Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Eventekkel kapcsolatos kérdések

118

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Én nagyon sajnálom, hogy nem ad faluBP-t.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    Köszi Robi!
    A sátor sztem elég infót ad annak, aki csk játszik, de azért köszi a súgásért. :)  Persze annak, aki rögtön akarja a fullos díszt, annak nem mindegy, h mennyi lámpást kell vennie (bocsi, kicsit rosszmájú vagyok).  >:) 
    Hali
    és is azok közé tartozom akiknek kell a 6 os szintje a disznek :D
    de ehhez nem feltétlenül kell vásárolgatni aranyért
    én a tegnap este kihasználtam a lehetőségeimet, ment a 200%-os kalandbónusz  és a sima tüzijáték serkentő. ez azt jelentette hogy én 10 napraforgómagra tettem hinárhumuszt ami a serkentőknek hála 800 lámpát és érmét adott földenként. + végig vadgazoztam, tehát 2 percenként 16-16 felrőpit kaptam amivel a diszem elérte a 60 BP-t és a 6. szintet
    nem kell aranyozni :D
     és jaa.. talán sokan nem értenek velem egyet, de én annak örülök h végre egy új evi ahol nem lehet fbp-je a disznek :D
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia!
    Egyetértek, nekem is kell a fullos dísz, de ráérek. :) A hangsúly a rögtön szón volt, ezért írtam, h rosszmájú vagyok. :) És igen, én is egyetértek, h mi a francnak a fbp, hisz full mínuszosan is lehet termelni  >:)  :D
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    pindurka (HU1) mondta: És igen, én is egyetértek, h mi a francnak a fbp, hisz full mínuszosan is lehet termelni  >:)  :D
    jéé, végre vki aki ezzel egyetért :D igen, igy igaz minuszosan is lehet termelni a faluban, persze ha nem sajnálod a pénzed
    én igazából azért utálom... (vagy h pontosabb legyek gyűlölöm) az FBP-s diszeket mert azoknál létezik olyan h újraépitési idő, ami ált ban nem kevés. ha beveszem a farmról újra kell épiteni. és ez jelentős akadály ha pl át akarom rendezni a farmomat. a sima diszeknél nincs ilyen, nem lopja az időmet az újraépitéssel


  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!
    Köszönet robnak és a többieknek az obonos "morzsákért:) Ha nem tilos, aki elérte a 75 BP-s szintet írja meg legyen szíves mennyi lámpást gyújtogatott.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    pindurka (HU1) mondta: És igen, én is egyetértek, h mi a francnak a fbp, hisz full mínuszosan is lehet termelni  >:)  :D
    jéé, végre vki aki ezzel egyetért :D igen, igy igaz minuszosan is lehet termelni a faluban, persze ha nem sajnálod a pénzed
    én igazából azért utálom... (vagy h pontosabb legyek gyűlölöm) az FBP-s diszeket mert azoknál létezik olyan h újraépitési idő, ami ált ban nem kevés. ha beveszem a farmról újra kell épiteni. és ez jelentős akadály ha pl át akarom rendezni a farmomat. a sima diszeknél nincs ilyen, nem lopja az időmet az újraépitéssel


    Elejében én is megszívtam a FBP-s díszek le-fölrakásával, mivel nem tudtam, hogy ezeknek van újraépítési ideje. Azért ha valakinek elég sok régi dísze van, akkor azok raktárba tevésével talán fel lehet szabadítani annyi helyet, hogy a FBP-s díszek levétele nélkül is lehessen rendezgetni.És talán egyszer még azt a funkciót is kijavítva visszateszik, amikor házakat és termelő objektumokat is lehetett ideglenesen raktárba tenni...
  • svablinger (HU1)svablinger (HU1) Bejegyzések: 0
    A  jeges farmon megvettem egy darab földet és nem engedi rá a buldózert. Elárulnák miért van ez?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    A  jeges farmon megvettem egy darab földet és nem engedi rá a buldózert. Elárulnák miért van ez?
    Azért mert építed a földet!
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Nem teljesen világos nekem ez a Happy Hour !
    Most léptem be,és 20% ír a lovasra a 40% az még kérdőjel, a 80% meg már semmis !!
    Nem a 40% kellett volna most adnia ? Az estit meg miért húzza ki,mikor még az nem is esedékes ?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 14.08.2017
    Sziasztok !
    Nem teljesen világos nekem ez a Happy Hour !
    Most léptem be,és 20% ír a lovasra a 40% az még kérdőjel, a 80% meg már semmis !!
    Nem a 40% kellett volna most adnia ? Az estit meg miért húzza ki,mikor még az nem is esedékes ?

    A 'Happy hour bal oldalán láthatod, hogy naponta 3x kell belépni, (vagy egész nap online lenni). Mivel 14:24-kor léptél be először, a mai napra az első kettő %-ost kaphatod meg. A 18:00 órás időpontot (3. belépési lehetőség) elvesztetted!
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Nem teljesen világos nekem ez a Happy Hour !
    Most léptem be,és 20% ír a lovasra a 40% az még kérdőjel, a 80% meg már semmis !!
    Nem a 40% kellett volna most adnia ? Az estit meg miért húzza ki,mikor még az nem is esedékes ?

    A 'Happy hour bal oldalán láthatod, hogy naponta 3x kell belépni, (vagy egész nap online lenni). Mivel 14:24-kor léptél be először, a mai napra az első kettő %-ost kaphatod meg. A 18:00 órás időpontot (3. belépési lehetőség) elvesztetted!
    Szia !
    Akkor ha jól értem,mindig csak 18 óra után lépjek be,és akkor mind a hármat megkapom egymás után ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok !
    Nem teljesen világos nekem ez a Happy Hour !
    Most léptem be,és 20% ír a lovasra a 40% az még kérdőjel, a 80% meg már semmis !!
    Nem a 40% kellett volna most adnia ? Az estit meg miért húzza ki,mikor még az nem is esedékes ?

    A 'Happy hour bal oldalán láthatod, hogy naponta 3x kell belépni, (vagy egész nap online lenni). Mivel 14:24-kor léptél be először, a mai napra az első kettő %-ost kaphatod meg. A 18:00 órás időpontot (3. belépési lehetőség) elvesztetted!
    Szia !
    Akkor ha jól értem,mindig csak 18 óra után lépjek be,és akkor mind a hármat megkapom egymás után ?
    Nem. Reggel 7 és 10, délután 1 és 3 közt, valamint este kell belépned 7 és 9 közt. Ha így teszel mindhárom meglesz.
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Nem teljesen világos nekem ez a Happy Hour !
    Most léptem be,és 20% ír a lovasra a 40% az még kérdőjel, a 80% meg már semmis !!
    Nem a 40% kellett volna most adnia ? Az estit meg miért húzza ki,mikor még az nem is esedékes ?

    A 'Happy hour bal oldalán láthatod, hogy naponta 3x kell belépni, (vagy egész nap online lenni). Mivel 14:24-kor léptél be először, a mai napra az első kettő %-ost kaphatod meg. A 18:00 órás időpontot (3. belépési lehetőség) elvesztetted!
    Szia !
    Akkor ha jól értem,mindig csak 18 óra után lépjek be,és akkor mind a hármat megkapom egymás után ?
    Nem. Reggel 7 és 10, délután 1 és 3 közt, valamint este kell belépned 7 és 9 közt. Ha így teszel mindhárom meglesz.
    Szia !
    Akkor most adom fel,mert délután léptem be csak,először 20% kaptam,mikor az letelt,utána meg 40% ! Elég érdekes !:)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 14.08.2017
    Nincs ebben semmi érdekes. Már a kezdetektől így működik. Ahhoz, hogy mind a három százalékra jogosult legyél, mint írtuk is, az adott időpontok alatt be kell jelentkezned a játékba vagy folyamatosan online kell lenned.

    Itt a hivatalos bejelentés róra:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/158394/frissites-2017-08-03-boldog-orak-o-bon-fesztival-gombaszas-hibajavitas#latest
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Szeretném megkérdezni mikor volt az eleje, a Happy Hour-nak? Mert még szerintem ez a második hét! Azonkívül már egész hétre kihúztak valami 80%-t, ezt miért? Ma még szerda van...? A múlt héten egyszer nem tudtam benn lenni és egész hétvégére nem kaptam %-t!!!! Ez miért van? Nem lehet mindig a gépnél ülni, élet is van ezen kívül! Gratula azoknak akik benn tudnak lenni mindig.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szeretném megkérdezni mikor volt az eleje, a Happy Hour-nak? Mert még szerintem ez a második hét! Azonkívül már egész hétre kihúztak valami 80%-t, ezt miért? Ma még szerda van...? A múlt héten egyszer nem tudtam benn lenni és egész hétvégére nem kaptam %-t!!!! Ez miért van? Nem lehet mindig a gépnél ülni, élet is van ezen kívül! Gratula azoknak akik benn tudnak lenni mindig.
    Szia!
    Múlt héten kezdődött. Hétfőnként cserélődik. Nekem most a 4 pipára adott 6%-ot. Gondolom ha több pipád van több %-ot kapsz hétvégére. 
  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogy a bajnoksági érmeért vásárolt tárgyak hová kerültek, mert én sehol sem találom őket.

    Köszönöm a segítséget.
    Györgyi50
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szeretném megkérdezni mikor volt az eleje, a Happy Hour-nak? Mert még szerintem ez a második hét! Azonkívül már egész hétre kihúztak valami 80%-t, ezt miért? Ma még szerda van...? A múlt héten egyszer nem tudtam benn lenni és egész hétvégére nem kaptam %-t!!!! Ez miért van? Nem lehet mindig a gépnél ülni, élet is van ezen kívül! Gratula azoknak akik benn tudnak lenni mindig.
    Nem is kell mindig a gépnél ülni: mindenki annyit játszik, amennyire lehetősége van. Nem kötelező minden feladatot teljesíteni ;)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Azt szeretném megtudni, hogy a bajnoksági érmeért vásárolt tárgyak hová kerültek, mert én sehol sem találom őket.

    Köszönöm a segítséget.
    Györgyi50

    Attól függ mit vettél,ha kinézetet akkor épület fejlesztő karikájában egy lila vödörnél,ha valmijen épületet vettél akkor a raktárban a tematikus épületek dobozban,díszek a fadobozban.
  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Szia!
    Minden vásárolt tárgyam  a "vissza a gyökerekhez" piros virágos jelöléshez tartozik. Ahol el lehet költeni a bajnoksági érméket, ott látom a mennyiségeket, de hová fogja kitenni, mert jelenleg sehol sincsenek. pld. rusztikus farmlaboratórium, kutyaól, termőföld stb.
    Leírhatták volna rendesen a menetét ennek, hogy lehessen értelmezni az egészet.

    Köszönöm, ha tudsz segíteni:
    Györgyi50
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia!
    Minden vásárolt tárgyam  a "vissza a gyökerekhez" piros virágos jelöléshez tartozik. Ahol el lehet költeni a bajnoksági érméket, ott látom a mennyiségeket, de hová fogja kitenni, mert jelenleg sehol sincsenek. pld. rusztikus farmlaboratórium, kutyaól, termőföld stb.
    Leírhatták volna rendesen a menetét ennek, hogy lehessen értelmezni az egészet.

    Köszönöm, ha tudsz segíteni:
    Györgyi50

    Szia!

    A labor, kutyaól stb. körmenüjében látsz egy festékes vödröt. Kattints rá és ott találod amiket vettél. A termőföldre, ólra, istállóra  csak akkor tudod kitenni, ha nincs termelés alatt.
  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Szia!
    Minden vásárolt tárgyam  a "vissza a gyökerekhez" piros virágos jelöléshez tartozik. Ahol el lehet költeni a bajnoksági érméket, ott látom a mennyiségeket, de hová fogja kitenni, mert jelenleg sehol sincsenek. pld. rusztikus farmlaboratórium, kutyaól, termőföld stb.
    Leírhatták volna rendesen a menetét ennek, hogy lehessen értelmezni az egészet.

    Köszönöm, ha tudsz segíteni:
    Györgyi50

    Szia!

    A labor, kutyaól stb. körmenüjében látsz egy festékes vödröt. Kattints rá és ott találod amiket vettél. A termőföldre, ólra, istállóra  csak akkor tudod kitenni, ha nincs termelés alatt.
    Köszönöm szépen a segítséget. Megtaláltam.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    szerkesztette ezt: 16.08.2017
    Ma egész nap vmi furcsa volt a farmomon. Most jöttem rá, h az eddigi 120 helyett, jóval kevesebb szöget készítek a gyárban, mint ezelőtt. Vagyis a boldogóra rövidebb termelési ideje helyett, kevesebbet termelek ugyanannyi idő alatt! Jelentkezett ilyen hiba másnál is?
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Ma egész nap vmi furcsa volt a farmomon. Most jöttem rá, h az eddigi 120 helyett, jóval kevesebb szöget készítek a gyárban, mint ezelőtt. Vagyis a boldogóra rövidebb termelési ideje helyett, kevesebbet termelek ugyanannyi idő alatt! Jelentkezett ilyen hiba másnál is?
    nálam is és a szöviben mindenkinél
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    De csak a kijelző mutat rosszat, a termelés végén a jó db-számot dobja fel. Csak kijelző hiba.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    De csak a kijelző mutat rosszat, a termelés végén a jó db-számot dobja fel. Csak kijelző hiba.
    Sajnos nem, valóban kevesebbet ad, mint azelőtt. 1 frissítés=rengeteg hiba.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Valaki hallgatózott, v jól megvuduztam a játékot, mert most megint a rendes termelés-mennyiséget kaptam! :)
  • Benji08 (HU1)Benji08 (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok!Szeretném kérdezni hogy ha legutóbb befejeztem az Ázsia event 3-as szintjét akkor most elvileg választhanák másik szintet,de nem engedi.Ki tudja elmondani miért?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!Szeretném kérdezni hogy ha legutóbb befejeztem az Ázsia event 3-as szintjét akkor most elvileg választhanák másik szintet,de nem engedi.Ki tudja elmondani miért?
    Ha jól emlékszem, háromszor, vagy négyszer kell megcsinálni a szintet, hogy választhass másikat. Pontosan nem emlékszem hányszor, de minden féle képen többször mint egyszer.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt