Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kritika

1611

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 31.05.2017

    Mielőtt a fejemet vennétek, sajnos voltam olyan hülye, hogy 1-ül képviseljem a New Beginning szövetkezet véleményét!
    BOCSÁNAT!
     / engem a Fórumon többet nem láttok, mint írtam, személy szerint sosem érdekelt ki mennyi aranyat vesz, hogy küldizik és, hogy versenyez! sajnos, nem tudom a Fórumból törölni magam:(
    Kedves Moderátorok segítsetek nekem ebben!

  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    zurika (HU1) mondta:
    Szervusz Zsuzsanagyi!
    Már tegnap óta viszket az ujjam és most már nem elég, ha megvakarom.
    Én tisztelem a játékban elért teljesítményedet, a korodat, de muszáj vagyok leírni, nekem mi jött le a fent leírtakból. Senki ne vehessen több aranyat, csak annyit, amennyit a Zsuzsanagyi szövije. Mert milyen jogon vesz többet Bejsyék csapata? Leelőzi a másik csapatot? Amikor annyit dolgoztak a sikerért??
    De kérem!! Akkor az x századik csapatból is írhatnának felháborodott levelet, hogy ők nem tudnak annyi aranyat venni, mint előttük. Ez nem igazság, mert ők is annyit dolgoztak. Az ő szemszögükből. És ezt folytathatnám tovább a végtelenségig. Fogadjuk már el, hogy kell lenni 1. helyezettnek. Mikor ki áll ott. Legtöbbször ugyanazok.  Attól én még jót játszom, jól alszom, kicsit sem zavar. Ne háborodjunk már fel folyamatosan, hogy az a csúnya GGS képes pénzért aranyat árulni. Sajnos az élet nem mindig igazságos. Bizony! Egyszer hopp, máskor kopp.


    Szia Zurika!
    Szerintem Nagyika hozzászólását nagyon félre érted.
    Nem azért írt, mert a szövi vesztett, hanem azon hogy hogyan.
    A versenyről akkor beszélünk, ha játékos kihasználja az összes lehetőségét a játékban.
    Itt viszont nem verseny volt, hanem aranyozás!
    Ahogy a következő bajnokságot sem az nyeri, aki játszik, tolja a küldiket egymás után, hanem az aki egy küldetést sem csinál.
    Mindenkik tudja miről beszélek, nem is érdemes erről beszélni.
    A játékot nem szabad összekeverni a bankkártyával.
    Csak egy példa:
    feleségül lehet venni egy nőt szerelemből, de aki megelégszik a pénzért vett szerelemmel az annyit is ér.

    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Kedves Inact!
    Én úgy érzem jól értettem és sajnálnám, ha Zsuzsanagyi tényleg nem szólalna meg a fórumon többé.
    Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy el kell fogadni, hogy van amikor az arany dukál. Sajnos nem csak az életben, a játékban is farkastörvények uralkodnak. Az nyer, akinek több pénze, több aranya van. Legyen az játék, vagy szerelem. Az én szememben nem sokat ér. Nem jobb érzés, egy közösen, játékkal megszerzett siker, mint egy megvásárolt? Csak addig lesznek elsők, míg nem jön egy másik csapat, akik még többet áldoznak be a pillanatnyi győzelemért. Éppen ezért nem kellene vele foglalkozni, túl kellene lépni rajta. Mert megmérgezi a játékot. Szép teljesítmény a 2. hely is. Ennek kellene örülni. Nem a másik "tehetségén" bosszankodni, panaszkodni. Csak olyan nehéz írva elmagyarázni, mert a hangsúlyt nem lehet látni a monitoron.
    Zsuzsanagyi! Tényleg nem szerettelek volna megbántani.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    inact (HU1) mondta:

    Nem azért írt, mert a szövi vesztett, hanem azon hogy hogyan.

    A versenyről akkor beszélünk, ha játékos kihasználja az összes lehetőségét a játékban.Itt viszont nem verseny volt, hanem aranyozás!

    szia
    én teljesen egyetértek Zurikával. Neked is hoztam egy linket...
    Azt hiszem abban megvan a válasz mindenre.

    Nagyika. Nem kell emiatt igy megsértődni. Csak el kell fogadni h vannak akik nem értenek egyet veled mindenben.

  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28

    Zurika és Sestri!

    Elfogadom a véleményeteket, de!

    Ez egy játék. Vannak játékosok, akiknek kemény évek munkája fekszik abban, hogy a farmja valahogy kinézzen. Ezek közé tartozik Nagyika is. Ha versenyezni akarsz, akkor ne "doppingolj", mert az csalás.

    Az ilyen esetek miatt vész el a játékélmény. Ide a többség játszani jön, kikapcsolódni, beszélgetni, stb

    de amikor pár pénzes ezt a sikerélményt elveszi, mert több a pénze, mint az esze, akkor már nem beszélhetünk sem játékról, sem versenyről.

    Ha csináltátok a tesztfarmot, akkor Ti is tudjátok, hogy pár óra alatt fel lehet húzni egy farmot maxra. Nem kell hozzá ész, csak rengeteg arany.

    Részemről lezártnak tekintem ezt a témát és továbbra sem veszek/használok aranyat, hanem megdolgozom minden fejlesztésért :)



  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    inact (HU1) mondta:

    Zurika és Sestri!

    Elfogadom a véleményeteket, de!

    Ez egy játék. Vannak játékosok, akiknek kemény évek munkája fekszik abban, hogy a farmja valahogy kinézzen. Ezek közé tartozik Nagyika is. Ha versenyezni akarsz, akkor ne "doppingolj", mert az csalás.

    Ha csináltátok a tesztfarmot, akkor Ti is tudjátok, hogy pár óra alatt fel lehet húzni egy farmot maxra. Nem kell hozzá ész, csak rengeteg arany.

    Oké
    Én is lezártnak tekintem az űgyet és nem szólok hozzá többször de most megint irtál olyat amire muszáj reagálnom.. az arany  vásárlás   nem dopping
    És mint már irtam nézőpont kérdése ez is. Én veletek ellentétben nem állitom  hogyha arany nélkül játszok  akk engem semmiképp se nyomjanak le mert nem igazságos. Mert elfogadom h neki több aranya van .
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    szrtm ezt az "aranyos" dolgot nem kellene feszegetni
    az eredmény csak az, h játékosok megbántanak játékosokat akarva-akaratlanul
    aki teheti aranyoz, aki nem az keményen megdolgozik mindenért. de a GGS-nek nem az a célja, h arany nélkül játszunk, így ebben soha nem lesz igazság
    a való életben is megvannak a különbségek, mint ahogyan itt is
    szal.... nem érdemes ezen rágódni.
    tény, h hozhatna a GGS létre egy olyat, h küldinél legalább 2 csoport lenne
    1 az arany használóknak, 1 pedig a sima játékosoknak
    de valszeg ebből nem lesz soha semmi
  • fzsu1962 (HU1)fzsu1962 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15

    Sziasztok!

    New Beginning nevében szeretnék köszönetet mondani azoknak a kívül álló játékosoknak kik csilikkel segitettek legyőzni a nagy Southot a ligában.Nem a domb tetőért küzdöttünk,csak azt akartuk megmutatni hogy senki nem verhetetlen.Hozzá teszem tiszta játék volt a részünkről, egy összefogott szorgalmas csapat aki rákészült a ligára hinárral és spec magokkal.Tudom ez a hely nem sokáig lesz a miénk mert a szövi verseny után azonnal kihívtak bennünket,holott mi megmertük tenni a verseny közben és nyertünk.Nem szándékozunk velük versenyezni menjenek a csúcsra, de ne érezzék magukat biztonságban.

    New Beginning vezetöje fzsu1962

  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Igazán nem kötözködés céljából írok, ne vegye úgy az se aki, úgy szokta! Egyre több a feladat, egyre többfélét tesznek a játékba, de a termelés segítsége nincs hozzá! Gondolok az építkezésre, hosszú az építési idő egy-egy fejlesztésnél, szerintem ez egy farmhoz lett kitalálva és már hányadiknál tartunk? Nem is igazán tudom mit szeretnének, mert gondolom mások is velem együtt haladni, de nem tudok fejleszteni, vagy csak lassan! Már halmozódnak a feladatok a bal-oldalon építésből....lehet nem itt kellett volna szólnom, de nézzétek el nekem mert kritikának szánom!
    Elnézést, hogy mertem írni erről, és ha lehet csak építő hozzászólást kérnék, gunyoskodásból már volt elég!:):):) Köszönöm....
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Igazán nem kötözködés céljából írok, ne vegye úgy az se aki, úgy szokta! Egyre több a feladat, egyre többfélét tesznek a játékba, de a termelés segítsége nincs hozzá! Gondolok az építkezésre, hosszú az építési idő egy-egy fejlesztésnél, szerintem ez egy farmhoz lett kitalálva és már hányadiknál tartunk? Nem is igazán tudom mit szeretnének, mert gondolom mások is velem együtt haladni, de nem tudok fejleszteni, vagy csak lassan! Már halmozódnak a feladatok a bal-oldalon építésből....lehet nem itt kellett volna szólnom, de nézzétek el nekem mert kritikának szánom!
    Elnézést, hogy mertem írni erről, és ha lehet csak építő hozzászólást kérnék, gunyoskodásból már volt elég!:):):) Köszönöm....

    Szia Iréne!

    Szerintem ne stresszelj a bal oldali feladatok miatt nem határidősök,valamint ne akarj mindent egyszerre megcsinálni.Én anno sokáig hanyagoltam pl.a szigeteket mert iszonyú sok pénz és inkább ráálltam az egyik farm fejlesztésére,aztán a másik majd a harmadik és szép lassan elfogytak a feladatok is.Megnéztelek,szerintem kevés a gyümölcsösöd pedig azok jó pénzt hoznak.Javasolnám hogy nyomasd a mélytengerit és csak add el a halakat ne csinálj csali meg sütit,Oleget is küld el ne Te pecázz.

    Üdv.
  • Cave (HU1)Cave (HU1) Bejegyzések: 2
    Én most eljutottam oda hogy a hatóságoknál feljelentem a játékot! Elegem van abból, hogy önkényesen megváltoztatják a szabályokat, és ezzel ellopják a pénzem egy részét! Nem rég egy event tűnt el, majd újraindult de elveszett az abból már teljesített feladatsor, most meg a cukorkafarm tűnt el idő előtt. Mind a kettőben használtam aranyat, amit pénzért vásároltam. Ez pedig LOPÁS! 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Cave (HU1) mondta:
    Én most eljutottam oda hogy a hatóságoknál feljelentem a játékot! Elegem van abból, hogy önkényesen megváltoztatják a szabályokat, és ezzel ellopják a pénzem egy részét! Nem rég egy event tűnt el, majd újraindult de elveszett az abból már teljesített feladatsor, most meg a cukorkafarm tűnt el idő előtt. Mind a kettőben használtam aranyat, amit pénzért vásároltam. Ez pedig LOPÁS! 
    hali
    mielőtt bármit is tennél olvass ÁSZF-et... a GGS a fenntartja a változtatás jogát, bármikor módosithatnak mindent saját belátásaik szerint [ÁSZF 1.3 ]
    am meg az event egy hiba miatt tűnt el, de kaptunk kompenzációt..
    a cukorfarm meg egy hosszabb EVENT, tehát nem állandó. 25 napos ha jól tudom. ha lejár azt idő akk eltűnik és legközelebb kezdheted elölről.
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok!
    Ritkán dícsérem a játékot,most viszont azzal hogy kiteszik a várható események idejét,rászolgáltak.
    Úgy látom kezd valami megindulni,csak el ne kiabáljam :)
    Részemről gratula a fejlesztőknek.
  • Cave (HU1)Cave (HU1) Bejegyzések: 2
    Cave (HU1) mondta:
    Én most eljutottam oda hogy a hatóságoknál feljelentem a játékot! Elegem van abból, hogy önkényesen megváltoztatják a szabályokat, és ezzel ellopják a pénzem egy részét! Nem rég egy event tűnt el, majd újraindult de elveszett az abból már teljesített feladatsor, most meg a cukorkafarm tűnt el idő előtt. Mind a kettőben használtam aranyat, amit pénzért vásároltam. Ez pedig LOPÁS! 
    hali
    mielőtt bármit is tennél olvass ÁSZF-et... a GGS a fenntartja a változtatás jogát, bármikor módosithatnak mindent saját belátásaik szerint [ÁSZF 1.3 ]
    am meg az event egy hiba miatt tűnt el, de kaptunk kompenzációt..
    a cukorfarm meg egy hosszabb EVENT, tehát nem állandó. 25 napos ha jól tudom. ha lejár azt idő akk eltűnik és legközelebb kezdheted elölről.
    Hiába írja le hogy fenntartja a változtatás jogát, attól még jogilag felelős! És az internetes jogszabályok védik a felhasználót, főleg olyan esetekben ahol pénzforgalom van. Megkérdeztem. Feljelenthetőek internetes csalás címszó alatt!!!!!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Most, hogy a dobozolós egyszerre indult az Földönkívüli eventtel, nagyon lassan lehet be gyűjteni a felröppenőket a földekről. Ugyan is általában foglaltak, várva arra, hogy a dobozolós, majd kéri a rajtuk lévő termést.
    Ezt jobban át lehetett volna gondolni, szerintem.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Most, hogy a dobozolós egyszerre indult az Földönkívüli eventtel, nagyon lassan lehet be gyűjteni a felröppenőket a földekről. Ugyan is általában foglaltak, várva arra, hogy a dobozolós, majd kéri a rajtuk lévő termést.
    Ezt jobban át lehetett volna gondolni, szerintem.
    Szia ebben most nem értek egyet veled mert ott a naptár tehát lehetett tervezni miért nem döntöttél kisebb szint mellett és menne a dobozolossal együtt időbe bőven belefér és az ajándékok az eventnél nem tul nagyok.Persze ez csak az én véleményem :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Szia ebben most nem értek egyet veled mert ott a naptár tehát lehetett tervezni miért nem döntöttél kisebb szint mellett és menne a dobozolossal együtt időbe bőven belefér és az ajándékok az eventnél nem tul nagyok.Persze ez csak az én véleményem :)
    Nem az ajándékok miatt, és nem a dísz miatt. Van elég díszem, általában szét bontom őket. Az ajándékok nélkül meg, elvagyok. Szerencsére már túl vagyok azon az időszakon, amikor még nagy szükség volt rájuk.
    Inkább a szervezettséget, rá látást hiányoltam, amikor írtam, hogy furi, amiért egyszerre indították.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Nem az ajándékok miatt, és nem a dísz miatt. Van elég díszem, általában szét bontom őket. Az ajándékok nélkül meg, elvagyok. Szerencsére már túl vagyok azon az időszakon, amikor még nagy szükség volt rájuk.
    Inkább a szervezettséget, rá látást hiányoltam, amikor írtam, hogy furi, amiért egyszerre indították.
    Ne haragudj, de ennek alapján azt mondom, hogy nem látod a Világbajnokság lényegét :(
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Ne haragudj, de ennek alapján azt mondom, hogy nem látod a Világbajnokság lényegét :(
    De látom, és igyekszem is. Csak eszembe jutott, hogy aki kisebb szinten van, és szüksége van még az ajándékokra, vajon hogyan tudja a kettőt egyszerre csinálni?
    Ennyi.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    De látom, és igyekszem is. Csak eszembe jutott, hogy aki kisebb szinten van, és szüksége van még az ajándékokra, vajon hogyan tudja a kettőt egyszerre csinálni?
    Ennyi.
    Nem akarom a polémiát folytatni, de szerintem a világbajnokságon a kisebb szintűek még a labda közelébe se kerülhetnek :(, ezért az egészet nem az ő szempontjukat figyelembe véve szervezték.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Nem akarom a polémiát folytatni, de szerintem a világbajnokságon a kisebb szintűek még a  labda közelébe se kerülhetnek :(, ezért az egészet nem az ő szempontjukat figyelembe véve szervezték.
    Szia 
    Hát nem értek veled egyet, én 108as szinten vagyok és 4ik helyen állok benne a dobozban 2ik .
    Petike.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Szia
    Hát nem értek veled egyett , én 108as szinten vagyok és 4ik helyen állok benne a dobozban 2ik .
    Petike.
    Tudod Petike nem mindenkinek futja aranyra.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Tudod Petike nem mindenkinek futja aranyra.
    Szia )
    Hát tudod a dobozhoz egyáltalán nem kell arany , a világbajnokságban meg kb 1000 arany ment bele az is csak 1-2 küldi miatt . S tudom nem mindenkinek futja aranyra, nekem is csak a spec épületekre és a lakóházakra futja . 
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Szia 
    Hát nem értek veled egyet, én 108as szinten vagyok és 4ik helyen állok benne a dobozban 2ik .
    Petike.
    Semmi gond, hogy nem értesz velem egyet, de akkor Margittal sem érthetsz egyet, ha Neked ilyen jól megy ez a "többet egyszerre csinálás"...
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Semmi gond, hogy nem értesz velem egyet, de akkor Margittal sem érthetsz egyet, ha Neked ilyen jól megy ez a "többet egyszerre csinálás"...
    Ááááá Porima! A Petike, arany farmer. Nem éppen rá gondoltam amikor a kisebb farmokról beszéltem. Hanem mondjuk a 40-50 szint alattiakra.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Ááááá Porima! A Petike, arany farmer. Nem éppen rá gondoltam amikor a kisebb farmokról beszéltem. Hanem mondjuk a 40-50 szint alattiakra.
    Szia Margit na most értek veletek egyet ő tényleg egy arany farmer :D de aki megteheti B)
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Ááááá Porima! A Petike, arany farmer. Nem éppen rá gondoltam amikor a kisebb farmokról beszéltem. Hanem mondjuk a 40-50 szint alattiakra.
    Szia Margit na most értek veletek egyet ő tényleg egy arany farmer :D de aki megteheti B)
    Akkor nem csak aranyozik, hanem még füllent is?
    Post edited by r0b33 (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt