehetősége mindenkinek a Lester kívánságot teljesíteni, utána a játékból kiveszik.

    Zsu
  • halász mari (HU1)halász mari (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 05.09.2017
    Kaptam 10 medált, az öreg japánhoz, amikor be léptem. Valamiért.

    Szia! :)

    Az kompenzáció volt Lester hibája miatt. :)
    Ott volt a kicsinyke ablakban, hogy ma 23:59-ig van lehetősége mindenkinek a Lester kívánságot teljesíteni, utána a játékból kiveszik.

    Zsu
    Sziasztok!
    Ehhez képest vidáman rohangál nem egy farmon!
    Akkor ne álljunk szóba vele?
    Üdv.
    Mari

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 05.09.2017
    Kaptam 10 medált, az öreg japánhoz, amikor be léptem. Valamiért.

    Szia! :)

    Az kompenzáció volt Lester hibája miatt. :)
    Ott volt a kicsinyke ablakban, hogy ma 23:59-ig van lehetősége mindenkinek a Lester kívánságot teljesíteni, utána a játékból kiveszik.

    Zsu
    Sziasztok!
    Ehhez képest vidáman rohangál nem egy farmon!
    Akkor ne álljunk szóba vele?
    Üdv.
    Mari

    Szia Mari!
    Innen idézem neked Robi beírását!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/55754/minden-egyeb-kerdes#latest

    Szóval... Lester "története" a következő:
    Az volt a terv, hogy változtatnak Lester szabályain (ami alapján ellátogat a farmokra) és ezért úgy döntöttek hogy Lestert leállítják akkor éjfélkor.
    Az új szabályok szerint csak véletlenszerűen jött volna (mindenkinél, mint mondjuk Omar), egyéb más feltételt nem szabtak volna neki... Viszont a tesztelés során kiderült, hogy az új Lester (mondjuk úgy) nem úgy működött, mint ahogy azt szerették volna, úgy döntöttek hát, hogy marad a régi.
  • halász mari (HU1)halász mari (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Nagyon köszönöm a válaszodat!
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    sziasztok,

    jol kitalaltak a mai boldog orat is, este 80% plusz runako a teli cuccok eladasaert, mikozben mar veget ert a teli farm. Tegnap meg morogtamk mert eladtam mindent, de most mar orulok, csak kis termelest buktam, bevallom nem neztem, hogy ma delben eltunik, mikor lattam,hogy este lesz bonusz.
    Legalabb ezekre az alap dolgokra kepesek lehetnenek, hogy tudjanak szamolni :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    A cukorkát azt tudom,hogy nem egyszerre teszik be a farmrészekbe,ez már jó ideje feltűnt.De hogy vándorol is...ez nekem még újdonság volt.Pont ma jártam úgy,hogy volt 1 cukorka,amit nem vettem fel a stégről a virágon,mert a piaccal bíbelődtem.Majd elszállt a játék és mire visszaléptem már nem volt ott :) De megvan az összes cuki,tehát ami a stégen volt,az elvándorolt vhová :D
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    hát vándorolhatna az is, amiket nem találok meg, mert olyankor rohangálok oda-vissza minden farm között, plusz újra is töltöm néha a játékot, és általában semmi. 
    bár 1-2-szer volt olyan, hogy az út közepén jött szembe és meg is lepődtem, ott hogy nem tűnt fel eddig, de akkor az lehetett a vándorbatyus verzió :O 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Losi :D
    Sajna a cukik nem egyszerre kerülnek a farmkörnyezetbe,ez tuti.Pont ebből látszik,amit te is írtál,hogy nincs ott,majd kis idő után visszatérve ugyanarra a farmra kint van az út közepén,olyan helyen,amit nem lehet nem észrevenni.Én ezért szoktam ami szem előtt van begyűjteni reggel,majd este ami kimaradt megkeresem,akkor már ott kell lennie.De ilyet,hogy ami 1x már le van rakva elvándorol...hát ilyet még most tapasztaltam először.Tehát amit 1x észreveszek ezek után tuti felveszem el ne vándoroljon vmi nehezen észrevehető fának a lombjába... :D (bár még ez a cuki nem is olyan gáz,mint a tojás,vagy a gomba)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Igen Robi teljesen jogos.Régen éjfélkor jött és másnap éjfélig lehetett megkeresni,talán innen a csípőből adott válasz :D Most is ugyanez a szitu,csak fordított a napszak.Este megkeresem ami szem előtt van és a maradék van reggel.Igen,ez a pontos infó.
    Sorry Losi...és köszi főnök a korrigálást.
  • Vörcsi6 (HU1)Vörcsi6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Bocsi ,hogy ide írom de szombat reggel óta nekem nem működik a lovas tanya. Pénteken el indítottam egy betanítást és onnan nem tudom kivenni a lovat azóta sem. Van esetleg másnál is ilyen probléma vagy csak nálam?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Bocsi ,hogy ide írom de szombat reggel óta nekem nem működik a lovas tanya. Pénteken el indítottam egy betanítást és onnan nem tudom kivenni a lovat azóta sem. Van esetleg másnál is ilyen probléma vagy csak nálam?
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3641922/#Comment_3641922

    Itt találsz választ a problémádra.
  • Vörcsi6 (HU1)Vörcsi6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Köszönöm a segítséget mind a kettőtöknek ! Kedves r0b33 biztos én vagyok a béna de hiába kerestem nem találtam olyan topikot ami ezzel foglalkozott volna. :) 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah majd ha lesz modi átmozgatja,de addig buli vaaaan :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    A cukorka farm kedd 16:00-kor kezdődik.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Macika,Robi nagyon rendes tőletek hogy hoztok híreket.

    Köszi! o:):)<3
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Te hiszel benne hogy lesz vállalkozó?Nem nagyon tolonganak,mondjuk nekem lennének ötleteim.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.09.2017
    Hali.Bár ezt már sokan tudják,de a fr-nál felrakták az infóhoz.
    Ezt írják:
    Egy kis infó a falusi elégedettségről
    Minél nagyobb a falu boldogsága,azaz a zöldben van,annál kevesebb terméket kell gyűjteni,akár kihívásnál,akár kihívottként.
    Ha a szövi falubp-je sokkal több,mint a másik csapaté,akkor mindegy,hogy kihívó,vagy kihívott,akkor is neki kell kevesebbet gyűjteni az adott termékekből.
    A szövi össz falubp-je határozza meg azt is,hogy mennyit kell fizetni a szövikasszából egy termék cseréjére.
    Ennyi :D

    Jah ez lemaradt :D
    A szövi össz falubp-je a szövi összes tagjának az egyáni falubp-jéből tevődik össze.
  • Tina (HU1)Tina (HU1) Bejegyzések: 2
    Nem tudjátok, hová tűnt a boldog órák? Nálam nem jelent meg!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 18.09.2017
    Tina (HU1) mondta:
    Nem tudjátok, hová tűnt a boldog órák? Nálam nem jelent meg!
    Szia!
    Bocsánat félreértelmeztem, a fesztiválra asszociáltam, de igazad van, nincs nálam se, valamiért kivették. Talán csak javítanak rajta, bízzunk benne.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Tina (HU1)Tina (HU1) Bejegyzések: 2
    Ádámmaci (HU1) mondta:
    Tina (HU1) mondta:
    Nem tudjátok, hová tűnt a boldog órák? Nálam nem jelent meg!
    Szia!
    Senkinél nincs az élesben, majd lesz. Csak a teszt szerveren volt, de csak pár napos ismerkedős formában.
    Köszi az infót! Azt hittem végleges.
Sign In to comment.