Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Eltünt arannyal kapcsolatos kérdés

Ma 2017. augusztus 28-án 19 órakor még volt 83,000.- aranyam. Nem költöttem ebből semmire, fél órával később, mikopr a játékba újra beléptem csak 8,500.- arany maradt. Hova tűnt el a többi? Időközben 10,000.- forintért akciósan vettem aranyat, ezzel pótoltam az elveszettet. Hogy kapom vissza ami eltűnt?

Válaszok

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ma 2017. augusztus 28-án 19 órakor még volt 83,000.- aranyam. Nem költöttem ebből semmire, fél órával később, mikopr a játékba újra beléptem csak 8,500.- arany maradt. Hova tűnt el a többi? Időközben 10,000.- forintért akciósan vettem aranyat, ezzel pótoltam az elveszettet. Hogy kapom vissza ami eltűnt?
    Szia!
    Az ügyfélszolgálat tud neked erre választ adni, mi nem látunk bele a farmodba.
  • dardai marta (HU1)dardai marta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia !
    Köszönöm,írtam egyidőben nekik is
  • Balázs3 (HU1)Balázs3 (HU1) Bejegyzések: 1

    Sziasztok!

    Igazából én is az eltűnt aranyaim keresem,vagyis inkább a meg nem kapottat! Tudom,nem láttok bele a farmomba. A bányából nemrég vettem ki a termelt aranyakat,és semmit nem adott,nem írt jóvá!! Szerintetek ezen az ühyfélszolgálat tud segíteni??? tudom nekik nem sok,de nekem igeeeeeeeen,és tombolok :)Köszi

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Sziasztok!

    Igazából én is az eltűnt aranyaim keresem,vagyis inkább a meg nem kapottat! Tudom,nem láttok bele a farmomba. A bányából nemrég vettem ki a termelt aranyakat,és semmit nem adott,nem írt jóvá!! Szerintetek ezen az ühyfélszolgálat tud segíteni??? tudom nekik nem sok,de nekem igeeeeeeeen,és tombolok :)Köszi

    Ha egy ki be lépés után sem íródott jóvá a 4000 aranyad, akkor csak az ügyfélszolgálat tud segíteni. (2000 amit betettél és +2000, amit termelt). Vagyis a beszedés előtti aranymennyiség 4000-rel kell, hogy több legyen.
  • Anita1009 (HU1)Anita1009 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok, én is eltünt arannyal kapcsolatban kérdeznék. Volt több mint ezer, vettem 2200 -at hozzá, ma  a bányába betettem 2000-t, és csak 86 van.  Többi hova tünhetett. Irni nem tudok mert magyarul nem lehet, nyelveket pedig nem tudok.
  • dardai marta (HU1)dardai marta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8

    Kb 20 perce írtam ,most kilépek ,kiváncsi vagyok honap ha beléépek megint MEGLOP E a játék 300 arannyal. Ha igen ,bejelentem.

  • dardai marta (HU1)dardai marta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Ma 2019 jan 13.-án 14.50 h -kor visszajöttem a játékbanazt az üzenetet küldte a gép : amit jogtalanúl elvettek a " Mikulás játékban" visszafizették. Sajnos az egyenlegem ugyan annyit mutat mint amikor abbahagytam a játékot. 
    Köszi BIG Farm.
    Ps. Ha már ennyi MAGYAR játékosa van BIG FARM -nak ,létesíthetnének már egy olyan MAGYAR NYELVŰ ügyfélszolgálatot ,ahol érdemben tudnak segíteni .

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Ma 2019 jan 13.-án 14.50 h -kor visszajöttem a játékbanazt az üzenetet küldte a gép : amit jogtalanúl elvettek a " Mikulás játékban" visszafizették. Sajnos az egyenlegem ugyan annyit mutat mint amikor abbahagytam a játékot. 
    Köszi BIG Farm.
    Ps. Ha már ennyi MAGYAR játékosa van BIG FARM -nak ,létesíthetnének már egy olyan MAGYAR NYELVŰ ügyfélszolgálatot ,ahol érdemben tudnak segíteni .

    Szia!
    1. Lehet, hogy Tőled akkor nem vontak le jogtalanul, tehát nem is kellett visszaadniuk. Én nem tudom ezt, de ez is lehetséges.
    2. A játék kezdése után VOLT magyar nyelvű ügyfélszolgálat is, de pár éve megszüntették. Aztán már magyar nyelvű moderátor sincs jó ideje. Sajnálatos, de tény.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt