Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kritika

1811

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! Nem keverem, erre a simára gondolok. 5165 almával 3-ason megy és kellene még 3465db, hogy 4-es legyen. Ez csak egy példa, mert nekem gőzöm sincs régebben mennyivel ment. De több termésnél is sokallják a mennyiséget a játékosaim. Ezért kérdeztem, hogy esetleg több db kell 1-1 plusz pont/ mp. eléréséhez? Biztosan van, aki szinte db-ra tudja, mihez mennyi kellett előzőleg és most mennyit tapasztal.
     
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 31.07.2017
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! A szövimben többen is azt észlelik, hogy a mostani dobozolósban, mintha több cuccot kérnének, mint régebben. Én nem tudom, mert nekem ez nem hobbim, inkább a halast szeretem. Aki szokta sasolni, hogy miből mennyit kért régen kb. és most mennyit, az reagálja már le az írásomat, hátha okosabbak leszünk.
    Köszi előre is.

    Szia Zurika!

    Azt nem néztem, hogy több cuccost kér-e a dobozolós, de azt látom, hogy nem régen még 50 feladat volt az elnyerhető jutalmaknál ( nem is tudtam a végére érni már jó ideje) Az előző dobozolósnál már be tudtam fejezni, mert a feladatok száma már lecsökkent, nem emlékszem mennyire.
    Most 31 feladat van.
    (A farmom most 246. szinten van)


    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! A szövimben többen is azt észlelik, hogy a mostani dobozolósban, mintha több cuccot kérnének, mint régebben. Én nem tudom, mert nekem ez nem hobbim, inkább a halast szeretem. Aki szokta sasolni, hogy miből mennyit kért régen kb. és most mennyit, az reagálja már le az írásomat, hátha okosabbak leszünk.
    Köszi előre is.
    Szia
    Igen többet kér mindenből a dobozolásnál.
    Petike
    Ez az első eset, amikor határozottan cáfolni lehet a negatív véleményeket!
    Az, hogy kevesebb a felröppenő, vagy több, érzés és szerencse kérdése. De évek óta 1200000 pont kell a főnyeremény 2 ABE-hez, és az 1 mp most is csak 1 mp, az nem képezheti vita tárgyát. Nekem megvan Robi táblázata, annak alapján dobozolok, és határozottan kijelentem, hogy az ezredmásodperces követelmények se változtak!
    Ui.: Annyit tennék hozzá, hogy nekem csak a legmagasabb csoportról vannak adataim.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Köszönöm Robi és Porrima a meggyőző adatokat, én hiszek Nektek. :) Mint írtam én eddig sem követtem ezt figyelemmel, nem néztem, miből mennyit kér, kért. Nem szeretem, ezért nem hajtom magam miatta. :p
    Akik úgy vélelmezték, hogy nem annyi az annyi, mind nagyobb szinten, tehát az utolsó besorolásban vannak.
    Tehát köszönöm, továbbítom Nekik a megcáfolhatatlan tényeket.
    További jó játékot, jó dobozolást!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 09.08.2017
    Sziasztok!
    Most olvastam az elkövetkező időszak programtervezetét. Ne csodálkozzatok ha ismét sok dühös ember lesz, hiszen a dobozolós eventet megborították. Mert most a halas jött volna, de ahogy látom, a normált adják be újra.
    Hát mit mondjak? Ez nagyon-nagyon csúnya volt.
  • aprajafalva (HU1)aprajafalva (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Fel vagyok háborodva vettem aranyért kis és nagy kanna benzint és nem engedi a lovat versenyezni :)

    akkor mért árulják a benzint aranyért és ráadásul ilyen drágán.!!!!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Fel vagyok háborodva vettem aranyért kis és nagy kanna benzint és nem engedi a lovat versenyezni :)

    akkor mért árulják a benzint aranyért és ráadásul ilyen drágán.!!!!

    Nem lehet hogy betanítás alatt áll?
  • aprajafalva (HU1)aprajafalva (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    Sajnos nem 

    Fel vagyok háborodva vettem aranyért kis és nagy kanna benzint és nem engedi a lovat versenyezni :)

    akkor mért árulják a benzint aranyért és ráadásul ilyen drágán.!!!!

    Nem lehet hogy betanítás alatt áll?
    Sajnos nem azért csinálják ,hogy ne jussak tovább 
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Sziaszto          kKomolyan mondom Régota Nem rendszeres játszom    Itt másról sincs szó mint az Arany vásárlásáról Ez már nem játék Miért nem irják ki fizetős játék Külömben ugyse boldogul valaki!         
  • aprajafalva (HU1)aprajafalva (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziaszto          kKomolyan mondom Régota Nem rendszeres játszom    Itt másról sincs szó mint az Arany vásárlásáról Ez már nem játék Miért nem irják ki fizetős játék Külömben ugyse boldogul valaki!         
    Teljesen igazad van
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziaszto          kKomolyan mondom Régota Nem rendszeres játszom    Itt másról sincs szó mint az Arany vásárlásáról Ez már nem játék Miért nem irják ki fizetős játék Külömben ugyse boldogul valaki!         
    Teljesen igazad van
    sziasztok
    azért ez nem teljesen igaz. valóban kell arany, ha gyorsan akarsz haladni, de azért arany nélkül is van lehetőség fejlődni. max nem 1-2 hónap alatt jutsz el egy bizonyos játékosszintre, hanem akár fél év, egy év múlva. attól függ mekkora "magasságra" vágysz :)
    mind2-en elég magas szinten vagytok, Teréz te meg kb 1 éve kezdted, ha jól látom. ahhoz képest igencsak jól állsz :) főleg ha még nem is rendszeresen játszol.......
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Én 4 dik éve játszom!!Akkor nagyon lekicsinled a teljesitményem Igen akkor láthatod Ennyi munkával Pénz nélkül idáig jut az ember!!Számomra az a dühitő Lassan a gazdagok kiváltsága lesz ez a játék!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Én 4 dik éve játszom!!Akkor nagyon lekicsinled a teljesitményem Igen akkor láthatod Ennyi munkával Pénz nélkül idáig jut az ember!!Számomra az a dühitő Lassan a gazdagok kiváltsága lesz ez a játék!!
    ne haragudj, én a fórumon néztem mióta vagy és ott 2016. május van írva. ebből gondoltam, h nemrég kezdted
    mivel nekem az aktuális időpontot írja ki, amikor elkezdtem játszani, így gondoltam neked is és persze a többieknek is
    én több mint 4 éve játszom és közel se vagyok a te szintedhez, igaz nem is tudok egész nap itt lenni, csak du
    és persze amit úgy érzek, h nem tudom megcsinálni, vagy nem tetszik, azt hagyom
    de nem izgatom magam, h mekkora a szintem, ráérek, nem hajt a tatár :smiley:
    és asszem, ha mindenem már fullon lenne, akkor unnám 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Liz65 (HU1) mondta:
    ne haragudj, én a fórumon néztem mióta vagy és ott 2016. május van írva. ebből gondoltam, h nemrég kezdted
    szeva
    ez a fórum is mint a régi, a fórumhoz való csatlakozásod  dátumát mutatja
    én is vmivel korábban regiztem, a fórumra meg később néztem fel úgyhogy azt a dátumot látom amikor a fórumhoz csatlakoztam
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szeva
    ez a fórum is mint a régi, a fórumhoz való csatlakozásod  dátumát mutatja
    én is vmivel korábban regiztem, a fórumra meg később néztem fel úgyhogy azt a dátumot látom amikor a fórumhoz csatlakoztam
    szia
    kösz az infót
    bár kizárt, h én a regizésem napján fórumoztam, mert csak kb 2-3 éve fórumozok :smiley:
    akkoriban örültem, ha a farmon eligazodom :smiley: de persze ez még nem zárja ki, h csak azt mutatja
    lehet, h 4 éve bekukk a fórumra. ki emléxik már rá? :)
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    Sziasztok!
    Én nemrég kezdtem újra a játékot, most 99-es vagyok, arany nélkül. Igaz, h én naponta aránylag sokat tudok itt lenni, de pl amikor kórházban voltam (idén 5 hónapig) állt a farm. Van olyan szövitársam, aki kb 2 hónapja kezdte, szintén arany nélkül, és majdnem 50-es szintű.  Egyetértek Liz-el, haladok ahogy tudok és kész, ez játék, és messze nem arról szól, h néhány hónap alatt fullos legyél. Szerintem is nagyon unalmas lenne akkor az egész. Ráadásul gondolkozz el azon, kedves Teréz, h mivel játszanál, ha nem lennének olyanok, akik vesznek aranyat és ezzel fenntartják a játékot.
    Post edited by pindurka (HU1) on
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Mivel játszanék Ha nem vennének aranyat Akkor legalább egy igazságos játék lenne Itt nem ügyességről szól Kinek mennyi a pénze !!Egyszerűen gyomorforgató!!Nagyon örülök másnak semmi másra nem kell a pénz Ide bele ölje!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    Mivel játszanék Ha nem vennének aranyat Akkor legalább egy igazságos játék lenne Itt nem ügyességről szól Kinek mennyi a pénze !!Egyszerűen gyomorforgató!!Nagyon örülök másnak semmi másra nem kell a pénz Ide bele ölje!!

    Keves Teréz! :)

    Egy kicsit furcsán látod a dolgokat. Ami neked játék, az nekik munkahely. Ami neked gyomorforgató, az teszi számodra lehetségessé az ingyen játékot.
    Ha senki nem venne aranyat, nekik nem lenne bevétel, nem kapnának fizetést...nem lenne játék. Ők sem azért kapják a közértben a kenyeret, mert bemegy és felmutat egy igazolványt, hogy az neki jár. Ők is pénzből élnek, akárcsak te és mindenki más.

    Zsu
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Kedves Zsuzsa Ne bántani akarlak Akkor lettél volna ilyen aktiv Mikor eltünt a 170 milló dollárom Ami soha nem került meg  Meg a 11800 aranyam Kommentem befejeztem!!
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Kedves Teréz!
    Egyetértek Zsuzsival, a további véleményemet részben már leírtam. A Te hozzászólásod viszont fröcsög a rosszindulattól (már amennyit nehezen ki tudok betűzni belőle), úgyhogy nem is értem miért játszol. Amennyire meg tudom ítélni a szavaidat, Te nem a játék öröméért, hanem valami másért vagy itt, amire senki nem kötelez. Nekem se tetszik, h esélyem sincs azokkal szemben, akik aranyat használnak, de a lehetőség mindenkinek adott, ha nem élsz vele, akkor ne kritizálj másokat, és főleg ne ilyen ordenáré hangnemben.
    maja
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Én nem ordenálé vagyok Csak leirtam Amit sokan nem tettek meg !! A képmutatás a legnagyobb betegség!!

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.08.2017
    Kedves Zsuzsa Ne bántani akarlak Akkor lettél volna ilyen aktiv Mikor eltünt a 170 milló dollárom Ami soha nem került meg  Meg a 11800 aranyam Kommentem befejeztem!!
    Szia!
    Ne haragudj, hogy megkérdezem, amikor ezek eltűntek jelezted az ügyfélszolgálat fele? Ha nem tudtál angolul, kértél Zsuzsitól segítséget?

  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok!
    Akinek nem tetszik a játék mert irigy másokra akkor menjen a  Mario játékkal játszani ott nagyobb örömet fog találni mint a big farmon.
    Mindenkinek saját joga eldönteni aranyoz-e vagy sem.
    Ne hogy már azért ne aranyozzon valaki mert egyeseknek nem tetszik.
    Nálunk a vadász viszi a puskát nem a nyúl!


  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Kedves Robi Miért lennék én irigy Nem más hátán kapaszkodtam én fel Amit elértem Saját 4 évi kemény munkám!!
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    A Hiányokat Jeleztem a Zsuzsának!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A Hiányokat Jeleztem a Zsuzsának!!
    Gondolom, s ahogy ismerem őt segített neked, nem tudom elképzelni, hogy nem tette meg. És mivel ő is játékos, többet nem tud segíteni, minthogy segít megírni a levelet az ügyfélszolgálatnak. Innentől már a mi kezünk se nyúlik tovább hidd el.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    A Hiányokat Jeleztem a Zsuzsának!!
    igen, jelezted és Zsuzsi meg is tette ami egy moderátortól telik, ettől többet ő se tehetett. sőt... mivel angol nyelven lehet kommunikálni a Supporttal, még a levelet is megírta helyetted. az alábbi linken olvasható

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3271069/#Comment_3271069

    ezen kívül te saját magad vallottad be, h megadtad további 2 játékosnak is a jelszavadat, miáltal észrevetted a pénz eltűnését. ezt most nem linkelem, hanem bemásolom, h jól látható legyen :)


    mikor többen írtuk, h jól meg kell gondolni, kinek adod meg a jelszavadat, akkor ezt válaszoltad



    szóval felesleges a feszültséget csinálni, ha már te saját magad adtad meg a jelszavadat a farmodhoz és úgy tűnt el a pénzed, ezen senki sem tud segíteni
    mindenki a saját kárán tanul
    ez miatt senki sem vonható felelősségre max saját magadat okolhatod

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt