Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

183113

Hozzászólások

  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    :D
    am nem kell azonnal felkapni a vizet hmm..
    én nem arannyal játszok, nincs sok aranyam és nem óhajtom mindet 1 tápos küldin elverni, még ki se próbálnám..
    arra nem gondoltál h nem mindenkinek van annyi aranya h 9. szintű tágas csűrt épitsen?
    De igen dondoltam rá...
    Viszont így neked mégjobban gratulálok! Még ki sem probáltad, és nem is akarod... Tehát csak úgy szimplán olyan dologrol okoskodsz amihez fogalmad sincs, és nem is szeretnéd hogy legyen. Nem értelek mostmár végkép..
    Ezzel befejeztem a témát!
    De te csak folytasd mert te tudsz mindent, gyakorlott vagy!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Egyszer már tettem bejelentést képekkel illusztrálva pont az ilyen tápos eredmények miatt a GGS csoportban (ott vannak a moderátok, a CM-ek, a GGS emberei, tehát elég hivatalos hely). 
    Abban a csoportban majdnem, hogy kiröhögtek érte! Az egyik moderátor mutatott saját eredményeket is, ő ennél is többet csinál!
    Bea, ha úgy érzitek, akkor jelentsétek ti is fel az illetőt...itt a fórumon hiába mutogatod a képeket, maximum egymás torkának lehet esni. Tereljétek hivatalos útra és majd a körmükre néznek. :)

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    De igen dondoltam rá...
    Viszont így neked mégjobban gratulálok! Még ki sem probáltad, és nem is akarod... Tehát csak úgy szimplán olyan dologrol okoskodsz amihez fogalmad sincs, és nem is szeretnéd hogy legyen. Nem értelek mostmár végkép..
    Ezzel befejeztem a témát!
    De te csak folytasd mert te tudsz mindent, gyakorlott vagy!
    ezzel én is befejezném a témát Krisz B)
    ha tényleg  értetted volna amit irtam akkor nem irtad volna ezt
    azért nem akarom kipróbálni mert nincs rá annyi arany. nem vagyok aranyvásárló. mit gondoltál? h verjem el egy küldin a 41 e aranyamat  amit eddig gyűjtöttem hmm? aki nem arannyal játszik az nyilván nem fog a ti módszeretekkel élni.
    azért tápos küldiket én se teszem félre, az én malmom max teljesitménye 200, egy maxos malomé meg 280 maxos nedvestakarmány könvvel meg ettől több.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.08.2017
    :D
    am nem kell azonnal felkapni a vizet hmm..
    én nem arannyal játszok, nincs sok aranyam és nem óhajtom mindet 1 tápos küldin elverni, még ki se próbálnám..
    arra nem gondoltál h nem mindenkinek van annyi aranya h 9. szintű tágas csűrt épitsen?
    Szia Sestri :-)

    Meg van a tuti megoldás, olvass már a sorok között :D Fejleszd fel a csűrödet, és te is fogsz tudni keverni jó sok tápot :D:D:D

    Nem a Krisztián védelmében, de ez a hozzászólás eléggé méltatlan hozzád is Bea. Valószínű, te sem tudsz igazán a sorok között olvasni, mert nekem ennél többet jelent az, amit Krisztián írt. ;) 
    Nyilvánvaló, hogy akkor tud valaki időt spórolni egyes dolgokon és azt az időt másra felhasználni, ha megteremt bizonyos feltételeket. Egyértelmű, ha magasabb szintű a csűr, főleg maxos, akkor kevesebbszer ugrik fel az ablak, hogy adja el a felesleget. Ha könyvek vannak a táphoz, ha maxos a malma, akkor egységnyi idő alatt több tápot tud készíteni a malom, stb.
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    sziasztok!le töltöttem telóra a ,,puffint,,de nem enged be jelentkezni a játékba,a meglévő farmomra!ujat akar nyitatni..mit tegyek,h. be engedjen?köszi!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.08.2017
    Ha valaki nem érti a poént, akkor ne fűzzön hozzá megjegyzéseket a bejegyzésemhez, és ne minősítse, hogy mi a méltatlan, és mi nem.

    Bocsánat, de a vádaskodás után nem mondanám túl poénosnak, amit írtál. :) Ha egy könnyed beszélgetés lett volna célozgatás nélkül arra nézve, hogy csalással lehet csak megoldani, akkor simán poénos lett volna. :) Azonban a komoly előzmény miatt nem érzem poénosnak.

    én kérdést intéztem a moderátorunkhoz, és megszellőztettem egy kicsit egy olyan dolgot ami sokunknak szemet szúr, ezek szerint másnak is, ha még a GGS csoportba is elvitte a dolgot. Ha annyira egyértelmű volt a dolog, akkor miért is jutott el annak idején a GGS csoportig? És most mitől lett hirtelen egyértelmű?
    Igen, elvittem a GGS csoportba, mert többen is erre kértek. Saját tapasztalat híján nem tudtam rá megfelelő választ adni. :) Bíztam benne, majd a tőlem tapasztaltabbak, a hivatalos személyek erre megfelelő választ adnak. :) És ekkor írta az egyik külföldi moderátor, hogy ő ennél jóval többet tud csinálni, képekkel is alátámasztva ezt. És én is láttam azt a videót, amire Robi hivatkozik. :)

    Ráadásul ha tiszta lapokkal játszana az illető, akkor eleve leírta volna hogyan lehetséges ennyi tápot ennyi idő alatt keverni, és nem áll neki több embert sértegetni, meg azonnal védekezni, hogy miért is nem készít videót a tápkeverésről.

    Ha te képtelen vagy ezt saját erőből megoldani, mert még nem jöttél rá, hogyan kell, akkor miért várod el, hogy a rafkósabbak ezt az előnyüket megosszák veled? Bocsi, de ha verseny van, az azt jelenti, hogy verseny. Te az ellenfelednek elárulod a nyerő taktikádat, amivel utána erősebb lesz és nehezebben tudod, ha egyáltalán le tudod őt győzni?


  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    szerkesztette ezt: 22.08.2017
    Kellemes délutánt :)

    A mélytengeri halászatnál,ha 1 helyet nem szedek le,és lejár a 24 óra,utána kapok új helyet helyette?
    Előre is köszönöm a választ. :)
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemes délutánt :)

    A mélytengeri halászatnál,ha 1 helyet nem szedek le,és lejár a 24 óra,utána kapok új helyet helyette?
    Előre is köszönöm a választ. :)
    Szia Jani!

    Igen ahogy lejár az idő dob újakat. De sajnos manapság az újak nem is újak...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 (HU1) mondta:
    igen.
    minden halászhely élettartama 24 óra. Annak leteltével a halászterület megszűnik és másikat kapsz helyette.
    Azonban van egy speciális helyzet:
    ha 00:00:01-kor (nem a napi órában, hanem a halászterületnél, és nem csak 01-nél de ez a legkihúzhatóbb időpont) szóval ha az utolsó másodpercben indítasz oda hajót, akkor az a halászterület akkor fog megszűnni, amikor az a hajó visszatért onnan. Nyilván, oda még egy hajót már nem fogsz tudni küldeni, de amíg az utolsó hajó el nem hagyja a halászterületet az ott marad, ahelyett addig nem kapsz másikat.

    azt hiszem mindenre kitértem ;)
    Robi, ezt az utóbbi 1 másodperces dolgot nem értem.
    Én úgy mondanám, ha a halászati idő később telik le, mint a terület 24 órás élettartama, akkor a terület addig nem szűnik meg, amíg ott hajó van. Természetesen a 24 órás élettartam után oda új hajó már akkor sem indítható, ha a már ott levő hajó miatt még nem tűnt el.
    Erről van szó?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 22.08.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
    az a hajó ami még odafelé tart már az is foglalja a helyet. Ha megnézed az tooltipet a hajón akkor folyamatosan irkálja, hogy odaúton van a hajó, épp halászik a hajó, vagy épp visszaúton van. Az egyszerűség kedvéért indításkor a célállomáson jelenik meg a hajó, de ez így van.

    Tehát ha a halászterületnek még egy másodperc élettartama van hátra és akkor elindítasz oda egy hajót, még ha az tokkal vonóval 11 órát fog eltölteni a tengeren, az a terület biza ott lesz még 11 órán át.

    Amúgy pedig ugyanazt mondjuk csak te jobbról én meg balról ;)
    Nekem most 9 hajóm van, de mindegyiknél ugyanaz a tooltip: Utazás
    Amúgy meg elég durva lenne, ha a hátralévő élettartam pl. 5 óra, az odaút 5 óra 2 perc, és mielőtt odaérne a hajó, eltűnne a víz :( Így is bőven van mire figyelni!
    Ui.: most megcsíptem: az egyik hajónál az van kiírva: Horgászás.
    De az odaút és a visszaút nálam nincs megkülönböztetve, bár szerintem ennek nagy jelentősége nincs is. Egy dolog a fontos: mennyi idő múlva ér vissza a hajó a kikötőbe.
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    Azt esetleg lehet tudni hogy a napi feladatok elvégzésének tekintetében miért lett szándékos jelleggel megváltoztatva az eddigi "randob" terület választása a rendszernek? Értem ez alatt hogy az újonnan érkezett területek összetétele kb: 60%-ban Hering és tonhalas, 30%-ban Garnéla és barátai... 5-5%ban vagy tán még kissebb esélyel homár vagy Kardhalas terület... A frissítés előtt ez éppen fordítva volt és mivel eddig más információ nem érkezett erről így csakis szándékos beállításnak tudom ezt minősíteni! Olyan jó hogy a türelmünket kéri a GGS de a megnyugvásunk érdekében és nem utolsósorban a pénzünkért cserébe se játékélményt se tisztességes kommunikációt nem kapunk! A vevők nállam már sorba állnak Tőkehalért 5-6-700 dbkért azt jó ha 2 naponta látok egy területet pár száz darabbal...A másik jelenség ugyanitt ... 6-os szintű vonósaim vannak.. 2-3 Brigitte 5-6 roy és maradék helyre láda... Heringes területen ez megfordul 7 max 8 óra alatt... ha jönis talán Kardhalas terület onnan ugyanez a felszerelésű hajó 14 óra alatt fordul meg!!! Legalább ne akarnának már ennyire hülyének nézni minket kérem szépen!!!

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Azt esetleg lehet tudni hogy a napi feladatok elvégzésének tekintetében miért lett szándékos jelleggel megváltoztatva az eddigi "randob" terület választása a rendszernek? Értem ez alatt hogy az újonnan érkezett területek összetétele kb: 60%-ban Hering és tonhalas, 30%-ban Garnéla és barátai... 5-5%ban vagy tán még kissebb esélyel homár vagy Kardhalas terület... A frissítés előtt ez éppen fordítva volt és mivel eddig más információ nem érkezett erről így csakis szándékos beállításnak tudom ezt minősíteni! Olyan jó hogy a türelmünket kéri a GGS de a megnyugvásunk érdekében és nem utolsósorban a pénzünkért cserébe se játékélményt se tisztességes kommunikációt nem kapunk! A vevők nállam már sorba állnak Tőkehalért 5-6-700 dbkért azt jó ha 2 naponta látok egy területet pár száz darabbal...A másik jelenség ugyanitt ... 6-os szintű vonósaim vannak.. 2-3 Brigitte 5-6 roy és maradék helyre láda... Heringes területen ez megfordul 7 max 8 óra alatt... ha jönis talán Kardhalas terület onnan ugyanez a felszerelésű hajó 14 óra alatt fordul meg!!! Legalább ne akarnának már ennyire hülyének nézni minket kérem szépen!!!

    Hát ha ezt pontosan így csinálod, akkor elég rosszul, ugyanis a 6-os vonós alapkapacitását 6 Roy kielégíti, minek oda még 3-5 láda??
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    Azt esetleg lehet tudni hogy a napi feladatok elvégzésének tekintetében miért lett szándékos jelleggel megváltoztatva az eddigi "randob" terület választása a rendszernek? Értem ez alatt hogy az újonnan érkezett területek összetétele kb: 60%-ban Hering és tonhalas, 30%-ban Garnéla és barátai... 5-5%ban vagy tán még kissebb esélyel homár vagy Kardhalas terület... A frissítés előtt ez éppen fordítva volt és mivel eddig más információ nem érkezett erről így csakis szándékos beállításnak tudom ezt minősíteni! Olyan jó hogy a türelmünket kéri a GGS de a megnyugvásunk érdekében és nem utolsósorban a pénzünkért cserébe se játékélményt se tisztességes kommunikációt nem kapunk! A vevők nállam már sorba állnak Tőkehalért 5-6-700 dbkért azt jó ha 2 naponta látok egy területet pár száz darabbal...A másik jelenség ugyanitt ... 6-os szintű vonósaim vannak.. 2-3 Brigitte 5-6 roy és maradék helyre láda... Heringes területen ez megfordul 7 max 8 óra alatt... ha jönis talán Kardhalas terület onnan ugyanez a felszerelésű hajó 14 óra alatt fordul meg!!! Legalább ne akarnának már ennyire hülyének nézni minket kérem szépen!!!

    Hát ha ezt pontosan így csinálod, akkor elég rosszul, ugyanis a 6-os vonós alapkapacitását 6 Roy kielégíti, minek oda még 3-5 láda??
    Lehet hogy rosszul csinálom de az alap problémán akkor se változtat hogy gyakorlatilag át vagyunk b... a mint a huzat minden téren
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    sziasztok érdeklődnék hogy mikor lesz kardhalas kék mert mióta megváltozott a mélytengeri horgászat nekem egyszer se volt  , nem csak nekem hanem a szövimbe senkinek tudom hogy a gép dobja .de a gépet csak be állította  valaki. hát elégé necces, további szép napot
    sziasztok újra kérdem mint már tegnap is miért nincs ?? kardhalas lék  és már a homár is el tűnt , holnap jön a kemény munka hal meg sehol állítsák be már azt a rendszert rendesen . miért mi?? szívjunk már megint .
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 23.08.2017
    sziasztok érdeklődnék hogy mikor lesz kardhalas kék mert mióta megváltozott a mélytengeri horgászat nekem egyszer se volt  , nem csak nekem hanem a szövimbe senkinek tudom hogy a gép dobja .de a gépet csak be állította  valaki. hát elégé necces, további szép napot
    sziasztok újra kérdem mint már tegnap is miért nincs ?? kardhalas lék  és már a homár is el tűnt , holnap jön a kemény munka hal meg sehol állítsák be már azt a rendszert rendesen . miért mi?? szívjunk már megint .
    Én meg azt kérdezem Tőled, hogy miért kérdezed ezt, ráadásul nem is először? Ez egy fórum, nem  a GGS fejlesztési főközpontja. Ha ilyen gondod van, akkor az illetékes helyre írj, ne ide, mert itt csak játékosok vannak, akik pontosan annyit tudnak tenni, mint Te. Ha úgy érzed, hogy mi "mezei" játékosok ezt meg tudjuk oldani, akkor Te is képes vagy rá, tehát nagyon szépen kérlek, csináld meg, hogy legyen nekünk is sok-sok kardhalas területünk! Előre is nagyon, de nagyon köszönöm Neked ezt a szívességet. Ha viszont Te is képtelen vagy ezt az apróságot elintézni, akkor légy szíves a GGS központjába írj, angol, francia, orosz vagy más olyan nyelven, amit ott is értenek, ott az is "hivatalos", mert a magyar az nem! A SUPPORT az, ahová egyedül érdemes írni ebben az ügyben (is).
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Lenne 1 kérdésem,amire nem tom van e válasz vhol,így felteszem :D bocsika
    Szóval van a szövifaluban lévő acélgyár.Az acélgyár fejlesztésbe a 41 dik szinttől kér vasbetont.Viszont vasbetont csak az acélgyár 50 dik szintjétől lehet termelni.Ez így nem igazán korrekt.Mert ok,hogy a textilhez is kell már 41 től,de ott legalább ott a lehetőség,hogy ki kell várni,míg felépül az acél.De az acélt nem lehet fejleszteni míg nincs vasbeton.Ezzel nem lehetne csini vmit?Vagy ha elérjük most,akkor ki kell váltani arannyal vagy faludolcsival?Mert csak 20 db ot kér az ok,de vajon mennyi annak az ára?Mert 374 db 60 milla dolcsi,vagy 200 ezer arany,így félő hogy még a kis 20 db sem lesz olcsó 10 szinten keresztül.
    Köszi ha megkérdezi vki...
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!
    Nálam már repked a gomba, de nincs a piacon a gombaárus, vamit félrenéztem?Tudja vki?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nálam már repked a gomba, de nincs a piacon a gombaárus, vamit félrenéztem?Tudja vki?
    A parkolóba keresd Matildát :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Köszi megtaláltam, csak el volt bújva!Reggel óta mennek a gombák gyanús volt, hogy nem találom Matildot, de végre megleltem.:)
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Ádámmaci bejelentése  ma.17.09 kor.
    A gombák keresése újraindul, és az esemény 10 napra hosszabbodik. A már összegyűjtött jutalmak megmaradnak. Ehhez elég újraindítani a játékot.
    Kérdésem ez mikorra várható?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Flór4 (HU1) mondta:
    Ádámmaci bejelentése  ma.17.09 kor.
    A gombák keresése újraindul, és az esemény 10 napra hosszabbodik. A már összegyűjtött jutalmak megmaradnak. Ehhez elég újraindítani a játékot.
    Kérdésem ez mikorra várható?
    Már megtörtént...
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
     Elolvastam a TEam csapatának, az ismertetőjét!
    Hát.... meg kell mondanom ,nem értek vele egyet. Tudom, hogy ez nem igazán érdekli  azt, akire tartozik.
    További jó munkát kívánok!
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 24.08.2017
    Nagyon szépen köszönöm Ádámmaci a kedves válaszodat.
    Akkor csak kinézetet vettem. Gondolom az nem jelenik meg sehol, ne is keresem.
    Köszönöm még egyszer.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • örvösg (HU1)örvösg (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok a gomba kereséshez van térkép köszike :D
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    sziasztok érdeklődnék hogy mikor lesz kardhalas kék mert mióta megváltozott a mélytengeri horgászat nekem egyszer se volt  , nem csak nekem hanem a szövimbe senkinek tudom hogy a gép dobja .de a gépet csak be állította  valaki. hát elégé necces, további szép napot
    sziasztok újra kérdem mint már tegnap is miért nincs ?? kardhalas lék  és már a homár is el tűnt , holnap jön a kemény munka hal meg sehol állítsák be már azt a rendszert rendesen . miért mi?? szívjunk már megint .
    Én meg azt kérdezem Tőled, hogy miért kérdezed ezt, ráadásul nem is először? Ez egy fórum, nem  a GGS fejlesztési főközpontja. Ha ilyen gondod van, akkor az illetékes helyre írj, ne ide, mert itt csak játékosok vannak, akik pontosan annyit tudnak tenni, mint Te. Ha úgy érzed, hogy mi "mezei" játékosok ezt meg tudjuk oldani, akkor Te is képes vagy rá, tehát nagyon szépen kérlek, csináld meg, hogy legyen nekünk is sok-sok kardhalas területünk! Előre is nagyon, de nagyon köszönöm Neked ezt a szívességet. Ha viszont Te is képtelen vagy ezt az apróságot elintézni, akkor légy szíves a GGS központjába írj, angol, francia, orosz vagy más olyan nyelven, amit ott is értenek, ott az is "hivatalos", mert a magyar az nem! A SUPPORT az, ahová egyedül érdemes írni ebben az ügyben (is).
    Köszike a kimerítő kioktatást ha tudnák bármely nyelven perfekt már megtettem volna.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt