Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[BigFarm - Technikai Bejelentések] - Flash player Projector

«1

Hozzászólások

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Háromszor is elolvastam. 
    Nekem ez olyan magas, mint kacsának a villanypózna. 
    Azért köszönöm a segíteni akarást  :-))) 

    Ilse

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Ilse (HU1) mondta:
    Háromszor is elolvastam. 
    Nekem ez olyan magas, mint kacsának a villanypózna. 
    Azért köszönöm a segíteni akarást  :-))) 

    Ilse


    Én megértelek!

    Két lehetőséged van, szerintem.

    1. Megkérsz egy hozzáértő embert aki elindítja, utána Neked már csak kattintgatni kell, mint eddig.

    2. Nem használod; nem biztos, hogy nagyon sokat veszítesz vele, pláne, ha most nincs különösebb problémád a játékkal...

  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    Láss csodát!! :))
    Elsőre sikerült a leírás alapján, pedig nem vagyok nagy számítógépes guru :)
    Köszönöm Rob :)
    Üdvözlettel Niki
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Én letöltöttem, fogtam az ikont, lehúztam a tálcára, így mindig látható. 
    Rákattintottam, hogy elinduljon, majd a File/open menübe belemásoltam a linket. 
    így kényelmes is meg egyszerű is, ennyi volt az egész. 

    Mondjuk utána kipróbáltam, és még lassabb volt, mint a webes, lassan töltöttek be a terüetek, szóval részemről ennyi volt, de egy próbát megért:)


  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Nekem nem kompaktibilis???? 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    bocsi, de nekem az a véleményem, h míg a Flasht használjuk, tök 8, h milyen környezetben, ugyis omlik
    a játék megérett már a html5-re. amúgy meg túl sok a grafikus és egyéb megjelenés
    ez a játék egyre több memót és egyre jobb vidikarit kíván
    a procit már nem is emlitem :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    bocsi, de nekem az a véleményem, h míg a Flasht használjuk, tök 8, h milyen környezetben, ugyis omlik
    a játék megérett már a html5-re. amúgy meg túl sok a grafikus és egyéb megjelenés
    ez a játék egyre több memót és egyre jobb vidikarit kíván
    a procit már nem is emlitem :)

    Szia! :)

    Lassan két éve ezt az Adobe Flash Player Projectort használom farmozni, mert nekem egy olyan asztali gépem van, amit még valószínű, Frédi és Béni is használt. :D Böngészővel már nem tudnék játszani, mert annyira lassú lenne a játék. Nekem ez bevált. Hiba alig szokott megjelenni rajta, időnként ennél is ugyanúgy szükséges a tisztogatás, mint a böngészőknél. Én csak ajánlani tudom azoknak, akiknek hasonló őskövülete van, mint nekem, de még mindig szeretne azért farmozni. :smiley:

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia! :)

    Lassan két éve ezt az Adobe Flash Player Projectort használom farmozni, mert nekem egy olyan asztali gépem van, amit még valószínű, Frédi és Béni is használt. :D Böngészővel már nem tudnék játszani, mert annyira lassú lenne a játék. Nekem ez bevált. Hiba alig szokott megjelenni rajta, időnként ennél is ugyanúgy szükséges a tisztogatás, mint a böngészőknél. Én csak ajánlani tudom azoknak, akiknek hasonló őskövülete van, mint nekem, de még mindig szeretne azért farmozni. :smiley:

    Zsu
    szia Zsuzsi
    hát minden benne van a pakliban :smiley:
    de ha még tovább tömik a játékot újításokkal, akkor már bizony neked se lesz jó az FPP és a többségnek kevés lesz a most jól működő gépe :)
    hacsak nem jön a beígért megváltás html5 formájában minél előbb
    jól emléxem? év végére ígérték?
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Valaki jelezte már,hogy a szövifákat nem lehet rendesen locsolni ! Mikor meglocsolod,nem tűnik el a kanna !
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok !
    Valaki jelezte már,hogy a szövifákat nem lehet rendesen locsolni ! Mikor meglocsolod,nem tűnik el a kanna !

    Szia Pisti! :)

    Igen, jeleztétek már és egy másik fontos problémára is kitérek a közvetkezőben:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3592721/#Comment_3592721

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 (HU1) mondta:
    azért akkora messiásnak se tituláld a HTML5-t... könnyen lehet erőforrásigényesebb egy flashnél...
    • viszont ott legalább tényleg nincs alternatíva
    • mindenképp böngésző kell hozzá
    • még több a hibalehetőség mert ugyan minden modern böngésző támogatja a HTML5-t, csak nem egyforma mértékben.
    Annyi előnye van, hogy biztonságosabb.
    már pedig 2-3 év múlva nem igen lesz lehetőség mást használni :) a Flash-t mindegyik böngésző tiltani fogja

    amúgy meg ha a FPP-t Zsuzsi már 2 éve használja, akkor miért a GGS-é az érdem? még se találta fel a spanyolviaszt?
    és ha valóban annyira jó, akkor nem is értem, h miért nem osztotta meg Zsuzsi itt a fórumon, hisz nem ma kezdtek el a játékosok panaszkodni a lassúlásra és a Flash összeomlására. mindenféle böngészőt ajánlottatok, holott akkor ebben lenne a megoldás?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.08.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    amúgy meg ha a FPP-t Zsuzsi már 2 éve használja, akkor miért a GGS-é az érdem? még se találta fel a spanyolviaszt?

    Valójában nem. Robi említette nekik is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Valójában nem. Robi említette nekik is.
    még jó h annyi szaki ül ott
    vagy inkább Mekk Elek? :smile:
    r0b33 (HU1) mondta:
    az csak egy szokásos szarkazmus volt...

    előtte való nap hívtam rá fel a programigazgató figyelmét. Másnapra megjelent a GGS a spanyolviasszal...
    húúúha Robi, akkor te tudsz....
    de akkor ezek szrtn ott volt a tarsolyukban, csak arra vártak, h felhívd a figyelmüket rá :) így azonnal bevetették a "titkos fegyvert"

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    az csak egy szokásos szarkazmus volt...

    előtte való nap hívtam rá fel a programigazgató figyelmét. Másnapra megjelent a GGS a spanyolviasszal...

    Ezek szerint, az ötleteket is le nyúlják, nem csak az eventeket.
  • KCsT (HU1)KCsT (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 06.08.2017
    Sziasztok!

    Én már használom egy ideje (korábban a szerző ajánlotta, amit ismételten köszönök!). Az alábbi tapasztalataim vannak:

    Előnyök:
       – gyors, nem lassul be hosszabb használat után sem, mint a böngészők
       – ugyanolyan szép és éles képe van a játéknak teljes képernyős és normál módban (böngészőben a nem teljes képernyős módban nekem életlenebb volt a kép)
       – teljes képernyős módban is van szövegbevitel (böngészőben nincs!)
       – működik az egérgörgős nagyítás (teljes képernyős és normál módban is)
       – egérgörgővel lehet "lapozni" az egyes farmok bal oldali feladatlistájában (nem tudom, mi a neve pontosan: "Szerezz egy 5. szintű sertésólat" és társai)

    Hátrány (eddig csak egyet tapasztaltam):
       – a trópusi sziget minden negyedik-ötödik megnyitásakor a program úgy ahogy van, figyelmeztető üzenet nélkül leáll: kizárólag annál a farmnál jelentkezik, de elég bosszantó

    Mindenkinek javaslom a használatát és köszönjük az ige terjesztőjének!

    ui.: a "nekem ez kínai" kommenteket nemigen értem, van egy faék egyszerűségű program, amit le kell tölteni, el kell indítani és behivatkozni a megadott címet, ennyi (ja, és azért csak át tudunk nevezni egy fájlt...  ;) )

     :) 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    r0b33 (HU1) mondta:
    az csak egy szokásos szarkazmus volt...

    előtte való nap hívtam rá fel a programigazgató figyelmét. Másnapra megjelent a GGS a spanyolviasszal...

    Szia Robi! Szeretném ha megküldenéd a Te első verziódat, mert sztem ott nagyon jól és képekkel illusztrálva
    írtad le az egész mentet. Én megpróbáltam a GGS-ből, de vmi nem sikerült igazán.Lehetséges, hogy elküldöd, mert nem találom a Tiédet! Köszi előre is.
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Mi a csuda történt megint?
    Nem tudok játszani, úgy pörgeti a procimat a játék, hogy az csuda!
    Várni kell sok-sok másodpercet, hogy egy kép bejöjjön!
    Tegnap este még jó volt!

  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Sziasztok!
    Eléggé csalódott vagyok. Letöltöttem a progit az otthoni gépemre. Mindent megcsináltam, és tökéletesen működött.
    Ma bevittem a munkahelyemre, felraktam az ottani gépre, és nem működik :(
    Pedig annyira örültem neki, hogy végre valahogy kikerülhetem a benti informatikusokat, és mégiscsak tudok napközben is egy kicsit játszani. Esküszöm, nem sokat. Csak amikor már kockákat látok az adathalmazoktól.
    Másnak sikerült a munkahelyén alkalmazni? (Nálunk már hónapok óta tiltva van központilag - fészbuk is .... )
    Köszi a válaszokat.
  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Köszönöm :( A választ is, meg a megértést is... :( )
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    r0b33 (HU1) mondta:
    azért akkora messiásnak se tituláld a HTML5-t... könnyen lehet erőforrásigényesebb egy flashnél...
    • viszont ott legalább tényleg nincs alternatíva
    • mindenképp böngésző kell hozzá
    • még több a hibalehetőség mert ugyan minden modern böngésző támogatja a HTML5-t, csak nem egyforma mértékben.
    Annyi előnye van, hogy biztonságosabb.
    már pedig 2-3 év múlva nem igen lesz lehetőség mást használni :) a Flash-t mindegyik böngésző tiltani fogja

    amúgy meg ha a FPP-t Zsuzsi már 2 éve használja, akkor miért a GGS-é az érdem? még se találta fel a spanyolviaszt?
    és ha valóban annyira jó, akkor nem is értem, h miért nem osztotta meg Zsuzsi itt a fórumon, hisz nem ma kezdtek el a játékosok panaszkodni a lassúlásra és a Flash összeomlására. mindenféle böngészőt ajánlottatok, holott akkor ebben lenne a megoldás?
    Robi első bejelentését: "Hölgyeim és Uraim! elő lehet bújni az "illegalitásból" (vannak néhányan akik már használják ezt a módszert, csak amikor ők elkezdték használni még "nem volt szabad" - az idők változnak.)"
    én úgy értelmeztem, hogy a GGS érdeme nem annak felismerése, hogy a Flash-sel lehet farmozni, hanem hogy szabad...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Liz65 (HU1) mondta:
    Robi első bejelentését: "Hölgyeim és Uraim! elő lehet bújni az "illegalitásból" (vannak néhányan akik már használják ezt a módszert, csak amikor ők elkezdték használni még "nem volt szabad" - az idők változnak.)"
    én úgy értelmeztem, hogy a GGS érdeme nem annak felismerése, hogy a Flash-sel lehet farmozni, hanem hogy szabad...
    szia Porrima
    nyilván elkerülte a figyelmedet, h ez a Hivatalos bejelentés szerkesztve lett.
    amikor én ezt a hsz-mat írtam, akkor az első mondat így volt írva:

    "Igeeeen itt van megjött, a GGS feltalálta a spanyolviaszt!"

    erre írtam amit. Robi ezután a beírásom után szerkesztette át a most olvasható Hivatalos közleményre :)

    "Hölgyeim és Uraim! elő lehet bújni az "illegalitásból" (vannak néhányan akik már használják ezt a módszert, csak amikor ők elkezdték használni még "nem volt szabad" - az idők változnak.)"

    ez meg rohadtul nem volt benne  ;)
    szal...... mielőtt megszólnál a beírásom miatt..... főleg ha nem olvastad az eredeti Hivatalost.....
    hidd el..... a GGS tudta, h lehet vele farmozni, nem most fedezte fel :smiley: - legalább is bízom benne, h a szakik nem most hallottak róla először, mert az gáz lenne :smiley: - és miért ne lenne szabad bárkinek is direktbe használni a Flash-t?


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 08.08.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    Robi első bejelentését: "Hölgyeim és Uraim! elő lehet bújni az "illegalitásból" (vannak néhányan akik már használják ezt a módszert, csak amikor ők elkezdték használni még "nem volt szabad" - az idők változnak.)"
    én úgy értelmeztem, hogy a GGS érdeme nem annak felismerése, hogy a Flash-sel lehet farmozni, hanem hogy szabad...
    szia Porrima
    nyilván elkerülte a figyelmedet, h ez a Hivatalos bejelentés szerkesztve lett.
    amikor én ezt a hsz-mat írtam, akkor az első mondat így volt írva:

    "Igeeeen itt van megjött, a GGS feltalálta a spanyolviaszt!"

    erre írtam amit. Robi ezután a beírásom után szerkesztette át a most olvasható Hivatalos közleményre :)

    "Hölgyeim és Uraim! elő lehet bújni az "illegalitásból" (vannak néhányan akik már használják ezt a módszert, csak amikor ők elkezdték használni még "nem volt szabad" - az idők változnak.)"

    ez meg rohadtul nem volt benne  ;)
    szal...... mielőtt megszólnál a beírásom miatt..... főleg ha nem olvastad az eredeti Hivatalost.....
    hidd el..... a GGS tudta, h lehet vele farmozni, nem most fedezte fel :smiley: - legalább is bízom benne, h a szakik nem most hallottak róla először, mert az gáz lenne :smiley: - és miért ne lenne szabad bárkinek is direktbe használni a Flash-t?


    Drága Liz, én annak is örülök, ha megtalálom a keresett hozzászólást, nemhogy a későbbi módosításokat archiváljam ;)
    Hogy "miért ne lenne szabad bárkinek is direktbe használni a Flash-t?" Hát azért, mert a https://bigfarm.goodgamestudios.com/ című belépésnél a GGS kap 1 centet; persze ez csak egy exhas adat, nem hivatalos!
    Amúgy meg megint elbeszélünk egymás mellett :( Miért Neked higyjem el, hogy "a GGS tudta, h lehet vele farmozni", amikor én is ugyanezt írtam ;)
    Ui.: visszatérve Robi eredeti szövegének szerkesztésére: megnéztem, utoljára aug. 3-án volt szerkesztve, Te pedig aug. 4-én szóltál hozzá a html5-tel (https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3592207/#Comment_3592207). Nem gondolom, hogy antedatálta a szerkesztését a kóbor apácák megtévesztésére ;)




  • Viki-ranch (HU1)Viki-ranch (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Szia! Viki-ranch mélytengeri farmról eltűnt a tonhalas doboz, ha tonhalat termelek, halcsalit állít elő. Kérlek segíts. A halpiacon leadtam 7 tonhalas csalit, azóta nincs halcsalis dobozom. Köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Viki-ranch mélytengeri farmról eltűnt a tonhalas doboz, ha tonhalat termelek, halcsalit állít elő. Kérlek segíts. A halpiacon leadtam 7 tonhalas csalit, azóta nincs halcsalis dobozom. Köszönöm
    Mit értesz tonhalas dobozon? Tonhalas hely, ahol azt tudsz kifogni?
    Szeretném, ha kicsit pontosabban fogalmaznál, mert ez így elég nehezen érthető, számomra.
  • Általános hiba. Lépj kapcsolatba a Goodgame Studios támogatási csapatával.

    Support-Info: 
    Command: PBMainmarketGetcontractsResponse
    ErrorCode: 2
    Timestamp: 1505232351
    Zone: 99
    PID:46149
    Teszt szerveren ezt irja,tudna valaki segiteni?
Sign In to comment.