Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

11315»

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Gigi55 (HU1) mondta:
    Sziasztok! 
    Szeretném megkérdezni, hogy miért nincs lehetőségem újabb hajókat venni? Eddig volt, most csak a meglévőket fejleszthetem, újabb hajót nem enged vásárolni. Miért? 51. horgász szinten vagyok. 
    Köszi a választ.

    Szia! :)

    Borzasztó egyszerű az oka. :) Megvan a teljes flottád, ami 14 hajóból állhat. :)

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Buba (HU1) mondta:
    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok, 

    előre is bocsi, valamennyit visszaolvastam, de nem minden bejegyzést, így csak remélni tudom, hogy erről még nem volt szó:
    Van arra kilátás, hogy kijavítsák azt, hogy a már visszaérkezett hajók dokkot váltanak? Ennek a dobozolónál van jelentősége, főleg, hogy most már nem feltétlen hétvégére esik. Munkanapokon csak tabletről tudom én például tolni, és hiába jegyeztem fel reggel itthon, hogy melyik hajón mi van, amikor pár óra múlva be akartam szedni, teljesen más volt a sorrend. Puffinnal pedig - tudtommal - nincs mód megnézni mit tartalmaz a hajó, csak kattintani lehet valami majd csak lesz alapon:)

    Ha van bármi trükk nagyon megköszönném, mert így az amúgy is lerövidítettt dobozoló még nehezebbé válik. Hiába tárazok be, ha nem tudom, mit kell lekapjak. 

    Köszi
    Losi
    Ha nem kattintasz rá, hanem finoman végig simítod a hajódat, megmutatja mi van rajta. 
    Amit Robi javasolt, az viszont tökéletes, feltéve, hogy van egered hozzá.
    Szia, 
    Pont az a lényeg, hogy Puffinnál "van virtuális egérpad, egérkurzor".
    Virtuális, nem kell hozzá az egér
    Üdv.
    Buba
    Értem, de avval kicsit nehézkes, szerintem. Egérrel könnyebb a tableten is.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 06.07.2017
    Margit54 (HU1) mondta: Értem, de avval kicsit nehézkes, szerintem. Egérrel könnyebb a tableten is.
    Nehéz, vagy sem, a kérdés azért született, mert nincs egér a közelben:)
    Post edited by Buba (HU1) on
  • S.J. (INT1)S.J. (INT1) INT1 Bejegyzések: 13
    HAHAHA! Nagyon viccesek vagytok! 2.napja megy a "kemény munka" kaland. Osztrigával kellene kezdeni, de 2 napja nem ad osztriga halász helyet....
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    HAHAHA! Nagyon viccesek vagytok! 2.napja megy a "kemény munka" kaland. Osztrigával kellene kezdeni, de 2 napja nem ad osztriga halász helyet....
    Szia! Ugord át az osztrigát, Legközelebb pedig, már előző nap ne szedd be a hajókat, mindegyiken legyen valamelyik fajtából Készülj előre a dobozolásra.  
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    HAHAHA! Nagyon viccesek vagytok! 2.napja megy a "kemény munka" kaland. Osztrigával kellene kezdeni, de 2 napja nem ad osztriga halász helyet....

    Csak úgy mondom,ma indult a kemény munka!
    ÉÉÉs nem mi indítottuk!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    HAHAHA! Nagyon viccesek vagytok! 2.napja megy a "kemény munka" kaland. Osztrigával kellene kezdeni, de 2 napja nem ad osztriga halász helyet....
    A dobozolás ma 0 órakor indult, azaz a beírásod előtt 10 óra 31 perccel.
  • Csipcsup (HU1)Csipcsup (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok, Az előző dobozolósnál volt egy segédlet, melyik halból mennyi kell, most meg sehol se találom..
    Valaki tudna segíteni merre találom?   
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Sziasztok, Az előző dobozolósnál volt egy segédlet, melyik halból mennyi kell, most meg sehol se találom..
    Valaki tudna segíteni merre találom?   
    Itt! GynéZsuzsi bejegyzését keresd!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/154645/melytengeri-halaszat-segedlet#latest
  • Csipcsup (HU1)Csipcsup (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok, Az előző dobozolósnál volt egy segédlet, melyik halból mennyi kell, most meg sehol se találom..
    Valaki tudna segíteni merre találom?   
    Itt! GynéZsuzsi bejegyzését keresd!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/154645/melytengeri-halaszat-segedlet#latest
    Köszönöm:)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 19.07.2017
    -A dobozolósnál valami nem jó. 9-esen ment volna még több mint egy napig a számláló, fel tettem 10-esre, és most az mutatja 28 perc van még. Dokit futtattam, előzményeket töröltem. A ranglistás számláló is be ragadt, szerintem.
    A helyezés pontok el indultak. 
    Csak be ragadt megint.
    Már le járt, másik halat kért, a számláló a másik halnál el indult. 
    Post edited by Margit54 (HU1) on
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    -A dobozolósnál valami nem jó. 9-esen ment volna még több mint egy napig a számláló, fel tettem 10-esre, és most az mutatja 28 perc van még. Dokit futtattam, előzményeket töröltem. A ranglistás számláló is be ragadt, szerintem.
    A helyezés pontok el indultak. 
    Csak be ragadt megint.
    Már le járt, másik halat kért, a számláló a másik halnál el indult. 
    Szia
    Ez nem hiba ...valamelyik hal 10en csak10-30percet megy valamelyik meg órákat.  Ezt neked kell kitapasztalni hogy melyik jó 10en melyik csak 9en.
    Petike
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    -A dobozolósnál valami nem jó. 9-esen ment volna még több mint egy napig a számláló, fel tettem 10-esre, és most az mutatja 28 perc van még. Dokit futtattam, előzményeket töröltem. A ranglistás számláló is be ragadt, szerintem.
    A helyezés pontok el indultak. 
    Csak be ragadt megint.
    Már le járt, másik halat kért, a számláló a másik halnál el indult. 
    Szia
    Ez nem hiba ...valamelyik hal 10en csak10-30percet megy valamelyik meg órákat.  Ezt neked kell kitapasztalni hogy melyik jó 10en melyik csak 9en.
    Petike
    Köszi Petike, az infót!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Na igen, ezt én is most vettem észre.

    Kardhalnál hirtelen a több órából 6 perc lett. Nem lettem túl vidám. 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Na igen, ezt én is most vettem észre.

    Kardhalnál hirtelen a több órából 6 perc lett. Nem lettem túl vidám. 

    Én is így jártam csak a lazacnál.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Robi! Ez nagyon jó Köszi!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Tudja-e valaki, hogy a csalikészítésnél melyik fajta hány HTP-t ad?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 11.11.2017
    Tudja-e valaki, hogy a csalikészítésnél melyik fajta hány HTP-t ad?

    Szia Porrima!

    A sima halcsali kardhalból 48 000
    a homáros 192 000 (spec.)
    a heringes 96 000     " 
    ha jól emléxem. :D és mintha a simák egy árban lennének a specek meg a homároson kívül szintén de ebben nem vagyok bizti.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.11.2017
    Tudja-e valaki, hogy a csalikészítésnél melyik fajta hány HTP-t ad?

    Szia Porrima!

    A sima halcsali kardhalból 48 000
    a homáros 192 000 (spec.)
    a heringes 96 000     " 
    ha jól emléxem. :D és mintha a simák egy árban lennének a specek meg a homároson kívül szintén de ebben nem vagyok bizti.

    Szia fodorme!

    Köszi  az infót. Ezek elég szép pontoknak tűnnek, ha el nem felejtem, akkor megfigyelem legközelebb.

    Valóban így van, de nem egy darab csali, hanem az egyszerre gyártható max. mennyiségre jár.
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825


    Szia fodorme!

    Köszi  az infót. Ezek elég szép pontoknak tűnnek, ha el nem felejtem, akkor megfigyelem legközelebb.

    Valóban így van, de nem egy darab csali, hanem az egyszerre gyártható max. mennyiségre jár.
    Oké,oké,én csak azóta gyártok mióta max-ot tudok meg a piac is kéri,egynek nem állok neki.  :D:D:D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827


    Szia fodorme!

    Köszi  az infót. Ezek elég szép pontoknak tűnnek, ha el nem felejtem, akkor megfigyelem legközelebb.

    Valóban így van, de nem egy darab csali, hanem az egyszerre gyártható max. mennyiségre jár.
    Oké,oké,én csak azóta gyártok mióta max-ot tudok meg a piac is kéri,egynek nem állok neki.  :D:D:D
    azért jobb lenne, ha egyre kapnánk ennyi pontot ;)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    azért jobb lenne, ha egyre kapnánk ennyi pontot ;)
    Nem vagy Te egy kicsit telhetetlen? :D:D:D
    Egyébként csináltam egy simát próbára 1400-at adott.
  • Heheh-hehe, ez jó volt Fodorné ! :)
    Sziporkázol ;)

Sign In to comment.