Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.08.03.] Boldog órák | O-bon Fesztivál | Gombászás | Hibajavítás

27

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Robi! És mit tudsz a tesztszerverről?? Fentebb írtam, hogy nyitva van!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Köszike! ;)<3
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    A frissítés óta nem lehet locsolni és a szöviben többen horgászni sem tudnak :(((
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A frissítés óta nem lehet locsolni és a szöviben többen horgászni sem tudnak :(((
    Szia!
    A locsolós hiba ismert volt, de jelezzük a horgászóst is, ha kicsit többet jeleztek róla, megköszönjük.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 (HU1) mondta:
    A tulajdonosnak semmilyen adatával nem rendelkezhetett, és azokat nem kaphatta meg, hacsak a tulaj nem adta át, ami viszont valóban szabályellenes volt már akkor is. kb 8 évvel ezelőtt
    ez mind nagyon szép és nagyon jó, de a BigFarm 4-éves... A GGS legrégebbi játéka az Empire is csak 5...
    Én 2013. február 9-én léptem be a játékba, tehát négy éve, ahogy Robi is írja. Előtte is létezett farmos játék, ami időközben megszűnt, azzal az unokám játszott, így kerültem én is ide. Szóval Pindurka, nyugodjál bele, hogy 8 éve Te nem ezzel a farmos játékkal játsztál!
  • BuBu1950 (HU1)BuBu1950 (HU1) HU1 Bejegyzések: 36
    sziasztok   nálam  is  jelen  van  a  hiba  nem  engedi  meg  locsolni  a  szövi  fákat
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A tulajdonosnak semmilyen adatával nem rendelkezhetett, és azokat nem kaphatta meg, hacsak a tulaj nem adta át, ami viszont valóban szabályellenes volt már akkor is. kb 8 évvel ezelőtt

    2012 nyarán indult a BF. :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A tulajdonosnak semmilyen adatával nem rendelkezhetett, és azokat nem kaphatta meg, hacsak a tulaj nem adta át, ami viszont valóban szabályellenes volt már akkor is. kb 8 évvel ezelőtt

    2012 nyarán indult a BF. :)
    sziasztok
    a Big Farm szülinapja 2012 október vége, november elejére ( max 5.-ke ) tehető vissza
    legalábbis a szülinapi bulik akkor voltak :)
    de 8 éve tuti nem müxik, pindurkának rossz az emlékezete :)
    és soha nem volt legális más farmjára belépni, akárcsak helyettesítési céllal se
    engem ilyenért a kezdetekkor figyelmeztettek a CM-ek
    szal... pindurka talán másik játékra emléxel :)
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Nem tudom, mert nem olvasok róla, csak én vagyok ilyen "lökött" hogy nálam eltűnt a sziget?
    A földgömbön csak ma kellett volna véget érnie, és így nekem ragadtak be és vesztek el termékeim.
    Délutános voltam és este amikor hazajöttem akkor szedtem volna be az utolsó termelést és adtam volna el mindent. De nem volt sziget mire megjöttem. Én nem is értem, de hiányérzetem van:(
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 05.08.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    szal... pindurka talán másik játékra emléxel :)
    az biztos h másik játékra emléxik
    a bigfarm előtt  a ggs-nek létezett egy másik farmos játéka, a Goodgame Farmer, amit megszűntettek
    én ugyan nem játszottam vele, tehát nem ismerem, de azért rákerestem youtube-on, és a gameplayekből kiderül hogy abban a játékban valóban létezett olyan, h mások segithettek neked beszedni a földekről, stb , ahogy pindurka is irta
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok ! A frissítéssel nálam jött egy hiba is, nem engedi locsolni a szövifákat, hibát ír ki.

    A hiba nálam is jelen van! (mosva, vasalva! a gép, a böngésző patyolat tiszta)
    Sziasztok, a hiba nálam és a szövink összes tagjánál jelen van. Csak a saját farmon engedi a szövifát locsolni, a tagokén nem. :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Gigi55 (HU1) mondta:
    Sziasztok ! A frissítéssel nálam jött egy hiba is, nem engedi locsolni a szövifákat, hibát ír ki.

    A hiba nálam is jelen van! (mosva, vasalva! a gép, a böngésző patyolat tiszta)
    Sziasztok, a hiba nálam és a szövink összes tagjánál jelen van. Csak a saját farmon engedi a szövifát locsolni, a tagokén nem. :(
    Szia!
    A hiba ismert Robi a hivatalosba is beleírta tegnap, hogy kb. a következő frissnél várható a javítása, addig mentsétek fel a játékosokat a locsolás alól.,  
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!

    Nem tudom, mert nem olvasok róla, csak én vagyok ilyen "lökött" hogy nálam eltűnt a sziget?
    A földgömbön csak ma kellett volna véget érnie, és így nekem ragadtak be és vesztek el termékeim.
    Délutános voltam és este amikor hazajöttem akkor szedtem volna be az utolsó termelést és adtam volna el mindent. De nem volt sziget mire megjöttem. Én nem is értem, de hiányérzetem van:(
    Szia! A sziget eltűnik kb. 1 hónap van rá, majd jön másik fajta sziget.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!

    Nem tudom, mert nem olvasok róla, csak én vagyok ilyen "lökött" hogy nálam eltűnt a sziget?
    A földgömbön csak ma kellett volna véget érnie, és így nekem ragadtak be és vesztek el termékeim.
    Délutános voltam és este amikor hazajöttem akkor szedtem volna be az utolsó termelést és adtam volna el mindent. De nem volt sziget mire megjöttem. Én nem is értem, de hiányérzetem van:(
    Szia! A sziget eltűnik kb. 1 hónap van rá, majd jön másik fajta sziget.
    A földgömb,azt mutatja mikor megy el a kagyló kereskedő a parkolóból.  A szigeten a termelés 4, vagy 5 nappal hamarabb be fejeződik.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    A földgömb,azt mutatja mikor megy el a kagyló kereskedő a parkolóból.  A szigeten a termelés 4, vagy 5 nappal hamarabb be fejeződik.
    hali
    neeeeem
    a földgömb hamis értékeket mutat
    nézz már rá a kagylókereskedőre, 4 nap múlva megy el, a naptárba meg azt irja ma megy el a sziget, ami amúgy tegnap ment el
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A földgömb,azt mutatja mikor megy el a kagyló kereskedő a parkolóból.  A szigeten a termelés 4, vagy 5 nappal hamarabb be fejeződik.
    hali
    neeeeem
    a földgömb hamis értékeket mutat
    nézz már rá a kagylókereskedőre, 4 nap múlva megy el, a naptárba meg azt irja ma megy el a sziget, ami amúgy tegnap ment el
    Hali! Igazad van, Jó be néztem.
    Akinek e miatt oda lett a havi termelése az hogy szerzi vissza?
    Mondjuk én, be fejeztem, még tegnap előt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hali! Igazad van, Jó be néztem.
    Akinek e miatt oda lett a havi termelése az hogy szerzi vissza?
    Mondjuk én, be fejeztem, még tegnap előt.
    sziasztok
    semmi baj :)
    majd kárpótlásul legközelebb 2 sziget indul 1xre :smiley:
    a mostani ami idő előtt véget ért ( mint a sátras event ) és az aktuális sziget :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Hali!

    Zsu napokkal korábban megírta hogy nem jól mutatja az időt a vb naptár csak rel kellett volna olvasni!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    semmi baj :)
    majd kárpótlásul legközelebb 2 sziget indul 1xre :smiley:
    a mostani ami idő előtt véget ért ( mint a sátras event ) és az aktuális sziget :)

    Nem lett vége harmabb a szigetnek. :)
    Csak aki "összedrótozta" az egyes időpontokat a naptárban, az sajnos nem a sziget végéhez rögzítette, hanem a kagylókereskedő távozásához.
    De ahogy forodme is írta, van róla hivatalos közlemény...ennél többet pedig mi sem tudunk segíteni, hogy mindenkihez elérjen az információ. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem lett vége harmabb a szigetnek. :)
    Csak aki "összedrótozta" az egyes időpontokat a naptárban, az sajnos nem a sziget végéhez rögzítette, hanem a kagylókereskedő távozásához.
    De ahogy forodme is írta, van róla hivatalos közlemény...ennél többet pedig mi sem tudunk segíteni, hogy mindenkihez elérjen az információ. :(
    hát nem tom Zsuzsi kinek mit mutat, mert nekem a kagylókereskedő még 95 órát marad
    a VB térképen meg 5.-i befejezés van írva a szigetnek. ha ez a kereskedővel lett összekeverve, akkor valami itt nagyon nem jó. mert ugyebár ma van 5.-e, de 95 órát marad még. az majdnem 4 nap :)
    szal... akkor hogy is van ez? vagy én nem ismerem sem az órát sem a naptárat. ez is egy lehetőség.......

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.08.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    Nem lett vége harmabb a szigetnek. :)
    Csak aki "összedrótozta" az egyes időpontokat a naptárban, az sajnos nem a sziget végéhez rögzítette, hanem a kagylókereskedő távozásához.
    De ahogy forodme is írta, van róla hivatalos közlemény...ennél többet pedig mi sem tudunk segíteni, hogy mindenkihez elérjen az információ. :(
    hát nem tom Zsuzsi kinek mit mutat, mert nekem a kagylókereskedő még 95 órát marad
    a VB térképen meg 5.-i befejezés van írva a szigetnek. ha ez a kereskedővel lett összekeverve, akkor valami itt nagyon nem jó. mert ugyebár ma van 5.-e, de 95 órát marad még. az majdnem 4 nap :)
    szal... akkor hogy is van ez? vagy én nem ismerem sem az órát sem a naptárat. ez is egy lehetőség....

    Őszintén szólva én magam nem ellenőriztem, csak azt írtam, amit nekem mondtak...bár ezek után végképp rejtély, mihez igazodik. :D
    Azonban a tényen nem változtat, kinn van a hivatalos a sziget végéről.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Őszintén szólva én magam nem ellenőriztem, csak azt írtam, amit nekem mondtak...bár ezek után végképp rejtély, mihez igazodik. :D
    Azonban a tényen nem változtat, kinn van a hivatalos a sziget végéről.
    hát....
    maradjunk annyiban, h majd holnap meglátjuk :smiley:
    ha eltűnik a kereskedő is, akkor az is hibás volt. de csodálkozunk ezen? mert szrtm itt már nincs min, mindenre fel kell készülni :smiley:
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Na itt a boldog óra! De most akkor mi van? Mit kel tenni? Hol a serkentő?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.08.2017
    Na itt a boldog óra! De most akkor mi van? Mit kel tenni? Hol a serkentő?

    Szia!
    A boldog óra időszakokba ha belépsz, vagy bejelentkezve vagy,  azon időn belül él az aznapi serkentő. Nálam ma pl. halászati TP serkentő van, így ha a boldog órában szedem be a hajóim, akkor több halászati TP-t kapok.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Igen, ezt felfogtam! De hogyan??? Aktiválni kel valamit? Mert van ott 3 fokozat is: 50, 100, 200%.
    Mert hiába ott fityeg, hogy bodog óra, én nem lettem tőle boldogabb, csak ismét csalódott. Mert hát nem kaptam én többet sehol horgász TP ből, ép most lett kész a 8 órás TP-s horgászata Olegnek, termeltem az sellő öbölben is, sőt csalit is előállítottam a hajójavítóban és hajókról is betakaritottam a halat, de semmi plussz.

    Másrészt megint egy random baromság, mint a faluligás jutalmakban megvásárolható serkentők, MAJD ŐK ELDÖNTIK MIKOR LESZ RÁ NEKED SZÜKSÉGED (pláne a felröppenő serkentő), nagyon hasznos.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Igen, ezt felfogtam! De hogyan??? Aktiválni kel valamit? Mert van ott 3 fokozat is: 50, 100, 200%.
    Mert hiába ott fityeg, hogy bodog óra, én nem lettem tőle boldogabb, csak ismét csalódott. Mert hát nem kaptam én többet sehol horgász TP ből, ép most lett kész a 8 órás TP-s horgászata Olegnek, termeltem az sellő öbölben is, sőt csalit is előállítottam a hajójavítóban és hajókról is betakaritottam a halat, de semmi plussz.

    Másrészt megint egy random baromság, mint a faluligás jutalmakban megvásárolható serkentők, MAJD ŐK ELDÖNTIK MIKOR LESZ RÁ NEKED SZÜKSÉGED (pláne a felröppenő serkentő), nagyon hasznos.

    Szia!
    Nem kell aktiválni semmit,a három fokozat mellett ott vannak az idők baloldalt akkor aktív a boldog óra.
Sign In to comment.