Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Eventekkel kapcsolatos hibák

146

Hozzászólások

  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    Aranykerék? Inkább a játék működjön rendesen, hogy legyen kedvünk esetleg, esetleg! aranyat venni. Így minek?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hát ha az a cél, hogy abbahagyjuk, akkor jó úton haladnak.
    tuti, h valami ipari épületet vagy szálloda láncot akarnak a területeinkre építeni
    gondolták elűzik a szegény farmereket a földjeikről, így nem kell megvásárolni tőlünk és felhúzhatják a milliókat hozó építményeiket :smiley:
    tutkeráj, h ezért raktak iszapot meg sziklát a földjeimre is és nem tudom eltávolítani.....
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    Sziasztok! 
    Szuper ötlet, vegyük el a megkezdett eventet, indítsunk helyette 2-t. Persze megy a tüzijáték kárpótlásul. Csak éppen a két event közül az egyikben van az elején felröppenő, utána keményen alma beadás van és csak utána van felröppenő. A másik event meg kápit kér először. Már csak valami fordulattal átvarázsolhatnák a szotyimat, amit ugyebár a nyomok miatt ültettem, kápivá, akkor tuti lenne. Esetleg leadnám erre az igényemet. :smiley:
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Itt az arany kerék, vegyünk aranyat, és a vásárlás után be is tudjuk fejezni az eventet. Mily nagylelkűek :(
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Liz65 (HU1) mondta:
    tuti, h valami ipari épületet vagy szálloda láncot akarnak a területeinkre építeni
    gondolták elűzik a szegény farmereket a földjeikről, így nem kell megvásárolni tőlünk és felhúzhatják a milliókat hozó építményeiket :smiley:
    tutkeráj, h ezért raktak iszapot meg sziklát a földjeimre is és nem tudom eltávolítani.....
    Ebben van valami Liz. :)
    Lehet, hogy az iszap meg a szikla már az alapozás?

    Mert akkor legalább egy tengerre néző szoba kijár nekünk örökbérletre, nemde? :DDD
  • bettus25 (HU1)bettus25 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Sziasztok!Látom nem vagyok egyedül a problémámmal...nállam is eltüntek az eddig gyűjtött almák,de ami még érdekes h a szövetkezetben nem mindenkinek.Ez hogy lehet?Jelentette valaki?Tüzijáték is éjszakára?Ez igen!!!Ettől jön meg az ember kedve játszani!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!Látom nem vagyok egyedül a problémámmal...nállam is eltüntek az eddig gyűjtött almák,de ami még érdekes h a szövetkezetben nem mindenkinek.Ez hogy lehet?Jelentette valaki?Tüzijáték is éjszakára?Ez igen!!!Ettől jön meg az ember kedve játszani!
    Szia!
    Elvileg, aki a frissítés után nem, csak az event újbóli berakása után lépett be, annak megvan mindene, az eventje is ott folytatódik, ahol abbahagyta. Az, aki a frissítés és az újbóli event berakás közben belépett, annak sajnos semmissé vált az addigi munkája. Sokan jártunk így, és nem kommentálnám a véleményem róla.
    Ádámmaci
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Mit javítanak ismét?
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Mit javítanak ismét?
    Gondolod hogy javítanak? Már nem lepődnék meg ha még több hiba lenne!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nekem az a gyanúm, hogy ennek mi lehetünk az oka. Talán túl sokan válaszolták a kérdőívben, hogy nem elég változatos a játék, nem elegendő a kihívás, stb
    Hát most itt van! hetente új dolog. Még az egyiket fel sem építettük, ki sem tapasztaltuk, máris jön egy másik.
    és a tippem az, hogy betolják az összes új dolgot, berprogramozzák az időzítéseket, majd elmennek nyaralni :)

  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Szerintem nem kompenzáció az, hogy az elveszett terményekért, bosszúságért két eventet csinálhatunk egyszerre. Nagyvonalúbb lenne, ha kárpótlásként minden játékos megkapná a szintjének megfelelő kitehetőt.
    2017 január óta játszom, a mostani "lopós" event miatt csökkenő lelkesedéssel. Ajánlani a játékot biztosan nem fogom senkinek.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! :)
    Egész nap nem voltam fenn a farmomon mert dolgoztam... most léptem be kimaradtam a ,,javításokból,, is :smiley:
    Hát és az eventemet ..ott folytathatom ahol tegnap abba hagytam...tudom ez nem vigasztal senkit csak egy észrevétel aminek gondoltam talán még lehet jelentősége is:)
    Aki nem volt fenn a javítások alatt annak az eventjét nem érintette a dolog... az idő 124 óráról számol vissza az irány a természetből...
    És most megjött a Hawaii íz is... és elindítottam azt is szóval kettőt csinálhatnék egyszerre tutiiii :D
    Ja és a Hawaii is 123 órás szóval még sikerülhet a kettő egyszerre is...

    Először én is bojkottálni akartam ezt a dupla eventet, azután rájöttem, hogy így még jobb ;)
    Állítólag a tűzijáték mindkettőre adja egyszerre a felröppenőket. Ha a két eventhez egy adott időpontban más területek kellenek, akkor az a jó, ha netán ugyanazt kéri mindkettőbe, akkor két legyet ütünk egy csapással!
    Nem lesz itt semmi gond, neki is fogtam, a káposztával majdnem kész vagyok...
    Rob, már 25 kör kib.szott vadvirágot termeltem 18 földön.

    Nem tűnt el a bünti. még 5,5 óra van belőle.

    Pedig a búzát reggel 6-kor vetettem, több mint 12 órája.
    Most este szedtem le, és 6 óra büntit adott, aminek már rég le kellett volna járnia.
    Eowyn, azt a jó világot elfeledheted, hogy vetsz peremet hat órás műszakra, visszamégy 12 óra múlva, és megúsztad a büntetést :(
    Ezután a büntetést valóban ki kell tölteni, viszont 70% helyett csak 60% minusszal!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Losi (HU1) mondta:
    Jelenleg a legújabb javítás után 1-1 hajót enged letenni 1 területre. Amikor a másodikat akarom letenni hibaüzenetet ad, majd el is tűnik a hajó mellől a terület jele. Így le se lehet tenni a 14 hajót. Ez most már tényleg a sírjak vagy nevessek eset. Egy kupac hajó a dokkban éjszakázik :(

    Jah, és néha amikor ezzel a hibaüzivel eltünteti a halászterületet, hirtelen átdobja máshova (ahol akár eddig a puszta tengeren mutatva állt hajó), és akkor még egyet hagy letenni. Mókás :D

    errorCode_INVALID_ACTION

    Support-Info: 
    Command: PBEnvironmentDeepseaSendBoatResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1496954148
    Zone: 16
    PID:769995



    Szia Losi!

    Nekem az összes hajóm kint van, de mind alól eltünt a horgászhely! 
    Lehet, reggelre hal helyett hínárral megpakolva jönnek vissza? ;)
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 09.06.2017
    Hiába adtak 2 eventet, nem lesz hamarabb meg miután az időt sem adták vissza és elveszett a rengeteg hínártápom, terményem amit beadtam. Miből gondolják, hogy mind ezt kárpótolja egy másik event? Bosszantó és felháborító ami itt megy :(

    A hab a tortán, a hajókat sem engedi kirakni :(
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    szerkesztette ezt: 09.06.2017
    Szia!
    Elvileg, aki a frissítés után nem, csak az event újbóli berakása után lépett be, annak megvan mindene, az eventje is ott folytatódik, ahol abbahagyta. Az, aki a frissítés és az újbóli event berakás közben belépett, annak sajnos semmissé vált az addigi munkája. Sokan jártunk így, és nem kommentálnám a véleményem róla.
    Ádámmaci
    Kedves Ádámmaci, hibás érvelés.

    Én a frissítés és a hawaii event elindítása között léptem be tegnap. A természet a régi szerint folytatódott, a hawaii-t pedig bevágta este 6-kor a rendszer.
    A többiek előrébb jártak, a tappancsoknál, én viszont még az almát gyűjtöm. Lehet itt van a kutya elásva.

    Ezután a büntetést valóban ki kell tölteni, viszont 70% helyett csak 60% minusszal!
    Hát ennyit a közleményekről. Ott úgy volt beharangozva, hogy mennyire rendes velünk a ggs, hogy 10 %-kal kevesebb lesz a mínusz.
    Így viszont ha figyelembe vesszük, hogy a termény beérése és az új vetése között áll a számláló, akár kétszer is ki lehet tölteni a büntetést. Nagyon játékosbarát megoldás lett.

    És még egy közbevetés a peremnövényekkel kapcsolatban.

    Az új rendszerű büntetés alatt peremtárgyat nem adnak a posványos földek. Egyáltalán nem. Több mindent próbáltam vetni, és semmi nem adott.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • ancsura27 (HU1)ancsura27 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok .Nekem is eltűnt az event Igaz újra kezdődött de minden előlről. Miért? Na és a peremnövények meg a horgászat . Duplán kell megcsinálni Dupla pénzért? Ez igen. Csak gratulálni tudok!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    2,5 óra eltűnt a projektidőből, nem is leszünk meg vele :(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Most szerintem saját maguk alatt vágják a fát. Senki semmibe nem mer aranyat tenni, mert bizonytalan a kimenetele.
    Ki kellene rúgni az új projektmenedzsert! Jobb későn, mint soha. A szegény kicsi programozó, meg görnyedjen az összeborult rendszer felett, hogy játszható legyen a játék. Elrontani mindig mindent sokkal könnyebb, mint helyrehozni. Van, amit nem is lehet.....

  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Sziasztok!Látom nem vagyok egyedül a problémámmal...nállam is eltüntek az eddig gyűjtött almák,de ami még érdekes h a szövetkezetben nem mindenkinek.Ez hogy lehet?Jelentette valaki?Tüzijáték is éjszakára?Ez igen!!!Ettől jön meg az ember kedve játszani!
    Szia!
    Elvileg, aki a frissítés után nem, csak az event újbóli berakása után lépett be, annak megvan mindene, az eventje is ott folytatódik, ahol abbahagyta. Az, aki a frissítés és az újbóli event berakás közben belépett, annak sajnos semmissé vált az addigi munkája. Sokan jártunk így, és nem kommentálnám a véleményem róla.
    Ádámmaci
    Ok!Most például káposztát raktam peremnövénnyel,azt mondjátok h betakarítás után kezdődik a bünti idő,de nállam betakarítás után is áll az óra.Na ezt mire véljem?komolyan mondom elmegy a kedvem a játéktól! :(
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 09.06.2017
    Nem a betakarítás után, hanem pontosabban az új vetéssel indul el a büntiidő.

    Mindenképpen megsz vod

  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Észre vettem,hát köszönöm,így biztosan sokat fogok fejlődni az elkövetkezendő időszakba! :#
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Szia!
    Elvileg, aki a frissítés után nem, csak az event újbóli berakása után lépett be, annak megvan mindene, az eventje is ott folytatódik, ahol abbahagyta. Az, aki a frissítés és az újbóli event berakás közben belépett, annak sajnos semmissé vált az addigi munkája. Sokan jártunk így, és nem kommentálnám a véleményem róla.
    Ádámmaci
    Kedves Ádámmaci, hibás érvelés.

    Én a frissítés és a hawaii event elindítása között léptem be tegnap. A természet a régi szerint folytatódott, a hawaii-t pedig bevágta este 6-kor a rendszer.
    A többiek előrébb jártak, a tappancsoknál, én viszont még az almát gyűjtöm. Lehet itt van a kutya elásva.

    Ezután a büntetést valóban ki kell tölteni, viszont 70% helyett csak 60% minusszal!
    Hát ennyit a közleményekről. Ott úgy volt beharangozva, hogy mennyire rendes velünk a ggs, hogy 10 %-kal kevesebb lesz a mínusz.
    Így viszont ha figyelembe vesszük, hogy a termény beérése és az új vetése között áll a számláló, akár kétszer is ki lehet tölteni a büntetést. Nagyon játékosbarát megoldás lett.

    És még egy közbevetés a peremnövényekkel kapcsolatban.

    Az új rendszerű büntetés alatt peremtárgyat nem adnak a posványos földek. Egyáltalán nem. Több mindent próbáltam vetni, és semmi nem adott.
    Eddig sem foglalkoztam túlságosan a peremnövényekkel, ahogyan a szövetkezeti farmmal sem, ahogy sokan mások is a szövetkezetünkben. Ezután meg végkép észre sem fogom venni ezt a farmot. Amugy is csak egy fölösleges pénznyelő. Ez után meg végkép az alapelv ott ez: költs el egy rakás pénzt és terméket a többi farmról, hogy cserébe még jól megszivatja a rendszer a többi farmjaidat is, NAGYSZERŰ ösztönzés. Kb. mintha a munkahelyed mellett beválalnál napi szinten társadalmi munkát is, de cserébe ezért rendszeresen levonnak a fizetésedből :)
    Valaki tudna mondani az ottani tevékenységeknek valami hasznát? Nekem nem jut eszembe egysem, csak a pénzkidobás.
    Egyedül abból az ötletből amit használunk a falú liga azt nyomatjuk rendesen, de ahogy figylejük a ranglistát azt sem sok szövetkezet.
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Az 1 db hajót amit le engedett tenni kardhalhoz szereltem fel, most hozott tonhalat, semmi mást. 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 09.06.2017
    ...és tényleg nem adja se az agyagot, se a homokot....




    bocs, korrigálok, a virágon adja, szóval nincs rendszer
  • juthy (HU1)juthy (HU1) Bejegyzések: 2
    Én eddig nagyon szerettem ezt a játékot, de a tegnapi fejlemények nagyon felbosszantottak. Az egészbe azt nem értem, hogy létrehozták a tesztfarmot, hogy teszteljünk, és ha minden megy jól, akkor mehet élesbe, ehhez képest, teszten semmi élesbe meg hiba, hiba hátán.
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Mit javítanak ismét?
    Gondolod hogy javítanak? Már nem lepődnék meg ha még több hiba lenne!
    Mondtam hogy nem lepődnék meg. Hát tessék, csináltak még több hibát.
  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Megint karbantartás,kiváncsi vagyok mit cs...k el ezúttal

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt