Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Moderátor csapat

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 13.10.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Ide kerülhetnek azok a hozzászólások, amelyek a moderátor csapattal kapcsolatosak.
Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok! Üdvözlöm a két új Moderátorunkat. Örülök,hogy Zsuzsi visszatért hozzánk,igaz eddig is segített nekünk amiben tudott. Én csak a saját nevembe beszélhetek és köszönöm nektek,hogy időt,fáradságot nem kímélve,mindent meg tesztek azért,hogy minél hamarabb meg oldódjanak a problémák és el jussanak hozzánk a friss hírek.ÉN NAGYON HÁLÁS VAGYOK EZÉRT NEKTEK!


    ui. Kérem a játékos társakat,hogy vegyék figyelembe ők is emberek,akik a szabadidejüket áldozzák fel értünk.Próbáljunk emberségesen viselkedni és ne bántsuk,meg őket. :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.09.2016
    Sziasztok! Üdvözlöm a két új Moderátorunkat. Örülök,hogy Zsuzsi visszatért hozzánk,igaz eddig is segített nekünk amiben tudott. Én csak a saját nevembe beszélhetek és köszönöm nektek,hogy időt,fáradságot nem kímélve,mindent meg tesztek azért,hogy minél hamarabb meg oldódjanak a problémák és el jussanak hozzánk a friss hírek.ÉN NAGYON HÁLÁS VAGYOK EZÉRT NEKTEK!


    ui. Kérem a játékos társakat,hogy vegyék figyelembe ők is emberek,akik a szabadidejüket áldozzák fel értünk.Próbáljunk emberségesen viselkedni és ne bántsuk,meg őket. :)
    Sziasztok!
    Csatlakozom Anikóhoz!
    Zsuzsi, Robi! Millió köszönet, hogy felvállaltátok ezt a hálátlan feladatot.
    Nem utolsósorban köszönet Krisztinek, hogy nem adta fel, erején felül is küzdött a játékosokért, önmagáért, az igazságért a sok-sok bántás és megalázás ellenére is.
    Tudom, hogy remek moderátor csapat állt össze.
    Elcsépet frázis, de "EGY MINDENKIÉRT, MINDENKI EGYÉRT"!
    Hajrá moderátor csapat!

    Játékos társak! Tartsátok mindig szem előtt Anikó utóiratát!


    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    nah, akk gratulálok Zsuzsi megint a modisághoz, (és neked is Robi ) örülök, hogy elvállaltátok, ti eddig is sokat tettetek a fórumért, szal csak igy tobább
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    üdv a 2 új modinak
    sok sikert a jó munkához :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 13.09.2016
    r0b33 mondta:
    (és én is Köszönöm)
    nm :)

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Sok szeretettel üdvözlöm a mi kis magyar Moderátor csapatunkat!

    Kriszta, Zsuzsa, Robi, örülök nektek, jó munkát és sok segítséget nekünk :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Csatlakozom az összes előttem szólóval, hajrá Modik! Tök jó a csapat, nélkületek mi sem tudnánk semmit.Nagyon örülök h ennyire jó csapat jött össze, és köszönet Krisztinek, a kitartásért, Zsuzsinak és Robinak az eddig is nem kevés segítő munkáért.::))
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Sziasztok!Örülök , hogy Rob és Zsuzsi a moderátor csapatban van! :)
  • zsozirisz (HU1)zsozirisz (HU1) Bejegyzések: 6
    Nagyon rendesek, lelkiismeretesek a moderátorok. Külön köszönet Gyurisné Zsuzsinak! Az Ő segítségével és útmutatásával sikerült visszakapni a jelszóváltoztatás során "elvesztett" farmot, ami a férjemé. Másik email címet kellett regisztrálni. Türelmes, megértő és segítőkész volt a 3 hetes folyamat során. A szöviben a társaim is nagyon dicsérik Őt. Jó hogy vagytok nekünk kedves modik!
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok én is köszönetet szeretnék mondani a modíknak.Nem rég járok fel a forúmra,de sokat segítettek a beírt tanácsaikkal és a linkekkel.Még egyszer köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! A következő két hétben nem leszek. Mindenkinek problémamentes, jó játékot kívánok. Zsu
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Most olvastam a hírekben, h Robi és Zsuzsi már moderátorok. Ez kicsi ill nagyon elszomorít! (Macika kérlek ne vedd bántásnak!) Remélem azért megmaradnak, mint játékosok, és szükség esetén továbbra is számíthatunk a tanácsaikra és a segítségükre!
    Remélem Macika, Te nem mondassz fel!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.08.2017
    Pindurka nem ígérek semmit. 

    Kérem, aki jelentkezik moderátornak rendelkezzen a nap fő időszakában többször szabadidővel, írásban tudjon nagyon jól angolul, ismerje a játékot, és szeresse azt, s rendelkezzen toleranciával. Ezekre mind nagy szükség lesz.  Sok szerencsét.
  • tüneményes (HU1)tüneményes (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Köszönet Robinak és Zsuzsinak a segítőkész munkájukért.


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Én is köszönöm Robinak és Zsuzsikának a minden elismerést megérdemlő munkáját, hozzátéve, hogy nekem privátban sokkal de sokkal többet segítettek, mint itt a közösben.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    r0b33 (HU1) mondta:

    Fogjátok fel úgy, hogy itt a lehetőség másoknak is, hogy úgy álljon ki a játékosok érdekeiért ahogy nekünk sem sikerült.
    Hátha ott rejtőznek köztetek az eljövendő generációk csodamoderátorai, akiknek ezúton kívánok szép sikereket munkájukhoz.
    Szia Robi!
    Az a baj ezzel hogy aki valóban kiáll a játékosokért az nem sokáig lesz moderátor.
    Személy szerint nagyon sajnálom hogy leköszöntök de valahol megértem,csoda hogy eddig is bírtátok.
    Köszönöm én is mindazt amit tettetek értünk!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.08.2017
    Sziasztok! :)

    Senkit nem szeretnék megijeszteni, inkább csak az elmúlt hónapok tapasztalatát szeretném megosztani, hogy a jelentkezők tudják, mire számítsanak, ha bekerülnek a csapatba. :)

    • Olyan játékosok jelentkezzenek, akik nagy fokú toleráciával, türelemmel, empátiával rendelkeznek, hiszen emberekkel kommunikálni nem mindig könnyű, ezt itt a fórumon is láthatjátok. :)
    • Olyan játékosok, akik rengeteg szabadidővel rendelkeznek. Hiszen ha a GGS-nél azt mondják délelőtt 11 órakor, MOST kell valami, akkor az nem ér rá délután vagy este vagy másnap. Valamint azoknak a játékosoknak, akiknek szükségük van segítségre az ügyfélszolgálattal kapcsolatban, este vagy hétvégén vagy ünnepnapon is vannak problémái, velük akkor is kell foglalkozni. :) Tudni kell, igyekezni kell őket megnyugtatni. :)
    • Ha semmiről nem akartok lemaradni moderátorként, hiszen nem is lehet, mert ti vagytok a közvetítő a játékosok és a cég között (amit mindkét oldal elvár), akkor folyamatos kapcsolattartást igényel. Ennek megvan a maga "csatornája", de az jó, ha egész nap online tud maradni.
    • Írásban nagyon jó angol nyelvű kommunikáció. Ez elengedhetetlen ahhoz, hogy a változásokat, a híreket hozni-vinni lehessen akár azonnal is vagy a többi nemzet moderátoraival, CM-ekkel, fejlesztőkkel, stb. megfelelően kommunikálni lehessen. Nincs idő fél órás szótárazgatásra. A fordításokra zömében több nap áll rendelkezésre, de ahhoz is elengedhetetlenül fontos a jó nyelvismeret, nem elég "kiguglizni".

    Valamint ezúton szeretném megköszönni a türelmeteket, amire időnként nektek is szükségetek volt velem szemben. Igyekeztem mindig a tőlem elvárható legjobban viselkedni, nem sikerült mindig, ebben biztos vagyok. Köszönöm a bizalmat, a támogatást, minden jó szót és a második lehetőséget is, amit adtatok nekem.

    Minden kedves pályázónak sok szerencsét, kitartást kívánok ehhez az időnként nem a túl hálás, de sok szeretettel is viszonzott úthoz. :)

    Zsu
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! :)


    Valamint ezúton szeretném megköszönni a türelmeteket, amire időnként nektek is szükségetek volt velem szemben. Igyekeztem mindig a tőlem elvárható legjobban viselkedni, nem sikerült mindig, ebben biztos vagyok. Köszönöm a bizalmat, a támogatást, minden jó szót és a második lehetőséget is, amit adtatok nekem.


    Zsu


    Szia Zsu!
    Mi tartozunk köszönettel és hálával a rengeteg segítségért, a korrekt tájékoztatásért, a hatalmas türelmetekért (és még sokáig sorolhatnám), amit Tőled, Robitól és Krisztitől kaptunk. <3  Nagyon-nagyon szomorú vagyok, hogy mint moderátorok, mindketten itt hagytok minket. :'(
    Millió puszi Mindkettőtöknek! <3
    Kati

    Kriszti!
    Neked is itt írok! Remélem, legalább olyan szuper moderátort kapsz magad mellé, mint Zsú és Robi volt!
    Tudom, nehéz, szinte lehetetlen lesz, de kérlek, tarts ki. Drukkolok neked, hogy bírd ki azt az időt, amíg nincs segítséged.
    Neked is millió köszönet és puszi! <3
    Kati
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Köszönöm Kati a kedves szavakat, és remélem méltó utódaik lesznek.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Kedves Zsuzsi és Robi!

    Nagyon nem jó hír, hogy lemondtatok. De érthető. Ez a munka ( gondolom) nemcsak, hogy nehéz, sok időt és energiát igényel, de nyilván igen hálátlan is.

    Remélem, azért nem ment el a kedvetek az egész játéktól és látunk még itt a fórumon Titeket!

    Nagyon szépen köszönjük a sok infót és segítséget!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Kedves Zsu és Robi! Köszönjük a számtalan segítséget, türelmet és mindent, nagyon sajnálom,de egyben meg is értem, hogy eleget lett. Nagyon, nagyon sajnálom hogy elmentek, mint modik.
  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok!
    Zsuzsi és Robi, én is nagyon köszönöm a sok segítséget, amit a játék során kaptam, kaptunk tőletek. Sajnálom nagyon, hogy lemondtatok, rengeteg munkát és odafigyelést kívánt ez tőletek.
     Krisztának kitartást és türelmet hozzánk addig is míg segítsége érkezik:
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Bízva abban, hogy nem marad túl hosszú ideig moderátor nélkül a fórum, szeptember 1-vel lemondtam moderátori jogaimról. Ezzel életem egy korszaka lezárul.
    Szeretném megköszönni Zsuzsinak és Robinak, hogy mellettem voltak, s közösen dolgozhattunk. Nélkületek nem ment volna!

    Ez alatt a közel 2 év alatt kaptam meleget, hideget, és voltak hullámvölgyek életemben, de köszönök mindent mindazoknak, akik támogattak, mellettem álltak, kiálltak mellettem.

    Az utánam érkező moderátornak (moderátoroknak) sok kitartást kívánok, és bízom benne, hogy szívén fogja viselni a fórum, a játék sorsát, ahogy mi tettük.



  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Macika! 
    Nagyon sajnálom, hogy le mondasz, hiányozni fog, a nyugalom, amit hoztál a fórumra. A kedvességed, a segitséged, ami nélkül bizony nem boldogultam, volna sokszor.
    Kívánok további jó játékot, és remélem a fórumon néha látni foglak!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Kriszti!

    Nagyon sajnálom, hogy abba hagyod a moderátorkodást! :'( Hiányozni fogsz, mint ahogy hiányzik Zsú és Robi is. :'(
    Döntésed teljes egészében megértem és tiszteletben tartom. Emberpróbáló időszak volt. Kívánok neked nyugodt magánéletet, és kellemes játékot. 
    Köszönet és millió puszi a kitartó munkádért, a sokszor reménytelen és kilátástalan harcért. <3
    Kati
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Macika!

    Nagyon sajnálom hogy Te is itt hagysz bennünket de maximálisan megértem.
    Köszönök én is mindent Neked is.
    További jó játékot és itt azért még gondolom találkozunk.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Kriszta!
    Nagyon sajnálom, hogy felmondtál. Köszönet a sok segítségért, a kedvességedért.  <3 Hiányozni fogsz, de gondolom, ha valaki segítségre szorul, továbbra is számíthat Rád.
    Azt lehet már tudni esetleg, hogy jelentkezett-e valaki modinak? Mert ha nem, akkor mi lesz velünk? Honnan lesz infónk? :'(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt