Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

12952

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Szia Lívia!

    Úgy tűnik, ez a 'Mit visz a kishajó ..... ?' játék lett.
    Szia Kati::))
    az ok hogy mit vinne, de ezt hozta... és ha most meg akarjuk pakolni bennragad mindenki, csak a játékból kilépéssel enged ki.. de lehet ez új elem töltsük több időt a jó tengernél..
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Ezt a hibát másik moderátor jelezte már.

    Zsu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok!

    Ezt a hibát másik moderátor jelezte már.

    Zsu
    Szia Zsu :)
    köszönjük :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nállam is ugyan ez van, sőt le fagyott a játék, ki se tudtam lépni, az X-szel kellett be zárnom a játékot
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Szia Lívia!

    Úgy tűnik, ez a 'Mit visz a kishajó ..... ?' játék lett.

     ez van nálam is. Sőt  utána  a szövfalu sötétebb lesz és sehova se lehet lépni
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Frissítsétek a játékot. A kalandor (Yarnacle) hibájának a javítása érdekében egy másik verziót telepítettek.

    Zsu
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok, a kalandortól nem tudom átvenni az ellátmányt, nincs ott semmi és kilépni sem lehet, csak a böngésző frissítésével.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    sziasztok, a kalandortól nem tudom átvenni az ellátmányt, nincs ott semmi és kilépni sem lehet, csak a böngésző frissítésével.

    Mikor frissítetted utoljára a böngésződet? 19:20 körül írtam ki, hogy frissítse mindenki a böngészőt, mert egy másik verziót telepítettek a kalandorból.
    Ha mostanában frissítettél és nálad mégis gond van, akkor tedd meg, hogy a játék bezárása utána törlöd a böngészőben a sütiket, a gyorsítótárat. Majd utána bezárod a böngészőt és újraindítod.
    De ha megvan Neked Robi BigDokija, az lenne a legjobb, ha lefuttatnád. Azonban a futtatása előtt mindenképpen zárj be minden olyan ablakot, ami internetet használ (pl. skype, stb.)
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok, a kalandortól nem tudom átvenni az ellátmányt, nincs ott semmi és kilépni sem lehet, csak a böngésző frissítésével.

    Mikor frissítetted utoljára a böngésződet? 19:20 körül írtam ki, hogy frissítse mindenki a böngészőt, mert egy másik verziót telepítettek a kalandorból.
    Ha mostanában frissítettél és nálad mégis gond van, akkor tedd meg, hogy a játék bezárása utána törlöd a böngészőben a sütiket, a gyorsítótárat. Majd utána bezárod a böngészőt és újraindítod.
    De ha megvan Neked Robi BigDokija, az lenne a legjobb, ha lefuttatnád. Azonban a futtatása előtt mindenképpen zárj be minden olyan ablakot, ami internetet használ (pl. skype, stb.)
    köszi, megpróbálom.
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok, a kalandortól nem tudom átvenni az ellátmányt, nincs ott semmi és kilépni sem lehet, csak a böngésző frissítésével.

    Mikor frissítetted utoljára a böngésződet? 19:20 körül írtam ki, hogy frissítse mindenki a böngészőt, mert egy másik verziót telepítettek a kalandorból.
    Ha mostanában frissítettél és nálad mégis gond van, akkor tedd meg, hogy a játék bezárása utána törlöd a böngészőben a sütiket, a gyorsítótárat. Majd utána bezárod a böngészőt és újraindítod.
    De ha megvan Neked Robi BigDokija, az lenne a legjobb, ha lefuttatnád. Azonban a futtatása előtt mindenképpen zárj be minden olyan ablakot, ami internetet használ (pl. skype, stb.)
    köszi, megpróbálom.
    chrome-ot használok, abban nem tudom hogy kell takarítani :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    sziasztok, a kalandortól nem tudom átvenni az ellátmányt, nincs ott semmi és kilépni sem lehet, csak a böngésző frissítésével.

    Mikor frissítetted utoljára a böngésződet? 19:20 körül írtam ki, hogy frissítse mindenki a böngészőt, mert egy másik verziót telepítettek a kalandorból.
    Ha mostanában frissítettél és nálad mégis gond van, akkor tedd meg, hogy a játék bezárása utána törlöd a böngészőben a sütiket, a gyorsítótárat. Majd utána bezárod a böngészőt és újraindítod.
    De ha megvan Neked Robi BigDokija, az lenne a legjobb, ha lefuttatnád. Azonban a futtatása előtt mindenképpen zárj be minden olyan ablakot, ami internetet használ (pl. skype, stb.)
    köszi, megpróbálom.
    chrome-ot használok, abban nem tudom hogy kell takarítani :(
    Fönt a csillag mellett a pöttyöknél, elő jön egy ablak, ott válaszd az előzmények törlését. Be lehet állítani, egy hét egy hónap, vagy az összes törlése. Ha az összes törlését választod, el tűnnek a jelszavaid.ha tudod őket, nem gond, ha nem tudod, akkor válaszd, az egy hét, vagy egy hónapot
  • pinternezsike (HU1)pinternezsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    SZia van 2 problémám a játékkal kapcsolatban az egyik hogy a garázsban csak 1 oldalam van vagyis nem tudok lapozni a második oldalra ahol tudnám pl a tojásra a gépet aktiválni 
     a másik a lovasomnál van nem számolja a nyerési pontjaimat elakadt megköszönném ha javitanátok köszi
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sziasztok!
     Nálam keverednek a farmok. Mélytengerin fele főfarmos.Fele hajóm a szárazföldön. A többin virágos  ínyenc
    fele zöld.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    SZia van 2 problémám a játékkal kapcsolatban az egyik hogy a garázsban csak 1 oldalam van vagyis nem tudok lapozni a második oldalra ahol tudnám pl a tojásra a gépet aktiválni 
     a másik a lovasomnál van nem számolja a nyerési pontjaimat elakadt megköszönném ha javitanátok köszi
    Szia!
    A garázsnak nincs több oldala,a gépet úgy tudod aktiválni ha a gépre katt és ott van 2 oldal ahol választhatsz.
    A lovasodat itt senki nem tudja javítani mert csak játékosok meg modik vannak akik szintén csak játékosok,javítani a support tud.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 29.06.2017
    SZia van 2 problémám a játékkal kapcsolatban az egyik hogy a garázsban csak 1 oldalam van vagyis nem tudok lapozni a második oldalra ahol tudnám pl a tojásra a gépet aktiválni 
     a másik a lovasomnál van nem számolja a nyerési pontjaimat elakadt megköszönném ha javitanátok köszi
    Annyiban egészíteném ki fodorme hozzászólását, hogy először is a TERMELŐ gépekre kell kattintani, amikor megjelenik EGY oldal, ahol hat gép van, tehát ott nincs lapozás. Ezek közül a piros traktorra kattintva tudod az istállókat (tehát nem csak a tojás termelést, hanem malacot és bocikat is egyszerre) aktiválni, a két lapján 2-2 százalékos lehetőség közül választva a Neked megfelelőt.
  • manobaba83 (HU1)manobaba83 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 03.07.2017
    Sziasztok! csináljuk a jobb mint vetélytársak projectet és két új tagom jelezte hogy amit kever tápot a projire nem veszi figyelembe senki! Olyan mintha hiába keverne be! Ezzel mit lehet csinálni? Az egyi, tag kb 2 hete van benne a szövetkezetbe a másik meg pár napja.Ez számít? köszönöm a választ. Abszulot nem veszi figyelembe az új tagoknál a táp keverést a projethez! most is szóltak nekem a tagok         köszönöm a választ :)



    Post edited by manobaba83 (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.07.2017
    Sziasztok! csináljuk a jobb mint vetélytársak projectet és két új tagom jelezte hogy amit kever tápot a projire nem veszi figyelembe senki! Olyan mintha hiába keverne be! Ezzel mit lehet csinálni? Az egyi, tag kb 2 hete van benne a szövetkezetbe a másik meg pár napja.Ez számít? köszönöm a választ. Abszulot nem veszi figyelembe az új tagoknál a táp keverést a projethez! most is szóltak nekem a tagok .

    Szia! :)

    Alapvetően nem számít, ki és mióta van ott a szövetkezetben. :) Az általad megnevezett projektben a tápok INDÍTÁSÁT számolja és nem a begyűjtését. :) Talán azt hiszik, a begyűjtés számít, mint a pitypangnál. :)
    Figyeljék, hogy indítás előtt közevetlen mennyi volt, majd indítsák el a tápot és újra ellenőrizzék. :) 100 %, hogy számolni fogja nekik. ;)

    Zsu
  • FrauBendzsi (HU1)FrauBendzsi (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    A játék elején megjelenő primes sale popup ablak nem zárható be a bal felső x-el. Így nem férek hozzá a farmomhoz (termés betakarítás, termelés indítás) sem megoldható.
    Segítséget kérek!
    Előre is köszönöm.
  • FrauBendzsi (HU1)FrauBendzsi (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 05.07.2017
    Köszi! Viszont másnapra, minden beavatkozás(om) nélkül működik (lecsukható a popup). Hm
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
    Farmon keresztül nem lehet a fórumra belépni. Ez jelenik meg .  Your sso timed out during the request. Please try again.

    könyvjelzőn keresztül viszont igen.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    A linkben javítsd ki a de-t hu -ra és úgy beenged. Nekem is ez a problémám.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 06.07.2017

    A linkben javítsd ki a de-t hu -ra és úgy beenged. Nekem is ez a problémám.

    Köszi,nekem is ez volt a gondom.
    Post edited by fodorme (HU1) on
  • broza (HU1)broza (HU1) Bejegyzések: 26
    Szép estét! Eltűntem a japán iskola listájáról, bő 120 ezer ponttal az első voltam! Kérném a hibát jelezni, és kérném vissza az első helyemet, ami nem kevés érmémbe került! Köszönöm!
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    broza (HU1) mondta:
    Szép estét! Eltűntem a japán iskola listájáról, bő 120 ezer ponttal az első voltam! Kérném a hibát jelezni, és kérném vissza az első helyemet, ami nem kevés érmémbe került! Köszönöm!

    Csatlakozom , én a harmadik voltam !!!
  • KCsT (HU1)KCsT (HU1) Bejegyzések: 10
    Üdv!

    Szeretnék tanácsot kérni a tapasztaltabbaktól, ha hiba, akkor jelenteni, ha nem az, akkor javasolni...  :)

    Korábban gond nélkül tudtam az egérgörgővel nagyítani-kicsinyíteni a farmnézeteket, egy ideje azonban ez nem megy, csak menüből, ami nagyon macerás. Chrome-ot használok. Firefoxban működik (de ott más problémák adódtak), ami alapján azt mondom, hogy nem az egeremmel van a gond...

    Futtattam ezt a Big Farm doktort, de nem segített (biztos fájdalmasan sokan vannak a hibák...).

    Amúgy pedig javaslatom lenne, hogy akár farmonként is megjegyezhetné a játék a legutóbbinagyítási szintet, ez roppant hasznos volna (első sorban a mélytengeri halászat miatt, ezért zavar annyira).

    Ha valakinek van javaslata, esetleg ugyanezt tapasztalta és/vagy sikerült valahogy megoldani, kérem, segítsen.

    Köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.07.2017
    KCsT (HU1) mondta:
    Üdv!

    Szeretnék tanácsot kérni a tapasztaltabbaktól, ha hiba, akkor jelenteni, ha nem az, akkor javasolni...  :)

    Korábban gond nélkül tudtam az egérgörgővel nagyítani-kicsinyíteni a farmnézeteket, egy ideje azonban ez nem megy, csak menüből, ami nagyon macerás. Chrome-ot használok. Firefoxban működik (de ott más problémák adódtak), ami alapján azt mondom, hogy nem az egeremmel van a gond...

    Futtattam ezt a Big Farm doktort, de nem segített (biztos fájdalmasan sokan vannak a hibák...).

    Amúgy pedig javaslatom lenne, hogy akár farmonként is megjegyezhetné a játék a legutóbbinagyítási szintet, ez roppant hasznos volna (első sorban a mélytengeri halászat miatt, ezért zavar annyira).

    Ha valakinek van javaslata, esetleg ugyanezt tapasztalta és/vagy sikerült valahogy megoldani, kérem, segítsen.

    Köszönöm!

    Szia! :)

    Elképzelésem sincs, mi lehet nálad...sajnos az informatikai tudásom elég gyér ehhez.
    Viszont kipróbáltam az általad használt böngészőket (Chrome, Firefox) és az Operát, valamint az Edge-t is. Nálam működik az egér görgőjével történő méretváltás.
    Sőt! Megjegyezte az utolsó beállított méretet is.

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt