Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.07.20] Kiskapuk és egyéb extrák

13

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!

    Frissítsétek a játékot, a javítás kész!

    Zsu
    Köszönjük szépen, Zsuzsi! 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Nálam úgy látszik, hogy sikeres volt a frissítés, mert nem omlik össze a böngim és nem is veszek észre lassulást.
    Köszönet a helyrehozóknak!
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
    Nálam is megjavult :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia drága Zsú :)
    Azt tom,hogy Ti jelzitek,ha van változás és azt is,hogy ütitek a vasat,csupán a kérdés annyi,hogy lendít e az ügyön,ha írunk a supinak,vagy felesleges,hisz ha nektek nem megy,akkor nekünk sem...?
    Mert tod én feleslegesen nem irkálok (még mikor madzsarul halandzsáztak,akkor sem írtam),de ez a dísz jár nekem és nem tágítok tőle.Szóval vélemény kéne,hogy írjak nekik,avagy sem.
    Köccentem

    Őszinte leszek...tanácstalan vagyok, hiszen van már tapasztalatom az ügyfélszolgálattal kapcsolatban pozitív és negatív is...
    Nem tudom, mennyire érdemes ebben a helyzetben...de majd mindjárt megkérdezem a "főfőt", mennyire szeretnék, ha ilyennel terhelnénk még pluszban az ügyfélszolgálatot.



    Azt mondta a mi "főfőnk", hogy kedden tudnak ebbe jobban belemélyedni. Ebben a pillanatban nincs elég kapacitás (munkaerő) ezzel is foglalkozni.
    Köszi Zsú,akkor keddig maradok a fenekemen és látjuk mi lesz,ha nem változik a helyzet szólj és megszórjuk őket levéllel,hátha akkor úgy már történik vmi.
    Imádás a közbenjárásért :)
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Nekem is van gondom a lassabb játékkal, plussz a böngészőm kb 5 percenként összeomlik! A fiam hallotta, h mérgelődök, erre megjegyezte, h meleg van anya, azt is vedd számításba! Tudom, h ez senkit se vígasztal, de amíg ez a hőség tart, sztem jobb, ha semmit se javítanak, mert az eddigi javítások majdnem mindig több bajt okoztak, mint ahányat megoldottak!
    Kitartást mindenkinek!
    maja
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Iszonyú lassú, ez így már idegölő, élvezhetetlen....6,45 volt hátra a serkentőből, amibe ugye két lucerna szedés beleférne ha nem lenne ilyen lassú de nem fért bele csak 1 szedés s maradt még 1.25....ennyi.  Így rengeteg játékos feladja.. . nem hiába vagyunk 13-adikok.  Arra az órára meg semmi szükség, az is csak lassítja a játékot.
    Üdv. Hanna.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Iszonyú lassú, ez így már idegölő, élvezhetetlen....6,45 volt hátra a serkentőből, amibe ugye két lucerna szedés beleférne ha nem lenne ilyen lassú de nem fért bele csak 1 szedés s maradt még 1.25....ennyi.  Így rengeteg játékos feladja.. . nem hiába vagyunk 13-adikok.  Arra az órára meg semmi szükség, az is csak lassítja a játékot.
    Üdv. Hanna.
    szia
    tegnapelőtt volt egy hibajavítás, azóta nálam jól müxik. belépésnél lassan tölti be a játékot ( gondolom azért, mert már tele van mindennel ), de utána rendesen lehet aratni-vetni. próba a szokásos ceremóniát - ha még nem tetted volna meg - vagy használd a BigDokit
    az órával egyetértek, felesleges. a farm felső része már szinte nem is használható, mert belelóg minden reklám és stb
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali jön vmi újabb leállítás,remélem ez az evim nem tűnik el megint,hisz próbáltam ügyi lenni és az utcsó feladatnál járok,de ha ezt is bebukom akkor kardot rántok.ÁÁÁÁÁ
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! Mi lett az eltűnt természet event kárpótlásával? Adtak valamit?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Mi lett az eltűnt természet event kárpótlásával? Adtak valamit?
    szia Margit
    hát csak a szokásosat :smiley:
    egy jó nagy fityiszt az orrunk alá :smiley:
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Mi lett az eltűnt természet event kárpótlásával? Adtak valamit?
    szia Margit
    hát csak a szokásosat :smiley:
    egy jó nagy fityiszt az orrunk alá :smiley:
    Hát Liz, én azért bíztam benne, hogy csak nem nyúlják le a sok mindent amit bele termeltetek.
    Én körübelűl egy fél órával előtte lettem készem mielőtt el tűnt 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.07.2017
    Hát Liz, én azért bíztam benne, hogy csak nem nyúlják le a sok mindent amit bele termeltetek.
    Én körübelűl egy fél órával előtte lettem készem mielőtt el tűnt 
    én szerencsére nem csináltam, de mint ez előtt már 3 esetben, most sem láttam, h jelezték volna a modik a kárpótlást. szépen be lett megint nyelve mint oly sok minden
    ugyan olyan mély csend van körülötte mint az első 3 esetben :smile:
    amúgy elég furcsa, h mindig a sátras eventtel történik ez meg. én tuti nem fogom csinálni többet


    hoztam egy képet. asszem itt az egyéb extrákban jó helyen van
    tényleg ennyire figyelmetlenek? vagy ennyire hülyébe vesznek minket?
    egy kedvenc ajánlat :smiley:



    37.900 arany helyett megvehető 37.900 aranyért :smile:
    ez mindenki kedvenc vásárlási kedvezménye
    csak tessék, tessék!!!
    ritka ajánlat!!!
    kérjük ne szalassza el, mert később majd jól megbánja :smiley:
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Liz65 (HU1) mondta:
    Hát Liz, én azért bíztam benne, hogy csak nem nyúlják le a sok mindent amit bele termeltetek.
    Én körübelűl egy fél órával előtte lettem készem mielőtt el tűnt 
    én szerencsére nem csináltam, de mint ez előtt már 3 esetben, most sem láttam, h jelezték volna a modik a kárpótlást. szépen be lett megint nyelve mint oly sok minden
    ugyan olyan mély csend van körülötte mint az első 3 esetben :smile:
    amúgy elég furcsa, h mindig a sátras eventtel történik ez meg. én tuti nem fogom csinálni többet


    hoztam egy képet. asszem itt az egyéb extrákban jó helyen van
    tényleg ennyire figyelmetlenek? vagy ennyire hülyébe vesznek minket?
    egy kedvenc ajánlat :smiley:



    37.900 arany helyett megvehető 37.900 aranyért :smile:
    ez mindenki kedvenc vásárlási kedvezménye
    csak tessék, tessék!!!
    ritka ajánlat!!!
    kérjük ne szalassza el, mert később majd jól megbánja :smiley:
    Most ilyen akciók vannak a BigFarmban :) Ugyan ez van azzal a kacsaúsztatós dísszel, 29000 helyett megveheted 29000 ért :) Amúgy ti még itt bizakodtattok kárpótlásban :) Amikor már már sokadszor történik ez ezzel az evennttel és mindig ugyan ez volt, szépen csendben feledésbe merült. Ezek után hülye aki belefog legközelebb és jön aztán a panaszkodással, már bocs :)
  • Hannahmontana (HU1)Hannahmontana (HU1) Bejegyzések: 41
    Hát igen, pedig nagyon reméltem, hogy megkapjuk a díszt, már a világbajnokságra is tekintettel,lendített volna rajtunk. ... s tényleg érdekes, hogy mindig csak a természetnél történik ez a dolog, mintha szándékos lenne de nem hiszem, hogy sokan használnának ilyenkor aranyat ha ez a szándékuk vele.Ha meg mégsem szándékos, akkor meg kellene  keresni a hibát, a játékosokat meg kárpótolni kellene. Így lenne a tisztességes.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah hali
    Szerintem türelmesen vártuk a keddi napot,amikor is elgondolkodtak a kárpótláson az elveszett evi miatt.Az egyik ilyen eltűnésnél mindenki megkapta azt a jutit,amelyik feladatnál tartott.Én most sem kérek mást,csak azt a jutit adják ide,ahol tartottam.Azért nem értem,hogy min és miért gondolkodnak,mert nem ez az első eset és ha már 1x megoldották így,akkor most min kell gondolkodni?Tehát nagyon remélem,hogy átgondolták és már a kiosztásnál tartanak...mert kezdek elég morcos lenni.

  • Benji08 (HU1)Benji08 (HU1) Bejegyzések: 9
    Srácok én vagyok az egyetlen aki ez ügyben panaszkodik?Itt vagyok napi 10 órát minim és 2 napja igyekszem az event utolsó feladatát befejezni,mindhiába!Éjjelre vetettem naprát 8 földemre 2 db-ot kaptam,max 10 db kapok egy egy begyujtésnél,hiába rakok spéci magot,spéci tépot,semmi...még idáig az egyetlen ami minden alkalommal adott az a komposztáló,de azt max 3-szor gyűjthetem,a hosszú idő miatt.Ez felháborító és ez van minden farmomon.Elvileg ez a legkönnyebb event akkor mi van?még soha nem sikerült megcsinálnom és nem a lustaság miatt.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Srácok én vagyok az egyetlen aki ez ügyben panaszkodik?Itt vagyok napi 10 órát minim és 2 napja igyekszem az event utolsó feladatát befejezni,mindhiába!Éjjelre vetettem naprát 8 földemre 2 db-ot kaptam,max 10 db kapok egy egy begyujtésnél,hiába rakok spéci magot,spéci tépot,semmi...még idáig az egyetlen ami minden alkalommal adott az a komposztáló,de azt max 3-szor gyűjthetem,a hosszú idő miatt.Ez felháborító és ez van minden farmomon.Elvileg ez a legkönnyebb event akkor mi van?még soha nem sikerült megcsinálnom és nem a lustaság miatt.

    Szia Benji08!

    Nem az egyetlen vagycsak nem jó helyen jársz!
    Itt olvasgathatsz az esélyekről:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128125/kritika#latest

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nah hali
    Szerintem türelmesen vártuk a keddi napot,amikor is elgondolkodtak a kárpótláson az elveszett evi miatt.Az egyik ilyen eltűnésnél mindenki megkapta azt a jutit,amelyik feladatnál tartott.Én most sem kérek mást,csak azt a jutit adják ide,ahol tartottam.Azért nem értem,hogy min és miért gondolkodnak,mert nem ez az első eset és ha már 1x megoldották így,akkor most min kell gondolkodni?Tehát nagyon remélem,hogy átgondolták és már a kiosztásnál tartanak...mert kezdek elég morcos lenni.

    Szia! Teljes mértékben igazad van. Borzasztó nagyon megkellet dolgozni, azért az eventér, bárhol is tartottál, de ha jól emlékszem éppen a befejezés előtt álltál, amikor egyszer csak, el tűnt. Így esélyed se volt a befejezésre.
    Szerintem is megérdemled, a díszt.
    Mondjuk, egy tájékoztatás se ártana, hol tart a folyamat.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Srácok én vagyok az egyetlen aki ez ügyben panaszkodik?Itt vagyok napi 10 órát minim és 2 napja igyekszem az event utolsó feladatát befejezni,mindhiába!Éjjelre vetettem naprát 8 földemre 2 db-ot kaptam,max 10 db kapok egy egy begyujtésnél,hiába rakok spéci magot,spéci tépot,semmi...még idáig az egyetlen ami minden alkalommal adott az a komposztáló,de azt max 3-szor gyűjthetem,a hosszú idő miatt.Ez felháborító és ez van minden farmomon.Elvileg ez a legkönnyebb event akkor mi van?még soha nem sikerült megcsinálnom és nem a lustaság miatt.

    Szia!

    Megnéztelek és szerintem sok a földed és kevés a gyümölcsösöd,sok az üres terület is és szerintem korai volt a sziget inkább a farmot fejleszd,én is csak nagyon soká mentem és akkor sem a szigetre hanem a vikingre mert az a legolcsóbb.
    üdv.
    ui:nem kötözködni akarok hanem segíteni.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Srácok én vagyok az egyetlen aki ez ügyben panaszkodik?Itt vagyok napi 10 órát minim és 2 napja igyekszem az event utolsó feladatát befejezni,mindhiába!Éjjelre vetettem naprát 8 földemre 2 db-ot kaptam,max 10 db kapok egy egy begyujtésnél,hiába rakok spéci magot,spéci tépot,semmi...még idáig az egyetlen ami minden alkalommal adott az a komposztáló,de azt max 3-szor gyűjthetem,a hosszú idő miatt.Ez felháborító és ez van minden farmomon.Elvileg ez a legkönnyebb event akkor mi van?még soha nem sikerült megcsinálnom és nem a lustaság miatt.
    Nem tudom mit gyűjtesz, de a malmot a fő farmon, a gyors malac táppal csináld, nem baj ha ki írja veszteséges, nem az, csak írja,  Az adja a legtöbb felröppenőt, Ha meg a földekről kér felröppenőt, a 3 perces lucernát csináld, vagy a spécit, az sokat ad.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Margit.
    Köszi az együttérzést,igen eléggé meg kellett dolgozni érte és pár pipitáp választott el a végétől :( ezért bánt annyira.Ugye rengeteg tehéntáp kellett,így 2 napig éjjel nappal az ment,így a vb-ben is visszaestem,mert hát az nem hoz túl sok mesterpontot.Sok zs-t vitt el,mert a megvehetőt megvettem.És való igaz,hogy tudtam volna végezni vele már akár előző nap is,ha kicsit jobban figyelek a játékra,de mivel volt idő,így gondoltam belefér.Nah mostmár résen vagyok és inkább gyorsan megcsinálom...de ezt az evit amúgy is utálom és 1x akartam végigcsini,hogy legyen 1 olyan díszem is,mert a tápkeverést még a 6 os fokozatban is pepecselő csinálni,nemhogy a duplázós 7 esben...remélem megkapom..
    még1x köszi a támogatást

