Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Moderátor csapat

2

Hozzászólások

  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Hiányozni fogsz Macika! Én  is köszönöm a sok segítséget, a türelmet! Minden jót kívánok Neked a továbbiakban!

    Köszi Robi az infót, de aki nem tud idegen nyelvet, az semmilyen infóhoz nem fog így jutni, míg az új moderátor v moderátorok megérkeznek! Ezért természetesen nem Téged hibáztatlak, csupán leszögeztem egy tényt.

    Mind a hárman nagyon hiányoztok, hiányozni fogtok!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Robi! Sajnálom, hogy így alakult, nagyon jó trió voltatok Ti így együtt.
    Sokat segítettetek, nekem, ( nekünk). 
    Itt a fórumon, bízom benne találkozni fogunk. Jó játékot nektek.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    ha körülnézel azért írogatunk itt-ott... csak már nem kötelességből.
    Örülök, is amikor meglátom, az írásotokat.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szia Macika, nagyon sajnálom h felmondasz, hiányozni fogsz.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Köszi Robi! Miaz, h körülnézek, naná, még ha nem is szólok hozzá, de mindent elolvasok. Név szerint nem sorolok fel mindenkit, akinek az ötletét, tippjét használtam, használom, mert nem is tudnám, ezért írom mindig, h olvasni kell, mert iszonyatosan sok infó és tanács van itt, amit bárki használhat, ha akar. Én pedig mindenkinek hálás vagyok a segítségért, még akkor is, ha nem írom le milliószor! Bár lassan már lehet, h meglesz a millió! :):smiley:

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Drága Macika! Nagyon sajnálom / de egyben meg is értem), hogy Te is lemondtál erről az "áldásos" és egyáltalán nem mondható hálás feladatról.Remélem a játékot nem hagyod abba.Köszönjük szépen a számtalan segítséget,fáradozást, nem kis dolgot vállaltatok fel a Modisággal, tudom/tudjuk nagyon jól. 
    További jó játékot kívánok mind a Hármatoknak!
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Köszönöm a magam és a szövetkezetünk nevében azt a sok segítséget amit tőletek kaptunk, és a türelmet amivel kezeltétek ügyes - bajos dolgainkat.
    Remélem a fórumot azért nem hagyjátok el, és mindhármótokkal találkozunk még itt!
    Sok sikert kívánok nektek úgy a játékban, mint a magánéletben! :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336

    Köszönjük a sok-sok segítséget amit tőletek kaptunk.

    Sok sikert a magánéletbe és a játékba.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    r0b33 (HU1) mondta:
    Gondolom mindhármunk nevében mondhatom - és talán egyik csajszi sem sértődik meg -, hogy köszönjük mi is a türelmet, és azt ahogy fogadtatok, elfogadtatok bennünket, remélem, reméljük az utánunk következőknek is lesz legalább ekkora respektje.
    Szia Robi!
    Szerintem a játékosok többsége nevében mondhatom, hogy az elismerést, a köszönetet 100%-ban kivívtátok.
    Ilyen jó moderátorokkal ebben a játékban még nem találkoztam, pedig jó néhányan voltak már előttetek.
    Nehéz lesz titeket felülmúlni, szinte lehetetlen.
    Ismételten köszönöm az irántunk tanúsított türelmeteket (ami sokszor nem volt könnyű), a sok-sok segítségeteket.
    Millió puszi mindháromotoknak! <3
    Kati
  • 1969e (HU1)1969e (HU1) Bejegyzések: 10
    sziasztok.hogyan lehet fel menni a szlovák fórumra?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.08.2017
    1969e (HU1) mondta:
    sziasztok.hogyan lehet fel menni a szlovák fórumra?
    Szia!
    Tudomásom szerint nincs szlovák fórum, viszont cseh van. Ha érdekel keress meg.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    1969e (HU1) mondta:
    sziasztok.hogyan lehet fel menni a szlovák fórumra?

    Szia! :)

    Az alábbi módon:

    A magyar fórumnak ez a linkje:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu

    Ha megnézed, a végén ott van, hogy hu. Csak annyit kell tenni, hogy belekattintani a linkbe, majd ezt a két betűt visszatörölni és a helyére beírni annak a fórumnak a betűjelét, ahová menni szándékozol. :) Angol: en, Német: de, Cseh: cs, Lengyel: pl, stb. Azonban van néhány olyan fórum, ami megszűnt, mert nem volt rajta "forgalom". Ilyen a szlovák is, annak saját lapja nincs.

    Zsu
  • 1969e (HU1)1969e (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 29.08.2017
    sziasztok!Köszönöm Zsuzsi és Ádámmaci.máris jelentkeztek nálam a cseh fórumről mert valamelyiktek szólt nekik!!!mivel szovákul tanultam(magyarul nem) igy a cseh is tökéletes számomra!!!hálás köszönet nektek!!!!

    sziasztok!Zsu és Ádámmaci köszönöm hogy jeleztetek nekik mert máris irtak nekem.köszönöm a segitséget-.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    r0b33 (HU1) mondta:
    Gondolom mindhármunk nevében mondhatom - és talán egyik csajszi sem sértődik meg -, hogy köszönjük mi is a türelmet, és azt ahogy fogadtatok, elfogadtatok bennünket, remélem, reméljük az utánunk következőknek is lesz legalább ekkora respektje.
    Szia Robi!
    Szerintem a játékosok többsége nevében mondhatom, hogy az elismerést, a köszönetet 100%-ban kivívtátok.
    Ilyen jó moderátorokkal ebben a játékban még nem találkoztam, pedig jó néhányan voltak már előttetek.
    Nehéz lesz titeket felülmúlni, szinte lehetetlen.
    Ismételten köszönöm az irántunk tanúsított türelmeteket (ami sokszor nem volt könnyű), a sok-sok segítségeteket.
    Millió puszi mindháromotoknak! <3
    Kati
    Csatlakozom és teljes mértékben igaza van gazdaság 11.nek! Millió puszi a Modiknak!:)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!
    Hát ez egyáltalán nem jó hír, de bízom abban, hogy lesz valaki, akinek ennyi ideje és türelme lesz ehhez a feladathoz. Mindhármótoknak jó pihenést kívánok a továbbiakban, mert ez igen kemény munka volt. 

    ui: Nekem a nem hivatalos hírek is sok segítséget jelentenének nyelvtudás hiányában. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Hát ez egyáltalán nem jó hír, de bízom abban, hogy lesz valaki, akinek ennyi ideje és türelme lesz ehhez a feladathoz. Mindhármótoknak jó pihenést kívánok a továbbiakban, mert ez igen kemény munka volt. 

    ui: Nekem a nem hivatalos hírek is sok segítséget jelentenének nyelvtudás hiányában. :)
    Köszönöm szépen, és mindenkinek, aki megköszönte a munkám. :blush:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Krisztit követve én is itt szeretném mindenkinek megköszönni, aki a farmomra ajándékot rakott, mivel a nagy farmomat nem tudom elérni hetek óta. Aki oda írt nekem, annak emiatt nem válaszoltam, nem pedig egyéb okokból. Reménykedtem, hátha sikerül visszaszerezni. Azonban ez már lehetetlen, így itt és most köszönöm meg mindenkinek!

    További nagyon jó fórumozást és játékot kívánok mindenkinek!

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Kedves mindenki Macikája :-)

    Emlékszem amikor kezdtem a játékot, és első napokban a fórumra keveredtem. Már akkor feltűnt az a segítőkész kedvesség ami áthatotta az írásaidat, minden kérdező felé volt egy kedves szavad, egy kedves megnyilvánulásod, senkit nem hagytál magára a kérdéseivel, pedig akkoriban még nem voltál moderátor. Hoztad nekünk a híreket, majd pár nap múlva úgy döntöttél sokak buzdítására, hogy elvállalod ezt a sokszor hálátlan moderátori szerepet, és mi nagyon büszkék voltunk rá, hogy végre van magyar moderátorunk, nem is akármilyen! Azóta eltelt jó pár hónap, sőt év, és büszke lehetsz rá, hogy ugyanaz a kedves, nyugodt, és segítőkész ember maradtál, aki a moderátori szerep felvállalása előtt voltál. Én személy szerint nagyon köszönöm azt a rengeteg időt és figyelmet amit ránk fordítottál, a sok kedves, segítőkész hozzászólást, és munkát, amivel gazdagítottál bennünket, és a fórumot szebbé, átláthatóbbá tetted. Nem örülök a döntésednek, viszont elfogadom, és tiszteletben tartom. Nekem, és szerintem mindenkinek, továbbra is a moderátorunk leszel, függetlenül attól, hogy zöld színnel írsz-e, avagy feketével.
    Még egyszer nagy-nagy köszönet! :)


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Köszönöm még 1x mindenkinek a kedvességét, a sok kedves szót és ajándékot. Nagyon jó érzés amit most kaptam tőletek. Ígérem a fórumot azért látogatni fogom, s ha tudok segítek játékosként is.
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok! :)

    Krisztit követve én is itt szeretném mindenkinek megköszönni, aki a farmomra ajándékot rakott, mivel a nagy farmomat nem tudom elérni hetek óta. Aki oda írt nekem, annak emiatt nem válaszoltam, nem pedig egyéb okokból. Reménykedtem, hátha sikerül visszaszerezni. Azonban ez már lehetetlen, így itt és most köszönöm meg mindenkinek!

    További nagyon jó fórumozást és játékot kívánok mindenkinek!

    Zsu
    :( Ez azt jelenti, hogy elveszett a farmod? Nem is fogsz játszani a jövőben? Nagyon sajnálnám.:(
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 03.09.2017
    Sziasztok! Én már jó ideje eléggé hanyagolom a játékot, és a fórumra is ritkán nézek fel. Számomra a játék élvezete sokkal korábban megszűnt már, nagyjából akkortájt untam rá a bosszúságokra, amikor új fórumunk lett, és eltűnt Kapa. Azóta a játék is, a fórum is sok változáson ment át, biztosan van, akinek tetszettek az újítások, és a hibákat is elviselik cserébe. Én nem. Most pedig, hogy erre jövök fel, hát... 
    Macika, Zsuzsi, Robi! Elolvastam a hozzászólásokat, némi kép is kialakult bennem, de nem boncolgatnám. Dolgoztatok eleget, most már pihenjetek meg, és élvezzétek a játékot. Bár civilként is segíteni fogtok, ebben biztos vagyok. Az ilyen emberek, mint ti, nem hagyjátok segítség nélkül a rászorulót. Én a magam részéről örülök, hogy megismertelek titeket, és megköszönöm a türelmet, a segítséget, a privát beszélgetéseket. Kívánom, hogy itt és a civil életetekben is legalább részben kapjátok vissza a sok jót, amit adtatok!
    A GGS-ről meg inkább nem írok semmit, a véleményemet hűen tükrözi az aranyvásárlásom, meg a gyakoriság, ahányszor a farmomra belépek. Remélem, ők is azt kapják, amit kiérdemeltek. 
    A játék már nem vonz, de a fórumra azért még beugrok olykor, hogy lássalak benneteket. Bízom benne, hogy együtt, és jó hangulatban. :) 
    Szeretettel: a cowboy
    Post edited by Brad Boy (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 03.09.2017
    Ó, Kit olvasnak szemeim?  :) De rég hallottunk felőled! Látod, itt zajlik az élet és nem a jó irányban.
    Árvák lettünk, nincs Modink egy sem. Aztán megy a hajtépés is.  ;) Se infó, se jókedv, semmi boldogság.
    Néha írj 1-2 sort, tudjunk Rólad, hogy megvagy Brad Boy. Hiányzik a humorod. :p Minden jót Neked!
    Post edited by zurika (HU1) on
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Zurika, de jó látni téged is! :) Én megvagyok, csak a játék már túl időigényes nekem, meg nem minden tetszik, ami itt folyik. Így ritkán jövök, és még ritkábban szólok, de most kellett, úgy érzem. Lehet, hogy a modijaink már nem modik, de attól a csapat még csapat maradt. :) 
    Hm... Robi, lehet, hogy igazad van azzal a vágtatással, lám, a múltkor is hogy jártam, de hát csoda? Folyton ez a naplemente, és a szegény cowboy szemébe süt, wáháháá... :D  



    Na, offolást befejeztem, hisz modihiány van, holmi helyi seriffekkel meg nem szeretnék ujjat húzni. :D  
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 03.09.2017
    Bár én már prv-ben leróttam a hálám,de itt is megteszem,mert Robit elhagytam vhol :)
    Én őszinte leszek,nem igazán vágyom új modira,hisz nekem a 3 régi tökéletes volt,mégha Robi dutyiba is zárt :D Ez a fórum már enélkül is egy nagy kupac gőzölgő kaki,így még egy zászló is lobogni fog rajta.Tehát én szörnyen szomi vok skacok,hogy ennyi volt részetekről.Természetesen megértem,hisz nem egy tuti meló,de attól még el vok tőle kenődve.És nem mondom,hogy kivi vok az új csendőrre aki jönni fog,mert nem vagyok.Tehát tessék újra jelentkezni :D
    Giga pusza mindhármótoknak.

    UI:Most látom,hogy ha minden igaz már van is új modi,bár még életemben nem láttam a nevét itt....nem igazán jó kezdet...
    hmmmm
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Bár én már prv-ben leróttam a hálám,de itt is megteszem,mert Robit elhagytam vhol :)
    Én őszinte leszek,nem igazán vágyom új modira,hisz nekem a 3 régi tökéletes volt,mégha Robi dutyiba is zárt :D Ez a fórum már enélkül is egy nagy kupac gőzölgő kaki,így még egy zászló is lobogni fog rajta.Tehát én szörnyen szomi vok skacok,hogy ennyi volt részetekről.Természetesen megértem,hisz nem egy tuti meló,de attól még el vok tőle kenődve.És nem mondom,hogy kivi vok az új csendőrre aki jönni fog,mert nem vagyok.Tehát tessék újra jelentkezni :D
    Giga pusza mindhármótoknak.

    UI:Most látom,hogy ha minden igaz már van is új modi,bár még életemben nem láttam a nevét itt....nem igazán jó kezdet...
    hmmmm

    Hali Cimbi!

    Az akit új modinak látsz nem a mienk hanem a görögöké,az nem fog nekünk magyar frisst hozni.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szeva csaje :D
    Akkor mit csinál Robi hsz-a alatt?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt