Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.08.03.] Boldog órák | O-bon Fesztivál | Gombászás | Hibajavítás

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 01.08.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by r0b33 (HU1) on
«137

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Zsuzs!
    Aki dolgozik, hogy tud be lépni ezekbe az idő pontokba?
    Valami kis okost kellet volna mellékelni, hozzá, hogyan oldjuk meg,
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.08.2017
    Egy kis plusz infó. A gombás és az "O-bon fesztivál" nem a frissítés után aktiválódik, így senki se aggódjon, ha pár napig nem fognak megjelenni.


  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    Szia Zsuzs!
    Aki dolgozik, hogy tud be lépni ezekbe az idő pontokba?
    Valami kis okost kellet volna mellékelni, hozzá, hogyan oldjuk meg,
    Bocs, nem Zsu vagyok...
    Naszóval... erre a boldog órára kb úgy kell tekinteni, mint a napi belépési bónuszra. Mindenki magának gyűjtögeti, és abból fog gazdálkodni a hét végén.
    Robi! Nekem nem sok fog össze gyűlni, tiltják a mobil használatát a munka helyemen. Kettő tuti ki esik naponta.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    r0b33 (HU1) mondta:
    Szia Zsuzs!
    Aki dolgozik, hogy tud be lépni ezekbe az idő pontokba?
    Valami kis okost kellet volna mellékelni, hozzá, hogyan oldjuk meg,
    Bocs, nem Zsu vagyok...
    Naszóval... erre a boldog órára kb úgy kell tekinteni, mint a napi belépési bónuszra. Mindenki magának gyűjtögeti, és abból fog gazdálkodni a hét végén.
    Robi! Nekem nem sok fog össze gyűlni, tiltják a mobil használatát a munka helyemen. Kettő tuti ki esik naponta.
    És ha otthon bekapcsolva hagyod a farmod?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 01.08.2017
    És ha otthon bekapcsolva hagyod a farmod?
    Macikaaaa! Nekem ez eszembe se jutott, szuper vagy :):) köszi :)

    Egy idő után le kapcsol a monitor, a laptopon, de a játék attól menni fog vajon? A laptopnak nem lesz baja?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    akkor meg magas lesz a villanyszámla... :D

    ... azért az valahogy érdekes, hogy ezen képesek vagytok aggódni, a napi belépés az kit érdekel, ha egy hétig nem játszok. :D

    Ne úgy tekintsetek erre, mint egy egyszeri eseményre, ez maradni fog. Most problémázunk rajta néhányan, jövő ilyenkor meg senkit nem fog érdekelni, mert mint mondtam, ez ugyanaz lesz, mint a napi belépési bónusz.
    Robi! Én minden nap be lépek mielőtt el megyek a munkába, hajnali négykor.
    A tablet meg egy idő után, magától ki lép a játékból. De a tabit lehet megpróbálom :)A laptopot sajnálom, kínozni.

  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105

    Jaj de jó!
    Pénteken lesz a frissítés a jó nagy változásokkal!
    Legalább biztos, hogy amit elrontanak, az hétvégén rossz is marad!


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Este (HU1) mondta:

    Jaj de jó!
    Pénteken lesz a frissítés a jó nagy változásokkal!
    Legalább biztos, hogy amit elrontanak, az hétvégén rossz is marad!


    Szia!
    Úgy gondolom ez a legjobb megoldás, hiszen akkor mindenki befejezheti az eventjét, s biztos nem történik vele az, mint máskor.
    Pénteken a reggeli órákban lesz, s bízzunk benne még event előtt. Igaz hétvége jön, de rendelkezésre áll a nap. ha bármi gixer lenne. Bízzunk benne a hétvége nyugalmakkal teli lesz e forró időben.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Robi, lenne egy nagyon buta kérdésem.
    Valamikor nagyon régen, mikor először játszottam ezzel a játékkal, lehetőség volt a helyettesítésre, így nem jelentett gondot, ha vki nyaralt, dolgozott, v épp beteg volt, mert a helyettes be tudott lépni, és elrendezte a farmot. Mivel most nincs ilyen gondom, h helyettes kéne, így nem tudom van-e most erre lehetőség. Amennyiben van, akkor Margit54, és a többi dolgozó problémája megoldódhat, csk helyettest kell keresni.
    maja
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    r0b33 (HU1) mondta:
    nekünk nem kell ilyesmiről tudnunk. sőt igazából nem is szabad tudnunk ilyesmiről...

    Oldjátok meg egymás közt, de ha valaki nem kapja vissza a farmját sírva ne jöjjön.
    Robi! 
    Ahogy írtam, ez kérdés volt: régen lehetett (szabályosan), most lehet-e. Kár, h ezt eltörölték, mert sokaknak segített. 
    maja
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    r0b33 (HU1) mondta:
    nekünk nem kell ilyesmiről tudnunk. sőt igazából nem is szabad tudnunk ilyesmiről...

    Oldjátok meg egymás közt, de ha valaki nem kapja vissza a farmját sírva ne jöjjön.
    Robi! 
    Ahogy írtam, ez kérdés volt: régen lehetett (szabályosan), most lehet-e. Kár, h ezt eltörölték, mert sokaknak segített. 
    maja
    Szia!
    Sohasem volt ez meg legálisan. Később innen eredtek a farm lopások, hogy nem tartották be sokan a szabályokat.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Mikor várható a frissítés és a két event indulása ? Mikor lesz vége a szigetnek ? Ma vagy holnap ? A VB naptár menetrendje és a sziget órája nem ugyanazt mutatja.



  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 (HU1) mondta:
    nekünk nem kell ilyesmiről tudnunk. sőt igazából nem is szabad tudnunk ilyesmiről...

    Oldjátok meg egymás közt, de ha valaki nem kapja vissza a farmját sírva ne jöjjön.
    Robi! 
    Ahogy írtam, ez kérdés volt: régen lehetett (szabályosan), most lehet-e. Kár, h ezt eltörölték, mert sokaknak segített. 
    maja
    Én már 4-5 éve játszom, de ilyen "szabályos helyettesítésről" még soha nem hallottam, sőt ellenkezőleg, mindig tiltva volt.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    r0b33 (HU1) mondta:
    nekünk nem kell ilyesmiről tudnunk. sőt igazából nem is szabad tudnunk ilyesmiről...

    Oldjátok meg egymás közt, de ha valaki nem kapja vissza a farmját sírva ne jöjjön.
    Robi! 
    Ahogy írtam, ez kérdés volt: régen lehetett (szabályosan), most lehet-e. Kár, h ezt eltörölték, mert sokaknak segített. 
    maja
    Szia!
    Sohasem volt ez meg legálisan. Később innen eredtek a farm lopások, hogy nem tartották be sokan a szabályokat.
    Ne haragudj macika, de a következőképp kellett csinálni: be kellett jelenteni, h kik helyettesíthetnek, max 2 fő, és csk azok léphettek be vetni, aratni, etetni a farmra a tulajon kívül. Igaz, h ennek már jónéhány éve, de elég jól emlékszem. Nem tudom, h Te mióta játszol, de hidd el, ha csk ezeket tudja csinálni a helyettes, akkor esélye sincs a farmlopásra, ugyanis semmit se tud változtatni, mégpedig azért, mert nem a tulaj jelszavával, hanem a sajátjával tudott csk belépni! A tulajdonosnak semmilyen adatával nem rendelkezhetett, és azokat nem kaphatta meg, hacsak a tulaj nem adta át, ami viszont valóban szabályellenes volt már akkor is. kb 8 évvel ezelőtt
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 (HU1) mondta:
    nekünk nem kell ilyesmiről tudnunk. sőt igazából nem is szabad tudnunk ilyesmiről...

    Oldjátok meg egymás közt, de ha valaki nem kapja vissza a farmját sírva ne jöjjön.
    Robi! 
    Ahogy írtam, ez kérdés volt: régen lehetett (szabályosan), most lehet-e. Kár, h ezt eltörölték, mert sokaknak segített. 
    maja
    Szia!
    Sohasem volt ez meg legálisan. Később innen eredtek a farm lopások, hogy nem tartották be sokan a szabályokat.
    Ne haragudj macika, de a következőképp kellett csinálni: be kellett jelenteni, h kik helyettesíthetnek, max 2 fő, és csk azok léphettek be vetni, aratni, etetni a farmra a tulajon kívül. Igaz, h ennek már jónéhány éve, de elég jól emlékszem. Nem tudom, h Te mióta játszol, de hidd el, ha csk ezeket tudja csinálni a helyettes, akkor esélye sincs a farmlopásra, ugyanis semmit se tud változtatni, mégpedig azért, mert nem a tulaj jelszavával, hanem a sajátjával tudott csk belépni! A tulajdonosnak semmilyen adatával nem rendelkezhetett, és azokat nem kaphatta meg, hacsak a tulaj nem adta át, ami viszont valóban szabályellenes volt már akkor is. kb 8 évvel ezelőtt
    Hát ha ez valamikor nagyon régen valóban létezett, akkor jó megoldásnak tűnik!!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    r0b33 (HU1) mondta:
    nekünk nem kell ilyesmiről tudnunk. sőt igazából nem is szabad tudnunk ilyesmiről...

    Oldjátok meg egymás közt, de ha valaki nem kapja vissza a farmját sírva ne jöjjön.
    Robi! 
    Ahogy írtam, ez kérdés volt: régen lehetett (szabályosan), most lehet-e. Kár, h ezt eltörölték, mert sokaknak segített. 
    maja
    Szia!
    Sohasem volt ez meg legálisan. Később innen eredtek a farm lopások, hogy nem tartották be sokan a szabályokat.
    Ne haragudj macika, de a következőképp kellett csinálni: be kellett jelenteni, h kik helyettesíthetnek, max 2 fő, és csk azok léphettek be vetni, aratni, etetni a farmra a tulajon kívül. Igaz, h ennek már jónéhány éve, de elég jól emlékszem. Nem tudom, h Te mióta játszol, de hidd el, ha csk ezeket tudja csinálni a helyettes, akkor esélye sincs a farmlopásra, ugyanis semmit se tud változtatni, mégpedig azért, mert nem a tulaj jelszavával, hanem a sajátjával tudott csk belépni! A tulajdonosnak semmilyen adatával nem rendelkezhetett, és azokat nem kaphatta meg, hacsak a tulaj nem adta át, ami viszont valóban szabályellenes volt már akkor is. kb 8 évvel ezelőtt

     valami más játékban lehetett ezt nem vitatom. De ebben a játékban biztos nem. Már azért sem mivel ez a játék nincs még 8 éves.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Így igaz, én lassan 5 éve játszom a játékkal, és ilyet még nem hallottam.

    A frissítés csúszásának oka a még futó sziget 14:04-ig tart, s az előtt nem lenne jó a friss beillesztése.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Nem vitatkozom senkivel, de attól, h Ti 5 éve játszotok vele, nem biztos, h a kezdetektől vagytok játékosok. Akkor én azért hagytam abba, mert már nem lehetett fejlődni, csk gyűlt a pénzem, és nem tudtam fejlődni. Most újra tanultam a játékot, és örülök a sok újdonságnak, mert így sokáig lehet játszani anélkül, h az ember megunná.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Sziasztok, 

    amúgy azt lehet tudni, meddig fog így tartani a heti? Mert idő alapján így péntek reggel 7 lenne a vége, de hát az elvett nappali 9 óra helyett az éjjeli 9 óra a végén nem igazán ér sokat. Csak aszerint indítanék 6-ost vagy sem, hogy mi várható vajon. 


    köszi!
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok. A Hawai heti event mikor fog már elindulni? Reggeltől már be van vetve az a nyomorult spéci káposztám! Ilyen csúszással majd az utolsó nap csinálhatjuk egész éjszaka? Valamint a világbajnoksába se biztos, hogy belefér már akkor a vége.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 04.08.2017
    Sziasztok. A Hawai heti event mikor fog már elindulni? Reggeltől már be van vetve az a nyomorult spéci káposztám! Ilyen csúszással majd az utolsó nap csinálhatjuk egész éjszaka? Valamint a világbajnoksába se biztos, hogy belefér már akkor a vége.

    Szia Alexander!

    Idézet Krisztitől:

    A Hawaii és a természet event ma 18:00-kor kezdődik.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/158394/frissites-2017-08-03-boldog-orak-o-bon-fesztival-gombaszas-hibajavitas#latest

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok Modik! Megnyílt a tesztszerver?? A facebookon írták, már vannak bent játékosok is. De hivatalosat semmit nem látok róla. De lehet csak én nem látom.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok ! A frissítéssel nálam jött egy hiba is, nem engedi locsolni a szövifákat, hibát ír ki.
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Első hiba a frissítés után,a locsolásnál tapasztaltam.Ma már locsoltam,és újra pirosak a kannák,de ugye nem enged locsolni.Így viszont nem fogom tudni,(akik később lépnek be,) ki maradt ki a locsolásból.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok ! A frissítéssel nálam jött egy hiba is, nem engedi locsolni a szövifákat, hibát ír ki.

    A hiba nálam is jelen van! (mosva, vasalva! a gép, a böngésző patyolat tiszta)
Sign In to comment.