Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

13052

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825


    Szia! :)

    Elképzelésem sincs, mi lehet nálad...sajnos az informatikai tudásom elég gyér ehhez.
    Viszont kipróbáltam az általad használt böngészőket (Chrome, Firefox) és az Operát, valamint az Edge-t is. Nálam működik az egér görgőjével történő méretváltás.
    Sőt! Megjegyezte az utolsó beállított méretet is.

    Zsu

    Szia Zsu!

    Megjegyzi de egyben az összesre,külön külön nem.Gondolom azt szeretné ha csak a tengeren jegyezné meg.
  • KCsT (HU1)KCsT (HU1) Bejegyzések: 10
    Köszönöm!

    Igen, úgy értem a "megjegyzést", hogy farmonként külön-külön jegyezze meg... :-)

    Lehet, hogy áttérek egy másik böngészőre és csak ez lesz megnyitva benne.

    Köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Szia! :)

    Elképzelésem sincs, mi lehet nálad...sajnos az informatikai tudásom elég gyér ehhez.
    Viszont kipróbáltam az általad használt böngészőket (Chrome, Firefox) és az Operát, valamint az Edge-t is. Nálam működik az egér görgőjével történő méretváltás.
    Sőt! Megjegyezte az utolsó beállított méretet is.

    Zsu

    Szia Zsu!

    Megjegyzi de egyben az összesre,külön külön nem.Gondolom azt szeretné ha csak a tengeren jegyezné meg.

    Szia! :)

    Ahogy olvastam, neki két külön "témája" volt egy azon hozzászólásban. Az egyik a méretváltoztatási gond (régen ment neki egérrel, de most már nem megy....a másik pedig egy javaslat. :) )
    Én a problémájára reagáltam. ;) De a biztonság kedvéért módosítottam annyiban a posztomat, hogy vastaggal megjelöltem, amire a reagáltam. :smiley:

    Zsu
  • KCsT (HU1)KCsT (HU1) Bejegyzések: 10
    r0b33 (HU1) mondta:
    KCsT (HU1) mondta:
    Köszönöm!

    Igen, úgy értem a "megjegyzést", hogy farmonként külön-külön jegyezze meg... :-)

    Lehet, hogy áttérek egy másik böngészőre és csak ez lesz megnyitva benne.

    Köszi
    Esetleg próbáld meg a Chrome-ban a beállításoknál legurigázva a lap aljára kinyitva a speciális részt legalul van olyan, hogy beállítások visszaállítása alapértelmezettre.

    Egy misét megér.
    Köszönöm, jó ötlet volt, de sajnos nem volt eredményes.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Az előbb már negyedszer (csak az utóbbi héten) fordult elő az a hiba, hogy a raktárból korábban már farmon lévő és onnan a raktárba tett díszt a farmra visszatéve építésnek veszi, azaz ha folyik építés, akkor nem is engedi visszatenni, ha meg nem, akkor szó nélkül elindul az óra. Ez egy 6-8 másodperces építési időnél szóra sem érdemes, de most éppen egy 30 perces dekort tettem vissza :(
    Jó lenne, ha ezt a hibát lehetne javítani, mert igen kellemetlen.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)

    Nemesítés után, ha az új lovat átneveztem levette a 2000 aranyat érte, volt már ez hiba, és javítva is lett, de most megint  előjött.  Sajnos éppen ezt nem fotóztam, hát így jártam, de aki nemesít az figyeljen, mert aranyban van a névváltoztatás, ingyen meg egyszerűen aranyos marad (t) volna :: >:)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Az előbb már negyedszer (csak az utóbbi héten) fordult elő az a hiba, hogy a raktárból korábban már farmon lévő és onnan a raktárba tett díszt a farmra visszatéve építésnek veszi, azaz ha folyik építés, akkor nem is engedi visszatenni, ha meg nem, akkor szó nélkül elindul az óra. Ez egy 6-8 másodperces építési időnél szóra sem érdemes, de most éppen egy 30 perces dekort tettem vissza :(
    Jó lenne, ha ezt a hibát lehetne javítani, mert igen kellemetlen.
    Hali Porrima!

    Ha megnézed mielőtt kirakod az alsó sorban van egy villáskulcs és ott van az újraépítési idő.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    r0b33 (HU1) mondta:
    A ló ÁTNEVEZÉSE aranyba kerül. Az első elnevezés van ingyen.
    Robi , köszi, de mivel írtam, hogy nemesítés után , ezért az az első, merthogy ez új ló... eddig ingyen volt, most már nincs..
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
    Volt faluboldogsága annak a dekornak?
    azoknál létezik olyan hogy újraépítési idő. Így az nem hiba. Ha ez egy normál dekornál fordult elő akkor igen, hiba.
    A mainak éppen volt FBP-je - azért is tettem föl -, a régebbiekre nem emlékszem.
    De azt azért nem értem, hogy akkor miért kell kétszer is építeni, hiszen előtte is volt FBP, nem a raktárban nőtt rá.
    Az előbb már negyedszer (csak az utóbbi héten) fordult elő az a hiba, hogy a raktárból korábban már farmon lévő és onnan a raktárba tett díszt a farmra visszatéve építésnek veszi, azaz ha folyik építés, akkor nem is engedi visszatenni, ha meg nem, akkor szó nélkül elindul az óra. Ez egy 6-8 másodperces építési időnél szóra sem érdemes, de most éppen egy 30 perces dekort tettem vissza :(
    Jó lenne, ha ezt a hibát lehetne javítani, mert igen kellemetlen.
    Hali Porrima!

    Ha megnézed mielőtt kirakod az alsó sorban van egy villáskulcs és ott van az újraépítési idő.
    Jelenleg a raktárban van cca. 30 dekor, de villáskulcs egyiknél sincs, igaz FBP se, mert azokat igyekszem mindjárt kirakni. A kincsesládában most nem néztem, de ha ott van ilyesmi, akkor lehet csinálok egy kísérletet egy nyugisabb időben.
    Köszi a tanácsot, de erre persze nem emlékszem, hogy volt-e villáskulcsa :(
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Az előbb már negyedszer (csak az utóbbi héten) fordult elő az a hiba, hogy a raktárból korábban már farmon lévő és onnan a raktárba tett díszt a farmra visszatéve építésnek veszi, azaz ha folyik építés, akkor nem is engedi visszatenni, ha meg nem, akkor szó nélkül elindul az óra. Ez egy 6-8 másodperces építési időnél szóra sem érdemes, de most éppen egy 30 perces dekort tettem vissza :(
    Jó lenne, ha ezt a hibát lehetne javítani, mert igen kellemetlen.
    Hali Porrima!

    Ha megnézed mielőtt kirakod az alsó sorban van egy villáskulcs és ott van az újraépítési idő.
    Jelenleg a raktárban van cca. 30 dekor, de villáskulcs egyiknél sincs, igaz FBP se, mert azokat igyekszem mindjárt kirakni. A kincsesládában most nem néztem, de ha ott van ilyesmi, akkor lehet csinálok egy kísérletet egy nyugisabb időben.
    Köszi a tanácsot, de erre persze nem emlékszem, hogy volt-e villáskulcsa :(
    Szia :smile:
    a kirakott falubp-s dísznél is katt az infóra és ott is lesz a villáskulcs, amely mutatja az újjáépítési időt. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    A mainak éppen volt FBP-je - azért is tettem föl -, a régebbiekre nem emlékszem.
    De azt azért nem értem, hogy akkor miért kell kétszer is építeni, hiszen előtte is volt FBP, nem a raktárban nőtt rá.

    Jelenleg a raktárban van cca. 30 dekor, de villáskulcs egyiknél sincs, igaz FBP se, mert azokat igyekszem mindjárt kirakni. A kincsesládában most nem néztem, de ha ott van ilyesmi, akkor lehet csinálok egy kísérletet egy nyugisabb időben.
    Köszi a tanácsot, de erre persze nem emlékszem, hogy volt-e villáskulcsa :(

    Drága Gyuri! :)

    A faluboldogságos dekoroknak a kezdetektől volt újraépítési ideje, ez nem újdonság. :) Valószínű, eddig azért nem vetted észre, mert szerencsédre olyan díszeket pakoltál be a Raktárba, majd onnan ki, amihez nem volt faluboldogság. :smiley:

    Zsu

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Köszönöm  a válaszokat: így már érthető és elfogadható a dolog számomra is, de ezt az összefüggést eddig valóban nem sejtettem :(
  • pandora987 (HU1)pandora987 (HU1) Bejegyzések: 18
    Sziasztok!
    Nem tudom leszedni a mézem a virágról, pedig a raktárból eladtam :(
    Niki
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Nem tudom leszedni a mézem a virágról, pedig a raktárból eladtam :(

    Szia!

    Takarítsd ki a gépet,flash sütieit töröld és fog menni.
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    01:36-kor megvettem  1.313 világbajnoki érméért a rusztikus farmház kinézetet, azaz csak megvettem volna....
    A pénz eltűnt, a kinézet viszont sehol nincs. Kiléptem, beléptem, mindenhol kerestem, de nincs. (Mivel a főfarmom jóformán minden házán kinézet van, tehát tudom, hogy hol kell keresni.)
    Segítséget szeretnék kérni, hogy megkaphassam vagy a házkinézetet, vagy az éméket írják jóvá.
    Köszönettel, Ema
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
     Nem tudom a tegnapi frissítés érintette-e a belassult játék javítását? Mert semmi javulás nem tapasztalható.
    Sőt ma reggel már a virágoson nem lehet beszedni a termékeket..Végig fut a csík 5x 6x.Felkínálja adjam el .Viszont a raktárban még bőven férne.Oké eladom többször rá katt és semmi nem történik.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    01:36-kor megvettem  1.313 világbajnoki érméért a rusztikus farmház kinézetet, azaz csak megvettem volna....
    A pénz eltűnt, a kinézet viszont sehol nincs. Kiléptem, beléptem, mindenhol kerestem, de nincs. (Mivel a főfarmom jóformán minden házán kinézet van, tehát tudom, hogy hol kell keresni.)
    Segítséget szeretnék kérni, hogy megkaphassam vagy a házkinézetet, vagy az éméket írják jóvá.
    Köszönettel, Ema

    Szia! :)

    Ha ilyen gondod van, akkor ügyfélszolgálat. Ha kell benne segítség, akkor keress meg privátban légy szíves. :)

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    01:36-kor megvettem  1.313 világbajnoki érméért a rusztikus farmház kinézetet, azaz csak megvettem volna....
    A pénz eltűnt, a kinézet viszont sehol nincs. Kiléptem, beléptem, mindenhol kerestem, de nincs. (Mivel a főfarmom jóformán minden házán kinézet van, tehát tudom, hogy hol kell keresni.)
    Segítséget szeretnék kérni, hogy megkaphassam vagy a házkinézetet, vagy az éméket írják jóvá.
    Köszönettel, Ema
    Mivel ez nem sima ház, hanem farmház, ezt a fő farmon a farmháznál keresd.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Csak 1 apró megjegyzés: sokan panaszkodtunk, h lassú, és lassan már élvezhetetlen a játék. Nos a mai frissítés után csk 3x dobott ki a játék (sikeresen kijelentkeztél), és mindezt egy projekt közepén! Percek telnek el, mire eldönti, h learatja/beszedi-e azt, amit akarok, v nem, ill etet-e v nem! Most már azt hiszem az én türelmem is elfogy! Minden egyes frissítés csk újabb gondokat okoz! Inkább semmit se frissítsenek, mert lassan már be se lehet lépni a játékba!
    maja
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Csak 1 apró megjegyzés: sokan panaszkodtunk, h lassú, és lassan már élvezhetetlen a játék. Nos a mai frissítés után csk 3x dobott ki a játék (sikeresen kijelentkeztél), és mindezt egy projekt közepén! Percek telnek el, mire eldönti, h learatja/beszedi-e azt, amit akarok, v nem, ill etet-e v nem! Most már azt hiszem az én türelmem is elfogy! Minden egyes frissítés csk újabb gondokat okoz! Inkább semmit se frissítsenek, mert lassan már be se lehet lépni a játékba!
    maja
    Ehhez a sikeresen kijelentkeztél dologhoz annyiban akarok hozzászólni, hogy nálam is előfordult az utóbbi napokban néhányszor. Azt hittem, hogy tényleg én jelentkeztem ki véletlenül, de eszerint hiba :(
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Szia Porrima!
    Biztos hiba, mert olyankor is kiírja, mikor betakarítani akarok, v épp semmit se csinálok, tehát sehova se kattintok! Ráadásul mióta folyton összeomlik az Operám, nincs is más ablak megnyitva, csk a játék! Viszont még így is kínlódás! Nagy a hőség, meg minden, de azt hiszem időnként túlzásba esnek a kedves fejlesztők!
    maja
  • bettus25 (HU1)bettus25 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Csak 1 apró megjegyzés: sokan panaszkodtunk, h lassú, és lassan már élvezhetetlen a játék. Nos a mai frissítés után csk 3x dobott ki a játék (sikeresen kijelentkeztél), és mindezt egy projekt közepén! Percek telnek el, mire eldönti, h learatja/beszedi-e azt, amit akarok, v nem, ill etet-e v nem! Most már azt hiszem az én türelmem is elfogy! Minden egyes frissítés csk újabb gondokat okoz! Inkább semmit se frissítsenek, mert lassan már be se lehet lépni a játékba!
    maja
    Ehhez a sikeresen kijelentkeztél dologhoz annyiban akarok hozzászólni, hogy nálam is előfordult az utóbbi napokban néhányszor. Azt hittem, hogy tényleg én jelentkeztem ki véletlenül, de eszerint hiba :(
    Nállam kb 2-3 honapja kijelentkezik naponta min 3,4-szer.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    A legújabb kedvencem:
    belépek ill bejelentkezek a játékba és töltéskor a következőket írja ki: Ez a művelet jelenleg nem hajtható végre! Kérjük próbáld meg később!
     :D 
  • medve54 (HU1)medve54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Az a gondom hogy nem tudok a csevegőn írni.Egy betű leütés után 2,3 perc telik el. Mi a megoldás segítsetek.Z
    Zsóka



Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt