Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kritika

1711

Hozzászólások

  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Igazán nem kötözködés céljából írok, ne vegye úgy az se aki, úgy szokta! Egyre több a feladat, egyre többfélét tesznek a játékba, de a termelés segítsége nincs hozzá! Gondolok az építkezésre, hosszú az építési idő egy-egy fejlesztésnél, szerintem ez egy farmhoz lett kitalálva és már hányadiknál tartunk? Nem is igazán tudom mit szeretnének, mert gondolom mások is velem együtt haladni, de nem tudok fejleszteni, vagy csak lassan! Már halmozódnak a feladatok a bal-oldalon építésből....lehet nem itt kellett volna szólnom, de nézzétek el nekem mert kritikának szánom!
    Elnézést, hogy mertem írni erről, és ha lehet csak építő hozzászólást kérnék, gunyoskodásból már volt elég!:):):) Köszönöm....
    Egyet értek veled, arról nem beszélve, hogy ennyi farm mellett  csak egy helyen lehet  egyszerre fejleszteni ami valóban nagyon hosszú idő. A képernyő tetejére minek kell egyszerre annyi feladatot, elérhetőséget kitenni, lassan már a fél farmot eltakarja.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    a tűzijáték egy nagy humbuk
    a 10 almásomra, 12 tehenészetemre, 16 földemre egyenként 1-1 felröppenőt adott. szal......
    no comment :smile:
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Liz65 (HU1) mondta:
    a tűzijáték egy nagy humbuk
    a 10 almásomra, 12 tehenészetemre, 16 földemre egyenként 1-1 felröppenőt adott. szal......
    no comment :smile:

    Hali!

    Épp azon gondolkodtam hogy megírom,amíg tart a tűzijáték alig ad felröpit.Nekem a 10 almásra 6 röfire meg 8 földre adott összesen egyet.
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    216-os szinten vagyok, eddig megtudtam csinálni az eventek legmagasabb szintjét, most már 3. alkalommal bukom el. 2 eventet idő előtt elvettek , most lehetetlen megcsinálni. pedig min. napi 6-8 órát töltök a játékkal. A kenyérmorzsát 2 napja gyűjtöm és még sehol nincs :). 8-9 szintre vannak felhúzva a földjeim, fáim. Miért lehetetlenítik így el a játékot, hogy csak arannyal lehessen megcsinálni?? Megy el a kedvem az egész játéktól, már nem élvezetes
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    216-os szinten vagyok, eddig megtudtam csinálni az eventek legmagasabb szintjét, most már 3. alkalommal bukom el. 2 eventet idő előtt elvettek , most lehetetlen megcsinálni. pedig min. napi 6-8 órát töltök a játékkal. A kenyérmorzsát 2 napja gyűjtöm és még sehol nincs :). 8-9 szintre vannak felhúzva a földjeim, fáim. Miért lehetetlenítik így el a játékot, hogy csak arannyal lehessen megcsinálni?? Megy el a kedvem az egész játéktól, már nem élvezetes
    Szia!
    Eddig az eventeknek 6 szintje volt, ami most kibővült egy 7. szinttel, ami általában dupla mennyiséget kíván a 6-os szinthez képest. Nem lehetséges, hogy eddig a 6-os szintet csináltad s most a 7-esre kattintottál?

    Ádámmaci
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    216-os szinten vagyok, eddig megtudtam csinálni az eventek legmagasabb szintjét, most már 3. alkalommal bukom el. 2 eventet idő előtt elvettek , most lehetetlen megcsinálni. pedig min. napi 6-8 órát töltök a játékkal. A kenyérmorzsát 2 napja gyűjtöm és még sehol nincs :). 8-9 szintre vannak felhúzva a földjeim, fáim. Miért lehetetlenítik így el a játékot, hogy csak arannyal lehessen megcsinálni?? Megy el a kedvem az egész játéktól, már nem élvezetes
    Szia!
    Eddig az eventeknek 6 szintje volt, ami most kibővült egy 7. szinttel, ami általában dupla mennyiséget kíván a 6-os szinthez képest. Nem lehetséges, hogy eddig a 6-os szintet csináltad s most a 7-esre kattintottál?

    Ádámmaci
    sziasztok
    sajnos azt kell mondanom, h Rózának igaza van. bár mit mond is Robi....
    igenis..... a felröppenők nagyon ritkán jönnek. 10 almásom, 6 cserim, 16 földem és stb van, mégis a learatásnál 2 bogarat kaptam, úgy, h közben éppen tűzijáték volt
    a szövitársam is learatta reggel az egész farmját mikor belépett és 1 bogarat kapott. nem kis farmja van neki sem
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Általában azok ahol minden adja leginkább siló, komposzt és malom, ami leginkább adja. Ez régi tapasztalat s nekem most is bevált.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Általában azok ahol minden adja leginkább siló, komposzt és malom, ami leginkább adja. Ez régi tapasztalat s nekem most is bevált.
    igen Kriszti
    azok adják a legjobban, de ez nem azt jelenti, h leszeded a farmodat és nem kapsz csak 1-et
    mivel ez az utolsó feladat és mindennek kell adnia. a tűzijáték meg elvileg azért van, h jobban adjon. ehhez képest a 2-őt a hajamra is kenhetném, ha nem tartanék tőle, h bogaras leszek :smiley:

    amúgy kár, h az event leírásból kivetted, h mit minek az aratásával kapunk. a régiben ott volt, lehetett előre készülni.......
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.07.2017
    amúgy kár, h az event leírásból kivetted, h mit minek az aratásával kapunk. a régiben ott volt, lehetett előre készülni.......
    Robi blogjában több is van, hiszen ott látszanak az esélyek is a felröppenőknél.
    Siló, komposzt, malom, ezek nagy valószínűséggel adjál, míg a többinél pont fordítva. Nagy az esély arra, hogy nem ad.
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    216-os szinten vagyok, eddig megtudtam csinálni az eventek legmagasabb szintjét, most már 3. alkalommal bukom el. 2 eventet idő előtt elvettek , most lehetetlen megcsinálni. pedig min. napi 6-8 órát töltök a játékkal. A kenyérmorzsát 2 napja gyűjtöm és még sehol nincs :). 8-9 szintre vannak felhúzva a földjeim, fáim. Miért lehetetlenítik így el a játékot, hogy csak arannyal lehessen megcsinálni?? Megy el a kedvem az egész játéktól, már nem élvezetes
    Szia!
    Eddig az eventeknek 6 szintje volt, ami most kibővült egy 7. szinttel, ami általában dupla mennyiséget kíván a 6-os szinthez képest. Nem lehetséges, hogy eddig a 6-os szintet csináltad s most a 7-esre kattintottál?

    Ádámmaci
    Igen valószínű automatikusan a legmagasabbra kattintottam de az, hogy 3040 kenyérmorzsát kér és  2 nap alatt tarok 2015-nél. 12 magas szintű almafám 4 cseri és a földek, szinte egész nap itt ülök a gép elött senki ne mondja, hogy ez reális. Elérhetetlen úgy, hogy fel is adom.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Bocsi Rózsa53!
    Nem az tetszett, h feladod, csupán egyetértettem veled, h bizony most nagyon nehéz teljesíteni a feladatokat!
    Eddig én is simán megcsináltam, most meg (bár én sokkal kisebb szintű vagyok), csk kűszködök!
    maja
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Délután írtam a bejegyzésemet, hogy 2 nap után 2015/3040 a kenyérmorzsám. Most éjfél van, azóta itt ülök a gépnél, aratok vetek, ez idő alatt sikerült 431 morzsát begyűjtenem. Siralmas!!! Elfáradtam ! Egy egész nap alatt nem lehet 1000 db-ot összeszedni. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 26.07.2017
    Igen valószínű automatikusan a legmagasabbra kattintottam de az, hogy 3040 kenyérmorzsát kér és  2 nap alatt tarok 2015-nél. 12 magas szintű almafám 4 cseri és a földek, szinte egész nap itt ülök a gép elött senki ne mondja, hogy ez reális. Elérhetetlen úgy, hogy fel is adom.
    Nem elérhetetlen, sőt aranyozni se kell! Aki biztosra akar menni, az megveszi dollárért a beadandó terményeket, és akkor van ideje van a többi feladatra.


    Délután írtam a bejegyzésemet, hogy 2 nap után 2015/3040 a kenyérmorzsám. Most éjfél van, azóta itt ülök a gépnél, aratok vetek, ez idő alatt sikerült 431 morzsát begyűjtenem. Siralmas!!! Elfáradtam ! Egy egész nap alatt nem lehet 1000 db-ot összeszedni. 
    Róza, segíteni szeretnék!
    A legtöbb kenyérmorzsát a spec. lucerna adja, egy föld óránként elméletileg 32-t. Ha tudsz, építs egyes szintű földeket, amennyit akarsz, csak győzzed speckó maggal. Ha elfogy, akkor a varázsbab és a rózsa ad legtöbbet, de az óránként csak a felét, azaz 15-17 morzsát, de nem kapsz ínhüvelygyulladást

    Próbáld ki, és írjad a mennyiséget, hogy így van-e?
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 26.07.2017
    Délután írtam a bejegyzésemet, hogy 2 nap után 2015/3040 a kenyérmorzsám. Most éjfél van, azóta itt ülök a gépnél, aratok vetek, ez idő alatt sikerült 431 morzsát begyűjtenem. Siralmas!!! Elfáradtam ! Egy egész nap alatt nem lehet 1000 db-ot összeszedni. 
    Szia!
    Az biztos, hogy a 7-es szint mennyisége nagyon sok, s akik a 6-ossal eddig éppen, hogy végeztek, azok számára ez nagyon, de nagyon nehéz. Amit Gyuri javasolt, az pedig valóban megoldás lehet ilyen esetben, hogy amit be kell adni, azt megveszed, s beadod, s utána csak a felröppenőkre koncentrálsz. Ha kell, hogy mi milyen eséllyel ad, s mi ad a legnagyobb eséllyel, akkor látogasd meg Robi blogját, ott szépen látszanak ezek, s kicsit könnyebbé tudod tenni az eventet.
    Ádámmaci
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    Eddig ebben a beszélgetésben pont nem mondtam semmit.
    Hali
    igazad van, ebben a beszélgetésben nem.., de máshol igen
    itt Liz arra gondolt h szerinte nehezitették a felrőpis feladatokat és ezért adja olyan rosszul őket és állitólag  ezért nehezebb megcsinálni az ilyen feladatokat mint régen. Te pedig azt állitod h nem történt semmi változás
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    r0b33 (HU1) mondta:
    Eddig ebben a beszélgetésben pont nem mondtam semmit.
    Hali
    igazad van, ebben a beszélgetésben nem.., de máshol igen
    itt Liz arra gondolt h szerinte nehezitették a felrőpis feladatokat és ezért adja olyan rosszul őket és állitólag  ezért nehezebb megcsinálni az ilyen feladatokat mint régen. Te pedig azt állitod h nem történt semmi változás
    Vannak eventek, amelyeknél nagyobb az esély a felröppenők hiányára, és vannak olyanok, ahol nagyobb az esély, hogy ad, mint nem. Ez eddig is így volt. Vissza lehetne nézni, hogy korábban is mely felröppenők esetében jöttek a panaszkodások, s lehet kiderülne ugyanazoknál. Nem lehet minden felröppenőt azonos szinten említeni, mert van amiket jobban, van, amiket ritkábban ad.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Én azt tapasztaltam, h a világbajnokság kezdete óta a felröppenők gyakorisága erősen visszaesett. Amíg a szükséges morzsákat, bogarakat, stb eddig simán összeszedtem (köszönet a sok hasznos tippért), most csk kínlódok velük.
    maja
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Én azt tapasztaltam, h a világbajnokság kezdete óta a felröppenők gyakorisága erősen visszaesett. Amíg a szükséges morzsákat, bogarakat, stb eddig simán összeszedtem (köszönet a sok hasznos tippért), most csk kínlódok velük.
    maja
    Ugyanazt a szintet csinálod? Nem lehet, hogy az új, legmagasabb szintre kattintottá?
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Már jó ideje 1 nappal az event lejárta előtt kényelmesen betudtam fejezni. A másik farmomon egyel kisebbet vagyis a régi legmagasabbat választottam és ott is nehezebben jutok a végére. Amit lehetett megvettem, sokkal kevesebb a felröppenő, nekem ez a tapasztalatom. 
    Köszönöm a sok tanácsot, itt csinálhatok bár mit. Reggel a 7 búzából 2 felröppenő volt. Nem mai játékos vagyok eddig nem volt problémám az eventekkel, akkor talán még sem én csinálok valamit olyan nagyon rosszul. 
    Ennyit erről :(
    Köszönm
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Már jó ideje 1 nappal az event lejárta előtt kényelmesen betudtam fejezni. A másik farmomon egyel kisebbet vagyis a régi legmagasabbat választottam és ott is nehezebben jutok a végére. Amit lehetett megvettem, sokkal kevesebb a felröppenő, nekem ez a tapasztalatom. 
    Köszönöm a sok tanácsot, itt csinálhatok bár mit. Reggel a 7 búzából 2 felröppenő volt. Nem mai játékos vagyok eddig nem volt problémám az eventekkel, akkor talán még sem én csinálok valamit olyan nagyon rosszul. 
    Ennyit erről :(
    Köszönm
    Szia! Nem könnyű, de a morzsákat én a sima 3 perces lucernával szoktam csinálni. Előtte mindég el adom a farmkezelőben a lucernát, így csak katt, és már le is szedte.Tapasztalataim szerint, az adja a legtöbbet. Igaz kell kitartás hozzá, de meg lehet vele csinálni. A 3 perces lucerna minden felröppenőt jól ad.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Nem, Ádámmaci, nem válthattam, mivel én még túl kicsi vagyok a legmagasabb szinthez. Mindig ugyanazt a szintet csinálom (kisebbet, mint a sajátom), és eddig nem volt gondom. Most is megoldom, csk érezhetően nehezebben. Azért minden tippet köszönök.
    maja
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem, Ádámmaci, nem válthattam, mivel én még túl kicsi vagyok a legmagasabb szinthez. Mindig ugyanazt a szintet csinálom (kisebbet, mint a sajátom), és eddig nem volt gondom. Most is megoldom, csk érezhetően nehezebben. Azért minden tippet köszönök.
    maja
    szia Maja
    sajnos egyet kell veled értenem....
    hiába a modik "elterelő hadművelete", igenis.... sokkal nehezebb megoldani a feladatokat, mint régebben
    persze ha ők is folyamatosan csinálnák az eventeket, akkor éreznék, látnák a különbségeket :)
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! A szövimben többen is azt észlelik, hogy a mostani dobozolósban, mintha több cuccot kérnének, mint régebben. Én nem tudom, mert nekem ez nem hobbim, inkább a halast szeretem. Aki szokta sasolni, hogy miből mennyit kért régen kb. és most mennyit, az reagálja már le az írásomat, hátha okosabbak leszünk.
    Köszi előre is.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Zurika!

    Azt nem néztem, hogy több cuccost kér-e a dobozolós, de azt látom, hogy nem régen még 50 feladat volt az elnyerhető jutalmaknál ( nem is tudtam a végére érni már jó ideje) Az előző dobozolósnál már be tudtam fejezni, mert a feladatok száma már lecsökkent, nem emlékszem mennyire.
    Most 31 feladat van.
    (A farmom most 246. szinten van)

  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! A szövimben többen is azt észlelik, hogy a mostani dobozolósban, mintha több cuccot kérnének, mint régebben. Én nem tudom, mert nekem ez nem hobbim, inkább a halast szeretem. Aki szokta sasolni, hogy miből mennyit kért régen kb. és most mennyit, az reagálja már le az írásomat, hátha okosabbak leszünk.
    Köszi előre is.
    Szia
    Igen többet kér mindenből a dobozolásnál.
    Petike
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia Zurika!

    Azt nem néztem, hogy több cuccost kér-e a dobozolós, de azt látom, hogy nem régen még 50 feladat volt az elnyerhető jutalmaknál ( nem is tudtam a végére érni már jó ideje) Az előző dobozolósnál már be tudtam fejezni, mert a feladatok száma már lecsökkent, nem emlékszem mennyire.
    Most 31 feladat van.
    (A farmom most 246. szinten van)

    Nem keveritek esetleg a haldobozolást a mostanival? Mert a kettő egészen más!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Zurika!

    Azt nem néztem, hogy több cuccost kér-e a dobozolós, de azt látom, hogy nem régen még 50 feladat volt az elnyerhető jutalmaknál ( nem is tudtam a végére érni már jó ideje) Az előző dobozolósnál már be tudtam fejezni, mert a feladatok száma már lecsökkent, nem emlékszem mennyire.
    Most 31 feladat van.
    (A farmom most 246. szinten van)

    Nem keveritek esetleg a haldobozolást a mostanival? Mert a kettő egészen más!

    Szia Poriima!

    Nem keverem! A síma dobozolósról beszélek!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Egy ideje 31-es az utolsó szint. Végignéztem, szerintem nem kér több pontot az ajándékokhoz.
    Én sem játszom pörgetve, ezért a 8-9-10-es szintekre nézve nem tudok nyilatkozni, de az alacsonyabb szinteken pontosan annyit kér, mint ezelőtt. Tehát pl ahhoz, hogy kukoricával elérd a 6/sec-es sebességet, pontosan ugyanannyi kukoricát kell beszedni, mint ezelőtt. Ez nekem néhány esetre vonatkoztatva fel van írva. 

    Kati

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt