Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.08.03.] Boldog órák | O-bon Fesztivál | Gombászás | Hibajavítás

137

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Igen, ezt felfogtam! De hogyan??? Aktiválni kel valamit? Mert van ott 3 fokozat is: 50, 100, 200%.
    Mert hiába ott fityeg, hogy bodog óra, én nem lettem tőle boldogabb, csak ismét csalódott. Mert hát nem kaptam én többet sehol horgász TP ből, ép most lett kész a 8 órás TP-s horgászata Olegnek, termeltem az sellő öbölben is, sőt csalit is előállítottam a hajójavítóban és hajókról is betakaritottam a halat, de semmi plussz.

    Másrészt megint egy random baromság, mint a faluligás jutalmakban megvásárolható serkentők, MAJD ŐK ELDÖNTIK MIKOR LESZ RÁ NEKED SZÜKSÉGED (pláne a felröppenő serkentő), nagyon hasznos.

    Szia!
    Nem kell aktiválni semmit,a három fokozat mellett ott vannak az idők baloldalt akkor aktív a boldog óra.
    De nem adott neki többet, fentebb írta!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.08.2017
    De nem adott neki többet, fentebb írta!
    Valószínűleg hiba van a boldog óránál, ha többet tudunk, jelezzük.

    Közben megtudtam, hogy mégsem hiba, hanem a horgászati TP serkentő csak a hajó építés, Oleg horgászásakor, és a kézi horgászáskor érvényes, másban nem.

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Nem kellene először a játék hibáit kijavítani és csak utána berakni egy újabb pénznyelőt ?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 07.08.2017
    Én nem tapasztalom, hogy valamiből is többem lenne, a boldog órák eltelte után, pedig halászok, horgászok rendületlenül :) 
    0 százalékon áll alól a sáv is, pedig már másodjára van boldog órák.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.08.2017
    Én nem tapasztalom, hogy valamiből is többem lenne, a boldog órák eltelte után, pedig halászok, horgászok rendületlenül :) 
    0 százalékon áll alól a sáv is, pedig már másodjára van boldog órák.
    Az alsó sáv akkor fog változni, ha 1 nap mind a 3 boldog időszakban beléptél. Azaz reggeli, déli és esti időszakban is, azaz mind a 3 helyen pipa van az oszlopban.

    A halászat nem számít, csak Oleg horgász TP-je, meg a pecázás TP-je és a hajóépítés.
    pl:375 horgászTP + (100% boldog óra serkentő + 70% halászati gép) = 1012
    Nézd meg egy 15 perces Oleg horgászattal. 15 percre ha kiküldöd Oleget horgászati TP-re, nézd meg mennyit mutat amikor kiküldöd, s nézd meg azt mennyit fog hozni.

  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    r0b33 (HU1) mondta:
    Nem kellene először a játék hibáit kijavítani és csak utána berakni egy újabb pénznyelőt ?
    Főleg, hogy ebben aztán azon kívül, hogy bizonyos időben belépsz a játékba, az égvilágon semmit nem kell tenned. Pont nem kerül egy fillérbe sem. Sőt! nem is tudnál rá költeni, még ha akarnál sem...
    :D:D:D:D:D


    Nem tudtam ,hogy a Keresd a párját játékhoz az érmeket ingyen adják :))  Ha Te tudod mond meg hol lehet arany nélkül érméket szerezni.

    Azt tudom,hogy a Boldog órákhoz nem kell pénz .

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139


    Nem tudtam ,hogy a Keresd a párját játékhoz az érmeket ingyen adják :))  Ha Te tudod mond meg hol lehet arany nélkül érméket szerezni.

    Azt tudom,hogy a Boldog órákhoz nem kell pénz .

    Szia!

    Az általad jelzett pénznyelő már egy pár hete biztos játékban van ez éppen a szöviversenyes változata. Eleinte kaptunk 10 érmét ingyen. Aztán ez megszűnt, akkor gyakrabban kaptunk felröppenőt a szamaraktól, bolttól, Sellő-öbölből, stb., viszont mára ezek felröppenése is lecsökkent (tapasztalatom szerint, mert hivatalos bejelentést erre nem kaptunk)
    Időnként, ha nem is olyan gyakran, mint korábban, de továbbra is adnak ezek a helyek termelésnél, tehát pár darabot kapunk ingyen is a játékban. Emellett még aranyért vásárolható.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119


    Nem tudtam ,hogy a Keresd a párját játékhoz az érmeket ingyen adják :))  Ha Te tudod mond meg hol lehet arany nélkül érméket szerezni.

    Azt tudom,hogy a Boldog órákhoz nem kell pénz .

    Szia!

    Az általad jelzett pénznyelő már egy pár hete biztos játékban van ez éppen a szöviversenyes változata. Eleinte kaptunk 10 érmét ingyen. Aztán ez megszűnt, akkor gyakrabban kaptunk felröppenőt a szamaraktól, bolttól, Sellő-öbölből, stb., viszont mára ezek felröppenése is lecsökkent (tapasztalatom szerint, mert hivatalos bejelentést erre nem kaptunk)
    Időnként, ha nem is olyan gyakran, mint korábban, de továbbra is adnak ezek a helyek termelésnél, tehát pár darabot kapunk ingyen is a játékban. Emellett még aranyért vásárolható.

    Igen ,ezt tudjuk ,de a kérdésem lényege a frisítéssel okozott hibák ( locsolás, kijelzők ) javítása volt ,s arra nem kaptam választ .
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Igen ,ezt tudjuk ,de a kérdésem lényege a frisítéssel okozott hibák ( locsolás, kijelzők ) javítása volt ,s arra nem kaptam választ .
    Bocsánat, hogy nem értettük a kérdésedet, s így helyes választ sem kaphattál rá. Még mindig nem teljesen világos, de próbálok újra választ adni.
    Várhatóan a következő frissítéssel fognak majd kimenni a javítások. Tudnak a kacsák-tyúkok, a locsolás és egyéb hibákról is, és gondolom dolgoznak is a javításukon, s még a hotfix-et sem tartom elképzelhetetlennek. Azt viszont tudjuk, ha hiba van, meg kell találni az okot, s utána lehet javítani, s ez nem sokszor nem 1-2 napos dolog. Megértem a problémát. 
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    Biztos ,hogy nem itt a helye ,de ide írom ,mert most ezzel foglalkozunk .

    A szövetkezeti bajnokság is elvesztette az eredeti célját ,mert ma nem a küldetések teljesítésével lehet sok EP pontot szerezni ,hanem a Szerencsekerékkel és a Keresd a párját játékkal.

    Ez így már nem erőviszonyokat ,hanem pénztárcákat mér fel .

    Sajnos.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Biztos ,hogy nem itt a helye ,de ide írom ,mert most ezzel foglalkozunk .

    A szövetkezeti bajnokság is elvesztette az eredeti célját ,mert ma nem a küldetések teljesítésével lehet sok EP pontot szerezni ,hanem a Szerencsekerékkel és a Keresd a párját játékkal.

    Ez így már nem erőviszonyokat ,hanem pénztárcákat mér fel .

    Sajnos.


    Szia! :)

    Akkor aki eddig aranyat használt vagy hínárt, amit aranyért vett az eddig az erőviszonyokat mérte fel? (Bocsáss meg, de nem hiszem.) Nem célom ezzel meddő vitát nyitni, de eddig is aki akart, az használt aranyat, ha nagyon nyerni akart. Nem véletlen vannak azok a magas ep számok. ;)

    A GGS pedig ezt az eventet is hozzáigazította a szövetkezeti bajnoksághoz. Ha a bajnokságnak vége, és újra visszatér, szerintem ismét nem elismertségi pontokat kaptok majd ajándékba. :)

    Zsu
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    Biztos ,hogy nem itt a helye ,de ide írom ,mert most ezzel foglalkozunk .

    A szövetkezeti bajnokság is elvesztette az eredeti célját ,mert ma nem a küldetések teljesítésével lehet sok EP pontot szerezni ,hanem a Szerencsekerékkel és a Keresd a párját játékkal.

    Ez így már nem erőviszonyokat ,hanem pénztárcákat mér fel .

    Sajnos.


    Szia! :)

    Akkor aki eddig aranyat használt vagy hínárt, amit aranyért vett az eddig az erőviszonyokat mérte fel? (Bocsáss meg, de nem hiszem.) Nem célom ezzel meddő vitát nyitni, de eddig is aki akart, az használt aranyat, ha nagyon nyerni akart. Nem véletlen vannak azok a magas ep számok. ;)

    A GGS pedig ezt az eventet is hozzáigazította a szövetkezeti bajnoksághoz. Ha a bajnokságnak vége, és újra visszatér, szerintem ismét nem elismertségi pontokat kaptok majd ajándékba. :)

    Zsu

    Nem is vitázni akarok ,de a magas EP számok zöme a szerencsekerék beillesztése óta van. Hínárt és egyéb serkentőket a küldiben használnak a játékosok ,míg a szerencsekeréknek és a keresd a párját játéknak nem sok köze van a küldetésekhez.
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!

    Csatlakoznék RED WOLF szavaihoz, illetve kiegésziteném.
    Az egy dolog, hogy valaki aranyat hasznát, hogy küldit nyerjen. Dolgozik vele! Na de a mostani villámgyors ajánlatokban megvenni a kész EP-t. Na ez az ami már nem verseny! Semmit sem kell tenni csak percenként vásárolni. 
    Persze aki megteheti vegye meg. NA de akkor mi is a VERSENY? Kinek van többre aranya?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.08.2017
    Nem is vitázni akarok ,de a magas EP számok zöme a szerencsekerék beillesztése óta van. Hínárt és egyéb serkentőket a küldiben használnak a játékosok ,míg a szerencsekeréknek és a keresd a párját játéknak nem sok köze van a küldetésekhez.

    Nyilvánvaló, hogy a GGS minden olyan lehetőséget megteremt, amivel a játékosok pénzköltési kedvét növelni tudja, hiszen mint már sokszor leírtuk, nem jótékonysági intézmény, hanem az ott dolgozóknak munkahely. Ugyanolyan munka, mint másnak a pék vagy a buszsofőr állása. Egyértelmű cél, hogy a havi fizetésük biztosan meglegyen. Ez csak a mi oldalunkról nézve lehet egy fajta kikapcsolódás, játék. Ha te is azon az oldalon ülnél, te is azon dolgoznál, hogy a munkád minél tovább biztosítva legyen.


    Red Wolf (HU1) mondta:
    Ez így már nem erőviszonyokat ,hanem pénztárcákat mér fel .

    Sajnos.


    Most bocsánat, de volt olyan bármikor is, hogy a tényleges erőviszonyokat mérte fel? Vagy a kevesebb aranyhasználati lehetőség az megfelelt ennek, csak ez nem, hogy most már bárhonnan lehet EP-t szerezni, nem kell hozzá küldetés? Nem teljesen mindegy, hogy valaki 100 ezer forintnyi aranyat küldetésekbe tesz bele, és onnan van neki egy kazal pontja vagy pedig ugyanezt a 100 forintot arra költi, hogy EP-t vegyen? Az utóbbi megveszi az EP-t küldetés nélkül és talán hagy némi lehetőséget, sikerélményt azoknak, akik meg küldetéssel szeretnének vagy tudnak EP-t gyűjteni.

    Olyan pedig szerintem nincs, hogy egyenlő erőviszony, mert soha nem fog két tökéletesen összepasszoló ellenfelet összesorsolni a játék, nem hogy hatot! Hiszen minden játékos másképp képzeli el, hogyan és miként "tökéletes" a farmja...
    Ha még a szinteket vennénk alapul, akkor sem egyenlőek az erőviszonyok, mert valaki például 4 tehenet épít, valaki meg 24-et. Akkor már őket sem lehetne összerakni, mert akinek 20 tehénnel többje van, az mindjárt jobb esélyekkel indul, 100 % nyertes...és itt meg is "halna" az egész küldetésesdi, bajnokságosdi.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    A vitát részemről befejezem ,mert nem egyről beszélünk.


  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Most is keletkezett egy hiba. Eltűnt az eddig lejátszott Keresd a párját játék eredménylistája , minden  "0" -án áll ,de az eddig felhasznált érméket nem adták vissza .
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    A vitát részemről befejezem ,mert nem egyről beszélünk.

    Egyről beszélünk, csak más a véleményünk. ;)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Be ragadt az óra.

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szerintem volt már máskor is ilyen villámgyors ajánlat. Talán tavasszal, hogy EP-t lehetett venni. Most nálam annyival előnyösebb a helyzet, hogy megérkezett Lester is a sáskáival. Így már igazán "baba". :) De én erre nem áldozok. :) Bár megmondom, hogy így nagyon nagy már a kísértés. Értik a dolgukat a GGS-nél. :)
    De azért 400.000 arany 3 milla EP-ért, hát ez beteges. (Kivéve, akinek ez a pénz semmi, mert full gazdag.)

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Nem kellene először a játék hibáit kijavítani és csak utána berakni egy újabb pénznyelőt ?
    Laci szerintem ez a játékszoftver annyira összetett, bonyolult, hogy a büdös életben nem fogják kijavítani a hibáit, még akkor sem, ha akarnák :(. Éppen ezért szerintem nem is foglalkoznak vele.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Laci szerintem ez a játékszoftver annyira összetett, bonyolult, hogy a büdös életben nem fogják kijavítani a hibáit, még akkor sem, ha akarnák :(. Éppen ezért szerintem nem is foglalkoznak vele.
    na ez az öreg hiba :)
    mert ha ebből ( is ) élnek, akkor bizony rendesen kellene üzemeltetni. nem foglalkozni vele? ilyet le se írnék 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Laci szerintem ez a játékszoftver annyira összetett, bonyolult, hogy a büdös életben nem fogják kijavítani a hibáit, még akkor sem, ha akarnák :(. Éppen ezért szerintem nem is foglalkoznak vele.
    na ez az öreg hiba :)
    mert ha ebből ( is ) élnek, akkor bizony rendesen kellene üzemeltetni. nem foglalkozni vele? ilyet le se írnék 
    Te ne is írjál ilyet, mert akkor nem tudsz belém kötni. Hogy nekem van igazam, azt az élet bizonyítja. Megismétlem: a büdös életben nem fogják kijavítani a program hibáit, mégis nagyon jól megélnek belőle - egy darabig... Utána megélnek másból!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Te ne is írjál ilyet, mert akkor nem tudsz belém kötni. Hogy nekem van igazam, azt az élet bizonyítja. Megismétlem: a büdös életben nem fogják kijavítani a program hibáit, mégis nagyon jól megélnek belőle - egy darabig... Utána megélnek másból!
    nyugi Porrima, ne húzd fel magad. egy játék miatt nem érdemes :)
  • henny-82 (HU1)henny-82 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Tapasztalt valaki olyat, hogy játszott egy adott időben, de a rendszer nem írta jóvá?
    Tegnap este 19 óra körül szedtem össze cuccokat, de mégsem kaptam meg az időszakra a pipát, így a hétvégi összegző csíkom sem nőt...
    Most akkor mégis ki- be kellene lépni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Tapasztalt valaki olyat, hogy játszott egy adott időben, de a rendszer nem írta jóvá?
    Tegnap este 19 óra körül szedtem össze cuccokat, de mégsem kaptam meg az időszakra a pipát, így a hétvégi összegző csíkom sem nőt...
    Most akkor mégis ki- be kellene lépni?
    Szia!
    Én is azt néztem, hogy a boldog órában érdemes ráfrissíteni a játékra, s akkor biztosan érzékeli a boldog órás időszakot.
  • henny-82 (HU1)henny-82 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia!
    Én is azt néztem, hogy a boldog órában érdemes ráfrissíteni a játékra, s akkor biztosan érzékeli a boldog órás időszakot.
    Szuper! :(
    Akkor ezt buktam... :((
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    James még mindig üres marokkal jött, bár engem ez már meg se lep....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    James még mindig üres marokkal jött, bár engem ez már meg se lep....

    Szia! :)

    Van olyan könyvtári könyved, amiből megvan mind a 6 szint? Mert csak akkor fogod tudni használni. :)

    Zsu
Sign In to comment.