Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

11115

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Sajnos a tegnapi gyorsjavítás után a halászterületek nem úgy látszódnak, ahogy az kellene, de én tegnap ha kitettem egy hajót, majd a másikat mellé tettem volna hibaüzenetet adott, s nem tette ki, viszont új helyet adott, ahol ugyanezt meg lehetett tenni, azaz mindig az 1. hajót kitettem a 2. után dobott hibaüzenetet majd egy új területet. Ha ott volt hajó elsőt engedte kitenni, másodiknál az előbb leírtak szerint tett. Viszont ma reggel minden hajóm azt hozott, ahova kitettem, tehát ha szerencsések voltunk, jó halászterületeket adott, s jó helyre mehettek ki a hajók. Lehet, hogy éppen csak valahol állnak a hajóink, de azt hoznak amire kipakoltuk őket. Ígéretet kaptunk arra, hogy ma délelőtt próbálják javítani a hibát.

    Ádámmaci
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    .....mert délután korán haza akarnak menni.....
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nekem nagyon nem tetszik, hogy a büntiidő akkor indul, mikor újra vetünk a földbe, egyáltalán nem lehet, nincs értelme játszani. Aki csak este tud belépni, annak ez kész katasztrófa. El kell dönteni, hogy a faluval foglalkozunk, vagy a projekttel, vagy a kihívással, mert mind nem megy egyszerre. Tehát a játéknak ez a része nagyon belassul. Igaz, hogy cserébe kaptunk horgászatot, de az is több órás dolog, közte nincs mit csinálni. Lesz belőle egy rakás pénzed, amivel nem tudsz mit csinálni, mert a Tervező havi 2x jön. Lehet még matekozni újra és újra, mert minden frissel változik a dolgok működése...... Szétesett az egész játék!

    Apropó: le van írva valahol, hogy a hajójavítóban ténylegesen mennyi csalit tudunk egyszerre előállítani a különféle csalikból, mert ott minden kijelzés mást és mást mutat. Ráadásul a mutatott 5-tel szemben 1-t csinál, ami tök veszteséges is. vagy a legegyszerűbb matematikai módszert kell bevetni: próbálgatás?

  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    Sziasztok!

    Sajnos a tegnapi gyorsjavítás után a halászterületek nem úgy látszódnak, ahogy az kellene, de én tegnap ha kitettem egy hajót, majd a másikat mellé tettem volna hibaüzenetet adott, s nem tette ki, viszont új helyet adott, ahol ugyanezt meg lehetett tenni, azaz mindig az 1. hajót kitettem a 2. után dobott hibaüzenetet majd egy új területet. Ha ott volt hajó elsőt engedte kitenni, másodiknál az előbb leírtak szerint tett. Viszont ma reggel minden hajóm azt hozott, ahova kitettem, tehát ha szerencsések voltunk, jó halászterületeket adott, s jó helyre mehettek ki a hajók. Lehet, hogy éppen csak valahol állnak a hajóink, de azt hoznak amire kipakoltuk őket. Ígéretet kaptunk arra, hogy ma délelőtt próbálják javítani a hibát.

    Ádámmaci
    Ez így igaz Kriszta, azt hoz. Csak egy probléma van ezzel, míg odaraknád az első lehetőséghez a 4 hajót, és onnan röpke 4,5 óra múlva be is jönnének, az ugrálás miatt szétszórtan, persze mindig messzebb rakja a helyet :disappointed:, sajna a hajóm már  7,5 órát van kint
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok!

    Sajnos a tegnapi gyorsjavítás után a halászterületek nem úgy látszódnak, ahogy az kellene, de én tegnap ha kitettem egy hajót, majd a másikat mellé tettem volna hibaüzenetet adott, s nem tette ki, viszont új helyet adott, ahol ugyanezt meg lehetett tenni, azaz mindig az 1. hajót kitettem a 2. után dobott hibaüzenetet majd egy új területet. Ha ott volt hajó elsőt engedte kitenni, másodiknál az előbb leírtak szerint tett. Viszont ma reggel minden hajóm azt hozott, ahova kitettem, tehát ha szerencsések voltunk, jó halászterületeket adott, s jó helyre mehettek ki a hajók. Lehet, hogy éppen csak valahol állnak a hajóink, de azt hoznak amire kipakoltuk őket. Ígéretet kaptunk arra, hogy ma délelőtt próbálják javítani a hibát.

    Ádámmaci

    Sziasztok.

    Nálam teljesen mást hozott,ez azért nem kis veszteség mivel a kellékeket el vitte. :(

  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    Nekem nagyon nem tetszik, hogy a büntiidő akkor indul, mikor újra vetünk a földbe, egyáltalán nem lehet, nincs értelme játszani. Aki csak este tud belépni, annak ez kész katasztrófa. El kell dönteni, hogy a faluval foglalkozunk, vagy a projekttel, vagy a kihívással, mert mind nem megy egyszerre. Tehát a játéknak ez a része nagyon belassul. Igaz, hogy cserébe kaptunk horgászatot, de az is több órás dolog, közte nincs mit csinálni. Lesz belőle egy rakás pénzed, amivel nem tudsz mit csinálni, mert a Tervező havi 2x jön. Lehet még matekozni újra és újra, mert minden frissel változik a dolgok működése...... Szétesett az egész játék!

    Apropó: le van írva valahol, hogy a hajójavítóban ténylegesen mennyi csalit tudunk egyszerre előállítani a különféle csalikból, mert ott minden kijelzés mást és mást mutat. Ráadásul a mutatott 5-tel szemben 1-t csinál, ami tök veszteséges is. vagy a legegyszerűbb matematikai módszert kell bevetni: próbálgatás?

    Sajnos nálam is ugyanez a helyzet, nem tudok mindig jönni és így a bünti idő miatti változás igen nagy veszteséggel jár :( A mélytengeri halászatnál ugyanaz a hiba, mint a többi játékosnál. Mikor lesz javítva? 
  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok! A mélytengeri halászatnál a hajójavító műhelyem 6. szinten áll. Miért nem tudok motoros hajót vásárolni? Igaz másikat sem!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 14.06.2017
    Sziasztok! A mélytengeri halászatnál a hajójavító műhelyem 6. szinten áll. Miért nem tudok motoros hajót vásárolni? Igaz másikat sem!

    Szia!

    Nem tudom hányas szinten vagy de motorost 85-től lehet venni.Próba frissíteni,sütiket miegyebeket törölni.

  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Szia!
    128. szinten vagyok. Már van több hajóm. akartam venni még ladikot és kétüléses motorcsónakot azt sem engedi.
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Szia!
    128. szinten vagyok. Már van több hajóm. akartam venni még ladikot és kétüléses motorcsónakot azt sem engedi.
    Szia
    Max 14 hajód lehet és neked annyi van , Amíg nem bontasz le egyet nem enged venni.
    Petike
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! A mélytengeri halászatnál a hajójavító műhelyem 6. szinten áll. Miért nem tudok motoros hajót vásárolni? Igaz másikat sem!
    Nem lehet, hogy 14 hajód már van? Összesen csak 14 lehet, ha utána akarsz motorost, akkor egyet bontani kell.
  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Igen 14 hajóm van. Köszi a válaszod, ezt nem tudtam.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    Hali nekem az kérdésem miért csak homárt lehet fogni a többi halat hová tettétek????
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Senki nem tett semmit sehová. A véletlenszám-generátort "lehetne" csak hibáztatni szerintem. Én biztosan arra bíznám, hogy mikor, hol, mennyi legyen. Ne legyen kiszámítható. Ma ezt lehet többet fogni, holnap meg azt. Persze, ha a feladat más, akkor van gond. De ez egy játék. Itt egyetlen egy főállású programozó sem játszik a GGS programozói közül. Ezért nincs kit okolni. :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Senki nem tett semmit sehová. A véletlenszám-generátort "lehetne" csak hibáztatni szerintem. Én biztosan arra bíznám, hogy mikor, hol, mennyi legyen. Ne legyen kiszámítható. Ma ezt lehet többet fogni, holnap meg azt. Persze, ha a feladat más, akkor van gond. De ez egy játék. Itt egyetlen egy főállású programozó sem játszik a GGS programozói közül. Ezért nincs kit okolni. :)
    Ezt észre vettük amikor a dobozolósnak halakat kellet szállítani. 
    Csak jobb lenne, ha tudnád halászni, ami kell a dobozoláshoz. Nem? Most megint A horgászos feladatok lesznek.Ha nem lesz horgászterület, hogyan lehet horgászni neki akkor?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Senki nem tett semmit sehová. A véletlenszám-generátort "lehetne" csak hibáztatni szerintem. Én biztosan arra bíznám, hogy mikor, hol, mennyi legyen. Ne legyen kiszámítható. Ma ezt lehet többet fogni, holnap meg azt. Persze, ha a feladat más, akkor van gond. De ez egy játék. Itt egyetlen egy főállású programozó sem játszik a GGS programozói közül. Ezért nincs kit okolni. :)
    Ezt észre vettük amikor a dobozolósnak halakat kellet szállítani. 
    Csak jobb lenne, ha tudnád halászni, ami kell a dobozoláshoz. Nem? Most megint A horgászos feladatok lesznek.Ha nem lesz horgászterület, hogyan lehet horgászni neki akkor?
    Margitka, persze hogy jobb lenne, meg még sok minden...
    De ez egy ilyen utálatos játék, nekem meg ezért izgalmas ;)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Senki nem tett semmit sehová. A véletlenszám-generátort "lehetne" csak hibáztatni szerintem. Én biztosan arra bíznám, hogy mikor, hol, mennyi legyen. Ne legyen kiszámítható. Ma ezt lehet többet fogni, holnap meg azt. Persze, ha a feladat más, akkor van gond. De ez egy játék. Itt egyetlen egy főállású programozó sem játszik a GGS programozói közül. Ezért nincs kit okolni. :)
    Ezt észre vettük amikor a dobozolósnak halakat kellet szállítani. 
    Csak jobb lenne, ha tudnád halászni, ami kell a dobozoláshoz. Nem? Most megint A horgászos feladatok lesznek.Ha nem lesz horgászterület, hogyan lehet horgászni neki akkor?
    A hétvégén még szöviverseny, és csak következő hétvégén kell halakat dobozolni.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szó se róla, én is szeretem. Párszor megemelkedett már az adrenalin szintem, miközben játszottam   ;)
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Nagyon örül sok-sok játékos a horgász szintek eléréséért kapott dollárnak és aranynak, de vannak, akik nem kaptak. Nem tudom mi az oka. Mit tanácsoljak nekik? Tudtok valami biztatót mondani?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nagyon örül sok-sok játékos a horgász szintek eléréséért kapott dollárnak és aranynak, de vannak, akik nem kaptak. Nem tudom mi az oka. Mit tanácsoljak nekik? Tudtok valami biztatót mondani?
    Töltse újra az oldalt én is azt csináltam az előbb,(itt olvastam hogy kaptunk valamit) és megvan.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nagyon örül sok-sok játékos a horgász szintek eléréséért kapott dollárnak és aranynak, de vannak, akik nem kaptak. Nem tudom mi az oka. Mit tanácsoljak nekik? Tudtok valami biztatót mondani?
    Töltse újra az oldalt én is azt csináltam az előbb,(itt olvastam hogy kaptunk valamit) és megvan.
    Nagyon szépen köszönöm a játékosok nevében is!!!! <3o:)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    zurika (HU1) mondta:
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nagyon örül sok-sok játékos a horgász szintek eléréséért kapott dollárnak és aranynak, de vannak, akik nem kaptak. Nem tudom mi az oka. Mit tanácsoljak nekik? Tudtok valami biztatót mondani?
    Töltse újra az oldalt én is azt csináltam az előbb,(itt olvastam hogy kaptunk valamit) és megvan.
    Nagyon szépen köszönöm a játékosok nevében is!!!! <3o:)
    Igazán nincs mit,nagyon szívesen :) .
  • Segítene valaki, hogy miért nem tudom elérni a mélytengeri lehetőséget, a hajójavító műhelyt ?
    A megfelelő szintem megvan, és nem találok több Oleghez kapcsolódó feladatot sem.
  • Köszönöm szépen.
  • jajnemtudom (HU1)jajnemtudom (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!
    Ugyanaz mint tegnap. :(
    Tegnap heringet kellett volna halászni, nem volt heringes terület.  Ma homárt kellene halászni és csak egy maradt, amire négy hajót küldtem, de eltűnt a másik homáros terület.
    Ez mitől függ??
    Ezt hogyan kalkuláljuk bele?
    Ha írta más is ezt a kérdést, nehari, de 11 oldalt nehéz végigolvasni.
    Előre is köszönöm a választ! Jó dobozolást - ildikó
  • jajnemtudom (HU1)jajnemtudom (HU1) Bejegyzések: 10
    Bocs folytatom: ezután a dobozolós tonhalat kér, de olyan horgászterületem sincsen, ahová a maradék 4 hajómat küldhetném. Ilyenkor csak várunk a csodára, hogy legközelebb olyan horgászterületet kapunk, amit a dobozolós feladatban halászni kell?
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Bocs folytatom: ezután a dobozolós tonhalat kér, de olyan horgászterületem sincsen, ahová a maradék 4 hajómat küldhetném. Ilyenkor csak várunk a csodára, hogy legközelebb olyan horgászterületet kapunk, amit a dobozolós feladatban halászni kell?
    Szia! Én ezt úgy oldottam,hogy mivel számítani lehetett a dobozolósra,így már kedd óta gyűjtöttem a halakat hogy mindenből legyen hajón legalább 150-200 db,persze ehhez kell a 14 nagy hajó legalább 3-4 szintre fejlesztve.Próbáld meg a következőre így csinálni,van rá 4 hét:)))
  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Szia!
    Nálam is ez a helyzet. A biztos, hogy nem az a terület van, amit a dobozolós kér. Tegnap a hat területből 4 homáros volt, de tőke és karhalas már két napja nem volt, pedig a dobozolósban tegnap a következő tőkehal volt, most meg kardhal lesz és még 5-6 óra mire új terület lesz, és az sem biztos, hogy olyan ami kell. Akinek van aranya az rááldoz és átlépi, úgy látszik ez is arra megy, hogy minél több aranyat költsünk. Ennek ellenére, Nekem tetszik a mélytengeri halászat.
Sign In to comment.