Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.07.20] Kiskapuk és egyéb extrák

24

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nem is igazán értem, ha rendszeresen elő fordul, ez a hiba, hogy frissítésnél el tűnik az event, miért nem az után történik meg a frissítés, amikor már le járt az adott event ideje. Aki már a hetest csinálja és csak úgy el tűnik neki, annak azért nagyon fájdalmas ám .
    Akár javasolni is lehetne nekik.
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    Az új ikon, ami a magyar időt mutatja, aránytalanul nagy lett. Nagyon sok mindent el takar.

    Az ég világon semmire sem jó, de legalább még egy csomót elvesz a a farmból.
    Mintha nem lenne elég a sok reklám.
    Egyéb előnyök?

  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    épp az utolsó sertéstáp adagom akartam betakarítani, de már nem tudtam kattintani, mert jött a leállás. Mire visszatért a játék már le lett zárva az event. Mintha rendszeresen event zárása előtt történnének ezek a frissítések. :-( De máskor mintha lett volna kárpótlás. Meglátjuk most is lesz-e. Mellesleg épp az ilyen és ehhez hasonló inkorrektség (pl. rákérdezés nélküli arany zabrálás) miatt nem vagyok arany vásárló. És, amíg a kért hibák (?) nem lesznek kijavítva nem is fogok aranyat vásárolni
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Losi (HU1) mondta:
    Itt a fórumon már meg lett tárgyalva, sőt grafikonokkal részletesen bemutatva, hogy egyes halaknál (pl. homár) a 10. fokozatra lépve (akár szándékosan, akár szándéktalanul) lecsökken az idő.
    Hali,

    hűű ez hol van? ez érdekelne. Múltkor nekem is volt ilyen, emiatt nem mertem betenni semmit most 10-esre, jó lenne tudni, mit mehet, mert így mindig csak 9-esen tolom :)

    köszi!!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3581291#Comment_3581291

  • bigfarmer.zsike (HU1)bigfarmer.zsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 21.07.2017

    Verseny versenyt követ a játékban. Az jó, hogy bezárnak néhány kiskaput, azonban sok lelkes játékos előtt magas akadályt emeltek az alábbi újdonsággal.

    "Egyéb változások

    Új tervezős szint - a jelenlegi utolsó előtti szint továbbgördül eggyel: Termékeny föld; Tágas Csűr; Díszes ház; Barátság rét, Farmház (a fő farmon), és minden növénynemesítő."

    Ez bizony megint méltánytalan húzás sokakkal szemben, hiszen csak az arannyal fejleszthető építményeket lehet 10-es szintre fejleszteni!!! És ugyanebbe a kategóriába tartozik ez is: "Extra kézikönyvszintek - A maja kereskedőn keresztül lesznek elérhetők. - ooopsz... majd legközelebb."


    Helyesbítek: Nem 10-es szintre fejleszthetőek, hanem tervező nélkül is magasabb szint érhető el ezeknél a termelő egységeknél.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Verseny versenyt követ a játékban. Az jó, hogy bezárnak néhány kiskaput, azonban sok lelkes játékos előtt magas akadályt emeltek az alábbi újdonsággal.

    "Egyéb változások

    Új tervezős szint - a jelenlegi utolsó előtti szint továbbgördül eggyel: Termékeny föld; Tágas Csűr; Díszes ház; Barátság rét, Farmház (a fő farmon), és minden növénynemesítő."

    Ez bizony megint méltánytalan húzás sokakkal szemben, hiszen csak az arannyal fejleszthető építményeket lehet 10-es szintre fejleszteni!!! És ugyanebbe a kategóriába tartozik ez is: "Extra kézikönyvszintek - A maja kereskedőn keresztül lesznek elérhetők. - ooopsz... majd legközelebb."

    Ne haragudj: ez sztem a félig tele-félig üres pohár esete...
    Miért méltánytalan dolog bárkivel szemben, ha nehéz valamit elérni?
    Méltánytalan dolog 120 km/órás sebességgel haladni autópályán, mert nekem Trabantom van?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Köszönjük a grafikont!
    Én már ki is mentettem fixen. :)

    Az eventhez: Csak magamra vethetek, minek választottam a 7. szintet? Talán a faluBP miatt? Hogy húzzam fel a csapatomat? Mikor ez a legnehezebb és mindig ez tűnik el? Nem gondoltam eléggé át....
    :(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    A frisshez kapcsolódó módosítás pedig értelmetlen. Minek bonyolítják az egészet? Most még azt is számolgatják, hogy ki volt benne a szöviben, ki nem? A végén olyan bonyolult lesz, hogy maguk se tudják követni.....aztán nem tudják, mitől tűnnek el dolgok.
    A lassulás miatt, meg már nem oda kattint az ember, ahova szánja, mert össze-vissza ugrál az egér. 9000 aranyam bánja. nem is tudom mire. De nem is érdekel. Próbáltam keresni, hogy mit "vettem", de semmi szemmel láthatót.....
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali.
    Elindult a mese evi,bár a természetért járó juti még a holdon van.Kell külön írni a supinak,vagy elég ha Ti intézitek? Mert én nagyon bátran bevállaltam most is a 7 est,mert az előző is időn belül meg lett volna,de jó lenne a másik dísz is,ha már beleáldoztam egy rakat zs-t,mégha a hajó hozza dögivel,akkor is.
    Meg írták páran,hogy arany nélkül nem lehet....de lehet,csak piszok sok idő és a beadósokat meg kell venni a farmkezelőbe és úgy beadni.Így sipp supp átugorható 1-1 feladat.Meg hétvégén a term evire volt felröpi duplázó is,tehát aki hétvégén ügyi volt,annak ment,csak ha az ember néz egy időt,hogy meddig kell meglegyen,akkor úgy osztja az idejét.Ha az módosul,akkor cívás van :( De a lényeg én kérem a díszt,mert az nekem jáááááááááár :D
  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28

    nem értem a morgolódást. Újítgatnak, javítgatnak, vegyél aranyat majd akkor van vége az eventnek, amikor ők akarják.Ez mind ismerős már számunkra.

    Kárpótlásul kapsz egy tápot és kész (ha kapsz).

    Most olyan gyors a játék, hogy a régi 386-os gépem extra gyors volt ehhez képest. Jön a bajnokság, ekkora sebességgel jó lesz majd termelni.

    jobban jár mindenki, aki teheti, kimegy a strandra és élvezi a nyarat. Arany helyett meg inkább sörre költse mindenki a pénzért :)


  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Na és mi hír a kárpótlásról? Vagy most is szokás szerint Vatikáni valutában kapjuk? "Isten fizesse meg..." :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Hali.
    Elindult a mese evi,bár a természetért járó juti még a holdon van.Kell külön írni a supinak,vagy elég ha Ti intézitek?
    Na és mi hír a kárpótlásról? Vagy most is szokás szerint Vatikáni valutában kapjuk? "Isten fizesse meg..." :D
    Még semmi újat nem tudunk nektek ebben az ügyben mondani. :(
    Mi nem felejtjük el, ezt elhihetitek! Lapítani vagy sunnyogni sem fogunk, ha bármit mondanak, szólunk.

  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy ide kell-e írnom vagy máshova, de mivel az utolsó  karbantartás óta játszhatatlan a játék, ezért itt maradok a bánatommal.
    Iszonyatosan szaggat és lassú minden aratás és etetés/vetés, gyakorlatilag élvezhetetlenné vált a játék. Géptakarítás megvolt, de miután többen is jelezték ezt, így úgy gondolom, a hiba nem az én készülékemben van. Jó lenne ha hétvégére, majd a hétfőtől kezdődő bajnokságra nem maradnánk így, utóbbit szerintem teljesen ellehetetleníti ez a lassúság és lefagyások. 
    Ha lehet, kérlek továbbítsátok a panaszt az illetékesek felé. Előre is köszönöm, Ema
  • Nani (HU1)Nani (HU1) Bejegyzések: 5

    Sziasztok!

    Az új ikon miatt nem tudok teljes képernyőre váltani. Van valakinek egy jó ötlete?

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Nani (HU1) mondta:

    Sziasztok!

    Az új ikon miatt nem tudok teljes képernyőre váltani. Van valakinek egy jó ötlete?

    Szia! A kikapcsolás gomb alatt találod a teljes képernyő kapcsolót.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Nálam is észlelhető valamennyi lassulás, de annyira nem, hogy a játékot zavarná.
    Viszont korábban csak 3-4 óránként omlott össze a böngészőm, most 20-30 percenként :(
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok! 
    Nem tudom mi történt, de a tegnapi frissítés óta teljesen lelassult a játék, annyira, hogy már szinte játszhatatlan. Bármire kattintok, csak késleltetve hajtja végre a parancsot. Futtattam a Bigdokit, töröltem az előzményeket, ki-beléptem újra és semmi. A begyűjtés is 4-5 másodperces késéssel hajtódik végre. Próbáltam másik böngészővel, Edge, Mozilla, Opera, mindegyiken ugyanez a helyzet. Az Edge kiírja, hogy Big Farm (nem válaszol), a Mozillánál nem jönnek elő a képek az ikonokban csak a fogaskerekeket látni. Nem lehetne ezen javítani? Biztos, hogy nem a gépemben van a hiba! 
    A másik észrevétel a felesleges új ikon, ami sok helyet foglal a képernyőn. A pontos időt minden gépen a bal alsó sarokban látjuk, minek kellett még ez is? 
    Remélem lesz megoldás a problémára, mert addig sajna játszani sem lehet.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy ide kell-e írnom vagy máshova, de mivel az utolsó  karbantartás óta játszhatatlan a játék, ezért itt maradok a bánatommal.
    Iszonyatosan szaggat és lassú minden aratás és etetés/vetés, gyakorlatilag élvezhetetlenné vált a játék. Géptakarítás megvolt, de miután többen is jelezték ezt, így úgy gondolom, a hiba nem az én készülékemben van. Jó lenne ha hétvégére, majd a hétfőtől kezdődő bajnokságra nem maradnánk így, utóbbit szerintem teljesen ellehetetleníti ez a lassúság és lefagyások. 
    Ha lehet, kérlek továbbítsátok a panaszt az illetékesek felé. Előre is köszönöm, Ema
    Én félóránként lépek ki futtatom a dokit frissítem a dolgokat, takarítom a gépet, Pipec gépem van, mégis be lassul.
    Már tegnap a frissítés után jeleztem, de még nem reagált rá senki.
    Gondolom, majd javasolják, ugráljak a böngészők között.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Tudnak a lassulásról. Igyekeznek is még a bajnokság indulása előtt ezt helyre igazítani. :)

    Zsu
  • Nani (HU1)Nani (HU1) Bejegyzések: 5
    Zurika: Köszönöm a gyors választ!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! :)

    Tudnak a lassulásról. Igyekeznek is még a bajnokság indulása előtt ezt helyre igazítani. :)

    Zsu
    Szia Zsuzsi!
    De ma még csak péntek van, a bajnokság hétfőn kezdődik.Addig így küszködünk?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia drága Zsú :)
    Azt tom,hogy Ti jelzitek,ha van változás és azt is,hogy ütitek a vasat,csupán a kérdés annyi,hogy lendít e az ügyön,ha írunk a supinak,vagy felesleges,hisz ha nektek nem megy,akkor nekünk sem...?
    Mert tod én feleslegesen nem irkálok (még mikor madzsarul halandzsáztak,akkor sem írtam),de ez a dísz jár nekem és nem tágítok tőle.Szóval vélemény kéne,hogy írjak nekik,avagy sem.
    Köccentem
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! :)

    Tudnak a lassulásról. Igyekeznek is még a bajnokság indulása előtt ezt helyre igazítani. :)

    Zsu
    Szia Zsuzsi!
    De ma még csak péntek van, a bajnokság hétfőn kezdődik.Addig így küszködünk?
    Sőt, ha ma nem csinálnak valamit, akkor szombat-vasárnap pláne nem :(
    Én már nem merek elmenni a géptől, mert ha 10 perc múlva visszajövök, akkor már nincs böngésző :(
  • BossGrazy (HU1)BossGrazy (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 21.07.2017

    Sziasztok.

    Ismét gratula GGS :( egyszerüen borzalmas a játék!!!! lassú,lefagy .......stb

    Csak 1x megtehetnék h a millió hibákat kíjavítanák és utána dobjanak be új dolgokat,sztem ez volna az észerűbb,bár lehet h nekem nincs igazam.

    De lényeg h tolják vegyél aranyat!!!!!!! Csak 1x oda figyelnének azokra a problámákra amiket itt felhalmuzunk és nem azért mert unatkozunk és azért jelezük!!

    Meg köszönöm a modik munkáját sokat tesznek a gördülékeny játék érdekébe.

    De azt már egyre nehezebben nyelem/jük le hogy teljesen élvezhetetlenné teszik a játékot.Vagy 1x-rű vegyék le ezt is mint már pár játékal tette a GGS.

    De így kinlódni .... ez már nagyon durva.Az event elvétel meg sem említem már kezd sokásossá válni,egy friss és hpp repül az event is.

    Bocsi a kifakadásért nem igazán irogatok de most nagyon be telt a pohár sőt már ki csordult.

    Post edited by BossGrazy (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.07.2017
    Szia drága Zsú :)
    Azt tom,hogy Ti jelzitek,ha van változás és azt is,hogy ütitek a vasat,csupán a kérdés annyi,hogy lendít e az ügyön,ha írunk a supinak,vagy felesleges,hisz ha nektek nem megy,akkor nekünk sem...?
    Mert tod én feleslegesen nem irkálok (még mikor madzsarul halandzsáztak,akkor sem írtam),de ez a dísz jár nekem és nem tágítok tőle.Szóval vélemény kéne,hogy írjak nekik,avagy sem.
    Köccentem

    Őszinte leszek...tanácstalan vagyok, hiszen van már tapasztalatom az ügyfélszolgálattal kapcsolatban pozitív és negatív is...
    Nem tudom, mennyire érdemes ebben a helyzetben...de majd mindjárt megkérdezem a "főfőt", mennyire szeretnék, ha ilyennel terhelnénk még pluszban az ügyfélszolgálatot.



    Azt mondta a mi "főfőnk", hogy kedden tudnak ebbe jobban belemélyedni. Ebben a pillanatban nincs elég kapacitás (munkaerő) ezzel is foglalkozni.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Gyorsan kellene valamit tenniük a belassult játék miatt! Hétvégére ismét tele van a parkoló.mindent benyomtak a játékba. Most aztán van kínlódás!:( Nem tölt rendesen, iszonyat az aratás. Csak forog a fogaskerék.
    Nem szoktam sokat panaszkodni de most már így élvezhetetlen a játék.Tényleg el megy az ember kedve a játéktól .
  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28

    amikor nekünk "kedvezett" a játék, egyből kijavították. Most meg magasról tesznek ránk.

    Meg is érdemeljük :(

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    inact (HU1) mondta:

    amikor nekünk "kedvezett" a játék, egyből kijavították. Most meg magasról tesznek ránk.

    Meg is érdemeljük :(


    Hidd el, nem tesznek!
    De amíg nem jó, addig felesleges a javítás, mert újabb bonyodalmat okozhat. Az meg végképp nem hiányzik már senkinek sem.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Frissítsétek a játékot, a javítás kész!

    Zsu
Sign In to comment.