    Szia Robi.
    Köszi a választ.Remélem strandolás közben leég a mocsok és a szabiidejét azzal tölti,hogy a rákvörös testét kenegeti,miközben húzódik a bőre.Talán akkor lesz ideje magába szállni és gondolkodni....
  • Benji08 (HU1)Benji08 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 28.07.2017
    Srácok én vagyok az egyetlen aki ez ügyben panaszkodik?Itt vagyok napi 10 órát minim és 2 napja igyekszem az event utolsó feladatát befejezni,mindhiába!Éjjelre vetettem naprát 8 földemre 2 db-ot kaptam,max 10 db kapok egy egy begyujtésnél,hiába rakok spéci magot,spéci tépot,semmi...még idáig az egyetlen ami minden alkalommal adott az a komposztáló,de azt max 3-szor gyűjthetem,a hosszú idő miatt.Ez felháborító és ez van minden farmomon.Elvileg ez a legkönnyebb event akkor mi van?még soha nem sikerült megcsinálnom és nem a lustaság miatt.
    Nem tudom mit gyűjtesz, de a malmot a fő farmon, a gyors malac táppal csináld, nem baj ha ki írja veszteséges, nem az, csak írja,  Az adja a legtöbb felröppenőt, Ha meg a földekről kér felröppenőt, a 3 perces lucernát csináld, vagy a spécit, az sokat ad.
    Köszönöm szépen,már mindegy'Sajna ez sem sikerült,szerintem egyhamar nem is próbálkozok eventekkel.

    fodorme (HU1) mondta:
    Szia!

    Megnéztelek és szerintem sok a földed és kevés a gyümölcsösöd,sok az üres terület is és szerintem korai volt a sziget inkább a farmot fejleszd,én is csak nagyon soká mentem és akkor sem a szigetre hanem a vikingre mert az a legolcsóbb.
    üdv.
    ui:nem kötözködni akarok hanem segíteni.
    Szia!Én nem a sziget farmról beszéltem,hanem a mese eventről,de azért köszi a tanácsot.Egyébként a szigeten az első feladat kész és az nekem bőven elég.

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.07.2017
    Szia!

    Megnéztelek és szerintem sok a földed és kevés a gyümölcsösöd,sok az üres terület is és szerintem korai volt a sziget inkább a farmot fejleszd,én is csak nagyon soká mentem és akkor sem a szigetre hanem a vikingre mert az a legolcsóbb.
    üdv.
    ui:nem kötözködni akarok hanem segíteni.
    Szia!Én nem a sziget farmról beszéltem,hanem a mese eventről,de azért köszi a tanácsot.Egyébként a szigeten az első feladat kész és az nekem bőven elég.
    Úgy látszik nem értetted fodorme hozzászólását :(
    Az rendben van, hogy a szigetnek csak az elejét csináltad, de arra is elment egy csomó pénz meg idő. Ha helyette a főfarmot fejlesztetted volna, akkor lehet, nem lett volna gondod az eventtel.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Benji08 (HU1)Benji08 (HU1) Bejegyzések: 9
    Szia!

    Megnéztelek és szerintem sok a földed és kevés a gyümölcsösöd,sok az üres terület is és szerintem korai volt a sziget inkább a farmot fejleszd,én is csak nagyon soká mentem és akkor sem a szigetre hanem a vikingre mert az a legolcsóbb.
    üdv.
    ui:nem kötözködni akarok hanem segíteni.
    Szia!Én nem a sziget farmról beszéltem,hanem a mese eventről,de azért köszi a tanácsot.Egyébként a szigeten az első feladat kész és az nekem bőven elég.
    Úgy látszik nem értetted fodorme hozzászólását :(
    Az rendben van, hogy a szigetnek csak az elejét csináltad, de arra is elment egy csomó pénz meg idő. Ha helyette a főfarmot fejlesztetted volna, akkor lehet, nem lett volna gondod az eventtel.
    Köszönöm,azt hiszem értettem miről irt fodorme,de nem az volt a gondom hogy nem volt elég fejlett a farmom,szerintem.Az volt a gond h az eventet 3-szinten sem tudtam megcsinálni mert az utolsó feladatnál 1 nap kb max 200 db szentjános bogarat tudtam gyűjteni.De mi köze van ennek a Szigethez és ahoz h mennyire fejlett a farmom,na erre kíváncsi vagyok.Én nem sétődtem meg,hisz a tanácsot szivesen megfogadom.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia!

    Megnéztelek és szerintem sok a földed és kevés a gyümölcsösöd,sok az üres terület is és szerintem korai volt a sziget inkább a farmot fejleszd,én is csak nagyon soká mentem és akkor sem a szigetre hanem a vikingre mert az a legolcsóbb.
    üdv.
    ui:nem kötözködni akarok hanem segíteni.
    Szia!Én nem a sziget farmról beszéltem,hanem a mese eventről,de azért köszi a tanácsot.Egyébként a szigeten az első feladat kész és az nekem bőven elég.
    Úgy látszik nem értetted fodorme hozzászólását :(
    Az rendben van, hogy a szigetnek csak az elejét csináltad, de arra is elment egy csomó pénz meg idő. Ha helyette a főfarmot fejlesztetted volna, akkor lehet, nem lett volna gondod az eventtel.
    Köszönöm,azt hiszem értettem miről irt fodorme,de nem az volt a gondom hogy nem volt elég fejlett a farmom,szerintem.Az volt a gond h az eventet 3-szinten sem tudtam megcsinálni mert az utolsó feladatnál 1 nap kb max 200 db szentjános bogarat tudtam gyűjteni.De mi köze van ennek a Szigethez és ahoz h mennyire fejlett a farmom,na erre kíváncsi vagyok.Én nem sétődtem meg,hisz a tanácsot szivesen megfogadom.
    Most tekintsünk el a farmod fejlettségétől: én nem néztem, nem is nézem meg. De hogy nem játszol a legjobban, abban biztos vagyok, mert egy maxos malomban nedves sertéstáppal egy óra alatt átlagosan 93 szentjánosbogarat lehet gyűjteni. Ez a napi max. 200-hoz képest nagy eltérés. Ha a szigeti építkezések helyett pl. a malmodat bővítetted volna, már előrébb lennél - de mindenki úgy játszik, ahogy jónak látja...
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia Benji08!
    A lényeg, h minnél fejlettebb a farmod, annál több a felröppenő, de ahogy Porrima írta: mindenki úgy játszik, ahogy akar, ill ahogy jónak látja.
    maja
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszönöm,azt hiszem értettem miről irt fodorme,de nem az volt a gondom hogy nem volt elég fejlett a farmom,szerintem.Az volt a gond h az eventet 3-szinten sem tudtam megcsinálni mert az utolsó feladatnál 1 nap kb max 200 db szentjános bogarat tudtam gyűjteni.De mi köze van ennek a Szigethez és ahoz h mennyire fejlett a farmom,na erre kíváncsi vagyok.Én nem sétődtem meg,hisz a tanácsot szivesen megfogadom.
    Most tekintsünk el a farmod fejlettségétől: én nem néztem, nem is nézem meg. De hogy nem játszol a legjobban, abban biztos vagyok, mert egy maxos malomban nedves sertéstáppal egy óra alatt átlagosan 93 szentjánosbogarat lehet gyűjteni. Ez a napi max. 200-hoz képest nagy eltérés. Ha a szigeti építkezések helyett pl. a malmodat bővítetted volna, már előrébb lennél - de mindenki úgy játszik, ahogy jónak látja...
    hali skacok
    szal... Porrimának van igaza, de Benji max 6-ra tudja húzni a malmot, mert csak 56-os szinten van
    Fodorme is igazat szólt, mert a 2 almás és 1 cseri rohadtul kevés az eventekhez.
    a 6 föld  a te szinteden sok, elég egyenlőre 4, almásból tennék 4-5-öt, cseriből min 3-at. valóban rosszul adja a felröppenőket, de a beadandókkal lehet kompenzálni
    a szigetnek meg annyi köze van hozzá, h viszi a sok pénzt
    hogy mennyire fejlett a farmod?......
    hát pont ez az
    nézd meg, h mi kell az eventhez és meglátod...
    most pl az ázsiához az első szinten kell trágya és alma indítás. ha neked 2 almásod van és 4 alma indítás kell, akkor máris veszítesz 3 órát
Sign In to comment.