Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] [2017. 08.16.] Mélytengeri halászat változások

11524

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Lilu :)
    Tőlem kapsz 1 támogatást...Mert amit érzek én is,hogy tényleg durván odavan az ember napja,ha mindent csinál és persze ha nem akar lemaradni,akkor csinálja.Én legalábbis nem szeretek fél melót csinálni,vagy mindent vagy semmit.Így szigetezek,lovizok,hajózok,dobozolok,7-es evizek,faluzok,bajnokságozok,és ahogy 1 pillanatra felszabadul az építőablak,akkor fejlesztem a gazdaságom.Emellett már lassan nincs időm bandázni a többiekkel,mert folyton kinő vmi és úgy rohangálok a farmon,mint 1 kergebirka...ami nem épp csapatépítő :( (főleg ha még a tesóméra is rásegítek,ha melózik). Tudom nem muszáj,de mivel nem aranyozok,így ha más csinálja,akkor nekem is kell.Ha nem lenne ennyi feladat,(ugye akkor mások sem csinálnák),akkor jobban élvezném és több időm lenne a csapatomra is.Már a matekolást is tolom folyton,mert időm nincs rá...Ha meg félvállról veszem,hogy ez csak egy játék és kihagyom a feladatokat,akkor lemaradok,mint a borravaló,oda a versenyszellem és akár be is fejezhetem a játékot,mert engem sem mozgat meg,hogy simán csak kapáljak napi fél órát..Tehát engem nem maga a mélytengeri zavar hogy kevesebb a zs,mert a farm is kitermeli ami kell,ahogy eddig is,csak a farm már akkora hogy lassan a bal oldali kijelző kicsúszik a monitorból.A farmképet már lassan olyan minire kell venni,hogy minden beleférjen,hogy nem lesz rá opció és még most lendülnek be.Tehát oké,hogy minden játékos igényét ki akarják elégíteni,hogy lehessen válogatni,de akit csak ímmel ámmal érdekel a játék,az a hibák miatt úgyis itthagyja időnap előtt,vagy soha nem jut olyan szintre,hogy ne legyen mit csináljon,akit meg tényleg érdekel,annak napi 24-ből 25 öt kell itt üljön ahhoz,hogy versenyben maradjon :(
    Szóval tőlem van 1 támogatásod
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827


    Ezeket a vágyakat a GGS-el kell megbeszélned, és nem velem, mert én sajnos nem tudok semmit tenni annak érdekében, hogy a vágyaid szerint működjön a játék.
    Szia Mizu!! ::))
    Ha csak az én vágyaim, akkor át kell gondolni, hogy nem tévedek-e? Ha mások is igy gondolják, akkor érdemes többünknek szóvá tenni.
    Természetesen megírom a mostanra kialakult véleményem a GGS-nek közvetlenül is, de jó tudni,ha mások támogatását is élvezi, amit szóvá teszek!! ::))
    -lilu
    Mint vágyakkal szerintem mindenki egyetért, én is, csak azért nem kérem ezt a GGS-től, mert az ő céljaikkal ellenkezik, így semmi értelme :(, tekintettel arra, hogy ők működtetik a játékot.

    És mióta kell nekem ,mint játékosnak a GGS céljait kiszolgálni ?  Mi vagyunk többen és néha igazán meghallhatnák a véleményünket !!! 
    Nem hiszem ,hogy a mi dolgunk a GGS érdekeit képviselni.

    Laci, nem kell képviselni az ő érdeküket: más játékot kell választani...

    Te már egyszer abbahagytad :))) Miért nem teszed most is. Én játszom ,de nem értek egyet a játék irányítóival ,s ez az én döntésem. Nem kérem ,hogy más döntsön helyettem.
    Miért hagynám abba? Én ha megyek valahova, azzal kezdem, hogy elfogadom a szabályokat, és nem akarom megváltoztattatni...
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok Jó reggelt !   

    Fő a változatoság :

    No Comment...

    Petike
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Kedves Porrima valóban nem érdemes a régit boncolgatni: A gond az hogy ilyen Bourges félék akik azért írnak be hogy dicsekedéssel és a másik játékos sértegetésével foglalkozzon, többször olvastam már a levelét.Tudod kinek magyarázd meg kedves bourges hogy te a 243-s szintet,45 hónap alatt hoztad létre arany nélkül Engem sem most vettek le a falvédőről.Én sem voltam kezdetektől nyugdíjas,de munka után tudom , hogy milyen nehéz haladni. Mivel szövetkezeti vezető vagyok tudom,hogy a tagok mennyit kínlódnak.Örülnek ha egy órát bent tudnak lenni.Tehénistállót csak példaképpen emlegettem,mert a projektek főleg tejből és tojásból állnak.  Nem is olyan rég azt hiszem a te leveledben olvastam, hogy a halászattal 81-es szintről l45.s szintig fejlesztetted fel a farmodat.Ha most 243-s szinten vagy akkor valóban le a kalappal előtted, te nagyon tudsz valamit amit más nem tud.A tehénistállón meg ha lehet ne lovagolj tovább ,mert feleslegesnek tartom, mást is írhattam volna példának.
    Szia!
    Most olvastalak csak, ezért a késői reakció!
    Bourgesnek van igaza, nem Neked!
    Te sértegetsz bárkit az én olvasatomban. Én is magamra vettem.
    A munka mellett is jól haladó játékosok nem arannyal, hanem (1) ésszel, és logikával játszanak, és  (2) a szövin belül információkkal segítik, és tájékoztatják egymást.
    Legalább a második részét ki kellene próbálnod, ha már az első nem megy.

    Mielőtt megvádolnál: Nem vagyok, és nem is voltam Bourges szövijében, hanem egy hasonlóan okos és értelmes másikban.
  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Szia Lilu :)
    Tőlem kapsz 1 támogatást...Mert amit érzek én is,hogy tényleg durván odavan az ember napja,ha mindent csinál és persze ha nem akar lemaradni,akkor csinálja.Én legalábbis nem szeretek fél melót csinálni,
    Szia Bourges,
    bocsi a késői reagálásért, csak sok volt a teendő! ::((
    Köszönöm a támogatást, és a kiegészítést.
    Igen, ilyen gondolatok miatt írtam én is.
    A nagy hajszában elvész a játék, a siker öröme. Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy nem szeretünk fél munkát csinálni, ezért igyekszünk minden feladatot a legjobban elvégezni. Lassan már akkor sem lenne erre idő, ha főállásban csinálnánk.
    A dolgok hanyatlása akkor kezdődik, amikor lehetetlenné válik annak megoldása.
    Nem kellene a GGS-nek abban bízni, hogy "ó, kit érdekel, ha elmennek a régi játékosok, majd jönnek újak".
     Igen, jönnek, és rövid idő alatt fel is adják, mert nekik már alapból bonyolultabb, még kevesebb idejük van megtanulni a játékot, kialakítani a játékterüket.
    Józan ésszel arra kellene gondolni, hogy az emberek játszani szeretnének, és nem robotolni.

    -lilu

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    De jó :) köszi az infót!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
    Szia Gyuri!
    Ez egy ideiglenes állapot, ami most van, ami amiatt jött létre, hogy a mélytengeri dobozolás rendben menjen. De egy következő frissítéskor ez változni fog, s még nem látható milyen irányba. A hétre nem tervben semmi javítás, frissítés, így ez a hét még ebben a formában hagyja a halászatot. Utána meg majd eldől hogyan tovább.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
    Szia Gyuri!
    Ez egy ideiglenes állapot, ami most van, ami amiatt jött létre, hogy a mélytengeri dobozolás rendben menjen. De egy következő frissítéskor ez változni fog, s még nem látható milyen irányba. A hétre nem tervben semmi javítás, frissítés, így ez a hét még ebben a formában hagyja a halászatot. Utána meg majd eldől hogyan tovább.
    Köszi a felvilágosítást. Derengett valami, de nagyon homályosan.
    Most a halfelhozatal jó (olyan, mint régen), de a dobozolás sebességét fölösleges volt lassítani. Többen vagyunk úgy, hogy a heringgel napokon keresztül tizesen megy a dobozolás, így a helyet már akkor sem lehet átadni az 50-ben, ha akarnánk.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
    Szia Gyuri!
    Ez egy ideiglenes állapot, ami most van, ami amiatt jött létre, hogy a mélytengeri dobozolás rendben menjen. De egy következő frissítéskor ez változni fog, s még nem látható milyen irányba. A hétre nem tervben semmi javítás, frissítés, így ez a hét még ebben a formában hagyja a halászatot. Utána meg majd eldől hogyan tovább.
    Köszi a felvilágosítást. Derengett valami, de nagyon homályosan.
    Most a halfelhozatal jó (olyan, mint régen), de a dobozolás sebességét fölösleges volt lassítani. Többen vagyunk úgy, hogy a heringgel napokon keresztül tizesen megy a dobozolás, így a helyet már akkor sem lehet átadni az 50-ben, ha akarnánk.
    Szia! Át lehet adni, a helyet, bármikor, Száz aranyért átugrod a jelenlegi dobozt ami éppen megy, és utána nem adsz neki többet. Simán meg lehet állítani a dobozolást, ebben a formában.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
    Szia Gyuri!
    Ez egy ideiglenes állapot, ami most van, ami amiatt jött létre, hogy a mélytengeri dobozolás rendben menjen. De egy következő frissítéskor ez változni fog, s még nem látható milyen irányba. A hétre nem tervben semmi javítás, frissítés, így ez a hét még ebben a formában hagyja a halászatot. Utána meg majd eldől hogyan tovább.
    Köszi a felvilágosítást. Derengett valami, de nagyon homályosan.
    Most a halfelhozatal jó (olyan, mint régen), de a dobozolás sebességét fölösleges volt lassítani. Többen vagyunk úgy, hogy a heringgel napokon keresztül tizesen megy a dobozolás, így a helyet már akkor sem lehet átadni az 50-ben, ha akarnánk.
    Ahhha, akkor azért van az, hogy én meg 9-sen megyek folyamatosan az első perctől kezdve és a 30. környékén járok egyfolytában és csak nézem hogy az első 20-25 játékos előnye csak növekszik és növekszik. Eléggé egy átgondolatlan ez is, hogy egy jó start és aztán már csak lazulni kel, ha meg lemaradtál 1-2 órát akkor annyi az első 50-be bekerülni.
    Egyébként érdekes, hogy nekem eddig még egy hering-tonhal kérés sem volt és a következő kettőben sem lesz vagyis kb. a végéig, viszont kért tőkehalat és lazacot is, pedig tudjuk melyik kettő az amelyből a bőség zavara van és melyik kettő az amelyikről csak dédapáink elbeszéléséből tudjuk, hogy ők már láttak olyat aki látott már ilyen halakat :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
    Szia Gyuri!
    Ez egy ideiglenes állapot, ami most van, ami amiatt jött létre, hogy a mélytengeri dobozolás rendben menjen. De egy következő frissítéskor ez változni fog, s még nem látható milyen irányba. A hétre nem tervben semmi javítás, frissítés, így ez a hét még ebben a formában hagyja a halászatot. Utána meg majd eldől hogyan tovább.
    Köszi a felvilágosítást. Derengett valami, de nagyon homályosan.
    Most a halfelhozatal jó (olyan, mint régen), de a dobozolás sebességét fölösleges volt lassítani. Többen vagyunk úgy, hogy a heringgel napokon keresztül tizesen megy a dobozolás, így a helyet már akkor sem lehet átadni az 50-ben, ha akarnánk.
    Szia! Át lehet adni, a helyet, bármikor, Száz aranyért átugrod a jelenlegi dobozt ami éppen megy, és utána nem adsz neki többet. Simán meg lehet állítani a dobozolást, ebben a formában.
    Nem felejtettél el egy smileyt? Különben igazad van, de én még akkor sem ugrok át arannyal dobozolást, ha vadvirágot kellene...
    Sziasztok!
    A héten nagy valószínűséggel a halászat nem változik.
    Miért kellene neki változni?
    Szia Gyuri!
    Ez egy ideiglenes állapot, ami most van, ami amiatt jött létre, hogy a mélytengeri dobozolás rendben menjen. De egy következő frissítéskor ez változni fog, s még nem látható milyen irányba. A hétre nem tervben semmi javítás, frissítés, így ez a hét még ebben a formában hagyja a halászatot. Utána meg majd eldől hogyan tovább.
    Köszi a felvilágosítást. Derengett valami, de nagyon homályosan.
    Most a halfelhozatal jó (olyan, mint régen), de a dobozolás sebességét fölösleges volt lassítani. Többen vagyunk úgy, hogy a heringgel napokon keresztül tizesen megy a dobozolás, így a helyet már akkor sem lehet átadni az 50-ben, ha akarnánk.
    Ahhha, akkor azért van az, hogy én meg 9-sen megyek folyamatosan az első perctől kezdve és a 30. környékén járok egyfolytában és csak nézem hogy az első 20-25 játékos előnye csak növekszik és növekszik. Eléggé egy átgondolatlan ez is, hogy egy jó start és aztán már csak lazulni kel, ha meg lemaradtál 1-2 órát akkor annyi az első 50-be bekerülni.
    Egyébként érdekes, hogy nekem eddig még egy hering-tonhal kérés sem volt és a következő kettőben sem lesz vagyis kb. a végéig, viszont kért tőkehalat és lazacot is, pedig tudjuk melyik kettő az amelyből a bőség zavara van és melyik kettő az amelyikről csak dédapáink elbeszéléséből tudjuk, hogy ők már láttak olyat aki látott már ilyen halakat :)
    Én nem tudom, hogy milyen sorom lett volna, mert az osztriga után hering jött, és megy azóta is.
    Viszont nálam van mindenféle halas víz (kardos, homáros stb.), mint régen.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Most nálam kicsit ló túloldala van, mert kagylós víz nincs szinte. A piac pedig mindenben kér kagylót. Most lehalászom a kardhalasakat, arra apellálva, hogy majd nem lesz. Viszont így nem műxik a piac. Meglátjuk. Türelem rózsát terem.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Most nálam kicsit ló túloldala van, mert kagylós víz nincs szinte. A piac pedig mindenben kér kagylót. Most lehalászom a kardhalasakat, arra apellálva, hogy majd nem lesz. Viszont így nem műxik a piac. Meglátjuk. Türelem rózsát terem.
    Eddig probléma volt nincs kardhal és homár, most az a baj kagyló nincs. (van, csak most a régi szerint jönnek a halak)
    A piac egy kiegészítő része a játéknak, és többféle szerződés van. Választhatunk, vagy várunk, míg lesz megfelelő hal és termék a piaci szerződéshez, addig is halászunk, s kivárunk, vagy kukázzuk azt, amihez nincs termék, annak reményében olyan szerződés jön, amihez tudunk adni terméket, s kapunk érte pénzt.
    Tehát vagy gyűjtögetünk és kivárunk, vagy kukázunk, másik szerződést várunk, s ha jó feltöltjük, s kapunk pénzt.
    Ezt mindenki magának kell eldönteni. Amíg nincs más lehetőség csak ez jöhet szóba.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem a halpiac nem kiegészítő része a játéknak, mert az egyetlen hely, ahol a halakat értékesíteni lehet. A többféle szerződéssel az a gond, hogy valamelyik termékből szinte mind kér. Ha kukázom, akkor nem nagyon, de megbüntet. Én annak örülnék, ha nem variálnának a gyakoriságokon, hanem egyforma lenne minden típusú pocsolya gyakorisága. 4 féle van 6 helyre. Szóval átlagosan kapnánk mindből. 
    A biopiaccal is az a gondom (emiatt egy időre abba is hagytam), hogy ha malacot kér, akkor kéri az összes szerződés. Vagy mindhez cseresznye kell. Míg aloe verát szinte soha nem kér. Pedig volna sokféle adni való dolog. Gondolom ez sem véletlen, hanem előre programozott. De utálatossá teszi a játékot. Szerintem még ha ezt az arany reményében alkották is így meg, aki aranyat használ, használna akkor is, ha változatosan kapná a szerződéseket.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    A biopiacnál azért más a helyzet, mint a halasnál, hisz az ahhoz szükséges terményeket, termékeket el tudod adni piacon kívül is, míg a halakat nem. Reménykedjünk, h lesz pozitív változás ezen a téren is.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    A csalik előállítási idejét nem akarják esetleg csökkenteni? Persze akár az érte kapott pontérték arányos csökkentésével is. 
    Nekem jelenleg az ajánlatok legalább 80-90%-a kér minimum 10, de néhol 2x10 csalit, ha mindent dobálok, sose fejlődik, de az, hogy napi bő 20 csalit tudok legyártani, és ennyit kér, az nagyon nincs arányban. 

    Köszi
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia Losi!
    Én a csalikat folyamatosan készítem, mindig abból, amiből a legtöbb van raktáron. Az elején még dobáltam a szerződéseket rendesen, és most már nagy vagyok: 4 ajánlatom van, tehát, ha lassan is, de mégiscsak fejlődött a piacom. Tőlem is sokszor kért csalit, de szépen, folyamatosan utolérem a keresletet. Lassan megy a szerződések teljesítése, de remélem majd ez is felgyorsul. Csak azt tudom tanácsolni, h folyamatosan csináld a csalikat, és a piacot utol fogod érni, még akkor is, ha ez most nem úgy tűnik.
    maja
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Szia,

    nekem most a 6 ajánlat 50 csalit kér. Próbálom csak azt eldobálni, ami nullás, hogy ami már nagyobb, ne romoljon, de így eléggé necces. Napok óta így van, egy ideig türelmes voltam, csak gondoltam most már írok :D Napi 2 ajánlatot tudok így max megcsinálni, meg azon kívül ha 1 beesik amiben nincs, ez pedig nem sok. Halam mindenből lenne elegendő már majdnem. 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia Losi!
    Én a csalikat folyamatosan készítem, mindig abból, amiből a legtöbb van raktáron. Az elején még dobáltam a szerződéseket rendesen, és most már nagy vagyok: 4 ajánlatom van, tehát, ha lassan is, de mégiscsak fejlődött a piacom. Tőlem is sokszor kért csalit, de szépen, folyamatosan utolérem a keresletet. Lassan megy a szerződések teljesítése, de remélem majd ez is felgyorsul. Csak azt tudom tanácsolni, h folyamatosan csináld a csalikat, és a piacot utol fogod érni, még akkor is, ha ez most nem úgy tűnik.
    maja
    Igen, csalikat érdemes készíteni. Egyrészt mert kellenek a szerződésekhez, másrészt meg adnak tapasztalati pontokat is. Ha egyszer megnézed, hogy homáros csaliból 16 db készítésekor mennyi TP-t ad, lehet, hogy meg fogsz lepődni. Sokáig tart, de megéri. Csalikat érdemes használni a halászatnál is, de nem mindegy mikor mit.  A piacnál néha nagyon csúnyákat tudok, tudtam mondani, amikor EGY darab vizet ajánlott fel, több száz homárért, vagy amikor 100-150 feletti csalimennyiségeket kér egy-egy szerződésben. Igen, én is szelektáltam az ajánlatokat, de amit lehetett, megcsináltam. Volt, mikor kis ráfizetéssel ugyan, de a piac fejlesztéséért muszáj volt áldoznom nyereséget. (Volt és van miből, de ez az én egyéni szerencsém.) Ma már én is négy ajánlattal rendelkezek. Piacozni nem kell, de érdemes. Viszont munka nélkül itt sem lehet haladni. Az élet bizony itt is ilyen.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nem ide tartozó, de fontos hír:

    Szeretném minden játékos figyelmét felhívni, hogy akinél Lester megjelent, az ma éjfélig tudja őt igénybe venni, utána elmegy, s nincs tovább. És nem jön vissza többet. Ez az elem kikerül a játékból egy időre.


  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szívemből szóltál Kiskapa! :) Először a TP miatt kezdtem csalit csinálni, még a piac előtt, most már kell a piachoz is. Mivel én alig költök a hajókra, nekem van némi hasznom rajta, bármennyit is ad. A hajók pucin, v alig felszerelve mennek (kivétel volt a dobozolás), így a költségem majdnem 0. Igaz, h kicsi a flottám, de a pénz a farmokra kell, a halászat csk kiegészítés. Majd, ha megnövök, az is fejlődni fog! :) 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Szia, 

    egyfolytában készítem a csalikat, múlt héten hétfőtől péntekig úgy lettem 56-os, hogy bő 1 naponta léptem szintet homáros csalival, szóval tisztában vagyok az értékével - bár mivel 56-tól már 2abe-t ad így nem nagyon érdekel a további fejlődés (a sellő-öbölben akkora nagy pénzek nincsenek). 
    Mindössze azt mondom, hogy szinte minden ajánlatom csalit kér, és a folyamatos gyártás mellett is alig tudok teljesíteni pár ajánlatot. 
    Amúgy a garnéla probléma nálam is fennáll, mondjuk olyan környezetben, hogy sokmillás szerződéseim vannak, de mindben kér garnélát, terület meg alig. ilyeneket meg kukázni se nagyon akarok, inkább várok. 
    A vizes ajánlatok egyből kukában landolnak nálam, a többieket megtartom. A víz minden ajánlatban brutáldrágán számított. 
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!

    Igen nálam is hasonló a helyzet, sők a felhalmozott heing, és homár. Na de ugyan akkor mindennap több dollárt kapok a piac által mint amit belerakok! (igaz csak 6 vonósom van) Tehát megéri ez, de persze közel sem olyan mint volt, az volt elmult... Hagy tornyosodjon csak amig pluszt is hoz. Majd csak lesz vele valami :)
    ij
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Sziasztok!

    Igen nálam is hasonló a helyzet, sők a felhalmozott heing, és homár. Na de ugyan akkor mindennap több dollárt kapok a piac által mint amit belerakok! (igaz csak 6 vonósom van) Tehát megéri ez, de persze közel sem olyan mint volt, az volt elmult... Hagy tornyosodjon csak amig pluszt is hoz. Majd csak lesz vele valami :)
    ij

    Majd advent alatt felhasználjuk a szerencsekerékhez :smiley:
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 31.08.2017
    Sziasztok!

    Igen nálam is hasonló a helyzet, sők a felhalmozott heing, és homár. Na de ugyan akkor mindennap több dollárt kapok a piac által mint amit belerakok! (igaz csak 6 vonósom van) Tehát megéri ez, de persze közel sem olyan mint volt, az volt elmult... Hagy tornyosodjon csak amig pluszt is hoz. Majd csak lesz vele valami :)
    ij

    Majd advent alatt felhasználjuk a szerencsekerékhez :smiley:
    Erről a szerncsekerékről már olvastam, mint pl most is. De semmit nem tudok róla. Valaki mesélne róla hogy mi is ez. Arra gondolok, hogy halért lehet forgatni, de vajon mekkora mennyiség egy forgatés, és miket ad?
Sign In to comment.